Christophe Laporte (Cofidis) najszybciej przejechał trasę jazdy indywidualnej na czas Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine.
Lider wyścigu na dystansie 23 kilometrów o 13 sekund pokonał Tony’ego Gallopina (AG2R La Mondiale) i o 21 sekund Nikiego Terpstrę (Total Direct Energie).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | 27:28 |
2. | Tony Gallopin | AG2R La Mondiale | 00:13 |
3. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | 00:21 |
4. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 00:24 |
5. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | 00:27 |
6. | Anthony Perez | Cofidis, Solutions Crédits | |
7. | Anthony Roux | Groupama-FDJ | 00:33 |
8. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | 00:34 |
9. | Alexis Gougeard | AG2R La Mondiale | 00:36 |
10. | Brandon Mcnulty | Rally UHC Cycling | 00:39 |
11. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | 00:56 |
12. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | 00:58 |
13. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | 01:03 |
14. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | 01:04 |
15. | Colin Joyce | Rally UHC Cycling | 01:11 |
16. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 01:15 |
17. | Boris Vallee | Wanty-Gobert Cycling Team | 01:20 |
18. | Maxime Chevalier | Vital Concept-B&B Hotels | 01:21 |
19. | Gustavo Cesar | W52 / FC Porto | 01:22 |
20. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | 01:27 |
21. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | 01:35 |
22. | Alexis Renard | Israel Cycling Academy | 01:39 |
23. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | 01:41 |
24. | Jérôme Cousin | Team Total Direct Energie | 01:44 |
25. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | 01:45 |
26. | Mauricio Moreira | Caja Rural-Seguros RGA | 01:46 |
27. | Ryan Anderson | Rally UHC Cycling | 01:47 |
28. | Svein Tuft | Rally UHC Cycling | |
29. | Alan Riou | Team Arkéa Samsic | |
30. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | 01:48 |
31. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | 01:51 |
32. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | 01:53 |
33. | Evaldas Siskevicius | Delko Marseille Provence | |
34. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | |
35. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 01:55 |
36. | Bryan Nauleau | Team Total Direct Energie | 01:58 |
37. | Alexander Cataford | Israel Cycling Academy | 02:02 |
38. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 02:04 |
39. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | |
40. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:05 |
41. | Ziga Jerman | Groupama-FDJ | 02:07 |
42. | Marco Minnaard | Wanty-Gobert Cycling Team | 02:08 |
43. | Sebastián Mora | Caja Rural-Seguros RGA | |
44. | Morne van Niekerk | St Michel-Auber93 | 02:12 |
45. | Florentin Lecamus-lambert | Team Arkéa Samsic | |
46. | Loïc Chetout | Cofidis, Solutions Crédits | |
47. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | 02:13 |
48. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | 02:14 |
49. | Andrea Pasqualon | Wanty-Gobert Cycling Team | 02:15 |
50. | Franklin Six | Wallonie-Bruxelles | 02:18 |
51. | Adrien Garel | Vital Concept-B&B Hotels | |
52. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | 02:26 |
53. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 02:27 |
54. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | |
55. | Kenny Molly | Wallonie-Bruxelles | |
56. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | 02:30 |
57. | Matteo Dal-cin | Rally UHC Cycling | 02:36 |
58. | Maxime Cam | Vital Concept-B&B Hotels | 02:40 |
59. | Vincenzo Albanese | Bardiani-CSF | |
60. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 02:42 |
61. | Fabien Grellier | Team Total Direct Energie | |
62. | Thomas Boudat | Team Total Direct Energie | 02:43 |
63. | Julen Irizar | Euskadi Basque Country-Murias | 02:47 |
64. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | |
65. | Pierre Gouault | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 02:48 |
66. | Ludwig de Winter | Wanty-Gobert Cycling Team | |
67. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
68. | Lorrenzo Manzin | Vital Concept-B&B Hotels | 02:51 |
69. | Garikoitz Bravo | Euskadi Basque Country-Murias | 02:54 |
70. | Ramūnas Navardauskas | Delko Marseille Provence | 02:55 |
71. | Alexandre Geniez | AG2R La Mondiale | 02:58 |
72. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | |
73. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | |
74. | Laurens Huys | Wallonie-Bruxelles | 03:00 |
75. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | 03:01 |
76. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:02 |
77. | Alan Banaszek | Caja Rural-Seguros RGA | 03:07 |
78. | Theo Delacroix | Wanty-Gobert Cycling Team | 03:09 |
79. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | |
80. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | |
81. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:12 |
82. | Geoffrey Soupe | Cofidis, Solutions Crédits | 03:14 |
83. | John Murphy | Rally UHC Cycling | 03:17 |
84. | Brenton Jones | Delko Marseille Provence | |
85. | Axel Domont | AG2R La Mondiale | 03:18 |
86. | Ander Barrenetxea | Euskadi Basque Country-Murias | 03:29 |
87. | Jérémy Lecroq | Vital Concept-B&B Hotels | |
88. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 03:30 |
89. | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | 03:34 |
90. | Pit Leyder | Cofidis, Solutions Crédits | 03:35 |
91. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | 03:38 |
92. | Thomas Vaubourzeix | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:41 |
93. | Daniel Savini | Bardiani-CSF | 03:42 |
94. | Romain Feillu | St Michel-Auber93 | 03:45 |
95. | Flavien Maurelet | St Michel-Auber93 | 03:51 |
96. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | 03:53 |
97. | Ignatas Konovalovas | Groupama-FDJ | 03:54 |
98. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | 03:57 |
99. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:59 |
100. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:03 |
101. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | 04:05 |
102. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:07 |
103. | Matteo Pelucchi | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:10 |
104. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | |
105. | Francesco Romano | Bardiani-CSF | 04:17 |
106. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | 04:19 |
107. | Alfdan de Decker | Wanty-Gobert Cycling Team | 04:30 |
108. | Jaakko Hanninen | AG2R La Mondiale | 04:47 |
109. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | 04:48 |
110. | Juan Antonio Lopez-cozar | Euskadi Basque Country-Murias | 04:51 |
111. | Andrea Guardini | Bardiani-CSF | 04:53 |
112. | Yoann Bagot | Vital Concept-B&B Hotels | 05:02 |
113. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | 05:10 |
114. | Marco Benfatto | Androni Giocattoli-Sidermec | 05:26 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | 11:19:00 |
2. | Tony Gallopin | AG2R La Mondiale | 00:33 |
3. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | 00:41 |
4. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 00:44 |
5. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | 00:54 |
6. | Alexis Gougeard | AG2R La Mondiale | 00:56 |
7. | Brandon Mcnulty | Rally UHC Cycling | 00:59 |
8. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | 01:07 |
9. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | 01:18 |
10. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | 01:24 |
11. | Colin Joyce | Rally UHC Cycling | 01:31 |
12. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 01:35 |
13. | Boris Vallee | Wanty-Gobert Cycling Team | 01:40 |
14. | Maxime Chevalier | Vital Concept-B&B Hotels | 01:41 |
15. | Gustavo Cesar | W52 / FC Porto | 01:42 |
16. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | 01:47 |
17. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | 01:55 |
18. | Anthony Perez | Cofidis, Solutions Crédits | 02:00 |
19. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | 02:05 |
20. | Ryan Anderson | Rally UHC Cycling | 02:07 |
21. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | 02:13 |
22. | Evaldas Siskevicius | Delko Marseille Provence | |
23. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | 02:18 |
24. | Alexander Cataford | Israel Cycling Academy | 02:22 |
25. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | 02:24 |
26. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:25 |
27. | Sebastián Mora | Caja Rural-Seguros RGA | 02:28 |
28. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | 02:30 |
29. | Andrea Pasqualon | Wanty-Gobert Cycling Team | 02:31 |
30. | Morne van Niekerk | St Michel-Auber93 | 02:32 |
31. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | 02:34 |
32. | Kenny Molly | Wallonie-Bruxelles | 02:38 |
33. | Franklin Six | Wallonie-Bruxelles | |
34. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | 02:46 |
35. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 02:47 |
36. | Giovanni Carboni | Bardiani-CSF | 02:50 |
37. | Vincenzo Albanese | Bardiani-CSF | 03:00 |
38. | Thomas Boudat | Team Total Direct Energie | 03:03 |
39. | Loïc Chetout | Cofidis, Solutions Crédits | 03:06 |
40. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | 03:07 |
41. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | 03:08 |
42. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:10 |
43. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | 03:15 |
44. | Alan Riou | Team Arkéa Samsic | |
45. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:19 |
46. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:22 |
47. | Enrico Barbin | Bardiani-CSF | 03:29 |
48. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | 03:31 |
49. | John Murphy | Rally UHC Cycling | 03:37 |
50. | Guy Niv | Israel Cycling Academy | 03:58 |
51. | Flavien Maurelet | St Michel-Auber93 | 04:11 |
52. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | 04:17 |
53. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:23 |
54. | Garikoitz Bravo | Euskadi Basque Country-Murias | 04:25 |
55. | Ramūnas Navardauskas | Delko Marseille Provence | 04:26 |
56. | Brenton Jones | Delko Marseille Provence | 04:31 |
57. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | 04:39 |
58. | Alfdan de Decker | Wanty-Gobert Cycling Team | 04:50 |
59. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | 04:58 |
60. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | 05:09 |
61. | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | 05:10 |
62. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | 05:30 |
63. | Ziga Jerman | Groupama-FDJ | 05:35 |
64. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | 05:49 |
65. | Anthony Roux | Groupama-FDJ | 06:08 |
66. | Marco Minnaard | Wanty-Gobert Cycling Team | 06:21 |
67. | Jaakko Hanninen | AG2R La Mondiale | 06:23 |
68. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | 06:37 |
69. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | 07:22 |
70. | Svein Tuft | Rally UHC Cycling | 07:39 |
71. | Geoffrey Soupe | Cofidis, Solutions Crédits | 07:54 |
72. | Theo Delacroix | Wanty-Gobert Cycling Team | 07:59 |
73. | Alexandre Geniez | AG2R La Mondiale | 08:06 |
74. | Andrea Guardini | Bardiani-CSF | 08:21 |
75. | Maxime Cam | Vital Concept-B&B Hotels | 08:23 |
76. | Lorrenzo Manzin | Vital Concept-B&B Hotels | 08:30 |
77. | Marco Benfatto | Androni Giocattoli-Sidermec | 08:42 |
78. | Adrien Garel | Vital Concept-B&B Hotels | 09:06 |
79. | Alexis Renard | Israel Cycling Academy | 09:11 |
80. | Bryan Nauleau | Team Total Direct Energie | 09:12 |
81. | Jérémy Lecroq | Vital Concept-B&B Hotels | |
82. | Juan Antonio Lopez-cozar | Euskadi Basque Country-Murias | 09:35 |
83. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | 09:36 |
84. | Lorenzo Rota | Bardiani-CSF | 09:38 |
85. | Ignatas Konovalovas | Groupama-FDJ | 09:44 |
86. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 10:00 |
87. | Laurens Huys | Wallonie-Bruxelles | 10:14 |
88. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | 10:54 |
89. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 10:57 |
90. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 12:01 |
91. | Julen Irizar | Euskadi Basque Country-Murias | 12:27 |
92. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | 12:29 |
93. | Fabien Grellier | Team Total Direct Energie | 12:35 |
94. | Pierre Gouault | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 12:50 |
95. | Daniel Savini | Bardiani-CSF | |
96. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | 13:54 |
97. | Alan Banaszek | Caja Rural-Seguros RGA | 14:08 |
98. | Francesco Romano | Bardiani-CSF | 14:19 |
99. | Jérôme Cousin | Team Total Direct Energie | 15:07 |
100. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | 15:52 |
101. | Axel Domont | AG2R La Mondiale | 16:16 |
102. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | 16:31 |
103. | Mauricio Moreira | Caja Rural-Seguros RGA | 18:42 |
104. | Matteo Pelucchi | Androni Giocattoli-Sidermec | 19:29 |
105. | Matteo Dal-cin | Rally UHC Cycling | 19:32 |
106. | Romain Feillu | St Michel-Auber93 | 20:41 |
107. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | 20:49 |
108. | Florentin Lecamus-lambert | Team Arkéa Samsic | 21:01 |
109. | Thomas Vaubourzeix | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 22:17 |
110. | Yoann Bagot | Vital Concept-B&B Hotels | 25:43 |
111. | Ludwig de Winter | Wanty-Gobert Cycling Team | 28:34 |
112. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 31:58 |
113. | Ander Barrenetxea | Euskadi Basque Country-Murias | 35:20 |
114. | Pit Leyder | Cofidis, Solutions Crédits | 35:53 |