Arnaud Démare (Groupama – FDJ) wygrał czwarty etap wyścigu Tour de Wallonie.
Francuski sprinter na kresce nieznacznie pokonał Szymona Sajnoka (CCC Team) i Stijna Steelsa (Roompot – Charles).
W klasyfikacji generalnej pozostał na prowadzeniu Loïc Vliegen (Wanty – Gobert).
Victoire de @ArnaudDemare @GroupamaFDJ 👍 pic.twitter.com/9recQ036qb
— TourdeWallonie (@TourdeWallonie) July 30, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | 4:26:52 |
2. | Szymon Sajnok | CCC Team | |
3. | Stijn Steels | Roompot-Charles | |
4. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | |
5. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | |
6. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
7. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | |
8. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | |
9. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | |
10. | Chris Lawless | Team Ineos | |
11. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | |
12. | Andreas Stokbro | Riwal Readynez Cycling Team | |
13. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | |
14. | Senne Leysen | Roompot-Charles | |
15. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | |
16. | Dorian Godon | AG2R La Mondiale | |
17. | Diego Rosa | Team Ineos | |
18. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
19. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | |
20. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | |
21. | Reto Hollenstein | Katusha-Alpecin | |
22. | Corné van Kessel | Telenet Fidea Lions | |
23. | Angelo Tulik | Team Total Direct Energie | |
24. | Silvan Dillier | AG2R La Mondiale | |
25. | Nico Denz | AG2R La Mondiale | |
26. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
27. | Quentin Pacher | Vital Concept-B&B Hotels | |
28. | Cyril Gautier | Vital Concept-B&B Hotels | |
29. | Jenthe Biermans | Katusha-Alpecin | |
30. | Ruben Guerreiro | Katusha-Alpecin | |
31. | Quinten Hermans | Telenet Fidea Lions | |
32. | Loïc Vliegen | Wanty-Gobert Cycling Team | |
33. | Zico Waeytens | Cofidis, Solutions Crédits | |
34. | Michiel Stockman | Tarteletto-Isorex | |
35. | Willie Smit | Katusha-Alpecin | |
36. | Dries van Gestel | Sport Vlaanderen-Baloise | |
37. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
38. | Lucas Eriksson | Riwal Readynez Cycling Team | |
39. | Paweł Bernas | CCC Team | |
40. | Fabien Doubey | Wanty-Gobert Cycling Team | |
41. | Pierre Gouault | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
42. | Brent van Moer | Lotto Soudal | |
43. | Christophe Masson | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
44. | Nicolas Cleppe | Telenet Fidea Lions | |
45. | Abram Stockman | Tarteletto-Isorex | |
46. | Kévin Reza | Vital Concept-B&B Hotels | |
47. | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | |
48. | Christian Knees | Team Ineos | |
49. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | |
50. | Kim Magnusson | Riwal Readynez Cycling Team | |
51. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
52. | Eddie Dunbar | Team Ineos | |
53. | Aurélien Paret-peintre | AG2R La Mondiale | |
54. | Filippo Ganna | Team Ineos | |
55. | Oscar Riesebeek | Roompot-Charles | |
56. | Pierre Rolland | Vital Concept-B&B Hotels | |
57. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | |
58. | Philipp Walsleben | Corendon-Circus | |
59. | Daniel Navarro | Katusha-Alpecin | |
60. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 00:29 |
61. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | 00:32 |
62. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | 00:48 |
63. | Floris Gerts | Tarteletto-Isorex | 00:53 |
64. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:56 |
65. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | 02:45 |
66. | Thomas Degand | Wanty-Gobert Cycling Team | 03:30 |
67. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | |
68. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | 04:20 |
69. | Kristoffer Halvorsen | Team Ineos | 05:05 |
70. | Elias van Breussegem | Tarteletto-Isorex | 09:40 |
71. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | |
72. | Tom Meeusen | Corendon-Circus | |
73. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
74. | Thomas Boudat | Team Total Direct Energie | |
75. | Toon Aerts | Telenet Fidea Lions | |
76. | Huub Duijn | Roompot-Charles | |
77. | Daniel Turek | Israel Cycling Academy | |
78. | Emil Vinjebo | Riwal Readynez Cycling Team | |
79. | Kamil Gradek | CCC Team | |
80. | Thijs Aerts | Telenet Fidea Lions | 13:12 |
81. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | |
82. | Bert van Lerberghe | Cofidis, Solutions Crédits | |
83. | Lars van der Haar | Telenet Fidea Lions | |
84. | Yentl Bekaert | Telenet Fidea Lions | |
85. | Stijn Devolder | Corendon-Circus | |
86. | Nathan Haas | Katusha-Alpecin | 13:13 |
87. | Roy Goldstein | Israel Cycling Academy | |
88. | Justin Jules | Wallonie-Bruxelles | |
89. | Jérôme Baugnies | Wanty-Gobert Cycling Team | |
90. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | |
91. | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | |
92. | Jonas Aaen Jorgensen | Riwal Readynez Cycling Team | |
93. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
94. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | |
95. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
96. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
97. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | |
98. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | |
99. | Roy Jans | Corendon-Circus | 19:35 |
100. | Johan Le Bon | Vital Concept-B&B Hotels | |
101. | Joeri Stallaert | Corendon-Circus | |
102. | Jakub Mareczko | CCC Team | |
103. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | |
104. | Boris Vallee | Wanty-Gobert Cycling Team | |
105. | Niels de Rooze | Tarteletto-Isorex | |
106. | Hamish Schreurs | Israel Cycling Academy | |
107. | Julien van Den Brande | Tarteletto-Isorex | |
108. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | |
109. | Ludwig de Winter | Wanty-Gobert Cycling Team |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Loïc Vliegen | Wanty-Gobert Cycling Team | 17:34:46 |
2. | Chris Lawless | Team Ineos | 00:12 |
3. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | 00:13 |
4. | Eddie Dunbar | Team Ineos | 00:16 |
5. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:18 |
6. | Quinten Hermans | Telenet Fidea Lions | |
7. | Aurélien Paret-peintre | AG2R La Mondiale | 00:19 |
8. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | 00:21 |
9. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 00:22 |
10. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | |
11. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | |
12. | Dorian Godon | AG2R La Mondiale | |
13. | Jenthe Biermans | Katusha-Alpecin | |
14. | Nico Denz | AG2R La Mondiale | |
15. | Ruben Guerreiro | Katusha-Alpecin | |
16. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
17. | Diego Rosa | Team Ineos | |
18. | Cyril Gautier | Vital Concept-B&B Hotels | |
19. | Fabien Doubey | Wanty-Gobert Cycling Team | |
20. | Quentin Pacher | Vital Concept-B&B Hotels | |
21. | Lucas Eriksson | Riwal Readynez Cycling Team | |
22. | Paweł Bernas | CCC Team | |
23. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | |
24. | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | |
25. | Oscar Riesebeek | Roompot-Charles | 00:33 |
26. | Nicolas Cleppe | Telenet Fidea Lions | 00:35 |
27. | Senne Leysen | Roompot-Charles | 00:39 |
28. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
29. | Philipp Walsleben | Corendon-Circus | 00:43 |
30. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | 00:49 |
31. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | 00:50 |
32. | Brent van Moer | Lotto Soudal | 01:10 |
33. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 02:10 |
34. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | 02:44 |
35. | Andreas Stokbro | Riwal Readynez Cycling Team | 03:22 |
36. | Pierre Gouault | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
37. | Willie Smit | Katusha-Alpecin | 03:42 |
38. | Kim Magnusson | Riwal Readynez Cycling Team | |
39. | Abram Stockman | Tarteletto-Isorex | 03:50 |
40. | Floris Gerts | Tarteletto-Isorex | 04:13 |
41. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 04:17 |
42. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | 04:18 |
43. | Christian Knees | Team Ineos | 04:19 |
44. | Stijn Steels | Roompot-Charles | 04:27 |
45. | Reto Hollenstein | Katusha-Alpecin | 04:31 |
46. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | 04:51 |
47. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | 05:07 |
48. | Thomas Degand | Wanty-Gobert Cycling Team | 06:23 |
49. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:09 |
50. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | 08:36 |
51. | Michiel Stockman | Tarteletto-Isorex | 09:09 |
52. | Dries van Gestel | Sport Vlaanderen-Baloise | 09:51 |
53. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | 10:06 |
54. | Zico Waeytens | Cofidis, Solutions Crédits | 12:53 |
55. | Kévin Reza | Vital Concept-B&B Hotels | |
56. | Silvan Dillier | AG2R La Mondiale | |
57. | Toon Aerts | Telenet Fidea Lions | 13:06 |
58. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | 13:09 |
59. | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | |
60. | Emil Vinjebo | Riwal Readynez Cycling Team | 14:58 |
61. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | 15:11 |
62. | Szymon Sajnok | CCC Team | 15:17 |
63. | Corné van Kessel | Telenet Fidea Lions | 15:22 |
64. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | |
65. | Daniel Navarro | Katusha-Alpecin | 15:24 |
66. | Angelo Tulik | Team Total Direct Energie | 15:41 |
67. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | 15:54 |
68. | Huub Duijn | Roompot-Charles | 16:02 |
69. | Kamil Gradek | CCC Team | 16:17 |
70. | Daniel Turek | Israel Cycling Academy | 16:29 |
71. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | 17:31 |
72. | Tom Meeusen | Corendon-Circus | 17:38 |
73. | Pierre Rolland | Vital Concept-B&B Hotels | 17:39 |
74. | Filippo Ganna | Team Ineos | 18:56 |
75. | Kristoffer Halvorsen | Team Ineos | 19:37 |
76. | Christophe Masson | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 19:40 |
77. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 21:11 |
78. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 22:36 |
79. | Roy Goldstein | Israel Cycling Academy | 24:20 |
80. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 25:36 |
81. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | 25:55 |
82. | Boris Vallee | Wanty-Gobert Cycling Team | 25:57 |
83. | Thomas Boudat | Team Total Direct Energie | 26:05 |
84. | Bert van Lerberghe | Cofidis, Solutions Crédits | 26:21 |
85. | Johan Le Bon | Vital Concept-B&B Hotels | 26:23 |
86. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 26:38 |
87. | Stijn Devolder | Corendon-Circus | 26:40 |
88. | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | 26:59 |
89. | Frederik Frison | Lotto Soudal | 27:06 |
90. | Justin Jules | Wallonie-Bruxelles | 27:52 |
91. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 28:37 |
92. | Roy Jans | Corendon-Circus | 32:22 |
93. | Jakub Mareczko | CCC Team | 32:24 |
94. | Yentl Bekaert | Telenet Fidea Lions | 34:02 |
95. | Joeri Stallaert | Corendon-Circus | 34:59 |
96. | Lars van der Haar | Telenet Fidea Lions | 35:23 |
97. | Nathan Haas | Katusha-Alpecin | 35:24 |
98. | Thijs Aerts | Telenet Fidea Lions | 35:35 |
99. | Jonas Aaen Jorgensen | Riwal Readynez Cycling Team | 35:44 |
100. | Jérôme Baugnies | Wanty-Gobert Cycling Team | 39:01 |
101. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | 39:22 |
102. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 41:42 |
103. | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | 44:36 |
104. | Niels de Rooze | Tarteletto-Isorex | 45:44 |
105. | Elias van Breussegem | Tarteletto-Isorex | 46:00 |
106. | Ludwig de Winter | Wanty-Gobert Cycling Team | 48:14 |
107. | Hamish Schreurs | Israel Cycling Academy | 51:16 |
108. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | 53:50 |
109. | Julien van Den Brande | Tarteletto-Isorex | 1:05:37 |
reko
30 lipca 2019, 18:36 o 18:36
bardzo dobry wynik…szkoda, że ciągle czegoś brakuje CCC do wygranej etapowej. Sajnok chłop z potencjałem na przyzwoitego klasykowca, raczej na tą chwilę na maszynę/sprintera się nie zanosi.
Simoni
30 lipca 2019, 22:08 o 22:08
Sajnok tutaj świetny wynik! Uległ Demare, ale pokonał Coquarda. To nie jest łatwy wyścig, więc ten wynik trzeba odebrać jako spory sukces. Oby tak dalej 🙂
robbie
31 lipca 2019, 10:41 o 10:41
Brawo! Dobry prognostyk!