Skład Gazprom-Rusvelo na rok 2018

Gazprom-Rusvelo przedstawił skład na przyszły sezon. W drużynie znalazło się miejsce dla nowych trzech utalentowanych rosyjskich kolarzy.

Rosyjska ekipa pro-kontynentalna stawia na rozwój młodych rosyjskich talentów takich jak: Evgeny Kobernyak, Stepan Kurianov i Alexander Vlasov. Celem jest zapewnienie warunków, które pomogą im się rozwinąć na miarę światowej czołówki.

Dyrektorami sportowymi pozostaną Alexey Markov i Olivano Locatelli. Gazprom-Rusvelo zamierza skupić na wyścigach z kalendarza UCI World Tour. Menadżer Renat Khamidulin obiera za cel start w jednym z Wielkich Tourów, ale może to okazać się poza zasięgiem rosyjskiej drużyny.

Skład Gazprom-Rusvelo na rok 2018: ldar Arslanov, Igor Boev, Alexander Vlasov, Evgeny Kobernyak, Dmitry Kozonchuk, Stepan Kurianov, Sergey Lagutin, Roman Maikin, Artem Nych, Alexander Porsev, Ivan Rovny, Alexey Rybalkin, Nikolay Trusov, Sergey Firsanov, Alexander Foliforov, Nikolay Cherkasov, Evgeny Shalunov, Sergey Shilov.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: