Gracia Orlova 2018: etap 3. Zabelinskaya nie zwalnia, świetny wynik Jaskulskiej

Rosjanka Olga Zabelinskaya (Cogeas-Mettler) wygrała odcinek jazdy indywidualnej na czas wyścigu Gracia Orlova.

37-latka na dystansie 13,5 kilometra pokonała o 19 sekund Austriaczkę Martinę Ritter oraz swoją drużynową koleżankę i rodaczkę Marię Novolodskayą.

4. miejsce zajęła Marta Jaskulska (Reprezentacja Polski), a 7. Justyna Kaczkowska (MAT Atom Deweloper). Dla Jaskulskiej to świetny wynik w starciu z elitą - 18-latka wciąż ściga się jeszcze w kategorii juniorskiej. Trenująca w klubie BCM Nowatex Ziemia Darłowska zawodniczka w tym sezonie zajęła już 2. miejsce w juniorskiej etapówce Healthy Ageing Tour.

Po południu rozegrany zostanie etap trzeci czeskiego wyścigu - 63-kilometrowy odcinek między Detmarovicami a miejscowością Visalaje.

Wyniki 3. etapu Gracia Orlova 2018 (2.2), Havírov - Havírov (13,5 km; jazda indywidualna na czas):

1. Olga Zabelinskaya (Cogeas Mettler)                      14:07
2. Martina Ritter (Reprezentacja Austrii)                  00:19
3. Maria Novolodskaya (Cogeas-Mettler)                     00:35
4. Marta Jaskulska (Reprezentacja Polski)                  00:36
5. Olga Shekel (Reprezentacja Ukrainy)                     00:40
6. Emilia Fahlin (Reprezentacja Szwecji)
7. Justyna Kaczkowska (MAT Atom Deweloper)                 00:46
8. Bente Teeseling (Jan van Arckel)                        00:47
9. Yevgeniya Vysotska (Reprezentacja Ukrainy)
10. Saari Saarelainen (Reprezentacja Finlandii)
...
11. Aurela Nerlo (MAT Atom Deweloper)                      00:49
15. Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness)      01:00
18. Łucja Pietrzak (MAT Atom Deweloper)                    01:03
20. Monika Brzeźna (MAT Atom Deweloper)                    01:04
22. Nikol Płosaj (Reprezentacja Polski)                    01:10
26. Nikola Różyńska (TKK Pacific Nestle Fitness)           01:14
38. Oliwia Majewska (Reprezentacja Polski)                 01:27
50. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper)                  01:39
53. Marta Lach (MAT Atom Deweloper)                        01:41
61. Katarzyna Brewińka (TKK Pacific Nestle Fitness)        01:50
62. Wiktoria Pikulik (Reprezentacja Polski)                01:50
93. Karolina Kumięga (TKK Pacific Nestle Fitness)          02:23
96. Patrycja Lorkowska (TKK Pacific Nestle Fitness)        02:28
122. Karolina Perekitko (Mix Team 3)                       03:09
128. Wiktoria Kierat (Reprezentacja Polski)                03:31

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

1. Olga Zabelinskaya (Cogeas Mettler)                    5:56:33
2. Emilia Fahlin (Reprezentacja Szwecji)                   00:10
3. Maria Novolodskaya (Cogeas-Mettler)                     00:18
4. Linda Indergand (Mix Team 2)                            00:49
5. Yevgeniya Vysotska (Reprezentacja Ukrainy)
6. Anastasiia Pliaskina (Reprezentacja Rosji)              01:18
7. Githa Michels (Reprezentacja Belgii)                    01:21
8. Kelly van den Steen (Reprezentacja Belgii)              01:30
9. Polina Kirillova (Reprezentacja Rosji)                  01:32
10. Jutta Stienen (RE-MAX-Switzerland)                     01:47
...
22. Aurela Nerlo (MAT Atom Deweloper)                      05:40
23. Monika Brzeźna (MAT Atom Deweloper)                    05:41
25. Marta Jaskulska (Reprezentacja Polski)                 05:43
26. Nikol Płosaj (Reprezentacja Polski)                    05:54
32. Nikola Różyńska (TKK Pacific Nestle Fitness)           06:21
37. Marta Lach (MAT Atom Deweloper)                        06:48
52. Karolina Perekitko (Mix Team 3)                        08:00
60. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper)                  14:16
71. Łucja Pietrzak (MAT Atom Deweloper)                    15:35
79. Oliwia Majewska (Reprezentacja Polski)                 18:28
85. Wiktoria Pikulik (Reprezentacja Polski)                19:03
90. Wiktoria Kierat (Reprezentacja Polski)                 20:23
92. Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness)      20:44
94. Justyna Kaczkowska (MAT Atom Deweloper)                23:49
99. Katarzyna Brewińka (TKK Pacific Nestle Fitness)        29:50
114. Patrycja Lorkowska (TKK Pacific Nestle Fitness)       34:55
118. Karolina Kumięga (TKK Pacific Nestle Fitness)         43:09

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: