Gracia Orlova 2015: etap 5

Francuzka Elise Delzenne (Velocio-SRAM) zwyciężyła na trasie ostatniego odcinka Gracia Orlova.

Druga finiszowała towarzyszka ucieczki Lara Vieceli (S.C. Michela Fanini Rox), a trzecia peleton przyprowadziła Trixi Worrack (Velocio-SRAM).

Cały wyścig wygrała Białorusinka Alena Amialiusik (Velocio- SRAM), a na trzecim stopniu podium uplasowała się Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana).

fot. Velocio-SRAM

Wyniki 5. etapu Gracia Orlova 2015 (2.2), Orlová - Orlová (100,2 km):
 1. Elise Delzenne (Velocio-SRAM)                          2:32:10
 2. Lara Vieceli (S.C. Michela Fanini Rox)                   00:02
 3. Trixi Worrack (Velocio-SRAM)                             00:16
 4. Ausrine Trebaite
 5. Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana)
 6. Lotta Lepisto (Bigla)
 7. Alena Amialiusik (Velocio-SRAM)
 8. Emilie Moberg (Hitec Products)
 9. Linda Indergand (Szwajcaria)
10. Daiva Tuslaite (Inpa Sottoli Giusfredi)
...
15. Paulina Brzeźna-Bentkowska (TKK Pacfic Nestle Fitness)   00:16
26. Monika Żur (Polska)                                      00:16
30. Monika Brzeźna (TKK Pacfic Nestle Fitness)               00:16
47. Martyna Klekot (Polska)                                  00:27
49. Paula Gorycka (Polska)                                   00:27
59. Nikol Płosaj (Polska)                                    00:27
61. Agnieszka Skalniak (TKK Pacfic Nestle Fitness)           00:27
63. Aleksandra Kardas (TKK Pacfic Nestle Fitness)            00:27
72. Katarzyna Wilkos (TKK Pacfic Nestle Fitness)             00:27
93. Beata Kalemba (TKK Pacfic Nestle Fitness)                12:29
101. Agnieszka Bacińska (Polska)                             14:44
Klasyfikacja końcowa:
 1. Alena Amialiusik (Velocio-SRAM)                       10:19:09
 2. Trixi Worrack (Velocio-SRAM)                             00:15
 3. Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana)                       00:32
 4. Tatiana Antoshina (Servetto Footon)                      01:38
 5. Natalia Boyarskaya (Rosja)                               01:55
 6. Ingrid Lorvik (Norwegia)                                 02:23
 7. Polona Batagelj (BTC City Ljubljana)                     02:43
 8. Doris Schweizer (Bigla)                                  02:43
 9. Anabelle Dreville (Francja)                              03:42
10. Lisa Brennauer (Velocio-SRAM)                            07:01
...
11. Paula Gorycka (4F Racing Team)                           07:17
15. Paulina Brzeźna-Bentkowska (TKK Pacific Toruń)           08:14
19. Monika Żur (4F Racing Team)                              08:47 
26. Monika Brzeźna (TKK Pacfic Nestle Fitness)               09:24
27. Agnieszka Skalniak (TKK Pacfic Nestle Fitness)           09:27
43. Aleksandra Kardas (TKK Pacfic Nestle Fitness)            13:37
47. Martyna Klekot (Polska)                                  14:36
66. Nikol Płosaj (Polska)                                    17:03
88. Katarzyna Wilkos (TKK Pacfic Nestle Fitness)             32:46
103. Beata Kalemba (TKK Pacfic Nestle Fitness)               46:36
106. Agnieszka Bacińska (Polska)                             48:21

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: