Mały Wyścig Pokoju rusza w Radzyminie

malywyscigpokoju2015-radzymin

1 maja w Radzyminie odbędzie się pierwszy etap 57. Małego Wyścigu Pokoju. Impreza dla najmłodszych adeptów kolarstwa zorganizowana zostanie przez Akademię Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin.

Mały Wyścig Pokoju to wyścig z dużymi tradycjami. Niemal każdy z polskich kolarzy zawodowych brał udział w tej imprezie. Tak było również z Michałem Podlaskim, zawodnikiem ActiveJet Team, którego Akademia UKS Victoria Radzymin zorganizuje pierwszy etap.

Pamiętam, że gdy stawiałem pierwsze kroki w kolarstwie, ten wyścig był dla mnie wyjątkowy. Wiążę z nim wiele pozytywnych wspomnień i mam nadzieję, że tak jak i dla mnie, tak i dla innych młodych kolarzy będzie to okazja do złapania tzw. kolarskiego bakcyla. Dla mojej Akademii będzie to również doskonała okazja do tego, aby pokazać w jaki sposób działamy, a przy tym zachęcić jak największą liczbę dzieciaków do kolarstwa

- powiedział Michał Podlaski.

Organizatorzy przygotowali wyścigi nie tylko dla najmłodszych kategorii kolarskich jak żak, młodzik, czy junior młodszy, lecz także dla niezrzeszonych w klubach dzieci ze szkół podstawowych, a także dla przedszkolaków. Będzie to idealna okazja do aktywnego spędzenia majówki ze swoimi dziećmi, do czego serdecznie zachęcamy.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: