Mistrzyni Europy Marta Bastianelli (Team Virtu Cycling Women) wygrała pierwszy etap 33. edycji czeskiego wyścigu Gracia Orlova.
Włoszka pokonała na finiszu Rosjankę Marię Novolodskayę oraz Belgijkę Julie van de Velde.
Najwyżej sklasyfikowaną Polką była Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper), która linię mety osiągnęła na 12. miejscu.
Poz. | Zawodniczka | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Marta Bastianelli | Team Virtu Cycling Women | 2:51:29 |
2. | Maria Novolodskaya | Reprezentacja Rosji | 00:02 |
3. | Julie van de Velde | Reprezentacja Belgii | |
4. | Urska Pintar | BTC City Ljubljana | |
5. | Polina Kirillova | Reprezentacja Rosji | 00:11 |
6. | Jade Wiel | Reprezentacja Francji | |
7. | Kelly van den Steen | Reprezentacja Belgii | 00:17 |
8. | Hanna Solovei | Reprezentacja Ukrainy | |
9. | Daria Malkova | Reprezentacja Rosji | |
10. | Carolin Schiff | Maxx-Solar Lindig | |
... | |||
12. | Katarzyna Wilkos | MAT Atom Deweloper | 00:25 |
15. | Monika Brzeźna | MAT Atom Deweloper | 00:25 |
25. | Anna Plichta | Reprezentacja Polski | 00:36 |
26. | Nikol Płosaj | Reprezentacja Polski | 00:36 |
34. | Karolina Perekitko | Mix Team Wheel Divas | 00:46 |
37. | Marta Jaskulska | Reprezentacja Polski | 00:53 |
40. | Magdalena Sadłecka | TKK Pacific Nestle Fitness | 00:59 |
54. | Karolina Kumięga | TKK Pacific Nestle Fitness | 01:26 |
59. | Weronika Humelt | MAT Atom Deweloper | 01:36 |
61. | Łucja Pietrzak | MAT Atom Deweloper | 01:41 |
70. | Daria Pikulik | Reprezentacja Polski | 02:05 |
72. | Anna Sagan | TKK Pacific Nestle Fitness | 02:23 |
76. | Joanna Golec | Reprezentacja Polski | 02:57 |
85. | Dorota Przęzak | Reprezentacja Polski | 12:56 |
86. | Kaja Rysz | MAT Atom Deweloper | 13:03 |
96. | Paulina Pastuszek | TKK Pacific Nestle Fitness | 13:35 |
DSQ | Karolina Sowa | MAT Atom Deweloper |
Poz. | Zawodniczka | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Marta Bastianelli | Team Virtu Cycling Women | 2:51:16 |
2. | Maria Novolodskaya | Reprezentacja Rosji | 00:09 |
3. | Julie van de Velde | Reprezentacja Belgii | 00:11 |
4. | Urska Pintar | BTC City Ljubljana | 00:15 |
5. | Polina Kirillova | Reprezentacja Rosji | 00:24 |
6. | Jade Wiel | Reprezentacja Francji | |
7. | Kelly van den Steen | Reprezentacja Belgii | 00:30 |
8. | Hanna Solovei | Reprezentacja Ukrainy | |
9. | Daria Malkova | Reprezentacja Rosji | |
10. | Carolin Schiff | Maxx-Solar Lindig | |
... | |||
12. | Katarzyna Wilkos | MAT Atom Deweloper | 00:38 |
15. | Monika Brzeźna | MAT Atom Deweloper | 00:38 |
25. | Anna Plichta | Reprezentacja Polski | 00:49 |
26. | Nikol Płosaj | Reprezentacja Polski | 00:49 |
34. | Karolina Perekitko | Mix Team Wheel Divas | 00:59 |
37. | Marta Jaskulska | Reprezentacja Polski | 01:06 |
40. | Magdalena Sadłecka | TKK Pacific Nestle Fitness | 01:12 |
54. | Karolina Kumięga | TKK Pacific Nestle Fitness | 01:39 |
59. | Weronika Humelt | MAT Atom Deweloper | 01:49 |
61. | Łucja Pietrzak | MAT Atom Deweloper | 01:54 |
70. | Daria Pikulik | Reprezentacja Polski | 02:18 |
72. | Anna Sagan | TKK Pacific Nestle Fitness | 02:36 |
76. | Joanna Golec | Reprezentacja Polski | 03:08 |
85. | Dorota Przęzak | Reprezentacja Polski | 13:09 |
86. | Kaja Rysz | MAT Atom Deweloper | 13:16 |
96. | Paulina Pastuszek | TKK Pacific Nestle Fitness | 13:48 |