Warning: Attempt to read property "ID" on null in /var/www/rowery.org/main/wp-content/plugins/co-authors-plus/php/integrations/amp.php on line 10
Archiwa: Inne - Rowery.org

Inne

Co mówią Pogacar, Pidcock i Valter przed Strade Bianche | „Wyścigi chronione” w przełajach

Kolarski świat przygotowuje się na Strade Bianche. Poważna kontuzja Cecilie Uttrup Ludwig. Kolejny śmiertelny wypadek młodego kolarza. Wiadomości z 1…

1 marca 2024, 15:46

Martinez i Evenepoel na Malhao | Niewiadoma druga w Setmana Valenciana

Katarzyna Niewiadoma druga w Setmana Valenciana. Daniel Martinez i Remco Evenepoel bohaterami Volta ao Algarve. Informacje z niedzieli, 18 lutego.

18 lutego 2024, 17:40

Fisher-Blaak odpalił | Kraak na styk | Kooij zdobył Almerię

Triumf Kooija w Almerii. Zwycięstwo Fishera-Blacka w Omanie. Koniec sezonu przełajów. Oto informacje i wyniki wyścigów z 11 lutego.

11 lutego 2024, 19:31

Mathiu van der Poel chce pobić De Vlaemincka | Czy Lopezowi upiecze się?

Rekord Erika de Vlaemincka na celu Mathiue van der Poela. Bratanek Alexandra Kristoffa w Intermarche. Wiadomości z poniedziałku, 5 lutego.

5 lutego 2024, 16:20

Przełajowe Mistrzostwa Świata 2024. Mathieu van der Poel po raz szósty

Holender Mathieu van der Poel zdobył w czeskim Taborze tytuł mistrza świata w kolarstwie przełajowym.

4 lutego 2024, 15:41

Przełajowe MŚ 2024. Bäckstedt deklasuje, Viezzi złotym juniorem

Brytyjka Zoe Bäckstedt zdobyła tytuł mistrzyni świata zawodniczek do lat 22 w kolarstwie przełajowym. Włoch Stefano Viezzi wygrał rywalizację juniorów.

4 lutego 2024, 13:31

Przełajowe Mistrzostwa Świata 2024. Fem van Empel obroniła tytuł

21-letnia Holenderka Fem van Empel zdobyła w czeskim Taborze tytuł mistrzyni świata w kolarstwie przełajowym.

3 lutego 2024, 16:38

Przełajowe MŚ 2024. Tibor Del Grosso złotym orlikiem, Celia Gery najlepszą juniorką

Tibor Del Grosso zdobył tytuł mistrza świata mężczyzn w kategorii U23 w kolarstwie przełajowym.

3 lutego 2024, 13:58

Rafał Majka rozpoczyna sezon | Program przełajowych MŚ w Taborze + skład Polski

Mathieu van der Poel zrezygnuje z przełajów? Egan Bernal odnalazł dawnego siebie. Wiadomości z poniedziałku, 29 stycznia.

29 stycznia 2024, 16:28

Przełajowy Puchar Świata 2023/24 #14. Fem van Empel i Mathieu van der Poel najlepsi na pożegnanie

Fem van Empel i Mathieu van der Poel wygrali w zawodach zamykających Przełajowy Pucharu Świata.

28 stycznia 2024, 16:33