Domin Sport przed Małopolskim Wyścigiem Górskim

kolarze Domin Sport

Wieczornym kryterium w Krakowie 8 czerwca rozpocznie się Małopolski Wyścig Górski. Po bardzo udanym starcie w Wyścigu Hubala, ekipa Andrzeja Domina zapowiada, że powalczy także na małopolskich szosach.

Mimo, że nie udało się odnieść końcowego zwycięstwa, jesteśmy bardzo zadowoleni z Wyścigu Hubala

- komentuje ostatni start ekipy dyrektor Andrzej Domin.

Kamilowi Zielińskiemu zabrakło jedynie 3 sekund do triumfu w generalce, ale ogólny bilans wyścigu jest dodatni. Wygrana czasówka, wygrana klasyfikacja punktowa, drugie miejsce na etapie i w końcu drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Kamil Zieliński pokazał, że jest w formie, co jest dobrym prognostykiem przed MWG. Trzeba też podkreślić, że na jego sukces pracowali wszyscy koledzy, a zgrana ekipa to krok do kolejnych sukcesów.

Trzy etapy od Alwerni do Nowego Targu czekają na kolarzy 9-11 czerwca w ramach Małopolskiego Wyścigu Górskiego. W ubiegłym roku ekipa Domin Sport zakończyła zmagania w Małopolsce z wygraną etapową oraz triumfem w klasyfikacji punktowej.

Skład Domin Sport na MWG: Paweł Bernas, Paweł Charucki, Artur Detko, Patryk Kostecki, Piotr Skarżyński, Kamil Zieliński

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: