Tour du Limousin 2017: etap 3. Cyril Gautier najlepszy

Cyril Gautier

Cyril Gautier (Ag2r La Mondiale) po ucieczce zwyciężył na mecie trzeciego etapu Tour du Limousin.

Francuz pokonał na ostatnich metrach Thomasa Deganda (Wanty - Groupe Gobert) i Nicolasa Edeta (Cofidis).

W klasyfikacji generalnej nadal prowadzi Elie Gesbert (Fortuneo - Oscaro).

Wyniki 3. etapu Tour du Limousin 2017 (2.1), Saint-Pantaléon de Larche - Chaumeil (184,7 km):

  1 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                 4:45:06
  2 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
  3 Nicolas Edet (Fra) Cofidis                             00:02
  4 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix - Lille Metropole      00:04
  5 Jeremy Bescond (Fra) HP BTP - Auber 93                 00:12
  6 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     00:14
  7 Julien Simon (Fra) Cofidis                             01:17
  8 Gianni Vermeersch (Bel) Beobank - Corendon             01:18
  9 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 10 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli
 11 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 12 Justin Jules (Fra) WB Veranclassic
 13 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Oscaro       
 14 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot
 15 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 16 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 17 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
 18 Julien Mortier (Bel) AGO - Aqua Service
 19 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 20 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille
 21 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 22 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 23 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom - Rusvelo
 24 Mathieu Van Der Poel (Ned) Beobank - Corendon
 25 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis
 26 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 27 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie
 28 Pierre Gouault (Fra) HP BTP - Auber 93
 29 Martijn Budding (Ned) Roompot
 30 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille
 31 Paul Ourselin (Fra) Direct Energie                     01:27
 32 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom _ Rusvelo
 33 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 34 Romain Le Roux (Fra) Armee de Terre
 35 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 36 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               01:29
 37 Romain Campistrous (Fra) Armee de Terre
 38 Antoine Warnier (Bel) WB Veranclassic                  01:30
 39 Jimmy Raibaud (Fra) Armee de Terre
 40 Aitor Gonzalez Prieto (Spa) Euskadi Basque Country
 41 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 42 Bruno Armirail (Fra) FDJ
 43 Toupalik Adam (Cze) Beobank - Corendon
 44 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 45 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic                  01:33
 46 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert              01:34
 47 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom _ Rusvelo
 48 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie                 01:39
 49 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      01:40
 50 Etienne Van Empel (Ned) Roompot                        01:43
 51 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
 52 Nicolas Baldo (Fra) HP BTP - Auber 93
 53 Yoann Bagot (Fra) Cofidis                              01:45
 54 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli              01:50
 55 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 56 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina
 57 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Cofidis
 58 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot
 59 Clement Venturini (Fra) Cofidis                        02:03
 60 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille                   02:06
 61 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Count     03:06
 62 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Oscaro              04:07
 63 Kevin Ledanois (Fra) Fortuneo - Oscaro       
 64 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Oscaro       
 65 Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale                05:08
 66 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 67 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic                  05:48
 68 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93            06:49
 69 Kevin Reza (Fra) FDJ
 70 Romain Seigle (Fra) FDJ
 71 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille
 72 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom _ Rusvelo
 73 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   07:36
 74 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 75 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                   08:52
 76 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Oscaro                09:26
 77 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Coun     09:57
 78 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                 11:47
 79 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli
 80 Oscar Pelegri Ferrandos (Spa) Caja Rural - Seguros     11:49
 81 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 82 Tom Meeusen (Bel) Telenet Fidea Lions
 83 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 84 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Oscaro                  14:47
 85 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
 86 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
 87 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 88 David Van Der Poel (Ned) Beobank - Corendon
 89 Jeremy Cabot (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 90 Philipp Walsleben (Ger) Beobank - Corendon
 91 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF
 92 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Oscaro                   18:24
 93 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Oscaro       
 94 Marcel Maisen (Ger) Beobank - Corendon                 18:27
 95 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                 21:21
 96 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina
 97 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
 98 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli
 99 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
100 Artur Ershov (Rus) Gazprom _ Rusvelo
101 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
102 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
103 Ander Barrenetxea Uriarte (Spa) Euskadi Basque Country
104 Roman Maikin (Rus) Gazprom _ Rusvelo
105 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic
106 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
107 Daan Hoeyberghs (Bel) Beobank - Corendon
108 Romain Feillu (Fra) HP BTP - Auber 93
109 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli
110 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                       21:27
111 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                      21:36
112 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic                   21:41
113 Damien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93                   21:51
114 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise            34:28

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Oscaro                13:20:58
  2 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               00:04
  3 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli             00:19
  4 Julien Simon (Fra) Cofidis                             00:28
  5 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        00:29
  6 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                  00:35
  7 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     00:40
  8 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille                    00:47
  9 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                   00:50
 10 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert             00:51
 11 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
 12 Gianni Vermeersch (Bel) Beobank - Corendon             00:55
 13 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot                      00:58
 14 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      01:00
 15 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA      01:04
 16 Pierre Gouault (Fra) HP BTP - Auber 93                 01:05
 17 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille
 18 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               01:24
 19 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 20 Bruno Armirail (Fra) FDJ                               01:26
 21 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis                       01:30
 22 Mathieu Van Der Poel (Ned) Beobank - Corendon          01:55
 23 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             01:56
 24 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix - Lille Metropole      01:57
 25 Julien Mortier (Bel) AGO - Aqua Service                02:00
 26 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           02:03
 27 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert           02:04
 28 Paul Ourselin (Fra) Direct Energie
 29 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                   02:59
 30 Nicolas Edet (Fra) Cofidis                             03:57
 31 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom _ Rusvelo                 04:26
 32 Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale                05:28
 33 Kevin Ledanois (Fra) Fortuneo - Oscaro                 05:51
 34 Toupalik Adam (Cze) Beobank - Corendon                 06:15
 35 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom - Rusvelo               07:44
 36 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                 07:51
 37 Jimmy Raibaud (Fra) Armee de Terre                     09:00
 38 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Cofidis
 39 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      09:16
 40 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert              09:30
 41 Etienne Van Empel (Ned) Roompot                        09:31
 42 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert              10:31
 43 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                  10:41
 44 Martijn Budding (Ned) Roompot                          11:13
 45 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Count     11:31
 46 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert            12:19
 47 Romain Le Roux (Fra) Armee de Terre                    12:37
 48 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Oscaro              13:49
 49 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Oscaro                 14:07
 50 Philipp Walsleben (Ger) Beobank - Corendon             15:27
 51 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                      16:37
 52 Justin Jules (Fra) WB Veranclassic                     17:17
 53 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic                  17:32
 54 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              17:48
 55 Clement Venturini (Fra) Cofidis                        18:02
 56 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli               18:25
 57 Nicolas Baldo (Fra) HP BTP - Auber 93                  19:22
 58 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli              20:08
 59 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie                 20:27
 60 Jeremy Bescond (Fra) HP BTP - Auber 93                 20:48
 61 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom _ Rusvelo            21:57
 62 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic                  22:19
 63 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93            22:41
 64 Damien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93                   23:45
 65 Romain Seigle (Fra) FDJ                                24:26
 66 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom _ Rusvelo                24:28
 67 Yoann Bagot (Fra) Cofidis                              24:32
 68 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole          25:04
 69 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille                   25:49
 70 Antoine Warnier (Bel) WB Veranclassic                  27:37
 71 Romain Campistrous (Fra) Armee de Terre                27:39
 72 Aitor Gonzalez Prieto (Spa) Euskadi Basque Country
 73 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Oscaro                27:49
 74 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Oscaro                  28:24
 75 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot                          28:48
 76 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                   29:11
 77 Tom Meeusen (Bel) Telenet Fidea Lions                  29:33
 78 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert          30:12
 79 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille                 30:39
 80 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                 30:44
 81 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie                     33:02
 82 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina                    33:26
 83 David Van Der Poel (Ned) Beobank - Corendon            34:46
 84 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ                          34:55
 85 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   35:24
 86 Jeremy Cabot (Fra) Roubaix - Lille Metropole           36:54
 87 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Oscaro                 37:12
 88 Kevin Reza (Fra) FDJ                                   37:20
 89 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli              37:57
 90 Oscar Pelegri Ferrandos (Spa) Caja Rural - Seguros     37:59
 91 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Coun     38:17
 92 Marcel Maisen (Ger) Beobank - Corendon                 38:35
 93 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     38:39
 94 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        39:44
 95 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                      40:42
 96 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli                 40:51
 97 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                     41:01
 98 Romain Feillu (Fra) HP BTP - Auber 93                  41:20
 99 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                 41:24
100 Daan Hoeyberghs (Bel) Beobank - Corendon               43:58
101 Artur Ershov (Rus) Gazprom _ Rusvelo                   44:08
102 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
103 Ander Barrenetxea Uriarte (Spa) Euskadi Basque Country
104 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Oscaro                   46:08
105 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic                  46:51
106 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli              47:28
107 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                 47:31
108 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina
109 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                       47:37
110 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic                   48:00
111 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina                  52:57
112 Roman Maikin (Rus) Gazprom _ Rusvelo                   55:08
113 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      57:17
114 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise         01:10:24

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: