Etoile de Bessèges 2015: etap 1

Belg Kris Boeckmans (Lotto-Soudal) po finiszu z pierwszej grupy wygrał pierwszy odcinek 45. edycji Etoile de Bessèges.

Drugi przyjechał Edward Theuns (Topsport Vlaanderen-Baloise), a trzeci Marco Coledan (Trek Factory Racing).

Kolarze CCC Sprandi Polkowice daleko.

Zimno, wietrznie, niemal zimowo. Takie warunki towarzyszyły kolarzom na trasie pierwszego odcinka. Peleton po stracie szybko podzielił się, z przodu powstała 28-osobowa grupa: Bryan Coquard (Team Europcar), Steve Morabito, Arnaud Courteille (FDJ), Alexis Gougeard (AG2R La Mondiale), Giacomo Nizzolo, Marco Coledan (Trek Factory Racing), Pello Bilbao, Miguel Angel Benito (Caja Rural), Tony Gallopin (Lotto-Soudal), Michael Van Staeyen, Anthony Turgis, Loïc Chetout, Christophe Laporte (Cofidis), Marco Marcato, Roy Jans (Wanty-Groupe Gobert), Jonathan Hivert, Romain Feillu (Bretagne-Séché Environnement), Antoine Warnier (Wallonie-Bruxelles), Bert Van Lerberghe, Floris De Tier, Sander Helven (Topsport Vlaanderen-Baloise), Brian Van Goethem (Team Roompot), Evaldas Siskevicius, Alexandre Blain, Rémy Di Gregorio, Julien Loubet (Team Marseille 13-KTM), Gorik Gardeyn (Veranclassic-Ekoï) i Julien Duval (Armée de Terre).

Pościg wszczęły zespoły Colombia i CCC Sprandi, ale efekt tego nie był zadawalający. Mało tego, trasę opuścił Stefan Schumacher (CCC Sprandi). Uciekinierzy zyskali 2:10 przewagi (41 km), która następnie powoli zaczęła topnieć.

Niespełna 40 km przed metą do czołówki przeskoczyli: Jérôme Cousin, Cyril Gautier (Team Europcar), Thibaut Pinot, Kévin Reza, Marc Sarreau (FDJ), Maxime Daniel, Pierre Latour (AG2R), Bob Jungels, (Trek), Kris Boeckmans, Maxime Monfort, Pim Ligthart (Lotto), Gert Joeaar, Kenneth Vanbilsen (Cofidis), Carlos Quintero (Colombia), Olivier Chevalier, Antoine Demoitié (Wallonie-Bruxelles), Björn Leukemans (Wanty), Alo Jakin (Auber 93), Dylan Theuns (Topsport), Julien Antomarchi, Baptiste Planckaert (Roubaix), Dylan Groenewegen (Roompot), Julien El Fares, Benjamin Giraud (Marseille 13-KTM) i Benoit Sinner (Armée de Terre).

Z tak wielkiej grupy poszło kilka akcji. Ostatnią, Pim Ligthart, zakończono 800 metrów przed kreską. Płaczu w zespole Lotto-Soudal jednak nie było, ponieważ ostatnie słowo należało do Krisa Boeckmansa.

Wyniki 1. etapu Etoile de Bessèges 2015 (2.1), Bellegarde – Beaucaire (152 km):
  1 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                          3:25:37
  2 Edward Theuns (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
  3 Marco Coledan (Ita) Trek Factory Racing
  4 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
  5 Julien Duval (Fra) Armée de Terre
  6 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team Marseille 13 KTM
  7 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr
  8 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
  9 Lo?c Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 10 Brian Van Goethem (Ned) Team Roompot
 11 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 12 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 13 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
 14 Marc Sarreau (Fra) FDJ.fr                                    00:17
 15 Baptiste Planckaert (Bel) Roubaix Lille Metropole
 16 Dylan Groenewegen (Ned) Team Roompot
 17 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 18 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 19 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 20 Romain Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 21 Carlos Quintero (Col) Colombia
 22 Julien El Fares (Fra) Team Marseille 13 KTM
 23 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
 24 Bob Jungels (Lux) Trek Factory Racing
 25 Benoît Sinner (Fra) Armée de Terre
 26 Björn Leukemans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 27 Maxime Daniel (Fra) AG2R La Mondiale
 28 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 29 Antoine Demoitie (Bel) Wallonie - Bruxelles
 30 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar
 31 Pello Bilbao (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 32 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 33 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 34 Benjamin Giraud (Fra) Team Marseille 13 KTM
 35 Julien Loubet (Fra) Team Marseille 13 KTM
 36 Alexandre Blain (Fra) Team Marseille 13 KTM
 37 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 38 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing
 39 Antoine Warnier (Bel) Wallonie - Bruxelles
 40 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr
 41 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie - Bruxelles
 42 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 43 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing
 44 Jonathan Hivert (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 45 Ignatas Konovalovas (Ltu) Team Marseille 13 KTM
 46 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar
 47 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 48 Steve Morabito (Swi) FDJ.fr
 49 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 50 Rémi Di Gregorio (Fra) Team Marseille 13 KTM
 51 Kévin Reza (Fra) FDJ.fr
 52 Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 53 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 54 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                         02:04
 55 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
 56 Xandro Meurisse (Bel) An Post - Chainreaction
 57 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 58 Ryan Mullen (Irl) An Post - Chainreaction
 59 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 60 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 61 Slater Alistair (GBr) An Post - Chainreaction
 62 Rudy Barbier (Fra) Roubaix Lille Metropole
 63 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing
 64 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 65 André Looij (Ned) Team Roompot
 66 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 67 Yoann Paillot (Fra) Team Marseille 13 KTM
 68 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 69 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 70 Sebastián Molano (Col) Colombia
 71 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 72 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar
 73 Walter Pedraza (Col) Colombia
 74 Anthony Geslin (Fra) FDJ.fr
 75 Florian Vachon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 76 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 77 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 78 Justin Jules (Fra) Veranclassic - Ekoi
 79 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
 80 Thomas Damuseau (Fra) Roubaix Lille Metropole
 81 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 82 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 83 Leonardo Duque (Col) Colombia
 84 Yoann Barbas (Fra) Armée de Terre
 85 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Lille Metropole
 86 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 87 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 88 Pierrick Fedrigo (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 89 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing
 90 Oliver Naesen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 91 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ.fr
 92 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot
 93 Ivar Slik (Ned) Team Roompot
 94 Michel Kreder (Ned) Team Roompot
 95 Grégory Habeaux (Bel) Wallonie - Bruxelles
 96 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing                     07:58
 97 Kristof Vandewalle (Bel) Trek Factory Racing
 98 Francesco Van Coppernolle (Bel) Veranclassic - Ekoi
 99 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot
100 Alexander Maes (Bel) An Post - Chainreaction
101 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
102 Dylan Page (Swi) Roth - Skoda
103 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
104 Conor Dunne (Irl) An Post - Chainreaction
105 César Bihel (Fra) Auber 93
106 Jorge Castiblanco (Col) Colombia
107 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Lille Metropole
108 Thomas Vaubourzeix (Fra) Veranclassic - Ekoi
109 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
110 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar
111 Edwing Cammaerts (Bel) Veranclassic - Ekoi
112 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie - Bruxelles
113 Gaëtan Pons (Bel) Wallonie - Bruxelles
114 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement
115 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
116 Johnny Hoogerland (Ned) Team Roompot
117 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
118 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
119 Julien Stassen (Bel) Wallonie - Bruxelles
120 Kevyn Ista (Bel) Wallonie - Bruxelles
121 Flavien Dassonville (Fra) Auber 93
122 Romain Pillon (Fra) Roubaix Lille Metropole
123 Anthony Maldonado (Fra) Auber 93
124 Steven Tronet (Fra) Auber 93
125 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
126 Brayan Ramirez (Col) Colombia
127 Edwin Avila (Col) Colombia                                   08:06
128 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar                         14:15
129 Eoin McCarthy (Irl) An Post - Chainreaction
130 Maxime Renault (Fra) Auber 93
131 Théo Vimpere (Fra) Auber 93
132 Lukas Jaun (Swi) Roth - Skoda
133 Bryan Alaphilippe (Fra) Armée de Terre
134 Michael Bresciani (Ita) Roth - Skoda
135 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole
136 Amets Txurruka (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
137 Omar Fraile (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
138 Jens Vandenbogaerde (Bel) An Post - Chainreaction
139 Yannick Eckmann (USA) Roth - Skoda
140 Nico Brungger (Swi) Roth - Skoda
141 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
142 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda
143 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda
144 Sébastien Rosseler (Bel) Veranclassic - Ekoi
145 Gorik Gardeyn (Bel) Veranclassic - Ekoi
146 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
147 Angel Madrazo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
148 Julien Guay (Fra) Auber 93
149 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
150 David Cherbonnet (Fra) Armée de Terre
151 Yann Guyot (Fra) Armée de Terre
152 Laurent Pichon (Fra) FDJ.fr
153 Timothy Dupont (Bel) Roubaix Lille Metropole
154 Julien Gonnet (Fra) Armée de Terre
155 Carlos Mario Ramirez (Col) Colombia
156 Alexis Bodiot (Fra) Armée de Terre
157 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
158 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
159 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
160 Robin Stenuit (Bel) Veranclassic - Ekoi
161 Paulius Siskevicius (Ltu) An Post - Chainreaction
162 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert
163 Serge Dewortelaer (Bel) Veranclassic - Ekoi
164 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
165 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
166 Alo Jakin (Est) Auber 93                                     00:17
DNF Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice
DNF Colin Stüssi (Swi) Roth - Skoda

Klasyfikacja po 1. etapie

  1 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                          3:25:27
  2 Edward Theuns (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            00:04
  3 Marco Coledan (Ita) Trek Factory Racing                      00:06
  4 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar                            00:10
  5 Julien Duval (Fra) Armée de Terre
  6 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team Marseille 13 KTM
  7 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr
  8 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
  9 Lo?c Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 10 Brian Van Goethem (Ned) Team Roompot
 11 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 12 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 13 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
 14 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar                            00:24
 15 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                             00:25
 16 Alexandre Blain (Fra) Team Marseille 13 KTM                  00:26
 17 Marc Sarreau (Fra) FDJ.fr                                    00:27
 18 Baptiste Planckaert (Bel) Roubaix Lille Metropole
 19 Dylan Groenewegen (Ned) Team Roompot
 20 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 21 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 22 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 23 Romain Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 24 Carlos Quintero (Col) Colombia
 25 Julien El Fares (Fra) Team Marseille 13 KTM
 26 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
 27 Bob Jungels (Lux) Trek Factory Racing
 28 Benoît Sinner (Fra) Armée de Terre
 29 Björn Leukemans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 30 Maxime Daniel (Fra) AG2R La Mondiale
 31 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 32 Antoine Demoitie (Bel) Wallonie - Bruxelles
 33 Pello Bilbao (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 34 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 35 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 36 Benjamin Giraud (Fra) Team Marseille 13 KTM
 37 Julien Loubet (Fra) Team Marseille 13 KTM
 38 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 39 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing
 40 Antoine Warnier (Bel) Wallonie - Bruxelles
 41 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr
 42 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie - Bruxelles
 43 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 44 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing
 45 Jonathan Hivert (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 46 Ignatas Konovalovas (Ltu) Team Marseille 13 KTM
 47 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar
 48 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 49 Steve Morabito (Swi) FDJ.fr
 50 Rémi Di Gregorio (Fra) Team Marseille 13 KTM
 51 Kévin Reza (Fra) FDJ.fr
 52 Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 53 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 54 Alo Jakin (Est) Auber 93
 55 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                         02:14
 56 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
 57 Xandro Meurisse (Bel) An Post - Chainreaction
 58 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 59 Ryan Mullen (Irl) An Post - Chainreaction
 60 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 61 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 62 Slater Alistair (GBr) An Post - Chainreaction
 63 Rudy Barbier (Fra) Roubaix Lille Metropole
 64 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing
 65 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 66 André Looij (Ned) Team Roompot
 67 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 68 Yoann Paillot (Fra) Team Marseille 13 KTM
 69 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 70 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 71 Sebastián Molano (Col) Colombia
 72 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 73 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar
 74 Walter Pedraza (Col) Colombia
 75 Anthony Geslin (Fra) FDJ.fr
 76 Florian Vachon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 77 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 78 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 79 Justin Jules (Fra) Veranclassic - Ekoi
 80 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
 81 Thomas Damuseau (Fra) Roubaix Lille Metropole
 82 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 83 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 84 Leonardo Duque (Col) Colombia
 85 Yoann Barbas (Fra) Armée de Terre
 86 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Lille Metropole
 87 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 88 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 89 Pierrick Fedrigo (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 90 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing
 91 Oliver Naesen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 92 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ.fr
 93 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot
 94 Ivar Slik (Ned) Team Roompot
 95 Michel Kreder (Ned) Team Roompot
 96 Grégory Habeaux (Bel) Wallonie - Bruxelles
 97 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing                     08:08
 98 Kristof Vandewalle (Bel) Trek Factory Racing
 99 Francesco Van Coppernolle (Bel) Veranclassic - Ekoi
100 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot
101 Alexander Maes (Bel) An Post - Chainreaction
102 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
103 Dylan Page (Swi) Roth - Skoda
104 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
105 Conor Dunne (Irl) An Post - Chainreaction
106 César Bihel (Fra) Auber 93
107 Jorge Castiblanco (Col) Colombia
108 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Lille Metropole
109 Thomas Vaubourzeix (Fra) Veranclassic - Ekoi
110 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
111 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar
112 Edwing Cammaerts (Bel) Veranclassic - Ekoi
113 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie - Bruxelles
114 Gaëtan Pons (Bel) Wallonie - Bruxelles
115 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement
116 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
117 Johnny Hoogerland (Ned) Team Roompot
118 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
119 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
120 Julien Stassen (Bel) Wallonie - Bruxelles
121 Kevyn Ista (Bel) Wallonie - Bruxelles
122 Flavien Dassonville (Fra) Auber 93
123 Romain Pillon (Fra) Roubaix Lille Metropole
124 Anthony Maldonado (Fra) Auber 93
125 Steven Tronet (Fra) Auber 93
126 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
127 Brayan Ramirez (Col) Colombia
128 Edwin Avila (Col) Colombia                                   08:16
129 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar                         14:25
130 Eoin McCarthy (Irl) An Post - Chainreaction
131 Maxime Renault (Fra) Auber 93
132 Théo Vimpere (Fra) Auber 93
133 Lukas Jaun (Swi) Roth - Skoda
134 Bryan Alaphilippe (Fra) Armée de Terre
135 Michael Bresciani (Ita) Roth - Skoda
136 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole
137 Amets Txurruka (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
138 Omar Fraile (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
139 Jens Vandenbogaerde (Bel) An Post - Chainreaction
140 Yannick Eckmann (USA) Roth - Skoda
141 Nico Brungger (Swi) Roth - Skoda
142 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
143 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda
144 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda
145 Sébastien Rosseler (Bel) Veranclassic - Ekoi
146 Gorik Gardeyn (Bel) Veranclassic - Ekoi
147 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
148 Angel Madrazo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
149 Julien Guay (Fra) Auber 93
150 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
151 David Cherbonnet (Fra) Armée de Terre
152 Yann Guyot (Fra) Armée de Terre
153 Laurent Pichon (Fra) FDJ.fr
154 Timothy Dupont (Bel) Roubaix Lille Metropole
155 Carlos Mario Ramirez (Col) Colombia
156 Alexis Bodiot (Fra) Armée de Terre
157 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
158 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
159 Robin Stenuit (Bel) Veranclassic - Ekoi
160 Paulius Siskevicius (Ltu) An Post - Chainreaction
161 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert
162 Serge Dewortelaer (Bel) Veranclassic - Ekoi
163 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
164 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
165 Julien Gonnet (Fra) Armée de Terre                           14:45
166 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: