Kolarstwo kobiet

Lotto Belgium Tour 2017: etap 2. Jolien d’Hoore wraca na prowadzenie

Jolien d’Hoore (Wiggle High5) triumfowała po finiszu z peletonu na mecie drugiego etapu Lotto Belgium Tour.

Belgijka pokonała na kresce Marianne Vos (WM3 Pro Cycling) i jadącą w barwach reprezentacji Stanów Zjednoczonych Coryn Rivere.

d’Hoore odzyskała koszulkę liderki wyścigu. 14. na mecie Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana) pozostała na 5. miejscu w klasyfikacji łącznej.

La Vuelta Femenina 2024: etap 3. Marianne Vos wykorzystała szansę

Marianne Vos (Visma | Lease a Bike) po finiszu z peletonu wygrała w trzecim dniu wyścigu La Vuelta Femenina.

30 kwietnia 2024, 19:44

Pogacar i Majka odliczają godziny do Giro d’Italia | Bouhanni żąda milionów

Rafał Majka pomoże Tadejowi Pogacarowi na Giro d'Italia. Nacer Bouhanni domaga się odszkodowania. Wiadomości z wtorku, 30 kwietnia.

30 kwietnia 2024, 16:41

Jak Carlos Rodriguez wygrał Tour de Romandie 2024

Carlos Rodriguez zdobył generalkę Tour de Romandie. Hiszpan pokazał równą formę, sięgając po największe zwycięstwo w dotychczasowej karierze.

30 kwietnia 2024, 09:54

La Vuelta Femenina 2024: etap 2. Triumf Alison Jackson

Mistrzyni Kanady Alison Jackson zdobyła w Moncofar drugi etap La Vuelta Femenina.

29 kwietnia 2024, 17:23