Tour de Langkawi 2015: etap 3

Caleb Ewan (Orica-GreenEdge) po finiszu z czołowej grupy wygrał trzeci odcinek wyścigu Tour de Langkawi oraz objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Za młodym Australijczykiem przyjechali Algierczyk Youcef Reguigui (MTN - Qhubeka) oraz Kolumbijczyk Leonardo Duque (Colombia).

23. przyjechał Tomasz Marczyński (Torku Şekerspor) i jest obecnie 27. w klasyfikacji łącznej.

Wyniki 3. etapu Tour de Langkawi 2015 (2.HC), Gerik - Tanah Merah (170 km):
  1 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                           4:13:32
  2 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
  3 Leonardo Duque (Col) Colombia
  4 Romain Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
  5 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai
  6 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
  7 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
  8 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
  9 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) MTN - Qhubeka
 10 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
 11 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 12 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 13 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
 14 Robin Manullang (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 15 Chelly Aristya (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 16 Wen Long Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro
 17 Ian Boswell (USA) Team Sky
 18 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
 19 Daniel Martnez (Col) Colombia
 20 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 21 Pierre-Luc Perichon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 22 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai
 23 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 24 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 25 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 26 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 27 Danny Pate (USA) Team Sky
 28 Rodolfo Torres (Col) Colombia
 29 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
 30 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
 31 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai
 32 Eduard Beltran (Col) Tinkoff-Saxo
 33 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 34 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli
 35 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 36 Isaac Bolivar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
 37 Dadi Suryadi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 38 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team
 39 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
 40 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
 41 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge                         00:12
 42 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling              01:56
 43 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
 44 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge                           02:20
 45 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                             06:14
 46 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 47 Abdul Halil Mohamad Izzat Hilmi (Mas) Malaysia National      24:31
 48 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO
 49 Othman Mohamad Afiq Huznie (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 50 Ahmad Kamal Mohamad Ameer (Mas) Malaysia National Team
 51 Rusli Mohamad Fairet (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 52 Azman Mohamad Zawawi (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 53 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 54 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro                   24:35
 55 Ahmad Kamal Mohamad Ameen (Mas) Malaysia National Team
 56 Cheng Xue (Chn) Giant-Champion System Pro                    24:37
 57 Zulkifle Nik Mohamad Azwan (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 58 Zheng Zhang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 59 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro
 60 Maxime Cam (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 61 Guangtong Ma (Chn) Hengxiang Cycling Team
 62 Andrea Dal Col (Ita) Southeast
 63 M Sofian Nabil Omar (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 64 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
 65 Mohamad Adiq Husaini Othman (Mas) Terengganu Cycling Team
 66 Soon Yeong Kwon (Kor) KSPO
 67 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast
 68 Harrif Salleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 69 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
 70 Aziz Mohd Saiful Anuar (Mas) Terengganu Cycling Team
 71 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 72 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli
 73 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro
 74 Juan Sebastián Molano Benavides (Col) Colombia
 75 Rusli Amir Mustafa (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 76 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
 77 Zhikang Gao (Chn) Hengxiang Cycling Team
 78 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 79 Rafael Andriato (Bra) Southeast
 80 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 81 Bo Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 82 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 83 Joon Yong Seo (Kor) KSPO
 84 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team
 85 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 86 Hassan Suhardi (Mas) Malaysia National Team
 87 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
 88 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team
 89 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
 90 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
 91 Jakub Mareczko (Ita) Southeast
 92 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team
 93 Darwin Pantoja (Col) Colombia
 94 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 95 Je Sung Yeon (Kor) KSPO
 96 Edward Diaz (Col) Colombia
 97 Liam Bertazzo (Ita) Southeast
 98 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 99 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
100 Sung Baek Park (Kor) KSPO                                    24:41
101 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
102 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
103 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
104 Luca Sterbini (Ita) Bardiani CSF
105 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team
106 Yasuharu Nakajima (Jpn) Aisan Racing Team
107 Hideto Nakane (Jpn) Aisan Racing Team
108 Nicolas Dougall (RSA) MTN - Qhubeka
109 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
110 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
111 Daud Mohamad Faruq (Mas) Malaysia National Team
112 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
113 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai
114 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team
115 Mohammed Al Murawwi (UAE) Skydive Dubai
116 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
117 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
118 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
119 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
120 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai
121 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
122 Nathan Earle (Aus) Team Sky
123 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
124 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne-Séché Environnement
125 Jamalidin Novardianto (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
126 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                      24:48
127 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              27:38
128 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku Cycling Project             27:47
DNF Ramon Carretero (Pan) Southeast
DNF Xin Yang Liu (Chn) Giant-Champion System Pro
DNS Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement

Klasyfikacja po 3. etapie

  1 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                          11:02:52
  2 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                          00:13
  3 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                          00:16
  4 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai
  5 Leonardo Duque (Col) Colombia                                00:18
  6 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement             00:19
  7 Wen Long Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro               00:20
  8 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team
  9 Robin Manullang (Ina) Pegasus Continental Cycling Team       00:21
 10 Romain Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement             00:22
 11 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 12 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 13 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 14 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) MTN - Qhubeka
 15 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai
 16 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 17 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
 18 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 19 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
 20 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 21 Rodolfo Torres (Col) Colombia
 22 Ian Boswell (USA) Team Sky
 23 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
 24 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 25 Pierre-Luc Perichon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 26 Daniel Martnez (Col) Colombia
 27 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 28 Chelly Aristya (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 29 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 30 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 31 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli
 32 Isaac Bolivar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
 33 Dadi Suryadi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 34 Eduard Beltran (Col) Tinkoff-Saxo
 35 Danny Pate (USA) Team Sky
 36 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
 37 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
 38 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
 39 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
 40 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge                         00:34
 41 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai                           01:53
 42 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling              02:17
 43 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling           04:41
 44 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge                           05:35
 45 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling             07:07
 46 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                             09:02
 47 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                        24:39
 48 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team                     24:50
 49 Mohamad Adiq Husaini Othman (Mas) Terengganu Cycling Tea     24:52
 50 Othman Mohamad Afiq Huznie (Mas) National Sports Council     24:53
 51 Azman Mohamad Zawawi (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 52 Rusli Mohamad Fairet (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 53 Abdul Halil Mohamad Izzat Hilmi (Mas) Malaysia National Team
 54 Guangtong Ma (Chn) Hengxiang Cycling Team                    24:54
 55 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team                    24:55
 56 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project             24:57
 57 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro
 58 Harrif Salleh (Mas) Terengganu Cycling Team                  24:59
 59 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
 60 Juan Sebastián Molano Benavides (Col) Colombia
 61 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
 62 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
 63 Zheng Zhang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 64 M Sofian Nabil Omar (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 65 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
 66 Andrea Dal Col (Ita) Southeast
 67 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast
 68 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 69 Cheng Xue (Chn) Giant-Champion System Pro
 70 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro
 71 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 72 Aziz Mohd Saiful Anuar (Mas) Terengganu Cycling Team
 73 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
 74 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
 75 Maxime Cam (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 76 Rafael Andriato (Bra) Southeast
 77 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 78 Zulkifle Nik Mohamad Azwan (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 79 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli
 80 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 81 Hassan Suhardi (Mas) Malaysia National Team
 82 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 83 Rusli Amir Mustafa (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 84 Zhikang Gao (Chn) Hengxiang Cycling Team
 85 Je Sung Yeon (Kor) KSPO
 86 Bo Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 87 Soon Yeong Kwon (Kor) KSPO
 88 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team
 89 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 90 Edward Diaz (Col) Colombia
 91 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team                       25:03
 92 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
 93 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 94 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 95 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
 96 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai
 97 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
 98 Jamalidin Novardianto (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 99 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
100 Yasuharu Nakajima (Jpn) Aisan Racing Team
101 Hideto Nakane (Jpn) Aisan Racing Team
102 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team
103 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne-Séché Environnement
104 Daud Mohamad Faruq (Mas) Malaysia National Team
105 Mohammed Al Murawwi (UAE) Skydive Dubai
106 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
107 Nathan Earle (Aus) Team Sky
108 Ahmad Kamal Mohamad Ameer (Mas) Malaysia National Team       25:13
109 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project          25:30
110 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai                           25:34
111 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro                 26:08
112 Ahmad Kamal Mohamad Ameen (Mas) Malaysia National Team       26:52
113 Darwin Pantoja (Col) Colombia                                27:06
114 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                      27:12
115 Luca Sterbini (Ita) Bardiani CSF                             27:33
116 Nicolas Dougall (RSA) MTN - Qhubeka                          27:37
117 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team                        27:41
118 Jakub Mareczko (Ita) Southeast                               27:45
119 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                              27:57
120 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team                   29:46
121 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO                                     29:48
122 Joon Yong Seo (Kor) KSPO                                     29:54
123 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                           30:03
124 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku Cycling Project             31:07
125 Liam Bertazzo (Ita) Southeast                                31:37
126 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                          31:50
127 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                          33:49
128 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              34:52

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: