Kontynentalne

Europe Tour i pozostałe kalendarze kontynentalne.

Chrono des Nations 2019. Cenne zwycięstwo Josa van Emdena

Jos van Emden (Jumbo-Visma) wygrał w Les Herbiers wyścig w jeździe indywidualnej na czas – Chrono des Nations. (więcej…)

20 października 2019, 16:55

Japan Cup 2019. Kolejny sukces Bauke Mollemy

Bauke Mollema (Trek-Segafredo) okazał się najlepszy w 28. edycji wyścigu Japan Cup. (więcej…)

20 października 2019, 08:50

Paryż-Tours 2019. Popisowa akcja Jelle’a Wallaysa

Jelle Wallays (Lotto Soudal) wygrał na Avenue de Grammont w Tours 113. wyścig Paryż-Tours. (więcej…)

13 października 2019, 17:32

Gran Piemonte 2019. Popis Ivana Sosy, zwycięstwo Egana Bernala

Kolumbijczyk Egan Bernal po wspinaczce do Santuario di Oropa triumfował w 103. wyścigu Gran Piemonte. (więcej…)

10 października 2019, 16:34

Mediolan-Turyn 2019. Zasłużony sukces Michaela Woodsa

Michael Woods (EF Education First) wygrał na wzgórzu przy Bazylice Superga 100. wyścig Mediolan-Turyn. (więcej…)

9 października 2019, 16:31

Binche-Chimay-Binche 2019. Tom van Asbroeck najmocniejszy

Tom van Asbroeck (Israel Cycling Academy), po skutecznym finiszu z czołowej grupy, wygrał 32. wyścig Binche-Chimay-Binche - Memoriał Franka Vandenbroucke'a.…

8 października 2019, 17:07

Tre Valli Varesine 2019. Primoz Roglic z zamieszaniem w tle

Primoz Roglic (Jumbo-Visma) wygrał 99. edycję lombardzkiego semi-klasyku Tre Valli Varesine. (więcej…)

8 października 2019, 16:45

Tour de Luxembourg we wrześniu i w UCI ProSeries

Wyścig Tour de Luxembourg od następnego roku będzie częścią cyklu UCI ProSeries i rozegra się we wrześniowym terminie. (więcej…)

8 października 2019, 10:05

Gran Premio Bruno Beghelli 2019. Niepowstrzymany Sonny Colbrelli

Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida) wygrał w Monteveglio 24. edycję włoskiego wyścigu jednodniowego Gran Premio Bruno Beghelli. (więcej…)

6 października 2019, 17:28

CRO Race 2019: etap 6. Gloria Alessandro Fedeliego, triumf Yatesa

Brytyjczyk Adam Yates (Mitchelton-Scott) wygrał 5. edycję Wyścigu Dookoła Chorwacji, CRO Race. (więcej…)

6 października 2019, 16:58

Tour de l'Eurometropole 2019. Piet Allegaert wygrywa w Tournai

Piet Allegaert (Sport Vlaanderen-Baloise) zwyciężył w belgijskim Tournai na mecie 79. edycji Tour de l'Eurométropole. (więcej…)

5 października 2019, 17:20

Giro dell'Emilia 2019. Primoz Roglic świętuje zwycięstwo

Primoz Roglic (Jumbo-Visma) triumfował po wspinaczce do Sanktuarium św. Łukasza w rozgrywanym po raz 102. wyścigu Giro dell'Emilia. (więcej…)

5 października 2019, 16:58

CRO Race 2019: etap 5. Adam Yates bez problemów

Adam Yates (Mitchelton-Scott) po wspinaczce do stacji narciarskiej Platak wygrał królewski etap Wyścigu Dookoła Chorwacji, CRO Race. (więcej…)

5 października 2019, 15:16

Cro Race 2019: etap 4. Rajovic zwycięski, Paterski bliżej podium

Dusan Rajovic (Adria Mobil) okazał się najlepszy w czwartym odcinku Wyścigu dookoła Chorwacji, Cro Race. (więcej…)

4 października 2019, 17:21

Cro Race 2019: etap 3. Yevgeniy Gidich najlepszy na skróconym odcinku

Kazach Yevgeniy Gidich (Astana) wygrał w położonej w Dalmacji miejscowości Makarska trzeci odcinek Cro Race. (więcej…)

3 października 2019, 18:13

Sparkassen Münsterland Giro 2019. Alvaro Jose Hodeg wykorzystał szansę

Alvaro Jose Hodeg (Deceuninck - Quick Step) po finiszu z peletonu wygrał 14. Sparkassen Münsterland Giro. (więcej…)

3 października 2019, 16:51

Cro Race 2019: etap 2. Eduard Grosu zaskoczył

Rumun Eduard Grossu w Zadarze pierwszy przeciął metę drugiego etapu Cro Race i objął prowadzenie w wyścigu. (więcej…)

2 października 2019, 18:15

Cro Race 2019: etap 1. Marko Kump najszybszy

Marko Kump (Adria Mobil) wygrał pierwszy etap wyścigu dookoła Chorwacji - Cro Race. (więcej…)

1 października 2019, 18:47

Paryż-Tours wraca do winnic Turenii

Amaury Sport Organisation zaprezentowała przebieg 113. edycji francuskiego klasyku Paryż-Tours (1.HC). Wprowadzone w zeszłym roku szutrowe odcinki pozostawiono na trasie.…

25 września 2019, 13:51

Primus Classic 2019. Edward Theuns wykorzystał szansę

Edward Theuns po akcji podjętej w samej końcówce został zwycięzcą belgijskiego wyścigu jednodniowego Primus Classic. (więcej…)

21 września 2019, 17:19

Memorial Marco Pantani 2019. Alexey Lutsenko w formie

Alexey Lutsenko (Astana) zwyciężył w 16. wyścigu pamięci Marco Pantaniego. (więcej…)

21 września 2019, 16:47

Tour de Slovaquie 2019: etap 4. Elia Viviani i Yves Lampaert śrubują licznik Deceuninck

Yves Lampaert (Deceuninck-Quick Step) wygrał 63. edycję Wyścigu Dookoła Słowacji. Na czwartym miejscu rywalizację zakończył Kamil Gradek (CCC Team). (więcej…)

21 września 2019, 14:12

Kampioenschap van Vlaanderen 2019. Jannik Steimle śpiewająco

Niemiec Jannik Steimle (Deceuninck-Quick-Step) wygrał belgijski wyścig Kampioenschap van Vlaanderen. (więcej…)

20 września 2019, 18:00

Tour de Slovaquie 2019: etap 3. Arnaud Demare przypomniał o sobie

Arnaud Demare (Groupama-FDJ) wygrał w położonej nad rzeką Wag miejscowości Hlohovec 3. etap Wyścigu Dookoła Słowacji, Okolo Slovenska. (więcej…)

20 września 2019, 17:29

Tour de Slovaquie 2019: etap 2. Eduard Michael Grosu najsprytniejszy

Eduard Michael Grosu (Delko Marseille Provence) odniósł zwycięstwo na drugim odcinku Okolo Slovenska, Wyścigu Dookoła Słowacji. (więcej…)

19 września 2019, 18:51