Volta ao Algarve 2015: etap 2

Geraint Thomas (Sky) odniósł zwycięstwo na drugim etapie Volta ao Algarve i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Brytyjczyk zaatakował na leżącej blisko mety górskiej premii, meldując się u celu przed Reinem Taaramae (Astana) i Valerio Agnolim (Astana). 5. miejsce wywalczył Michał Kwiatkowski (Etixx-QuickStep).

Historię odcinka, na trasie którego przed rokiem triumfował właśnie Kwiatkowski, początkowo pisała szóstka Sep Vanmarcke (LottoNL), Marcel Sieberg (Katusha), Andreas Schillinger (Bora), Frabricio Ferrari (Caja Rural), Wesley Kreder (Roompot) i Ivan Balykin (RusVelo).

Peleton pozwolił odjechać harcownikom na 5 minut, a od połowy dystansu systematycznie odrabiał swe straty. Akcja dobiegła końca niespełna 30 km przed metą.

W następnej ucieczce znaleźli się Bakhtiyar Kozhatayev (Astana), Jonathan Castroviejo (Movistar), Ian Boswell (Sky), Phil Gaimon (Optum) i Alberto Gallego (Rádio Popular). Tym razem prowadząca główną grupę ekipa Etixx-Quick Step nie pozwoliła na zbyt wiele, niemal w zarodku dusząc zbyt odważne zapędy.

5,5 kilometra przed końcem leżała górska premia Montanha o długości 4,6-km i średnim nachyleniu 7,6%. Sytuację na podjeździe nadal starała się w pełni kontrolować ekipa Etixx. Nie przestraszyło to jednak Reina Taaramae (Astana). Estończyk zaatakował, a rzuconą rękawicę podjął Geraint Thomas (Sky). Brytyjczyk zjazdy do mety rozpoczął 11 sekund przed kolarzem Astany i około 20 przed większą grupą.

Ostatni fragment trasy nie odwrócił losów etapu. Kolarz Sky pojawił się w Monchique przed Estończykiem, natomiast trzecie miejsce "zabrał" Agnoli.

W piątek kolarze sprawdzą się na 19-km odcinku jazdy indywidualnej.

Wyniki 2. etapu Volta ao Algarve 2015 (2.1), Lagoa - Monchique (197,2 km):
  1 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                             4:59:13
  2 Rein Taaramae (Est) Astana Pro Team                         00:19
  3 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                        00:23
  4 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team
  5 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
  6 Michał Kwiatkowski (Pol) Etixx - Quick-Step
  7 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
  8 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
  9 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha
 10 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
 11 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 12 Tiago Machado (Por) Team Katusha
 13 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
 14 Richie Porte (Aus) Team Sky
 15 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha
 16 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 17 Michael Woods (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
 18 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 19 Sebastian Henao (Col) Team Sky                              00:31
 20 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18                            01:09
 21 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 22 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 23 Michał Gołaś (Pol) Etixx - Quick-Step
 24 Sergio Sousa (Por) La Aluminios - Antarte
 25 Andre Cardoso (Por) Cannondale-Garmin Pro
 26 Ricardo Mestre (Por) Team Tavira
 27 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin Pro
 28 Ben Swift (GBr) Team Sky
 29 Maurits Lammertink (Ned) Team Roompot                       01:22
 30 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18
 31 Alejandro Marque Porto (Spa) Efapel
 32 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Murias Taldea
 33 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                          01:26
 34 Ion Izagirre (Spa) Movistar Team                            01:32
 35 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA                 01:43
 36 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 37 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 38 Mike Terpstra (Ned) Team Roompot
 39 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 40 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNL-Jumbo
 41 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 42 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                            02:04
 43 José Mendes (Por) Bora-Argon 18
 44 Artem Nych (Rus) RusVelo
 45 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin Pro
 46 César Fonte (Por) Radio Popular - Boavista
 47 Benat Txoperena (Spa) Murias Taldea
 48 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 49 Phillip Gaimon (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
 50 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo
 51 Björn Leukemans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 52 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo
 53 Alexander Kolobnev (Rus) Team Katusha
 54 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Garmin Pro
 55 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team
 56 Luis Afonso (Por) La Aluminios - Antarte
 57 Rui Vinhas (Por) W52 - Quinta Da Lixa
 58 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 59 Nuno Matos (Por) Radio Popular - Boavista
 60 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Garmin Pro
 61 Ian Boswell (USA) Team Sky
 62 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
 63 Michel Kreder (Ned) Team Roompot
 64 Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular - Boavista
 65 Joaquim Silva (Por) W52 - Quinta Da Lixa
 66 Ryan Anderson (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies      03:06
 67 Hugo Sancho (Por) La Aluminios - Antarte                    03:17
 68 Marcos Garcia (Spa) Louletano - Ray Just Energy
 69 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 70 Mikel Bizkarra (Spa) Murias Taldea
 71 Vicente Mateos Rubio (Spa) Louletano - Ray Just Energy      03:40
 72 David Livramento (Por) Team Tavira
 73 Domingos Gonçalves (Por) Efapel
 74 Michał Podlaski (Pol) ActiveJet Team                        03:43
 75 Kamil Gradek (Pol) ActiveJet Team
 76 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Garmin Pro
 77 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Efapel                            04:17
 78 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                           04:27
 79 Omar Fraile (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 80 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL-Jumbo                    05:08
 81 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Argon 18
 82 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 83 Raymond Kreder (Ned) Team Roompot
 84 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                  06:31
 85 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
 86 Bruno Silva (Por) La Aluminios - Antarte
 87 Gianni Meersman (Bel) Etixx - Quick-Step                    08:28
 88 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 89 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 90 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 91 Guillaume Boivin (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
 92 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 93 Daniel Silva (Por) Radio Popular - Boavista
 94 Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin Pro
 95 Jóni Brand?o (Por) Efapel
 96 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular - Boavista
 97 Aritz Bagües (Spa) Murias Taldea                            09:12
 98 Casimiro Henrique (Por) Team Tavira
 99 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                10:35
100 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot
101 Rafael Silva (Por) Efapel
102 Jesus Ezquerra Muela (Spa) ActiveJet Team
103 Filipe Cardoso (Por) Efapel
104 Joao Benta (Por) Louletano - Ray Just Energy
105 Hernani Broco (Por) La Aluminios - Antarte
106 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
107 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
108 David Rodrigues (Por) Radio Popular - Boavista
109 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
110 Diego Rubio (Spa) Efapel
111 Delio Fernandez (Spa) W52 - Quinta Da Lixa
112 Heiner Parra (Col) Caja Rural-Seguros RGA
113 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Argon 18
114 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step                         13:17
115 Rudiger Selig (Ger) Team Katusha                            13:52
116 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
117 Joao Rodrigues (Por) Team Tavira
118 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
119 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Murias Taldea
120 Imanol Estevez (Spa) Murias Taldea
121 Ivan Balykin (Rus) RusVelo
122 Roman Maikin (Rus) RusVelo
123 Rafael Reis (Por) Team Tavira
124 Jon Ander Insausti (Spa) Murias Taldea
125 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
126 Petr Ignatenko (Rus) RusVelo
127 Sandro Pinto (Por) Louletano - Ray Just Energy
128 Micael Isidoro (Por) Louletano - Ray Just Energy
129 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
130 Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo
131 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
132 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNL-Jumbo
133 Jose De Segovia Botella (Spa) Louletano - Ray Just Energy
134 Manuel Cardoso (Por) Team Tavira
135 Daniel Mestre (Por) Team Tavira
136 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
137 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot
138 Kevin De Weert (Bel) Team LottoNL-Jumbo
139 Berden De Vries (Ned) Team Roompot
140 Jesper Asselman (Ned) Team Roompot
141 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal
142 Hugo Sabido (Por) Louletano - Ray Just Energy
143 Nuno Meireles (Por) La Aluminios - Antarte
144 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
145 Andrew Fenn (GBr) Team Sky
146 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert
147 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
148 Łukasz Bodnar (Pol) ActiveJet Team
149 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18
150 Igor Anton (Spa) Movistar Team
151 David De La Fuente (Spa) Efapel
152 Paweł Franczak (Pol) ActiveJet Team
153 Mario Gonzalez Salas (Spa) ActiveJet Team
154 Paweł Bernas (Pol) ActiveJet Team
155 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale-Garmin Pro
156 Jesse Anthony (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
157 Will Routley (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
158 Tom Zirbel (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
159 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                      19:16
160 Leonel Coutinho (Por) La Aluminios - Antarte
161 Unai Intziarte (Spa) Murias Taldea
162 Mamyr Stash (Rus) RusVelo
163 Rui Sousa (Por) Radio Popular - Boavista
164 Samuel Caldeira (Por) W52 - Quinta Da Lixa
165 Paweł Brylowski (Pol) ActiveJet Team
166 Luis Fernandes (Por) W52 - Quinta Da Lixa
167 Samuel Magalh?es (Por) Radio Popular - Boavista
168 Diogo Nunes (Por) Team Tavira
169 Iúri Jorge (Por) Louletano - Ray Just Energy
170 Pedro Paulinho (Por) La Aluminios - Antarte
171 Eric Young (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
172 Gustavo Veloso (Spa) W52 - Quinta Da Lixa                   21:50
173 Carlos Ribeiro (Por) W52 - Quinta Da Lixa
DNS Jo?o Matias (Por) W52 - Quinta Da Lixa

Klasyfikacja po 2. etapie

  1 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                             9:12:56
  2 Rein Taaramae (Est) Astana Pro Team                         00:30
  3 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step                      00:33
  4 Michał Kwiatkowski (Pol) Etixx - Quick-Step
  5 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team
  6 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
  7 Richie Porte (Aus) Team Sky
  8 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha
  9 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
 10 Tiago Machado (Por) Team Katusha
 11 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
 12 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 13 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 14 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                        00:36
 15 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha                            00:40
 16 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 17 Michael Woods (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
 18 Sebastian Henao (Col) Team Sky                              00:48
 19 Ben Swift (GBr) Team Sky                                    01:13
 20 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin Pro                  01:19
 21 Andre Cardoso (Por) Cannondale-Garmin Pro
 22 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 23 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 24 Ricardo Mestre (Por) Team Tavira                            01:26
 25 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18
 26 Sergio Sousa (Por) La Aluminios - Antarte
 27 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Murias Taldea                01:32
 28 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                          01:36
 29 Michał Gołaś (Pol) Etixx - Quick-Step                       01:38
 30 Alejandro Marque Porto (Spa) Efapel                         01:39
 31 Maurits Lammertink (Ned) Team Roompot
 32 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18
 33 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky                         01:40
 34 Ion Izagirre (Spa) Movistar Team                            01:42
 35 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNL-Jumbo                      01:53
 36 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 37 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 38 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 39 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 40 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert               02:00
 41 Mike Terpstra (Ned) Team Roompot
 42 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo                       02:10
 43 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                            02:14
 44 César Fonte (Por) Radio Popular - Boavista
 45 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Garmin Pro
 46 Björn Leukemans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 47 Artem Nych (Rus) RusVelo
 48 José Mendes (Por) Bora-Argon 18
 49 Alexander Kolobnev (Rus) Team Katusha
 50 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin Pro
 51 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
 52 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Garmin Pro
 53 Michel Kreder (Ned) Team Roompot
 54 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo                                02:21
 55 Benat Txoperena (Spa) Murias Taldea
 56 Phillip Gaimon (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
 57 Rui Vinhas (Por) W52 - Quinta Da Lixa
 58 Ian Boswell (USA) Team Sky
 59 Luis Afonso (Por) La Aluminios - Antarte
 60 Joaquim Silva (Por) W52 - Quinta Da Lixa
 61 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 62 Nuno Matos (Por) Radio Popular - Boavista
 63 Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular - Boavista
 64 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team                      02:53
 65 Ryan Anderson (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies      03:23
 66 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert              03:27
 67 Marcos Garcia (Spa) Louletano - Ray Just Energy
 68 Hugo Sancho (Por) La Aluminios - Antarte                    03:34
 69 Mikel Bizkarra (Spa) Murias Taldea
 70 Vicente Mateos Rubio (Spa) Louletano - Ray Just Energy      03:50
 71 Kamil Gradek (Pol) ActiveJet Team                           03:53
 72 David Livramento (Por) Team Tavira                          03:57
 73 Michał Podlaski (Pol) ActiveJet Team                        04:00
 74 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Garmin Pro
 75 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Efapel                            04:34
 76 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                           04:37
 77 Omar Fraile (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 78 Domingos Gonçalves (Por) Efapel                             04:57
 79 Raymond Kreder (Ned) Team Roompot                           05:18
 80 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Argon 18
 81 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL-Jumbo
 82 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                       05:57
 83 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                              05:59
 84 Bruno Silva (Por) La Aluminios - Antarte                    06:48
 85 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
 86 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                  07:20
 87 Gianni Meersman (Bel) Etixx - Quick-Step                    08:28
 88 Jóni Brand?o (Por) Efapel                                   08:33
 89 Guillaume Boivin (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategi     08:38
 90 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                         08:45
 91 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 92 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular - Boavista
 93 Daniel Silva (Por) Radio Popular - Boavista
 94 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 08:57
 95 Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin Pro                  09:17
 96 Casimiro Henrique (Por) Team Tavira                         09:29
 97 Aritz Bagües (Spa) Murias Taldea
 98 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                         09:45
 99 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot                            10:44
100 Filipe Cardoso (Por) Efapel                                 10:45
101 Delio Fernandez (Spa) W52 - Quinta Da Lixa
102 Jesus Ezquerra Muela (Spa) ActiveJet Team                   10:52
103 Diego Rubio (Spa) Efapel
104 Rafael Silva (Por) Efapel
105 David Rodrigues (Por) Radio Popular - Boavista
106 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
107 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
108 Hernani Broco (Por) La Aluminios - Antarte                  11:04
109 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
110 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Argon 18                     11:23
111 Heiner Parra (Col) Caja Rural-Seguros RGA                   11:24
112 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA       11:47
113 Joao Benta (Por) Louletano - Ray Just Energy                12:36
114 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step                         13:46
115 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                           13:59
116 Ivan Balykin (Rus) RusVelo                                  14:01
117 Rudiger Selig (Ger) Team Katusha                            14:02
118 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
119 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
120 Roman Maikin (Rus) RusVelo
121 Rafael Reis (Por) Team Tavira
122 Manuel Cardoso (Por) Team Tavira
123 Paweł Franczak (Pol) ActiveJet Team
124 Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo
125 Jon Ander Insausti (Spa) Murias Taldea
126 Kevin De Weert (Bel) Team LottoNL-Jumbo
127 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18
128 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha                           14:09
129 Igor Anton (Spa) Movistar Team
130 Andrew Fenn (GBr) Team Sky
131 Imanol Estevez (Spa) Murias Taldea
132 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot
133 David De La Fuente (Spa) Efapel
134 Paweł Bernas (Pol) ActiveJet Team
135 Petr Ignatenko (Rus) RusVelo                                14:21
136 Micael Isidoro (Por) Louletano - Ray Just Energy
137 Sandro Pinto (Por) Louletano - Ray Just Energy
138 Daniel Mestre (Por) Team Tavira
139 Berden De Vries (Ned) Team Roompot
140 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Murias Taldea                14:41
141 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
142 Nuno Meireles (Por) La Aluminios - Antarte
143 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNL-Jumbo
144 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
145 Jose De Segovia Botella (Spa) Louletano - Ray Just Energy
146 Hugo Sabido (Por) Louletano - Ray Just Energy
147 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
148 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale-Garmin Pro
149 Joao Rodrigues (Por) Team Tavira                            14:59
150 Mario Gonzalez Salas (Spa) ActiveJet Team                   15:00
151 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL-Jumbo                       15:05
152 Łukasz Bodnar (Pol) ActiveJet Team
153 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert                 15:15
154 Will Routley (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies       15:53
155 Jesse Anthony (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies      15:56
156 Jesper Asselman (Ned) Team Roompot                          16:17
157 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal                             16:32
158 Mamyr Stash (Rus) RusVelo                                   19:26
159 Pedro Paulinho (Por) La Aluminios - Antarte                 19:33
160 Leonel Coutinho (Por) La Aluminios - Antarte
161 Luis Fernandes (Por) W52 - Quinta Da Lixa
162 Unai Intziarte (Spa) Murias Taldea                          19:45
163 Paweł Brylowski (Pol) ActiveJet Team
164 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                      19:59
165 Rui Sousa (Por) Radio Popular - Boavista                    20:05
166 Samuel Caldeira (Por) W52 - Quinta Da Lixa
167 Tom Zirbel (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies         21:14
168 Samuel Magalh?es (Por) Radio Popular - Boavista             21:15
169 Diogo Nunes (Por) Team Tavira                               21:17
170 Iúri Jorge (Por) Louletano - Ray Just Energy
171 Eric Young (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies         21:20
172 Gustavo Veloso (Spa) W52 - Quinta Da Lixa                   22:39
173 Carlos Ribeiro (Por) W52 - Quinta Da Lixa                   23:41

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: