Wstępny skład Omega Pharma-Quick Step na Tour de France

Michał Gołaś i Michał Kwiatkowski znajdują się w szerokim składzie Omega Pharma-Quick Step na rozpoczynający się w Anglii Tour de France.

Obok dwójki polskich zawodników w wybranej grupie, z której zostaną skreślone cztery nazwiska, widnieją Jan Bakelants, Tom Boonen, Mark Cavendish, Thomas De Gendt, Tony Martin, Alessandro Petacchi, Mark Renshaw, Gert Steegmans, Niki Terpstra, Matteo Trentin i Martin Velits.

Menadżer grupy Rolf Aldag powiedział, że ostateczny skład zostanie podany w przyszły poniedziałek, po zakończeniu Tour de Suisse.

Musimy jeszcze wstrzymać się z decyzją, aby upewnić się, że wszyscy będą zdrowi i gotowi do wyjazdu. Cała trzynastka zasługuje na Tour, niezależnie od tego czy ktoś na  zostanie wybrany czy też nie. Doceniamy zgłoszoną gotowość przez Toma Boonena. Jest pierwszym zawodnikiem, który wie, że znalazł się w rezerwie. Tom po raz kolejny zademonstrował swój profesjonalizm i troskę o zespół. Pozostali kolarze wiedzą, że naszymi podstawowymi celami będą zwycięstwa etapowe Cavendisha oraz dalszy rozwój i kolejny krok karierze Kwiatkowskiego. Wokół tych dwóch nazwisk zostanie zestawiony skład ekipy

- wyjaśni Aldag.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: