Tour of Croatia 2017: etap 2. Kristijan Durasek wygrywa przy Vrata Biokova

Kristijan Durasek (UAE Team Emirates) po wspinaczce do Vrata Biokova wygrał drugi etap wyścigu dookoła Chorwacji.

29-letni Chorwat pokonał na kresce Jaime'a Rosona (Caja Rural) i Vincenzo Niabalego (Bahrain-Merida). 4. przyjechał Jan Hirt (CCC Sprandi Polkowice), a 77. Przemysław Niemiec (UAE Team Emirates).

Bałkany nawiedziła zima, dlatego organizatorzy zostali zmuszeni do wprowadzenia zmian na trasie. Wariant ze wspinaczką na szczyt góry Św. Jerzego (1762 m n.p.m.) odpadł, kolarze dojechali do Vrata Biokova (860 m n.p.m.), a tym samym finałowy podjazd została skrócony o ponad połowę, do 13,3 kilometra (6,4%).

Po starcie grupę ucieczkową utworzyli Marco Coledan (Trek-Segafredo), Anton Vorobyev (Rusvelo), Jonathan Millan (Bicicletas Strongman) i Pirmin Lang (Roth-Akros). Czwórka 65 kilometrów przed metą kręciła z przewagą 3:35.

Akcja zakończyła się u stóp końcowej wspinaczki. Bez powodzenia atakowali Alex Deba Aranburu (Caja Rural) i Laurent Didier (Trek Segafredo), następnie Jonathan Klever Caicedo (Bicicletas Strongman), a niespełna 5 kilometrów przed metą szczęścia spróbował Branislau Samoilau (CCC Sprandi Polkowice).

Franco Pellizotti (Bahrain Merida) doprowadził topniejącą grupę do Białorusina. 2 kilometry przed kreską pokazał się Vincenzo Nibali. Za liderem Bahrajnu utrzymało się pięciu kolarzy, w tym Jan Hirt i Felix Grosschartner (obaj CCC Sprandi).

Hirt zaatakował po zwycięstwo, skontrował Durasek, który obronił się przed naciskającym Rosonem.

Ostatni podjazd był długi, ale niewystarczająco stromy dla mnie. Ja preferuję cięższe wzniesienia, o większym nachyleniu, na których trzeba zrzucić łańcuch na najniższe przełożenie. Dzisiaj tak nie było i trudno było mi walczyć o pierwszą "3"

- tłumaczy Jan Hirt.

Nasz plan był taki, bym ja, Michal i Felix zachowali jak najwięcej sił na finałową wspinaczkę i dzięki znakomitej pracy drużyny udało się to zrealizować. Koledzy z ekipy byli dzisiaj fantastyczni i możemy być zadowoleni z tego jak pojechaliśmy zespołowo. Czuję, że forma jest dobra po zgrupowaniu wysokogórskim, nogi dobrze się "kręcą" i będziemy walczyć o podium w generalce. Nie znam podjazdu, który czeka nas w sobotę, więc trudno powiedzieć, czy odpowiada mojej charakterystyce. Na pewno damy tam z siebie wszystko.

Wyniki 2. etapu Tour of Croatia 2017 (2.1), Trogir - Vrata Biokova (107 km):

  1 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates            2:43:38
  2 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
  3 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida                 00:03
  4 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
  5 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice       00:09
  6 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain - Merida             00:14
  7 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates             00:21
  8 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
  9 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice         00:26
 10 James Knox (GBr) Team Wiggins
 11 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 12 Carlos Becerra Alarcon (Col) Bicicletas Strongman
 13 Oscar Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman
 14 Julien Bernard (Fra) Trek - Segafredo                  00:31
 15 Jonathan Martinez Lastra (Spa) Caja Rural - Seguro     00:34
 16 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team
 17 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo                     00:37
 18 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 19 Riccardo Zoidl (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 20 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil
 21 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    00:44
 22 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros                 00:48
 23 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             01:01
 24 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
 25 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 26 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 27 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
 28 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 29 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 30 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels
 31 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguro     01:19
 32 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros                    01:31
 33 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy          01:39
 34 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil
 35 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice           01:41
 36 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      01:46
 37 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo                  01:49
 38 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 39 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team         02:06
 40 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
 41 Markus Eibegger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 42 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongma     02:10
 43 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team
 44 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros
 45 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                  02:25
 46 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom - Rusvelo                02:49
 47 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice           02:53
 48 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              02:56
 49 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman        03:03
 50 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini                 03:08
 51 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team
 52 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wel     03:10
 53 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                  03:23
 54 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor                    03:34
 55 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain - Merida               04:05
 56 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor
 57 Javier Moreno Bazan (Spa) Bahrain - Merida
 58 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros
 59 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team
 60 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins
 61 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 62 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                      04:12
 63 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Aca     04:27
 64 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk              05:38
 65 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini
 66 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team
 67 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  05:41
 68 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team             06:01
 69 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                 06:09
 70 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain - Merida                  06:11
 71 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team
 72 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil                         06:14
 73 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       06:23
 74 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 75 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    07:10
 76 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team              07:40
 77 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
 78 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil                         08:20
 79 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk                08:41
 80 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy             09:43
 81 Johannes Schinnagel (Ger) Team Felbermayr Simplon Wels
 82 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team
 83 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek - Segafredo
 84 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 85 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
 86 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 87 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
 88 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini
 89 Gregory Rast (Swi) Trek - Segafredo
 90 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 91 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo
 92 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 93 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini
 94 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 95 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 96 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 97 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 98 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins
 99 Camilo Gomez Archila (Col) Bicicletas Strongman
100 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
101 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
102 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins
103 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo
104 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom - Rusvelo
105 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins
106 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini
107 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   13:00
108 Manuele Boaro (Ita) Bahrain - Merida
109 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil
110 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins
111 Domen Novak (Slo) Bahrain - Merida
112 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil
113 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team
114 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team
115 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
116 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana Kamen Team
117 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros
118 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins
119 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros
120 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
121 Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor
122 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team
123 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        14:36
124 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
125 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates
126 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
127 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
128 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strongman
129 Juan Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman
130 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
131 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
132 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor
133 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
134 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
135 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA
136 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
137 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil
138 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
139 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
140 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
141 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor
142 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
143 Dylan Page (Swi) Caja Rural - Seguros RGA
144 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy
145 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom - Rusvelo
146 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros
147 Sebastian Lander (Den) GM Europa Ovini
148 Truls Kors?th (Nor) Astana Pro Team
149 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
150 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk
151 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
152 Daniel Auer (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
153 Jannik Steimle (Ger) Team Felbermayr Simplon Wels      19:08
DNS Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain - Merida

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

  1 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates            8:07:47
  2 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA      00:04
  3 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida                 00:09
  4 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                   00:13
  5 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice       00:19
  6 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain - Merida             00:24
  7 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     00:31
  8 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
  9 Oscar Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman        00:36
 10 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 11 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
 12 James Knox (GBr) Team Wiggins
 13 Carlos Becerra Alarcon (Col) Bicicletas Strongman
 14 Julien Bernard (Fra) Trek - Segafredo                  00:41
 15 Jonathan Martinez Lastra (Spa) Caja Rural - Seguro     00:44
 16 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team
 17 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                      00:47
 18 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo
 19 Riccardo Zoidl (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 20 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 21 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    00:54
 22 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros                 00:58
 23 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                01:11
 24 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
 25 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 26 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
 27 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels
 28 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 29 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 30 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 31 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguro     01:29
 32 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros                    01:41
 33 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                          01:49
 34 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
 35 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice           01:51
 36 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      01:56
 37 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA      01:59
 38 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo
 39 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team         02:16
 40 Markus Eibegger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 41 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
 42 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros                  02:20
 43 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman
 44 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team
 45 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                  02:35
 46 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom - Rusvelo                02:59
 47 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice           03:03
 48 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              03:06
 49 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman        03:13
 50 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini                 03:18
 51 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team
 52 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wel     03:20
 53 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                  03:33
 54 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor                    03:44
 55 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 04:12
 56 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins                  04:14
 57 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor                     04:15
 58 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain - Merida
 59 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros
 60 Javier Moreno Bazan (Spa) Bahrain - Merida
 61 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team
 62 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                      04:22
 63 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Aca     04:37
 64 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini                  05:48
 65 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
 66 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team
 67 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  05:51
 68 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team             06:11
 69 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                 06:19
 70 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team            06:21
 71 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain - Merida
 72 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil                         06:24
 73 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       06:33
 74 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 75 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    07:20
 76 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team              07:50
 77 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
 78 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil                         08:30
 79 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk                08:51
 80 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                   09:43
 81 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek - Segafredo                 09:53
 82 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 83 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom - Rusvelo
 84 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 85 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 86 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini
 87 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 88 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
 89 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team
 90 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 91 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 92 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
 93 Johannes Schinnagel (Ger) Team Felbermayr Simplon Wels
 94 Gregory Rast (Swi) Trek - Segafredo
 95 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins
 96 Camilo Gomez Archila (Col) Bicicletas Strongman
 97 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini
 98 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 99 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
100 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini
101 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
102 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
103 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins
104 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins
105 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo
106 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo                 10:34
107 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   13:05
108 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil                     13:10
109 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros
110 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team
111 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins
112 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
113 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins
114 Manuele Boaro (Ita) Bahrain - Merida
115 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros
116 Domen Novak (Slo) Bahrain - Merida
117 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team
118 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team
119 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil
120 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana Kamen Team
121 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         14:23
122 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini        14:38
123 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini              14:42
124 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                  14:43
125 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom - Rusvelo
126 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strong     14:44
127 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros
128 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        14:46
129 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil
130 Dylan Page (Swi) Caja Rural - Seguros RGA
131 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
132 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy
133 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
134 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
135 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
136 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
137 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
138 Daniel Auer (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
139 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA
140 Sebastian Lander (Den) GM Europa Ovini
141 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor
142 Truls Kors?th (Nor) Astana Pro Team
143 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
144 Juan Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman
145 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
146 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
147 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk
148 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates
149 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
150 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
151 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor
152 Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor                    15:16
153 Jannik Steimle (Ger) Team Felbermayr Simplon Wels      19:15

Dodaj komentarz