Witamy na nowej "Szosie"!

Prezentujemy Wam nową wersję "Szosy", czyli nowe rowery.org.

Co znajdziecie po zmianach na stronach wortalu?

Przede wszystkim, tak jak dotychczas, stały strumień informacji z kolarskiego świata, podawanych rzetelnie i szybko. Nowa platforma pozwoli nam dotrzeć do większej grupy internautów oraz, co ważne, równie przyjaźnie udostępnia treść na komputerach, tabletach jak i smartfonach.

Nasza oferta poszerza się. Wiadomości ułożyliśmy tematycznie. Obecnie mamy informacje z ostatniego okresu oraz kilkadziesiąt archiwalnych newsów, a w najbliższym czasie zamierzamy zaimportować wiadomości z okresu obejmującego lata 1998-2013.

Oprócz aktualnych newsów otworzyliśmy dział "Czytelnia", gdzie możecie zapoznać się z recenzjami książek, w tekstach o barwnej przeszłości towarzyszyć bohaterom kolarskich legend, a nowe działy: blogi i felietony pozwolą wam spojrzeć z innej strony na ważne dla kolarstwa kwestie. Wszystkich chętnych zapraszamy do współredagowania tego działu.

Nowością jest "English Corner", gdzie w języku angielskim publikujemy teksty dotyczące polskiego kolarstwa. Czasem jesteśmy źródłem informacji o Polakach i polskim podwórku, podawanych przez portale zagraniczne. Chcemy wyjść naprzeciw temu zainteresowaniu, sprawić by wiadomości o polskim kolarstwie były w innych językach podawane częściej i bez przekłamań.

Największy skarb - forum i jego społeczność - póki co pozostaje w niezmienionej formie. Naszym celem jest pełna integracja serwisu newsowego z forum, jednak, wierzcie nam, względy techniczne sprawiają, że nie jest to zadanie banalne. Do czasu zmian na tym polu, mamy nadzieję, że pozostaniecie wierni dotychczasowej formule, udzielając się i komentując z niezmiennym zaangażowaniem.

Obecna wersja wortalu nie jest wersją skończoną. Kilka projektów jest w toku, między innymi wspomniana już budowa archiwum newsów. Zmiany wdrażane będą stopniowo i nie powinny zakłócić funkcjonowania serwisu. Pomysłów na rozwój nam nie brakuje - czas pokaże, które uda się wprowadzić w życie.

Z nadzieją, że nowe otwarcie przyjmiecie przychylnie, czekamy na wasze komentarze, uwagi i propozycje.

Redakcja rowery.org.

Tagi: rowery.org
TomAsz and Paweł Gadzała

Kontakt: tomasz@rowery.org

Recent Posts

Dookoła Mazowsza 2020: etap 2. Felix Groß najlepszy na torze w Służewcu

Felix Groß wygrał na Służewcu drugi etap wyścigu Dookoła Mazowsza – jazdę indywidualną na czas.

16 lipca 2020, 17:48

Lotto Soudal zakazuje wyjazdu do Plouay

Grupa Lotto Soudal nie zezwala swoim zawodnikom na udział w Mistrzostwach Europy w Plouay. Mają trenować w odosobnieniu i nie…

16 lipca 2020, 15:05

Sibiu Cycling Tour 2020. Kevin Rivera i Mathieu van der Poel nie dojadą

Kevin Rivera nie stanie do obrony tytułu w rozpoczynającym się w następny czwartek Sibiu Cycling Tour.

16 lipca 2020, 14:07

Trasa Il Lombardia 2020

Na klasycznej, rzec można, trasie przebiegnie 114. edycja włoskiego monumentu Il Lombardia. W nietypowym terminie, bo 15 sierpnia, kolarze pokonają…

15 lipca 2020, 21:28

Dookoła Mazowsza 2020. etap 1 anulowany

Pierwszy etap 63. edycji wyścigu Dookoła Mazowsza został przerwany i ostatecznie anulowany.

15 lipca 2020, 17:43

Roger de Vlaeminck: "Remco Evenepoel musi przejść przez przełaje"

Roger de Vlaeminck namawia Remco Evenepoela do startów w wyścigach przełajowych. Zwycięzca wszystkich pięciu monumentów, uważa że pomogło by to…

15 lipca 2020, 15:39