Tour de Langkawi 2016: etap 2

Andrea Palini (SkyDive Dubai) wygrał drugi etap malezyjskiego wyścigu.

Włoski sprinter na finiszu ubiegł swojego rodaka, a zarazem lidera Andrea Guardiniego (Astana) oraz Reinardta Janse Van Rensburga (Dimension Data).

8. linię mety przeciął Karol Domagalski (One Pro Cycling).

Wyniki 2. etapu Tour de Langkawi 2016 (2.HC), Sungai Petani - Pulau Pinang (158,1 km):

  1 Andrea Palini (Ita) SkyDive Dubai                          3:56:02
  2 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
  3 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
  4 Michal Kolár (Svk) Tinkoff Team
  5 John Murphy (USA) UnitedHealthcare
  6 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela
  7 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling
  8 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling
  9 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 10 George Harper (GBr) ONE Pro Cycling
 11 Joo Yong Seo (Kor) KSPO
 12 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 13 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven - Sava RBP
 14 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling
 15 Richard Handley (GBr) ONE Pro Cycling                        00:06
 16 Jesper Hansen (Den) Tinkoff Team
 17 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
 18 Francisco Mancebo (Spa) SkyDive Dubai
 19 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 20 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare
 21 Masakazu Ito (Jpn) Aisan Racing Team
 22 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 23 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 24 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 25 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 26 Ahmad Lutfi Muhammad Fauzan (Mas) Malaysia
 27 Ivan Santaromita (Ita) SkyDive Dubai
 28 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 29 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang Cycling Team                    00:11
 30 Muhamad Adiq Husainie Othman (Mas) Terengganu Cycling Team
 31 Jingbiao Zhao (Chn) Hengxiang Cycling Team
 32 Roland Thalmann (Swi) Team Roth
 33 Gavin Mannion (USA) Drapac Professional Cycling
 34 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 35 Colin Stüssi (Swi) Team Roth
 36 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth
 37 Nur Amirul Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu Cycling Team
 38 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
 39 Mohd Zariff Muhammad Nur Aiman (Mas) Malaysia
 40 Muhamad Zawawi Azman (Mas) NSC - Mycron
 41 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
 42 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela
 43 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team
 44 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 45 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 46 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team
 47 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 48 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 49 Julen Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela
 50 John Kronborg Ebsen (Den) ONE Pro Cycling
 51 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 52 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
 53 Songezo Jim (RSA) Dimension Data
 54 Burr Ho (HKg) HKSI Pro Cycling Team
 55 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 56 Edgar Nohales Nieto (Spa) 7 Eleven - Sava RBP
 57 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro Cycling Team
 58 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven - Sava RBP
 59 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 60 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team
 61 Thomas Scully (NZl) Drapac Professional Cycling
 62 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) NSC - Mycron                   00:21
 63 Tyler Magner (USA) UnitedHealthcare                          00:29
 64 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                      00:11
 65 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia                                 01:02
 66 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team
 67 Nick Dougall (RSA) Dimension Data
 68 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                           01:19
 69 Michael Gogl (Aut) Tinkoff Team                              01:39
 70 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
 71 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela                   02:23
 72 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
 73 Jo?o Marcelo Pereira Gaspar (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 74 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team                    03:29
 75 Kangeun Joo (Kor) KSPO                                       03:53
 76 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO
 77 Ahmad Mohd Azri (Mas) Malaysia
 78 Zulkifle Nik Mohd Azwan (Mas) Malaysia
 79 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro Cycling Team                      05:03
 80 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 81 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 82 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 83 Ryan MaCanally (Aus) Pegasus Continental Cycling Team
 84 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven - Sava RBP
 85 Teten Rohendi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 86 Irwandie Lakasek (Mas) NSC - Mycron
 87 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 88 Mohd Nazri Muhamad (Mas) NSC - Mycron
 89 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia
 90 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu Cycling Team
 91 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team
 92 Siu Wai Ko (HKg) HKSI Pro Cycling Team
 93 Matthew Goss (Aus) ONE Pro Cycling
 94 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 95 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team
 96 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 97 Meng Yan (Chn) Hengxiang Cycling Team
 98 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 99 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
100 Wan Yau Lau (HKg) HKSI Pro Cycling Team
101 Jonipher Ravina (Phi) 7 Eleven - Sava RBP                    08:11
102 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         08:15
103 Dias Omirzakaov (Kaz) Astana Pro Team
104 Jens Mouris (Ned) Drapac Professional Cycling
105 Kun-Soo Kim (Kor) KSPO
106 Ahmad Muazzam Iman Mustafa Kamal (Mas) NSC - Mycron
107 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
108 Otavio Didier Bulgarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
109 Lukas Jaun (Swi) Team Roth
110 Agung Sahbana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
111 Andrea Dal Col (Ita) Southeast - Venezuela
112 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
113 Zhang Zheng (Chn) Hengxiang Cycling Team
114 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro Cycling Team
115 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team
116 Afiq Huznie Othman (Mas) NSC - Mycron                        11:08
117 Fuwen Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            11:32
118 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles - Carrefour      12:51
119 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
120 Meher Hasnaoui (Tun) SkyDive Dubai
121 Tristan Marguet (Swi) Team Roth                              14:00
122 Wenhui BI (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            14:18
123 Tariq Obaid (UAE) SkyDive Dubai
124 Ya Ke Hou (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
125 Pablo Urtasun (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
126 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                      14:21
127 Novardianto Jamalidin (Ina) Pegasus Continental Cycling      14:45
128 Dylan Page (Swi) Team Roth

Klasyfikacja po 2. etapie

  1 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                     08:11:43
  2 Andrea Palini (Ita) SkyDive Dubai                            00:02
  3 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team                     00:10
  4 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data             00:12
  5 John Murphy (USA) UnitedHealthcare                           00:16
  6 Michal Kolár (Svk) Tinkoff Team
  7 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela
  8 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling
  9 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 10 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling
 11 George Harper (GBr) ONE Pro Cycling
 12 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven - Sava RBP
 13 Joo Yong Seo (Kor) KSPO
 14 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 15 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
 16 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling
 17 Dylan Page (Swi) Team Roth
 18 Muhamad Adiq Husainie Othman (Mas) Terengganu Cycling Te     00:20
 19 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                      00:22
 20 Jesper Hansen (Den) Tinkoff Team
 21 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 22 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 23 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare
 24 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 25 Francisco Mancebo (Spa) SkyDive Dubai
 26 Ahmad Lutfi Muhammad Fauzan (Mas) Malaysia
 27 Masakazu Ito (Jpn) Aisan Racing Team
 28 Richard Handley (GBr) ONE Pro Cycling
 29 Ivan Santaromita (Ita) SkyDive Dubai
 30 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 31 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 32 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 33 Nur Amirul Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu Cycling Te     00:27
 34 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 35 Colin Stüssi (Swi) Team Roth
 36 Gavin Mannion (USA) Drapac Professional Cycling
 37 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth
 38 Jingbiao Zhao (Chn) Hengxiang Cycling Team
 39 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
 40 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 41 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 42 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 43 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team
 44 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 45 Songezo Jim (RSA) Dimension Data
 46 Roland Thalmann (Swi) Team Roth
 47 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang Cycling Team
 48 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team
 49 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
 50 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
 51 John Kronborg Ebsen (Den) ONE Pro Cycling
 52 Muhamad Zawawi Azman (Mas) NSC - Mycron
 53 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 54 Julen Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela
 55 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 56 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela
 57 Burr Ho (HKg) HKSI Pro Cycling Team
 58 Edgar Nohales Nieto (Spa) 7 Eleven - Sava RBP
 59 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro Cycling Team
 60 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team
 61 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 62 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven - Sava RBP
 63 Thomas Scully (NZl) Drapac Professional Cycling
 64 Mohd Zariff Muhammad Nur Aiman (Mas) Malaysia
 65 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) NSC - Mycron                   00:32
 66 Nick Dougall (RSA) Dimension Data                            01:18
 67 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                           01:35
 68 Michael Gogl (Aut) Tinkoff Team                              01:55
 69 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team                               02:16
 70 Tyler Magner (USA) UnitedHealthcare                          02:23
 71 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              02:33
 72 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela                   02:39
 73 Jo&atatilde;o Marcelo Pereira Gaspar (Bra) Funvic Soul 
 74 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia                                 03:12
 75 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team                    03:45
 76 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO                                     04:09
 77 Kangeun Joo (Kor) KSPO
 78 Ahmad Mohd Azri (Mas) Malaysia
 79 Zulkifle Nik Mohd Azwan (Mas) Malaysia
 80 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team         05:19
 81 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 82 Siu Wai Ko (HKg) HKSI Pro Cycling Team
 83 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 84 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
 85 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 86 Matthew Goss (Aus) ONE Pro Cycling
 87 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 88 Teten Rohendi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 89 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 90 Ryan MaCanally (Aus) Pegasus Continental Cycling Team
 91 Irwandie Lakasek (Mas) NSC - Mycron
 92 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 93 Meng Yan (Chn) Hengxiang Cycling Team
 94 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro Cycling Team
 95 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia
 96 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven - Sava RBP
 97 Mohd Nazri Muhamad (Mas) NSC - Mycron
 98 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team
 99 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu Cycling Team
100 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team
101 Wan Yau Lau (HKg) HKSI Pro Cycling Team
102 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team                        07:51
103 Jonipher Ravina (Phi) 7 Eleven - Sava RBP                    08:27
104 Zhang Zheng (Chn) Hengxiang Cycling Team                     08:31
105 Andrea Dal Col (Ita) Southeast - Venezuela
106 Kun-Soo Kim (Kor) KSPO
107 Otavio Didier Bulgarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
108 Agung Sahbana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
109 Dias Omirzakaov (Kaz) Astana Pro Team
110 Ahmad Muazzam Iman Mustafa Kamal (Mas) NSC - Mycron
111 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
112 Lukas Jaun (Swi) Team Roth
113 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         08:51
114 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team                        09:39
115 Jens Mouris (Ned) Drapac Professional Cycling                09:51
116 Afiq Huznie Othman (Mas) NSC - Mycron                        11:24
117 Meher Hasnaoui (Tun) SkyDive Dubai                           13:05
118 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles - Carrefour      13:07
119 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
120 Fuwen Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            13:08
121 Tristan Marguet (Swi) Team Roth                              14:16
122 Tariq Obaid (UAE) SkyDive Dubai                              14:34
123 Ya Ke Hou (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
124 Wenhui BI (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
125 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                      14:36
126 Novardianto Jamalidin (Ina) Pegasus Continental Cycling      14:58
127 Pablo Urtasun (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour           15:34
128 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro Cycling Team                    29:19

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: