Herald Sun Tour 2015: prolog

29-letni William Clarke (Drapac) najszybciej uporał się z trasą prologu, otwierającego australijski Herald Sun Tour.

Miejscowy zawodnik na dystansie 2100 metrów pokonał Caleba Ewana (Orica-GreenEdge) i Brentona Jonesa (Drapac). Obaj do zwycięzcy stracili jedną sekundę.

Wyniki prologu Herald Sun Tour 2015 (2.1), Melbourne (2,1 km):
  1 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling             02:35
  2 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                             00:01
  3 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
  4 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                             00:02
  5 Neil van der Ploeg (Aus) Avanti Racing Team
  6 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge
  7 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge
  8 Patrick Bevin (NZl) Avanti Racing Team
  9 Paul van der Ploeg (Aus) Charter Mason Giant Racing Team
 10 Joseph Cooper (NZl) Avanti Racing Team                       00:03
 11 Steele von Hoff (Aus) KordaMentha Australian Team
 12 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge
 13 Sam Witmitz (Aus) Team Budget Forklifts                      00:04
 14 Felix English (Irl) JLT Condor                               00:05
 15 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka
 16 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling
 17 Kristian House (GBr) JLT Condor                              00:06
 18 Jack Beckinsale (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 19 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 20 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
 21 Tyler Spurrell (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Sc     00:07
 22 Tommy Nankervis (Aus) Team Budget Forklifts
 23 Christopher Lawless (GBr) Great Britain National Team
 24 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 25 David Edwards (Aus) Charter Mason Giant Racing Team
 26 Graham Briggs (GBr) JLT Condor
 27 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 28 James Mowatt (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 29 Harry Carpenter (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team       00:08
 30 Matthew Goss (Aus) MTN - Qhubeka
 31 Ryan Thomas (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 32 Cameron Bayly (Aus) Search2retain-health.com.au Cycling Team
 33 Angus Lyons (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 34 Nick Dougall (Aus) MTN - Qhubeka
 35 Mitchell Lovelock-Fay (Aus) Avanti Racing Team               00:09
 36 Alistair Donohoe (Aus) Search2retain-health.com.au Cycling Team
 37 Matthew Brammeier (Irl) MTN - Qhubeka
 38 Tiziano Dall'Antonia (Ita) Androni Giocattoli
 39 Jackson Mawby (Aus) Navitas Satalyst Racing Team
 40 Michael Cuming (GBr) JLT Condor
 41 Cameron Wurf (Aus) KordaMentha Australian Team               00:10
 42 Ryan Cavanagh (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 43 Jayden Copp (Aus) Charter Mason Giant Racing Team
 44 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 45 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
 46 Michael Cupitt (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 47 Richard Handley (GBr) JLT Condor
 48 Gabriel Cullaigh (GBr) Great Britain National Team
 49 Chris Jory (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 50 Ben Hill (Aus) Charter Mason Giant Racing Team
 51 Lachlan Morton (Aus) KordaMentha Australian Team
 52 Thomas Moses (GBr) JLT Condor
 53 Kane Walker (Aus) Navitas Satalyst Racing Team
 54 Scott Davies (GBr) Great Britain National Team               00:11
 55 Alexander Smyth (Aus) African Wildlife Safaris Cycling Team
 56 Mitchell Cooper (Aus) Navitas Satalyst Racing Team
 57 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 58 Alder Martz (USA) Search2retain-health.com.au Cycling Team
 59 Jake Kelly (GBr) Great Britain National Team
 60 Jacob Kauffmann (Aus) Team Budget Forklifts
 61 Massimo Graziato (Ita) African Wildlife Safaris Cycling Team
 62 Michael Rice (Aus) Search2retain-health.com.au Cycling Team
 63 Joel Strachan (Aus) Navitas Satalyst Racing Team
 64 Robbie Hucker (Aus) Drapac Professional Cycling              00:12
 65 Sean Lake (Aus) African Wildlife Safaris Cycling Team
 66 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka
 67 Robert Power (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 68 Chris Hamilton (Aus) KordaMentha Australian Team
 69 Patrick Lane (Aus) African Wildlife Safaris Cycling Team
 70 Grayson Napier (Aus) Navitas Satalyst Racing Team            00:13
 71 Michael Torckler (NZl) Team Budget Forklifts
 72 Grant Ferguson (GBr) Great Britain National Team
 73 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 74 Stuart Shaw (Aus) Search2retain-health.com.au Cycling Team
 75 Patrick Shaw (Aus) Avanti Racing Team
 76 Angus Morton (Aus) KordaMentha Australian Team
 77 Brodie Talbot (Aus) Team Budget Forklifts                    00:14
 78 Oliver Kent-Spark (Aus) Search2retain-health.com.au Cycling Team
 79 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 80 Brendan Canty (Aus) Team Budget Forklifts
 81 Jeremy Cameron (Aus) African Wildlife Safaris Cycling Team
 82 Nick Schultz (Aus) KordaMentha Australian National Team      00:15
 83 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 84 Rico Rogers (Aus) African Wildlife Safaris Cycling Team      00:16
 85 Thomas Robinson (Aus) Charter Mason Giant Racing Team
 86 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              00:17
 87 Mark O'Brien (Aus) Avanti Racing Team
 88 David Melville (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 89 Josh Edmondson (GBr) Great Britain National Team             00:18
 90 Nicholas Katsonis (Aus) Charter Mason Giant Racing Team
 91 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli
 92 Alex Clements (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team         00:19
 93 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                     00:21

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: