Hej wszystkim! Tak sobie siedzę i nie wiem, od czego mam zacząć...

Może zacznę od tego, co było, więc Mistrzostwa Świata na torze! Koszulka niestety nie wróciła ze mną do Polski, ale jest srebro, jest medal i też jest fajnie! Oczywiście, mam malutki niedosyt, bo złoto było w zasięgu, jednak nie ma co narzekać i gdybać ! Scratch jest nieprzewidywalny i mogło się to skończyć zupełnie inaczej.

Omnium.. Och, omnium to zupełnie inna historia. Jeden głupi szkoleniowy błąd wiele mnie kosztował. Próbowałam nadrobić straty, ale cóż, zakończyłam moje zmagania na 6. miejscu, co zrobić. Lekcja pokory nikomu nie zaszkodziła, a w przyszłym roku będzie lepiej!

A teraz może o tym co jest teraz! Szosa! Nowa grupa! Nowe doświadczenia! Dziewczyny oraz kierownictwo Boels Dolmans są niezwykle mili, atmosfera jest świetna! Pierwszy start szosowy po MŚ za mną. Oj bolało, ale dałam z siebie tyle, ile mogłam i starałam się wypełnić moje zadania jak najlepiej umiałam. Lizzie wygrała w Ronde Van Drenthe, więc nasze wysiłki przyniosły oczekiwany rezultat.

Wiem, że muszę dużo pracować, do mojej optymalnej dyspozycji jeszcze ciupkę brakuje. Kiedy na treningu chce się płakać, kiedy nie masz siły wrócić do domu... No, ale no pain, no gain!!!

Katarzyna Pawłowska

Share
Opublikowane przez
Katarzyna Pawłowska

Recent Posts

Rohan Dennis ma trenować z Team Ineos

Wciąż brak oficjalnej informacji na temat sportowej przyszłości Rohana Dennisa, ale przejście Australijczyka do Team Ineos wydaje się przesądzone. (więcej…)

9 grudnia 2019, 11:02

Rolf Aldag dołączył do zespołu Canyon-SRAM

Rolf Aldag, po czterech latach spędzonych w Dimension Data, rozpoczął całkiem nowy rozdział w swojej trenerskiej karierze w grupie Canyon-SRAM.…

9 grudnia 2019, 10:28

Superprestige 2019/20 #5: Toon Aerts najlepszy w Zonhoven

Toon Aerts (Telenet Baloise Lions) wygrał piątą rundę przełajowego cyklu Superprestige. (więcej…)

8 grudnia 2019, 17:12

Torowy Puchar Świata 2019/2020 #4. Mateusz Rudyk najlepszy w sprincie

Mateusz Rudyk wygrał rywalizację w sprincie indywidualnym podczas czwartej edycji Pucharu Świata w kolarstwie torowym. (więcej…)

8 grudnia 2019, 11:40

Rutkiewicz i Kurek w zespole Dariusza Banaszka

Marek Rutkiewicz i Adrian Kurek od nowego sezonu reprezentować będą barwy drużyny tworzonej przez Dariusza Banaszka. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:25

Lars Bak dyrektorem sportowym w NTT Pro Cycling

Lars Bak został dyrektorem sportowym ekipy NTT Pro Cycling. 39-letni Duńczyk w tym roku zakończył profesjonalną karierę. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:21