Romain Feillu (Bretagne-Séché Environnement) wygrał 20. edycję francuskiego wyścigu Route Adélie de Vitré.
Francuz na finiszu pokonał swoich rodaków Nacera Bouhanniego (Cofidis) oraz Timothy’ego Duponta.
Polscy kolarze nie startowali.
fot. Bretagne-Séché Environnement
1 Romain Feillu (Fra) Bretagne Séché Environnement 4:58:55
2 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
3 Timothy Dupont (Bel) Roubaix Lille Metropole
4 Christophe Laborie (Fra) Bretagne Séché Environnement
5 Benjamin Giraud (Fra) Team Marseille 13 KTM
6 Steven Tronet (Fra) Auber 93
7 Baptiste Planckaert (Bel) Roubaix Lille Metropole
8 Samuel Dumoulin (Fra) Ag2r La Mondiale
9 Julien Duval (Fra) l'Equipe cycliste Armée de Terre
10 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
11 Sebastián Molano (Col) Colombia
12 Laurent Pichon (Fra) FDJ
13 Russell Downing (GBr) Cult Energy Pro Cycling
14 Maxime Renault (Fra) Auber 93
15 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne Séché Environnement
16 Anthony Geslin (Fra) FDJ
17 Alexis Bodiot (Fra) l'Equipe cycliste Armée de Terre
18 Anthony Roux (Fra) FDJ
19 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare
20 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
21 César Bihel (Fra) Auber 93
22 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar
23 Pierrick Fedrigo (Fra) Bretagne Séché Environnement
24 Sergey Firsanov (Rus) RusVelo
25 Clément Koretzky (Fra) Team Vorarlberg
26 Michael Carbel Svendgaard (Den) Cult Energy Pro Cycling
27 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare
28 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Lille Metropole
29 Alexandre Blain (Fra) Team Marseille 13 KTM
30 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ
31 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
32 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie - Bruxelles
33 Loïc Desriac (Fra) Kinan Cycling Team
34 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo
35 Luis Angel Mate Mardones (Esp) Cofidis, Solutions Credits
36 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli
37 Benoit Jarrier (Fra) Bretagne Séché Environnement 00:12
38 Patrick Gretsch (Ger) Ag2r La Mondiale
39 Romain Combaud (Fra) l'Equipe cycliste Armée de Terre
40 Christian Mager (Ger) Cult Energy Pro Cycling
41 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare
42 Guillaume Levarlet (Fra) Auber 93
43 Víctor De La Parte (Esp) Team Vorarlberg 00:16
44 Rémy Di Gregorio (Fra) Team Marseille 13 KTM
45 Dieter Bouvry (Bel) Roubaix Lille Metropole
46 Nicolas Baldo (Fra) Team Vorarlberg 00:23
47 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 00:24
48 Julien Berard (Fra) Ag2r La Mondiale
49 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Colombia
50 Rudy Barbier (Fra) Roubaix Lille Metropole 00:28
51 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli 00:33
52 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole
53 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
54 Matthieu Boulo (Fra) Bretagne Séché Environnement
55 Bryan Naulleau (Fra) Team Europcar 00:37
56 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Lille Metropole
57 Julien Guay (Fra) Auber 93 00:41
58 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne Séché Environnement 00:46
59 David Cherbonnet (Fra) l'Equipe cycliste Armée de Terre 00:55
60 Romain Le Roux (Fra) l'Equipe cycliste Armée de Terre
61 Alexander Serov (Rus) RusVelo
62 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ
63 Gustav Larsson (Swe) Cult Energy Pro Cycling
64 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
65 Karel Hnik (Cze) Cult Energy Pro Cycling
66 Gregory Habeaux (Bel) Wallonie - Bruxelles
67 Maxime Anciaux (Bel) Wallonie - Bruxelles 00:58
68 Nicolas Winter (Sui) Team Vorarlberg 00:59
69 Fabrice Jeandesboz (Fra) Team Europcar 01:05
70 Etienne Tortelier (Fra) l'Equipe cycliste Armée de Terre
71 Kevin Ista (Bel) Wallonie - Bruxelles
72 Théo Vimpere (Fra) Auber 93 01:08
73 Julien El Fares (Fra) Team Marseille 13 KTM
74 Arthur Vichot (Fra) FDJ 01:12
75 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team Marseille 13 KTM 01:45
76 Julien Loubet (Fra) Team Marseille 13 KTM
77 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
78 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia 01:47
79 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli
80 Ryoma Nonaka (Jpn) Kinan Cycling Team
81 Dan Craven (Nam) Team Europcar
82 Christoph Springer (Ger) Team Vorarlberg
83 Thomas Wertz (Bel) Wallonie - Bruxelles 01:53
84 Romain Lemarchand (Fra) Cult Energy Pro Cycling 01:57
85 Joel Zangerle (Lux) Cult Energy Pro Cycling
86 Alexander Rybakov (Rus) RusVelo
87 Laurent Evrard (Bel) Wallonie - Bruxelles
88 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
89 Tom Dernies (Bel) Wallonie - Bruxelles
90 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
91 Yuma Koishi (Jpn) CCT p/b Champion System
92 Jai Crawford (Aus) Kinan Cycling Team
93 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie - Bruxelles 03:05
94 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits 03:15
95 John Murphy (USA) UnitedHealthcare 04:44
96 Clément Penven (Fra) Team Marseille 13 KTM 05:13
97 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits 05:41
98 Patrick Jäger (Aut) Team Vorarlberg 07:30
99 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli 07:35
100 Gregor Gazvoda (Slo) Kinan Cycling Team
101 Rudy Kowalski (Fra) Roubaix Lille Metropole
102 Maxime Cam (Fra) Bretagne Séché Environnement
103 Quentin Jauregui (Fra) Ag2r La Mondiale 07:52
104 Christophe Riblon (Fra) Ag2r La Mondiale
DNF Maxime Daniel (Fra) Ag2r La Mondiale
DNF Kenji Itami (Jpn) Kinan Cycling Team
DNF Dominique Rollin (Can) Cofidis, Solutions Credits
DNF Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
DNF Loïc Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
DNF Grégoire Tarride (Fra) Team Marseille 13 KTM
DNF Alexander Evtushenko (Rus) RusVelo
DNF Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare |_
DNF Jerome Mainard (Fra) l'Equipe cycliste Armée de Terre
DNF Benoît Sinner (Fra) l'Equipe cycliste Armée de Terre
DNF Petr Ignatenko (Rus) RusVelo
DNF Julien Morice (Fra) Team Europcar
DNF Alexander Foliforov (Rus) RusVelo
DNF Tanzou Tokuda (Jpn) CCT p/b Champion System
DNF Alo Jakin (Est) Auber 93
DNF Mathew Zenovich (NZl) CCT p/b Champion System
DNF Kyohei Mizuno (Jpn) Kinan Cycling Team
DNF Morten Gadgaard (Den) CCT p/b Champion System
DNF Suguru Tokuda (Jpn) CCT p/b Champion System
DNF Joshoa Haggerty (NZl) CCT p/b Champion System
DNF Darijus Dzervus (Ltu) CCT p/b Champion System
DNF Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
DNF Ryan Wills (NZl) CCT p/b Champion System
DNF Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia
DNF Thomas Boudat (Fra) Team Europcar
DNS Manuel Schreiber (Den) Team Vorarlberg