Gran Prix Pino Cerami 2016

Belg Jelle Wallays (Lotto Soudal) wygrał 50. wyścig pamięci Pino Ceramiego.

Ze stratą 7 sekund finiszował Jérôme Baugnies (Wanty - Groupe Gobert), a trzecie miejsce wywalczył Christopher Latham (Team Wiggins).

Polscy zawodnicy nie startowali.

Wyniki Gran Prix Pino Cerami 2016 (1.1), Saint Ghislain – Frameries (199,9 km):

  1 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                           4:41:58
  2 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  00:07
  3 Christopher Latham (GBr) Team WIGGINS                        00:13
  4 Wout Van Aert (Bel) Crelan-Vastgoedservice
  5 Tim Kerkhof (Ned) Roompot - Oranje Peloton                   00:15
  6 Antonio Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia
  7 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal
  8 Marco Tizza (Ita) d'Amico Bottecchia
  9 Gianni Vermeersch (Bel) Veranda's Willems
 10 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 11 Kevin Ista (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 12 Dries De Bondt (Bel) Veranda's Willems Cycling Team
 13 Tyler Williams (USA) Axeon Hagens Berman
 14 Neil Van Der Ploeg (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 15 Nathan Earle (Aus) Drapac Professional Cycling
 16 Ludovic Robeet (Bel) Color Code - Arden'beef
 17 Samuel Harrison (GBr) Team WIGGINS
 18 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step
 19 Tom Dernies (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 20 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
 21 Frederic Brun (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 22 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 23 Masson Christophe (Fra) Veranclassic-Ago
 24 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling
 25 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
 26 Arnaud Demare (Fra) FDJ
 27 Mads Pedersen (Den) Stölting Service Group
 28 Antoine Warnier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 29 Brad Evans (NZl) Drapac Professional Cycling
 30 Johan Hemroulle (Bel) Color Code - Arden'beef
 31 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems 
 32 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton             00:23
 33 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                           00:28
 34 Martin Palm (Bel) Color Code - Arden'beef                    00:29
 35 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         00:32
 36 Xandro Meurisse (Bel) Crelan-Vastgoedservice 
 37 Iltjan Nika (Alb) d'Amico Bottecchia                         00:35
 38 Sven Reutter (Ger) Stölting Service Group                    00:43
 39 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                                     00:44
 40 Marc Sarreau (Fra) FDJ                                       01:00
 41 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling
 42 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal                              01:13
 43 Alex Kirsch (Lux) Stölting Service Group                     01:15
 44 Christophe Premont (Bel) Veranda's Willems Cycling Team
 45 Remy Mertz (Bel) Color Code - Arden'beef
 46 Antoine Loy (Bel) Color Code - Arden'beef                    01:18
 47 Sam Crome (Aus) Avanti IsoWhey Sports                        01:30
 48 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor                           02:06
 49 Daniel Patten (GBr) Team WIGGINS
 50 Lionel Taminiaux (Bel) Color Code - Arden'beef
 51 Jeremy Leveau (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 52 Krists Neilands (Lat) Axeon Hagens Berman
 53 Guillaume Delvaux (Bel) T.Palm - Pôle Continental Wallon
 54 Anthony Giacoppo (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 55 Julien Van Den Brande (Bel) Veranclassic-Ago
 56 Thomas Koep (Ger) Stölting Service Group
 57 Guillaume Haag (Bel) T.Palm - Pôle Continental Wallon
 58 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 59 Sam Lennertz (Bel) Veranclassic-Ago
 60 Massimo Vanderaerden (Bel) Veranclassic-Ago
 61 Rob Ruijgh (Ned) Crelan-Vastgoedservice Continental Team
 62 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 63 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 64 Justin Jules (Fra) Veranclassic-Ago
 65 Andreas Hyldgaard Jeppesen (Den) Team Trefor
 66 Michael Carbel Svendgaard (Den) Stölting Service Group
 67 Yannick Mayer (Ger) Veranclassic-Ago
 68 Nicola Genovese (Ita) d'Amico Bottecchia
 69 Fabian Wegmann (Ger) Stölting Service Group
 70 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 71 Jason Lowndes (Aus) Drapac Professional Cycling
 72 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
 73 Eddie Dunbar (Irl) Axeon Hagens Berman
 74 Dennis Coenen (Bel) Crelan-Vastgoedservice Continental Team
 75 Mickael Delage (Fra) FDJ
 76 Maxime Vekeman (Bel) T.Palm - Pôle Continental Wallon
 77 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 78 Justin Oien (USA) Axeon Hagens Berman
 79 Alexander Kamp (Den) Stölting Service Group
 80 Barry Markus (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 81 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 82 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 83 Niels De Rooze (Bel) Veranclassic-Ago
 84 Michael O'Loughlin (Irl) Team WIGGINS
 85 Fabio Chinello (Ita) d'Amico Bottecchia
 86 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 87 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
 88 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 89 Phil O'Donnell (USA) Axeon Hagens Berman
 90 Frederique Robert (Bel) Crelan-Vastgoedservice Continental Team
 91 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 92 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 93 Gerry Druyts (Bel) Crelan-Vastgoedservice Continental Team
 94 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 95 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 96 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo - Vital Concept
 97 Ivar Slik (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 98 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 99 Gianni Meersman (Bel) Etixx - Quick-Step
100 Picoux Maximilien (Bel) Color Code - Arden'beef
101 Barta William (USA) Axeon Hagens Berman
102 Lane Patrick (Aus) Avanti IsoWhey Sports
103 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
104 Berden De Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
105 David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step
106 Sean Lake (Aus) Avanti IsoWhey Sports
107 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Team Trefor
108 Mark Christian (GBr) Team WIGGINS
109 Mark Sehested Pedersen (Den) Team Trefor
110 Jonathan Dibben (GBr) Team WIGGINS
111 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ
112 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
113 Julien Kaise (Bel) Color Code - Arden'beef
114 Kevin Ledanois (Fra) Fortuneo - Vital Concept                02:28
115 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    02:45
116 Tim De Troyer (Bel) Veranda's Willems Cycling Team
117 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect     03:13
118 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
119 Nicolas Moncomble (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De      03:19
120 Dieter Bouvry (Bel) Roubaix Metropole Europeenne De Lill     03:22
121 Thomas Scully (NZl) Drapac Professional Cycling
122 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                 03:31
123 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise     03:47
124 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
125 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De      04:49

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: