Energiewacht Tour 2015: prolog

Holenderka Anna van der Breggen (Rabo Liv) wykręciła najszybszy czas na trasie prologu otwierającego kobiecą etapówkę Energiewacht Tour.

Drugi wynik na dystansie 2,5 kilometra zanotowała mistrzyni świata Lisa Brennauer (Velocio-SRAM), a z trzecim czasem sklasyfikowano jej rodaczkę Trixi Worrack (także Velocio-SRAM).

W wyścigu nie startują polskie zawodniczki.

fot. Rabo Liv

Wyniki prologu Energiewacht Tour 2015 (2.2), Winsum - Winsum (2,5 km):

1 Anna van der Breggen (Ned) Rabo Liv                             03:15
2 Lisa Brennauer (Ger) Velocio - SRAM                             00:05
3 Trixi Worrack (Ger) Velocio - SRAM                              00:06
4 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv                                 00:07
5 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans                           00:08
6 Kirsten Wild (Ned) Hitec Products                               00:10
7 Lucinda Brand (Ned) Rabo Liv
8 Alena Amialiusik (Blr) Velocio - SRAM
9 Ellen van Dijk (Ned) Boels Dolmans
10 Jolien D'hoore (Bel) Wiggle Honda                              00:11
11 Barbara Guarischi (Ita) Velocio - SRAM
12 Melissa Hoskins (Aus) Orica - Ais                              00:12
13 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans
14 Katrin Garfoot (Aus) Orica - Ais
15 Lizzie Armitstead (GBr) Boels Dolmans                          00:13
16 Moniek Tenniglo (Ned) Rabo Liv
17 Lizzie Williams (Aus) Orica - Ais                              00:14
18 Anouska Koster (Ned) Rabo Liv
19 Sara Mustonen (Swe) Team Liv-Plantur
20 Tiffany Cromwell (Aus) Velocio - SRAM                          00:15
21 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg
22 Carmen Small (USA) Reprezentacja USA
23 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans
24 Tayler Wiles (USA) Velocio - SRAM
25 Alexandra Manly (Aus) Orica - Ais                              00:16
26 Lucy Garner (GBr) Team Liv-Plantur
27 Willeke Knol (Ned) Team Liv-Plantur                            00:17
28 Anna Knauer (Ger) Rabo Liv
29 Trieneke Fokkens (Ned) WV de Kannibaal - Ronald McDonald
30 Chloe Hosking (Aus) Wiggle Honda
31 Daiva Tuslaite (Ltu) Reprezentacja Litwy                       00:18
32 Lotte Kopecky (Bel) Reprezentacja Belgii
33 Natalie van Gogh (Ned) Parkhotel Valkenburg
34 Mirjam Gysling (Swi) Reprezentacja Szwajcarii
35 Tatiana Guderzo (Ita) Hitec Products
36 Floortje Mackaij (Ned) Team Liv-Plantur
37 Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                             00:19
38 Gracie Elvin (Aus) Orica - Ais
39 Julia Soek (Ned) Team Liv-Plantur
40 Jeanne Korevaar (Ned) Jan van Arckel
41 Lauren Hall (USA) Reprezentacja USA
42 Emily Kay (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii                00:20
43 Kyara Stijns (Ned) Team Liv-Plantur
44 Julie Leth (Den) Hitec Products
45 Lauren Komanski (USA) Reprezentacja USA
46 Loes Gunnewijk (Ned) Orica - Ais
47 Danique Braam (Ned) Meteoor Assen-Roden / Breda                00:21
48 Charlotte Becker (Ger) Hitec Products
49 Ilse Miltenburg (Ned) Euregio Lady's Cyclingteam               00:22
50 Corinna Lechner (Ger) Maxx-Solar
51 Rozanne Slik (Ned) Parkhotel Valkenburg                        00:23
52 Judith Bloem (Ned) Jan van Arckel
53 Winanda Spoor (Ned) Jan van Arckel                             00:24
54 Romy Kasper (Ger) Boels Dolmans
55 Marijn de Vries (Ned) Parkhotel Valkenburg
56 Leonie Lubbinge (Ned) WV de Kannibaal - Ronald McDonald
57 Annelies Dom (Bel) Reprezentacja Belgii
58 Corine van der Zijden (Ned) Feminine Cycling Team
59 Mascha Pijnenborg (Ned) NWVG - Bathoorn Autoschade
60 Ivana Tiessens (Ned) WV de Kannibaal - Ronald McDonald         00:25
61 Iris van der Stelt (Ned) Meteoor Assen-Roden / Breda
62 Nicole Hanselmann (Swi) Reprezentacja Szwajcarii
63 Chanella Stougje (Ned) Parkhotel Valkenburg
64 Lotte van Hoek (Ned) Feminine Cycling Team
65 Gudrun Stock (Ger) Reprezentacja Niemiec                       00:26
66 Heather Fischer (USA) Reprezentacja USA
67 Marjolein van t' Geloof (Ned) Jan van Arckel
68 Hanna Helamb (Swe) Swift - Avanti - Bollenstreek
69 Mareille Meijering (Ned) WV de Kannibaal - Ronald McDonald
70 Beate Zanner (Ger) Maxx-Solar
71 Silvija Latozaite (Ltu) Reprezentacja Litwy
72 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle Honda
73 Manon Lloyd (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
74 Jutta Stienen (Swi) Reprezentacja Szwajcarii                   00:27
75 Eileen Roe (GBr) Wiggle Honda
76 Amy Roberts (GBr) Wiggle Honda
77 Virginie Pointet (Swi) Reprezentacja Szwajcarii
78 Desiree Ehrler (Swi) Feminine Cycling Team
79 Kaat Hannes (Bel) Reprezentacja Belgii
80 Alice Barnes (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii             00:28
81 Stéphanie Borchers (Ger) Feminine Cycling Team
82 Lisa Küllmer (Ger) Reprezentacja Niemiec
83 Nicky Zijlaard (Ned) Swift - Avanti - Bollenstreek
84 Ema Manikaite (Ltu) Reprezentacja Litwy
85 Ilona Hoeksma (Ned) Parkhotel Valkenburg                       00:29
86 Andrea Dvorak (USA) Reprezentacja USA
87 Lauren Arnouts (Ned) Euregio Lady's Cyclingteam
88 Annie Last (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
89 Jesse Vandenbulcke (Bel) Reprezentacja Belgii                  00:30
90 Iris Hamelink (Ned) NWVG - Bathoorn Autoschade                 00:31
91 Benita Wesselhoeft (Ger) Maxx-Solar
92 Celine Van Severen (Bel) Reprezentacja Belgi
93 Luisa Kattinger (Ger) Reprezentacja Niemiec
94 Tatjana Paller (Ger) Reprezentacja Niemiec
95 Kaat Van Der Meulen (Bel) Reprezentacja Belgii
96 Riccarda Mazzotta (Swi) Reprezentacja Szwajcarii               00:32
97 Esther van Veen (Ned) Swift - Avanti - Bollenstreek
98 Sofie Mangertseder (Ger) Reprezentacja Niemiec
99 Fianna Stenveld (Ned) NWVG - Bathoorn Autoschade
100 Emily Nelson (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
101 Imke Vormeer (Ned) Meteoor Assen-Roden / Breda
102 Jarna de Jong (Ned) Meteoor Assen-Roden / Breda               00:33
103 Nike Beckeringh (Ned) Jan van Arckel
104 Thea Thorsen (Nor) Hitec Products
105 Sandra Weiss (Swi) Reprezentacja Szwajcarii
106 Therese Klein (Ger) Maxx-Solar                                00:35
107 Saimanta Cernikyte (Ltu) Reprezentacja Litwy
108 Ashleigh Neave (NZl) Euregio Lady's Cyclingteam
109 Wendy Oosterwoud (Ned) NWVG - Bathoorn Autoschade             00:36
110 Franziska Banzer (Ger) Maxx-Solar
111 Tamara Preuss (Ger) Euregio Lady's Cyclingteam
112 Janieke Kalsbeek (Ned) Meteoor Assen-Roden / Breda
113 Anne Marijn van der Graaf (Ned) NWVG - Bathoorn Autoschade    00:37
114 Geerike Schreurs (Ned) Meteoor Assen-Roden / Breda
115 Bethany Crumpton (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
116 Kim van Dijk (Ned) Jan van Arckel                             00:38
117 Zavinta Titenyte (Ltu) Reprezentacja Litwy                    00:39
118 Simone de Vries (Ned) WV de Kannibaal - Ronald McDonald
119 Ingrid Tempert (Ned) Swift - Avanti - Bollenstreek            00:40
120 Nathaly Wesdonk (Ned) Swift - Avanti - Bollenstreek           00:42
121 Sophie Lacher (Ger) Feminine Cycling Team
122 Sofie van Horik (Ned) Swift - Avanti - Bollenstreek           00:43
123 Marije Hengeveld (Ned) Euregio Lady's Cyclingteam             00:44
124 Bo Grievink (Ned) NWVG - Bathoorn Autoschade                  00:45
125 Madeleine Ortmüller (Ger) Reprezentacja Niemiec
126 Astrid Schuitema (Ned) WV de Kannibaal - Ronald McDonald      00:54
127 Lena Vogl (Ger) Maxx-Solar                                    00:58

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: