Tour de Warsaw 2016 – Prolog nadciąga!

Wielkimi krokami nadciąga Tour de Warsaw - Drużynowy Maraton Rowerowy dookoła Warszawy. W roku 2016 stowarzyszenie Cyclowawa po raz kolejny zorganizuje trzy edycje tej imprezy.

Pierwsza edycja już niedługo. 14 maja 29 drużyn i ponad 200 uczestników pojedzie 200 kilometrową trasę prowadzącą po zachodnich powiatach okalających Warszawę. Uczestnicy TDW po raz pierwszy też zawitają w Warce. Tak daleko TDW jeszcze nie sięgało.

Organizator na trasie zaplanował też jedną sekcję brukową. To prawdziwy klasyk Mazowsza i unikalna formuła. Na trasie maratonu zaplanowany jest także jeden bufet. Organizator dokłada wszelkich starań aby tego dnia zawodnicy oprócz wysiłku fizycznego zaznali także świetnej przygody oraz spędzili czas we wspaniałej kolarskiej atmosferze.

Pierwsza edycja w 2015 to nie tylko Warka. Zawodnicy pojadą także przez popularny Kampinos i częścią trasy najbardziej znanego na Mazowszu „Ronda Babka”. To już 4 edycja tej imprezy i drugi rok funkcjonowania Stowarzyszenia Cyclowawa.

tourdewarsaw2016-plakat

Tour de Warsaw ma jednak swoje początki dużo wcześniej. Pierwsza „prapętla” dookoła Warszawy została zorganizowana w maju 2014 za pośrednictwem strony „Cyklista w Warszawie” i prowadzącego ją Michała. Z biegiem czasu i wzrostem popularności powstało Stowarzyszenie Cyclowawa, a dzisiaj możemy śmiało nazywać Tour de Warsaw pełnowymiarową imprezą.

Życzymy powiedzenia wszystkim uczestnikom na trasie Tour de Warsaw, a także siły i energii Stowarzyszeniu Cyclowawa w organizowaniu tego maratonu.

Ważne linki:
Link do trasy: https://ridewithgps.com/routes/11929483
Wydarzenie na facebook: https://www.facebook.com/events/1678842679038135/
Strona na facebook: https://www.facebook.com/tourdewarsaw
Instagram: https://www.instagram.com/tourdewarsaw/

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: