Volta a Catalunya 2016: etap 6

Davide Cimolai z grupy Lampre-Merida wygrał szósty odcinek Volta a Catalunya.

26-letni Włoch po sprincie z peletonu pokonał Nikiasa Arndta (Giant – Alpecin) i Tosha van der Sande (Lotto Soudal).

Prowadzenie w klasyfikacji generalnej utrzymał przed ostatnim etapem Nairo Quintana.

Ucieczka dnia powstała dopiero po przejechaniu 60 kilometrów, ale za to w mocnym zestawieniu: Petr Vakoc (Etixx), Johan Chaves (Orica), Laurens Ten Dam (Giant), Ryder Hesjedal (Trek), Bert-Jan Lindeman (LottoNL), Alex Howes (Cannondale), Cameron Meyer (Dimension Data), Rudy Molard (Cofidis), Marco Minnaard (Wanty), Axel Domont (Ag2r) i Romain Hardy (Cofidis).

W połowie drogi peleton tracił 5 minut. Pościg napędzała ekipa Lampre-Merida, meldując się na ostatnim poważnym podjeździe na trasie, Alt de les Ventoses (109 km; kat. 2; 7,5 km; 6,7%), spóźniona o 3:20.

Im było bliżej mety, tym więcej drużyn zaangażowało się w zakończenie akcji – IAM Cycling, Lotto Soudal, FDJ. W wyniku tego uciekinierzy, już bez Hesjedala i Chavesa, ostatnie 20 kilometrów rozpoczęli z zapasem 45 sekund.

Prowadząca w dół, kręta trasa do Valls jednak im sprzyjała. Różnica zatrzymała się na 45 sekundach i pomimo starań peletonu, czterech harcowników, Vakoc, Meyer, Molard i Lindeman, walczyło do końca.

Na próżno. Grupa dopadła ich 50 metrów przed kreską, a pracę swoich kolegów znakomicie wykończył Cimolai.

Na 17. miejscu finiszował Jonas Koch z Verva Activejet.

W nocy nie czułem się najlepiej. Pociłem się i kilkukrotnie musiałem przebierać koszulkę. Obawiałem się dyspozycji na etapie, ale ostatecznie nie było źle i w końcówce próbowałem zafiniszować. Miejsce może nie jest rewelacyjne, ale gdy pomyślę o tym jak czułem się rano, to mogę być zadowolony ze swojej jazdy

- powiedział.

Wyniki 6. etapu Vuelta a Catalunya 2016 (WT), Rialp – Valls (187,2 km):

  1 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida                       4:35:13
  2 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin
  3 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
  4 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge
  5 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge
  6 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step
  7 Aleksei Tsatevich (Rus) Team Katusha
  8 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling
  9 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 10 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ
 11 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 12 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 13 Cameron Meyer (Aus) Dimension Data
 14 Gianni Meersman (Bel) Etixx - Quick-Step
 15 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 16 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 17 Jonas Koch (Ger) Verva ActiveJet
 18 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 19 Rigoberto Uran (Col) Cannondale
 20 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 21 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team
 22 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha
 23 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 24 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits
 25 Maurits Lammertink (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 26 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 27 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
 28 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 29 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 30 Bjorn Thurau (Ger) Wanty - Groupe Gobert
 31 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 32 Carlos Barbero (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 33 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Alpecin
 34 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 35 Christopher Froome (GBr) Team Sky
 36 Davide Formolo (Ita) Cannondale
 37 Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge
 38 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
 39 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 40 Antwan Tolhoek (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 41 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 42 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 43 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 44 Daniel Martin (Irl) Etixx - Quick-Step
 45 Andre Cardoso (Por) Cannondale
 46 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team
 47 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 48 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 49 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 50 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 51 Michael Woods (Can) Cannondale
 52 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
 53 Víctor De La Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice
 54 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 55 Hugh Carthy (GBr) Caja Rural-Seguros RGA
 56 Felix Grosschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 57 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
 58 Carlos Verona (Spa) Etixx - Quick-Step
 59 Julian Alaphilippe (Fra) Etixx - Quick-Step
 60 Karel Hnik (Cze) Verva ActiveJet
 61 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 62 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 63 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 64 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data
 65 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha
 66 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 67 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 68 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
 69 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling
 70 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 71 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 72 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 73 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling
 74 Lawrence Warbasse (USA) IAM Cycling
 75 Joe Dombrowski (USA) Cannondale
 76 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 77 Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 78 Laurens De Plus (Bel) Etixx - Quick-Step
 79 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 80 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 81 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
 82 Wouter Poels (Ned) Team Sky
 83 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha
 84 Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge
 85 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 86 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 87 Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team
 88 Adam Stachowiak (Pol) Verva ActiveJet
 89 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 90 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
 91 Rein Taaramae (Est) Team Katusha
 92 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
 93 Nicolas Roche (Irl) Team Sky                                 00:21
 94 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team
 95 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 96 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 97 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin                 00:46
 98 Kévin Reza (Fra) FDJ                                         01:30
 99 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                           01:37
100 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
101 Paweł Franczak (Pol) Verva ActiveJet
102 Huub Duijn (Ned) Roompot - Oranje Peloton
103 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida
104 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
105 Cédric Pineau (Fra) FDJ
106 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
107 Matej Mohoric (Slo) Lampre - Merida
108 Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida
109 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha                            01:41
110 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo                          01:51
111 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                            01:54
112 Stef Clement (Ned) IAM Cycling
113 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge
114 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
115 Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida
116 Marcin Mrożek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
117 Ruben Plaza (Spa) Orica-GreenEdge
118 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team
119 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
120 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
121 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team                             02:36
122 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team
123 Nathan Brown (USA) Cannondale
124 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ
125 Javier Moreno (Spa) Movistar Team
126 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
127 Esteban Chaves (Col) Orica-GreenEdge                         02:41
128 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                          03:28
129 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre - Merida
130 José Herrada (Spa) Movistar Team
131 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida
132 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
133 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
134 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
135 Jérémy Maison (Fra) FDJ                                      03:33
136 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ
137 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert                   03:58
138 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin                     04:52
139 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                      04:57
140 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits                04:59
141 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
142 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
143 Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step
144 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  05:29
145 Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling
146 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice
147 Sindre Skjoestad Lunke (Nor) Team Giant-Alpecin
148 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
149 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert
150 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton
151 Reinier Honig (Ned) Roompot - Oranje Peloton
152 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                           08:52
153 Alex Howes (USA) Cannondale
154 Benjamin King (USA) Cannondale
155 Jiri Polnicky (Cze) Verva ActiveJet
156 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
157 Jesus Hernandez (Spa) Tinkoff Team
158 Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo
159 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data                    14:11
DNF Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling
DNF Javier Aramendia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
DNF Paweł Cieślik (Pol) Verva ActiveJet
DNS Alberto Losada (Spa) Team Katusha
DNS Ben Swift (GBr) Team Sky
DNS Jesper Hansen (Den) Tinkoff Team
DNS Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge
DNS Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling

Klasyfikacja po 6. etapie

  1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                        23:07:41
  2 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team                          00:07
  3 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                           00:17
  4 Daniel Martin (Irl) Etixx - Quick-Step                       00:18
  5 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                     00:27
  6 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                         00:31
  7 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha                             00:42
  8 Christopher Froome (GBr) Team Sky                            00:46
  9 Hugh Carthy (GBr) Caja Rural-Seguros RGA                     01:01
 10 Rigoberto Uran (Col) Cannondale                              01:16
 11 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha                         01:22
 12 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                              01:32
 13 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                                   01:33
 14 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits              01:39
 15 Davide Formolo (Ita) Cannondale                              01:45
 16 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                    01:53
 17 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling                          01:56
 18 Michael Woods (Can) Cannondale
 19 Winner Anacona (Col) Movistar Team                           02:02
 20 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                            02:03
 21 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                          02:06
 22 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                            02:12
 23 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    02:19
 24 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                           02:23
 25 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Alpecin                      02:37
 26 Carlos Verona (Spa) Etixx - Quick-Step                       02:44
 27 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                              02:50
 28 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team                         03:04
 29 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo                         03:17
 30 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  03:43
 31 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       04:46
 32 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                         05:52
 33 Lawrence Warbasse (USA) IAM Cycling                          06:04
 34 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo                   06:54
 35 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team                     06:55
 36 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                    06:57
 37 Andre Cardoso (Por) Cannondale                               07:05
 38 Joe Dombrowski (USA) Cannondale                              07:55
 39 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team                         08:43
 40 Wouter Poels (Ned) Team Sky                                  09:25
 41 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert                09:45
 42 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 10:29
 43 Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge                          11:25
 44 Bjorn Thurau (Ger) Wanty - Groupe Gobert                     11:58
 45 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                           12:53
 46 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 13:31
 47 Nathan Brown (USA) Cannondale                                14:27
 48 Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team                             14:49
 49 Esteban Chaves (Col) Orica-GreenEdge                         14:58
 50 Víctor De La Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice               16:03
 51 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                       17:12
 52 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team                       19:02
 53 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                       19:04
 54 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                   20:11
 55 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                          20:23
 56 José Herrada (Spa) Movistar Team
 57 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo                          20:26
 58 Laurens De Plus (Bel) Etixx - Quick-Step                     21:18
 59 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida                           23:08
 60 Ruben Plaza (Spa) Orica-GreenEdge                            23:24
 61 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin                      25:20
 62 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton                25:23
 63 Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge                              25:39
 64 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                           26:15
 65 Rein Taaramae (Est) Team Katusha                             26:26
 66 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                          26:33
 67 Huub Duijn (Ned) Roompot - Oranje Peloton                    26:48
 68 Javier Moreno (Spa) Movistar Team                            26:59
 69 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team                       27:12
 70 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                  27:36
 71 Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida                      27:57
 72 Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     28:21
 73 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                        29:00
 74 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           30:28
 75 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  30:40
 76 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert                   31:34
 77 Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida                             32:43
 78 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ                           33:04
 79 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                   33:57
 80 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data                    34:41
 81 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha                           34:48
 82 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                           35:26
 83 Aleksei Tsatevich (Rus) Team Katusha                         36:37
 84 Karel Hnik (Cze) Verva ActiveJet                             36:52
 85 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha                            38:00
 86 Maurits Lammertink (Ned) Roompot - Oranje Peloton            38:13
 87 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 88 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                  38:35
 89 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin
 90 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data                     39:50
 91 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge                         40:08
 92 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    40:17
 93 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits                40:29
 94 Jérémy Maison (Fra) FDJ                                      41:34
 95 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                         42:00
 96 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                    43:21
 97 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                            43:51
 98 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                         44:33
 99 Stef Clement (Ned) IAM Cycling                               44:40
100 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                              44:53
101 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step                          45:50
102 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo                    45:55
103 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                        46:08
104 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert               46:15
105 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ                                     46:21
106 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale                      46:31
107 Gianni Meersman (Bel) Etixx - Quick-Step                     46:47
108 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team                            46:52
109 Felix Grosschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice              47:12
110 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                               47:27
111 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                        47:30
112 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge                            48:22
113 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge
114 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                           48:53
115 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team                       49:06
116 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  49:08
117 Nicolas Roche (Irl) Team Sky                                 50:33
118 Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling                               52:00
119 Adam Stachowiak (Pol) Verva ActiveJet                        52:17
120 Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step                        52:18
121 Jonas Koch (Ger) Verva ActiveJet                             52:23
122 Sindre Skjoestad Lunke (Nor) Team Giant-Alpecin              52:41
123 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida                         52:52
124 Carlos Barbero (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  52:54
125 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team                             53:05
126 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert                       53:29
127 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                          53:54
128 Marcin Mrożek (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    54:17
129 Julian Alaphilippe (Fra) Etixx - Quick-Step                  54:38
130 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre - Merida                          54:41
131 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                         54:57
132 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha                            55:11
133 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  55:45
134 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin                 55:48
135 Kévin Reza (Fra) FDJ                                         56:05
136 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin                        56:48
137 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ                                  57:19
138 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            57:54
139 Benjamin King (USA) Cannondale                               58:06
140 Cameron Meyer (Aus) Dimension Data                           58:21
141 Alex Howes (USA) Cannondale                                  59:05
142 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team                                59:31
143 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                            59:35
144 Antwan Tolhoek (Ned) Roompot - Oranje Peloton                59:42
145 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits                 59:43
146 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                          59:56
147 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                      59:59
148 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling                      01:01:01
149 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
150 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits        01:01:11
151 Matej Mohoric (Slo) Lampre - Merida                       01:01:32
152 Paweł Franczak (Pol) Verva ActiveJet                      01:02:38
153 Cédric Pineau (Fra) FDJ                                   01:03:39
154 Jesus Hernandez (Spa) Tinkoff Team                        01:04:28
155 Reinier Honig (Ned) Roompot - Oranje Peloton              01:05:11
156 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits             01:05:13
157 Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo                       01:09:00
158 Jiri Polnicky (Cze) Verva ActiveJet                       01:10:36
159 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                       01:17:29

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: