Vuelta a Andalucia 2016: etap 4

Tejay van Garderen (BMC) odniósł zwycięstwo na trasie jazdy indywidualnej na czas – przedostatnim odcinku ścigania w Andaluzji i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Amerykanin na dystansie 21 kilometrów pokonał o 2 sekundy Wilco Keldermana (LottoNL-Jumbo) oraz o 7 sekund Jerome Coppela (IAM Cycling).

Ze stratą 51 sekund, na 21. miejscu, został sklasyfikowany Rafał Majka (Tinkoff).

Etap odbywał się w bardzo wietrznych warunkach, na miejscami wymagającej trasie, z kilkoma krótkimi podjazdami, w tym Camino de Comendador o długości kilometra i nachyleniu 15%.

Początkowo długo na prowadzeniu znajdował się Maarten Tjallingii (LottoNl) z wynikiem 27:40, który o 28 sekund poprawił dopiero mistrz Francji Jerome Coppel.

Do wyniku zawodnika IAM Cycling nie zbliżył się Rafał Majka (Tinkoff), za to chwilę później na metę zawitał Tejay van Garderen (BMC), wychodząc przed Coppela o 7 sekund. Jak się później okazało Amerykanin nie opuścił już fotela zwycięzcy, choć zrobiło się tam gorąco, gdy ze stratą 2 sekund zafiniszował Wilco Kelderman.

Wyniki 4. etapu Vuelta a Andalucia 2016 (2.1), Alhaurín de la Torre - Alhaurín de la Torre (21 km, jazda indywidualna na czas):

1 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team                              27:05
2 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                              00:02
3 Jerome Coppel (Fra) IAM Cycling                                       00:07
4 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                                00:15
5 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                                 00:17
6 Wouter Poels (Ned) Team Sky                                           00:20
7 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) BMC Racing Team                         00:21
8 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team                       00:22
9 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team                               00:24
10 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                           00:34
11 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
12 Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNl-Jumbo                          00:35
13 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
14 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                         00:36
15 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                                   00:38
16 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                                       00:40
17 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                                   00:41
18 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                                    00:44
19 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
20 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                                    00:46
21 Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team                                       00:51
22 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin                              00:52
23 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff Team
24 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
25 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling                                     00:56
26 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin                               00:59
27 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
28 Ben Swift (GBr) Team Sky                                             01:01
29 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff Team                                      01:03
30 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom-Rusvelo                                 01:06
31 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                  01:14
32 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team                                     01:15
33 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo                          01:16
34 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert                            01:17
35 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
36 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                                    01:20
37 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                                  01:21
38 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice                     01:22
39 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits                  01:23
40 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
41 Christian Knees (Ger) Team Sky                                       01:26
42 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits               01:28
43 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo                                  01:29
44 Nicolas Roche (Irl) Team Sky
45 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                                 01:30
46 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                                    01:31
47 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                                      01:33
48 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data
49 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek-Segafredo
50 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                                01:35
51 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Movistar Team
52 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin
53 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits            01:37
54 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team                          01:39
55 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                                  01:40
56 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                                    01:43
57 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                                01:44
58 Julien Morice (Fra) Direct Energie                                   01:50
59 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert                           01:52
60 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team                               01:53
61 Magno Prado Nazaret (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour             01:55
62 Omar Fraile Matarranz (Spa) Dimension Data                           01:56
63 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data                            02:00
64 Huub Duyn (Ned) Roompot - Oranje Peloton                             02:02
65 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                            02:03
66 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
67 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                                02:04
68 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                    02:05
69 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                       02:09
70 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo                            02:10
71 Hugh Carthy (GBr) Caja Rural-Seguros RGA                             02:11
72 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom-Rusvelo                            02:13
73 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
74 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                            02:19
75 Aleksey Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
76 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-Rusvelo
77 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                   02:22
78 Aritz Bagües (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
79 Filippo Pozzato (Ita) Southeast - Venezuela                          02:25
80 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                            02:26
81 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin                                 02:28
82 Imanol Estevez (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                 02:29
83 Eugert Zhupa (Alb) Southeast - Venezuela                             02:30
84 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                          02:31
85 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits                      02:32
86 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
87 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                                 02:36
88 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                        02:40
89 Benat Txoperena Matxikote (Spa) Euskadi Basque Country - Murias      02:41
90 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                02:42
91 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                                    02:45
92 Enrique Sanz (Spa) Southeast - Venezuela                             02:48
93 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo                            02:51
94 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela                            02:52
95 Maurits Lammertink (Ned) Roompot - Oranje Peloton                    02:53
96 Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling                                       02:54
97 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                                    02:57
98 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast - Venezuela
99 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour            03:01
100 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team                                      03:02
101 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
102 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                03:03
103 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
104 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                               03:04
105 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
106 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling
107 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Team                                   03:06
108 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
109 Cameron Meyer (Aus) Dimension Data                                  03:07
110 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise              03:09
111 Mirko Tedeschi (Ita) Southeast - Venezuela                          03:10
112 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                      03:11
113 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
114 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
115 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team                        03:16
116 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice                        03:17
117 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton                   03:18
118 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH                                 03:23
119 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                                03:25
120 David Tanner (Aus) IAM Cycling                                      03:26
121 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                                  03:28
122 Arnau Soe Vall (Spa) Burgos BH
123 Marcin Mrożek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
124 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff Team
125 Maxime Farazijn (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
126 Airan Fernandez Casasola (Spa) Matrix Powertag                      03:30
127 Jon Insausti Irastorza (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
128 Antwan Tolhoek (Ned) Roompot - Oranje Peloton                       03:31
129 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
130 Daniel Bichlmann (Ger) Stradalli - Bike Aid                         03:35
131 Manuel Belletti (Ita) Southeast - Venezuela                         03:45
132 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice
133 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Matrix Powertag                  03:48
134 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Burgos BH                           03:55
135 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
136 Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                   03:58
137 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                                          04:03
138 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                              04:10
139 Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                04:26
140 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     04:32
141 Junya Sano (Jpn) Matrix Powertag                                    04:35
142 Murilo Affonso (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour                 04:36
143 Pablo Torres Muino (Spa) Burgos BH                                  04:44
144 João Gaspar (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour                    04:47
145 Damien Garcia (Fra) Stradalli - Bike Aid
146 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Caja Rural-Seguros RGA     05:02
147 Yukihiro Doi (Jpn) Matrix Powertag                                  05:33
148 Kleber Da Silva Ramos (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour          05:55
149 Reinier Honig (Ned) Roompot - Oranje Peloton                        06:31
OTL Amanuel Mengis Ghebreindrias (Eri) Stradalli - Bike Aid             08:48
DNF David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
DNF Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits
DNF Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
DNF Victor Martin Hernandez (Spa) Burgos BH
DNF Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

1 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                           12:53:57
2 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                              00:02
3 Jerome Coppel (Fra) IAM Cycling                                       00:07
4 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                                00:15
5 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                                 00:17
6 Wouter Poels (Ned) Team Sky                                           00:20
7 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) BMC Racing Team                         00:21
8 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team                       00:22
9 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team                               00:24
10 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                           00:34
11 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
12 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo                           00:35
13 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                         00:36
14 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                                   00:38
15 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                                       00:40
16 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                                   00:41
17 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                                    00:44
18 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
19 Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team                                       00:51
20 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff Team                                   00:52
21 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
22 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin                               00:59
23 Ben Swift (GBr) Team Sky                                             01:01
24 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert                            01:17
25 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                                    01:20
26 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice                     01:22
27 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits               01:28
28 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                                    01:31
29 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                                      01:33
30 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data
31 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek-Segafredo
32 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin                                   01:35
33 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits            01:37
34 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team                          01:39
35 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                                  01:40
36 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                                    01:43
37 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff Team                                      01:48
38 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team                               01:53
39 Omar Fraile Matarranz (Spa) Dimension Data                           01:56
40 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data                            02:00
41 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                            02:03
42 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
43 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                    02:05
44 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                                 02:13
45 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                        02:40
46 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela                            02:52
47 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling                                     02:55
48 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team                         03:16
49 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                                   04:13
50 Filippo Pozzato (Ita) Southeast - Venezuela                          04:24
51 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                                    04:44
52 Huub Duyn (Ned) Roompot - Oranje Peloton                             04:46
53 Enrique Sanz (Spa) Southeast - Venezuela                             04:47
54 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo                                  04:49
55 Nicolas Roche (Irl) Team Sky
56 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo                            04:50
57 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                                05:02
58 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country - Murias       05:03
59 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                                05:24
60 David Tanner (Aus) IAM Cycling                                       05:25
61 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                05:26
62 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff Team                                   05:27
63 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                      05:35
64 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                   05:42
65 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                          06:19
66 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour            06:21
67 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice                          06:29
68 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                                 06:45
69 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                                06:46
70 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                            07:21
71 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                          07:33
72 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits                  07:34
73 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin                              07:40
74 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                 08:05
75 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton                    08:20
76 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team                                       09:03
77 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo                            09:06
78 Aritz Bagües (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                   09:38
79 Benat Txoperena Matxikote (Spa) Euskadi Basque Country - Murias      09:57
80 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling                                   10:00
81 Cameron Meyer (Aus) Dimension Data                                   10:03
82 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice                         10:13
83 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Movistar Team                       10:27
84 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                  10:28
85 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team                                     10:29
86 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast - Venezuela
87 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                                10:30
88 Airan Fernandez Casasola (Spa) Matrix Powertag                       10:35
89 Antwan Tolhoek (Ned) Roompot - Oranje Peloton                        10:36
90 Christian Knees (Ger) Team Sky                                       10:40
91 Marcin Mrożek (Pol) CCC Sprandi Polkowice                            11:00
92 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert                           11:06
93 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                              11:12
94 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                                           11:19
95 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                       11:23
96 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits                      11:24
97 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits                       11:31
98 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin                                 11:42
99 Imanol Estevez (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                 12:06
100 Maurits Lammertink (Ned) Roompot - Oranje Peloton                   12:07
101 Magno Prado Nazaret (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour            12:08
102 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                                   12:11
103 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                                12:13
104 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                        12:20
105 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  12:25
106 Manuel Belletti (Ita) Southeast - Venezuela                         12:40
107 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                                   12:41 
108 Arnau Soe Vall (Spa) Burgos BH                                      12:42
109 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom-Rusvelo                                13:01
110 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Matrix Powertag                  13:02
111 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo                         13:11
112 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                                 13:16
113 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Country - Murias        13:32
114 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                                13:42
115 Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNl-Jumbo
116 João Gaspar (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour                    14:01
117 Hugh Carthy (GBr) Caja Rural-Seguros RGA                            14:06
118 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom-Rusvelo                           14:08
119 Aleksey Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo                              14:14
120 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                           14:21
121 Eugert Zhupa (Alb) Southeast - Venezuela                            15:37
122 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Burgos BH                           15:50
123 Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                   15:57
124 Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling                                      16:01
125 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                             16:09
126 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                               16:15
127 Murilo Affonso (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour                 16:31
128 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                              17:17
129 Mirko Tedeschi (Ita) Southeast - Venezuela                          17:48
130 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise              18:06
131 Maxime Farazijn (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                 18:25
132 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     19:10
133 Julien Morice (Fra) Direct Energie                                  19:28
134 Yukihiro Doi (Jpn) Matrix Powertag                                  19:34
135 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH                                 19:38
136 Damien Garcia (Fra) Stradalli - Bike Aid                            19:44
137 Daniel Bichlmann (Ger) Stradalli - Bike Aid                         21:52
138 Junya Sano (Jpn) Matrix Powertag                                    23:06
139 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Caja Rural-Seguros RGA     27:16
140 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-Rusvelo                               27:34
141 Jon Insausti Irastorza (Spa) Euskadi Basque Country - Murias        27:47
142 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Team                                   28:21
143 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                      28:30
144 Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                29:41
145 Kleber Da Silva Ramos (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour          30:12
146 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo                                     32:04
147 Reinier Honig (Ned) Roompot - Oranje Peloton                        33:45
148 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH                                 35:17
149 Pablo Torres Muino (Spa) Burgos BH                                  36:38

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: