Tour of Utah 2017: etap 5. Dzień Travisa McCabe'a

Travis McCabe

Travis McCabe (UnitedHealthcare) wygrał po finiszu z głównej grupy piąty etap Tour of Utah.

Koszulkę lidera obronił Kanadyjczyk Rob Britton (Rally Cycling).

Wyniki 5. etapu The Larry H. Miller Tour of Utah 2017 (2.HC), Layton - Bountiful (185,4 km):

  1 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare               4:05:26
  2 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
  3 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman
  4 Robin Carpenter (USA) Holowesko-Citadel
  5 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
  6 Serghei Tvetcov (Rou) Jelly Belly-Maxxis
  7 Robert Britton (Can) Rally Cycling
  8 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
  9 Jhonatan Narvaez (Ecu) Axeon Hagens Berman
 10 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
 11 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 12 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita
 13 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 14 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
 15 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate - KHS
 16 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
 17 Jonny Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 18 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel
 19 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 20 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman
 21 Chris Butler (USA) Caja Rural
 22 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling
 23 Francisco Mancebo (Spa) Hangar 15 Bicycles
 24 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural
 25 Nigel Ellsay (Can) Silber
 26 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly-Maxxis
 27 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini          00:07
 28 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team                 00:27
 29 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
 30 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy
 31 Chad Beyer (USA) Hangar 15 Bicycles
 32 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita                  00:50
 33 Rob Squire (USA) Hangar 15 Bicycles                  00:54
 34 James Piccoli (Can) Elevate - KHS
 35 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling                    01:35
 36 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel             02:17
 37 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                 03:50
 38 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 39 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
 40 Stephen Bassett (USA) Silber                         04:38
 41 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly-Maxxis                 05:21
 42 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 43 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy       06:10
 44 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini           06:51
 45 Alexander Hoehn (USA) Elevate - KHS
 46 Alex Aranburu Deva (Spa) Caja Rural
 47 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural
 48 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 49 Patrick Mueller (Swi) BMC Racing Team
 50 Rui Oliveira (Por) Axeon Hagens Berman
 51 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita
 52 Orlando Garibay (Mex) Cylance Cycling
 53 Connor Brown (USA) Elevate - KHS                     07:46
 54 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling                  08:52
 55 Cory Lockwood (USA) Elevate - KHS                    09:52
 56 Cortlan Brown (USA) Hangar 15 Bicycles               09:59
 57 Kaler Marshall (USA) Hangar 15 Bicycles
 58 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
 59 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk
 60 David Galarreta (Spa) Amore & Vita
 61 Fabio Calabria (Ita) Team Novo Nordisk
 62 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk
 63 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita
 64 Steve Fisher (USA) Hangar 15 Bicycles
 65 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita
 66 Alfredo Rodriguez Victoria (Mex) Elevate - KHS
 67 Joshua Berry (USA) Jelly Belly-Maxxis
 68 Ulises Alfredo Castillo (Mex) Jelly Belly-Maxxis
 69 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 70 Andrei Krasilnikau (Bel) Holowesko-Citadel
 71 Adam Roberge (Can) Silber
 72 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 73 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
 74 Will Barta (USA) Axeon Hagens Berman
 75 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman
 76 Jonny Brown (USA) Axeon Hagens Berman
 77 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel
 78 Justin Oien (USA) Caja Rural
 79 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural
 80 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 81 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly-Maxxis
 82 Taylor Sheldon (USA) Jelly Belly-Maxxis
 83 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF
 84 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
 85 Mihkel Raim (Est) Israel Cycling Academy
 86 Chris Jones (USA) UnitedHealthcare
 87 Angus Morton (Aus) Jelly Belly-Maxxis
 88 Oscar Clark (USA) Holowesko-Citadel                  12:49
 89 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita               15:34
 90 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
 91 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel                  16:05
 92 Pier-Andre Cote (Can) Silber
 93 Emile Jean (Can) Silber
 94 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling
 95 Ty Magner (USA) Holowesko-Citadel
 96 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                 16:35
 97 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 98 Nickolas Zukowsky (Can) Silber
 99 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
100 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
101 Joseph Schmaltz (USA) Elevate - KHS
102 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini
103 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
104 Chris Lawless (GBr) Axeon Hagens Berman
105 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
106 Brian McCulloch (USA) Elevate - KHS
107 Chris Winn (Aus) Hangar 15 Bicycles
108 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare
109 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
110 Gerd Keijzer (Ned) Team Novo Nordisk
111 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
112 Marc Antoine Soucy (Can) Silber
113 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
114 Reid McClure (Can) Team Novo Nordisk
115 Andres Diaz (Col) Cylance Cycling
116 Julien Gagne (Can) Silber
117 Karl Menzies (Aus) Cylance Cycling
118 Danny Pate (USA) Rally Cycling
119 Scott Law (Aus) Cylance Cycling
120 Eric Young (USA) Rally Cycling
121 Erik Slack (USA) Hangar 15 Bicycles
122 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy
123 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  1 Robert Britton (Can) Rally Cycling                17:21:21
  2 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare                 00:26
  3 Serghei Tvetcov (Rou) Jelly Belly-Maxxis             00:28
  4 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman            00:38
  5 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team               00:44
  6 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel             00:58
  7 Robin Carpenter (USA) Holowesko-Citadel              00:59
  8 Jonny Clarke (Aus) UnitedHealthcare                  01:00
  9 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling                        01:02
 10 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita                  01:13
 11 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                  01:17
 12 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural                01:20
 13 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                      01:29
 14 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                01:33
 15 Chris Butler (USA) Caja Rural                        01:51
 16 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly-Maxxis              01:56
 17 Nigel Ellsay (Can) Silber                            01:58
 18 James Piccoli (Can) Elevate - KHS                    02:03
 19 Francisco Mancebo (Spa) Hangar 15 Bicycles           02:06
 20 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling                    02:09
 21 Jhonatan Narvaez (Ecu) Axeon Hagens Berman           02:30
 22 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural                  02:46
 23 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                    03:00
 24 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling                   03:21
 25 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate - KHS            03:42
 26 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare              05:06
 27 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                 05:15
 28 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini          05:55
 29 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita                  07:35
 30 Alex Aranburu Deva (Spa) Caja Rural                  09:02
 31 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare                12:31
 32 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini              13:16
 33 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team                 13:23
 34 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy       13:25
 35 Cory Lockwood (USA) Elevate - KHS                    14:15
 36 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                   14:24
 37 Rob Squire (USA) Hangar 15 Bicycles                  15:07
 38 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel             15:44
 39 Patrick Mueller (Swi) BMC Racing Team                16:36
 40 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                   16:58
 41 Alexander Hoehn (USA) Elevate - KHS                  18:47
 42 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                 19:48
 43 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural           19:52
 44 Chad Beyer (USA) Hangar 15 Bicycles                  19:56
 45 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman
 46 Will Barta (USA) Axeon Hagens Berman                 22:34
 47 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy              23:15
 48 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy        23:21
 49 Stephen Bassett (USA) Silber                         23:38
 50 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita                      26:01
 51 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                      26:25
 52 Andrei Krasilnikau (Bel) Holowesko-Citadel           26:50
 53 Orlando Garibay (Mex) Cylance Cycling                26:56
 54 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural               27:20
 55 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini           27:27
 56 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                  28:26
 57 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                    29:11
 58 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita               29:14
 59 Rui Oliveira (Por) Axeon Hagens Berman               29:17
 60 Adam Roberge (Can) Silber                            29:34
 61 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini               30:08
 62 Justin Oien (USA) Caja Rural                         30:10
 63 Kaler Marshall (USA) Hangar 15 Bicycles              30:14
 64 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly-Maxxis                 30:20
 65 Steve Fisher (USA) Hangar 15 Bicycles                30:34
 66 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling                  30:35
 67 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel                30:51
 68 David Galarreta (Spa) Amore & Vita                   30:52
 69 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk                 30:59
 70 Ulises Alfredo Castillo (Mex) Jelly Belly-Maxxis     31:08
 71 Fabio Calabria (Ita) Team Novo Nordisk
 72 Mihkel Raim (Est) Israel Cycling Academy             31:12
 73 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman               31:15
 74 Joshua Berry (USA) Jelly Belly-Maxxis                31:22
 75 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita                    32:04
 76 Cortlan Brown (USA) Hangar 15 Bicycles               32:57
 77 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural            34:03
 78 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy          34:07
 79 Taylor Sheldon (USA) Jelly Belly-Maxxis              34:08
 80 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare                34:14
 81 Jonny Brown (USA) Axeon Hagens Berman                34:15
 82 Erik Slack (USA) Hangar 15 Bicycles                  35:26
 83 Oscar Clark (USA) Holowesko-Citadel                  35:28
 84 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                 35:36
 85 Chris Jones (USA) UnitedHealthcare                   35:53
 86 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                   36:05
 87 Chris Winn (Aus) Hangar 15 Bicycles                  36:21
 88 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                 36:30
 89 Andres Diaz (Col) Cylance Cycling                    36:36
 90 Emile Jean (Can) Silber                              36:43
 91 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel                  36:44
 92 Ty Magner (USA) Holowesko-Citadel                    36:58
 93 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                     37:02
 94 Chris Lawless (GBr) Axeon Hagens Berman              37:16
 95 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                      37:17
 96 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare               37:21
 97 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                      37:41
 98 Connor Brown (USA) Elevate - KHS                     38:28
 99 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                      38:35
100 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy            38:53
101 Eric Young (USA) Rally Cycling                       39:02
102 Brian McCulloch (USA) Elevate - KHS                  42:03
103 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini            42:29
104 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita              42:39
105 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk           42:51
106 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk                    43:13
107 Alfredo Rodriguez Victoria (Mex) Elevate - KHS       43:17
108 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly-Maxxis               44:35
109 Angus Morton (Aus) Jelly Belly-Maxxis                45:03
110 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling                    46:37
111 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini              48:14
112 Joseph Schmaltz (USA) Elevate - KHS
113 Pier-Andre Cote (Can) Silber                         48:26
114 Julien Gagne (Can) Silber                            48:52
115 Scott Law (Aus) Cylance Cycling                      49:07
116 Nickolas Zukowsky (Can) Silber                       49:10
117 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk               49:39
118 Reid McClure (Can) Team Novo Nordisk                 50:22
119 Karl Menzies (Aus) Cylance Cycling                   52:33
120 Danny Pate (USA) Rally Cycling                       52:49
121 Gerd Keijzer (Ned) Team Novo Nordisk                 56:59
122 Marc Antoine Soucy (Can) Silber                      58:06
123 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy       01:00:09

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: