Licytacja koszulek na rzecz Marka Łukasika

Zapraszamy do licytacji koszulek Macieja Paterskiego i Mateusza Taciaka. Dochód z licytacji zostanie przekazany rodzinie Marka Łukasika, który uległ wypadkowi na jednym z wyścigów Road Maraton.

Szczegóły poniżej:

Aukcja charytatywna dla naszego kolegi Marka Łukasika, który uległ wypadkowi podczas maratonu Srebrnogórskiego 15 czerwca. Marek jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, startował w niezliczonych imprezach w kraju jak i zagranicą. Jego wypadek mocno poruszył środowisko kolarzy amatorów, wiemy że był on zbiegiem wielu nieszczęśliwych okoliczności. Podczas wypadku został uszkodzony kręgosłup na wysokości C2, C3 efektem czego jest porażenie czterokończynowe, konieczna jest pomoc respiratora przy oddechu i całkowite uzależnienie od osób trzecich. Początkowo Marek hospitalizowany był w szpitalu w Wałbrzychu gdzie wspaniały personel medyczny najpierw uratował mu życie a w późniejszym czasie walczył o jego powrót do sprawności.

Obecnie został przewieziony do ośrodka w Będkowie. Bliżej domu, więcej możliwości odwiedzin przez kolegów przyspieszyła rehabilitację. Postępy zaskakiwały lekarzy jak i terapeutów. Obecnie stan Marka znacznie się pogorszył na skutek zakrzepu, który spowodował dalsze powikłania neurologiczne. Znając jego charakter, nieustępliwego człowieka, tytana pracy i samodyscypliny wzoru do naśladowania dla nasz wszystkich. Prywatnie świetny kolega służący bezinteresowną pomocą. Walczymy o jego powrót do możliwie jak największej sprawności. Pieniądze zebrane z licytacji pozwolą na dalszą intensywną rehabilitację i dalszą walkę o jego zdrowie.

Koszulki można licytować na Allegro:
allegro.pl/koszulka-kolarska-autografy-i3791724797.html
allegro.pl/koszulka-kolarska-autografy-i3791728991.html

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: