Presidential Cycling Tour of Turkey 2015: etap 4

Andre Greipel z grupy Lotto Soudal wygrał po finiszu z peletonu czwarty etap Wyścigu dookoła Turcji.

Liderem pozostał Włoch Davide Rebellin (CCC Sprandi Polkowice).

W ucieczce dnia początkowo jechali Paolo Simion (Bardiani), Brice Feillu (Bretagne), Timothy Roe (Drapac), Genki Yamamoto (Nippo), Kenny De Ketele (Topsport) i Sergey Grechyn (Torku)

Szóstka po 20 kilometrach wypracowała 3:27 przewagi, ale na jedynej górskiej premii akcja dobiegła końca, a z przodu pojawili się Nicola Boem (Bardiani), Florian Guillou (Bretagne), Mattia Pozzo (Nippo), Charles Planet (Novo Nordisk), Kevin Seeldraeyers (Torku) i Natnael Berhane (MTN - Qhubeka).

W połowie dystansu akcja zyskała 2:20. Tempo w peletonie kontrolował zespół CCC Sprandi Polkowice, ustępując później miejsca pracującej na sukces Andre Greipela ekipie Lotto-Soudal oraz Etixx-Quick Step Marka Cavendisha.

Tego ostatniego zabrakło w finałowej rozgrywce, ze względu na niekateryzowany podjazd leżący blisko mety. Tam odjazd został doścignięty, a w jeszcze jednej akcji znaleźli się Valerio Agnoli (Astana), Luis Mas Bonet (Caja Rural), Carlos Julian Quintero (Colombia), Jay Mccarthy (Tinkoff) i Serge Pauwels (MTN – Qhubeka).

Szybkie zjazdy utrudniały peletonowi pościg, dopiero na finałowym kilometrze ostatni harcownicy zostali wchłonięci, a sprzyjające okoliczności wykorzystał Greipel, sięgając po swoje pierwsze zwycięstwo w tegorocznym wyścigu.

fot. Tour of Turkey/Brian Hodes

Wyniki 4. etapu Presidential Cycling Tour of Turkey 2015 (2.HC), Fethiye – Marmaris (131,9 km):
  1 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                           3:22:08
  2 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
  3 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
  4 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge
  5 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling
  6 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
  7 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
  8 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka
  9 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
 10 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
 11 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF
 12 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling
 13 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 14 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 15 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 16 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 17 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team
 18 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 19 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
 20 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 21 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling
 22 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
 23 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 24 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida
 25 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 26 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 27 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 28 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 29 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 30 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 31 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 32 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement
 33 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 34 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
 36 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka
 37 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
 38 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 39 Alex Cano Ardila (Col) Colombia
 40 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 41 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 42 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
 43 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 44 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 45 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
 46 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 47 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 48 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 49 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 50 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 51 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 52 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo
 53 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
 54 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida
 55 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 56 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                          00:10
 57 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           00:43
 58 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros     01:19
 59 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        01:23
 60 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida                            01:31
 61 Daniel Martínez (Col) Colombia                               01:34
 62 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia
 63 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 64 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
 65 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 66 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
 67 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 68 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 69 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling
 70 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 71 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling
 72 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
 73 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 74 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli
 75 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 76 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
 77 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
 78 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 79 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 80 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
 81 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step
 82 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
 83 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 84 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 85 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
 86 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
 87 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 88 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step
 89 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
 90 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal                                02:34
 91 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                       03:15
 92 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 93 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 94 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 95 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 96 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo
 97 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
 98 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor
 99 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
100 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step
101 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
102 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
103 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement
104 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
105 Sebastián Molano (Col) Colombia
106 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
107 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
108 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
109 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
110 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
111 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
112 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
113 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
114 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
115 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement
116 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
117 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
118 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
119 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement
120 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk                    04:57
121 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk
122 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                             05:48
123 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida
124 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  06:29
125 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
126 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step            07:03
127 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert
128 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
129 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling
130 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
131 Andrea Dal Col (Ita) Southeast Pro Cycling
132 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
133 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
134 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor
135 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
136 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
137 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
138 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka
139 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini
140 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
141 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli
142 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
143 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli
144 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling
145 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
146 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli
147 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida
148 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
149 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
150 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini
151 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling
152 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini
153 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
154 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
155 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
156 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge
157 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge
158 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
159 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                            07:56
160 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    12:50
161 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                   19:00
162 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk
DNF Jakub Mareczko (Ita) Southeast Pro Cycling
Klasyfikacja po 4. etapie
  1 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice               15:35:49
  2 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida                        00:07
  3 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement         00:50
  4 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                              01:20
  5 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                            01:23
  6 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                             01:29
  7 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling             01:42
  8 Alex Cano Ardila (Col) Colombia                              01:46
  9 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                               01:57
 10 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                   02:04
 11 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 12 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor                      02:11
 13 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  02:42
 14 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice                 02:49
 15 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
 16 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros     02:51
 17 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            03:01
 18 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team              03:17
 19 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 20 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   03:20
 21 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF                          03:25
 22 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       03:32
 23 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini               03:47
 24 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                04:28
 25 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                        04:37
 26 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice                05:02
 27 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida                                  05:38
 28 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                          05:42
 29 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           06:36
 30 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling                06:45
 31 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo           07:10
 32 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                          07:13
 33 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 34 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                           08:47
 36 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia
 37 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    09:09
 38 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                       09:26
 39 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                             09:31
 40 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 41 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           10:09
 42 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                        10:13
 43 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           11:03
 44 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                11:08
 45 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 46 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling         11:14
 47 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling           11:54
 48 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                          12:01
 49 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida               12:17
 50 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo                               12:20
 51 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli                      13:00
 52 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement             13:05
 53 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          13:07
 54 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step                          13:51
 55 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida                            14:29
 56 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            14:36
 57 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         14:44
 58 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                        14:46
 59 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal                                14:53
 60 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk                        15:19
 61 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                     15:24
 62 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        16:58
 63 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               17:01
 64 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               17:05
 65 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              17:12
 66 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor                     19:34
 67 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   20:29
 68 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 69 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               20:34
 70 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 71 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 72 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 73 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 74 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        21:53
 75 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            21:54
 76 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 77 Daniel Martínez (Col) Colombia
 78 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        22:04
 79 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge                    22:06
 80 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement           22:08
 81 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
 82 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        22:21
 83 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor                         22:48
 84 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   23:39
 85 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step                        23:44
 86 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
 87 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor                              23:49
 88 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 89 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 90 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                            23:53
 91 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       24:03
 92 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               24:10
 93 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert              24:19
 94 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           25:09
 95 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk                    25:21
 96 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo                           25:48
 97 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling            26:10
 98 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 99 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                               26:45
100 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                              26:50
101 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                           27:14
102 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                  27:16
103 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli                   27:18
104 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   27:32
105 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli                     27:35
106 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                       27:37
107 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
108 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                27:45
109 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                    28:16
110 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling              28:28
111 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                            29:11
112 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              29:22
113 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida                          29:34
114 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert               29:38
115 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling              29:43
116 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling             30:00
117 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    30:32
118 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                      30:45
119 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini                     31:50
120 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              31:51
121 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                             32:12
122 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
123 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       32:26
124 Sebastián Molano (Col) Colombia
125 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement
126 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
127 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
128 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      32:39
129 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling                  32:51
130 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                             33:01
131 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor                        33:34
132 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement              33:36
133 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   33:45
134 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling                  33:53
135 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        34:25
136 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida                            34:29
137 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         35:11
138 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  35:40
139 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli                      35:56
140 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                         36:14
141 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
142 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
143 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
144 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
145 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
146 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                         36:54
147 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor                          37:14
148 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                   37:58
149 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step            39:11
150 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling                     39:22
151 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo                            39:49
152 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini                      39:53
153 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini                     39:58
154 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               40:03
155 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini              40:52
156 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka                                 41:08
157 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                            41:14
158 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                            45:07
159 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    47:31
160 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                   48:52
161 Andrea Dal Col (Ita) Southeast Pro Cycling                   50:09
162 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk                   57:05

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: