InPost w lipcu został sponsorem strategicznym polskiego kolarstwa, dziś dołączył do rodziny Tour de France. Evenepoel kreśli plany na 2024, a Erviti ma już wolne. Wiadomości z wtorku, 10 października.
Grupa InPost, operująca pod dwoma markami konsumenckimi InPost i Mondial Relay we Francji, zostanie Oficjalnym Partnerem Tour de France.
Jako Oficjalny Partner InPost będzie dzierżyć oficjalną flagę wyścigu i wręczać ją przed każdym etapem Christianowi Prudhomme, dyrektorowi Tour de France oraz przedstawicielom miast etapowych.
We Francji i krajach Beneluksu InPost działa pod marką Mondial Relay, będącą jednym z liderów w zakresie dostaw OOH na tych rynkach. InPost przejął spółkę w lipcu 2021 roku za kwotę 513 mln euro, co stanowiło największą polską prywatną inwestycję zagraniczną. We Francji Grupa InPost dysponuje obecnie ponad 12000 punktów PUDO i prawie 4000 maszyn Paczkomat®.
Francja to jeden z najważniejszych rynków dla Grupy InPost. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy partnerem Tour de France, największego wyścigu kolarskiego na świecie i największego corocznego wydarzenia sportowego. Kolarstwo promuje takie wartości jak ekologiczny transport, pasja do rywalizacji i z pewnością szybkość. W InPost to wartości, którymi kierujemy się na co dzień
– powiedział Rafał Brzoska, dyrektor generalny Grupy InPost.
W wieku 39 lat karierę zakończył Imanol Erviti.
Hiszpan pozostał wierny jednemu zespołowi, od 2005 roku reprezentując Caisse d’Epargne/Movistar Team. Odniósł w tym czasie trzy zwycięstwa, w tym dwa na Vuelta a Espana (2008, 2010). W sezonie 2016 wyróżnił się w brukowanych klasykach, zajmując 7. miejsce w Ronde van Vlaanderen i 9. w Paryż-Roubaix.
Grupa Lidl-Trek potwierdziła transfer Tima Declercqa (Soudal-Quick Step). Belg podpisał dwuletni kontrakt.
„El Tractor” powiedział, że, a jakże, nie może doczekać się pracy dla kolegów w nowym zespole.
… ale mam też nadzieję, że zostanę wartościowym pomocnikiem dla Madsa Pedersena w klasykach i Wielkich Tourach.
Remco Evenepoel, w rozmowie z „Het Laatste Nieuws”, potwierdził zamiar startu w przyszłorocznym Tour de France, dlatego planuje więcej wyścigów francuskich.
To jeszcze musi zostać omówione w zespole, ale starty prawdopodobnie wznowię około 15-20 lutego. UAE Tour – Paryż-Nicea mogłoby to być dobrą kombinacją na początek.
Zawodnik Soudal-Quick Step dodał, że na pewno ponownie weźmie udział w Liege-Bastogne-Liege, którego dwie ostatnie edycje padły jego łupem.
Pewnego dnia chcę też dodać Fleche Wallonne i Amstel Gold Race do listy moich zwycięstw, ale nie wiem, czy nastąpi to w przyszłym roku. Może skreślenie Giro da więcej miejsca na ściganie w marcu lub kwietniu. Zobaczymy.
Alexey Lutsenko (Astana Qazaqstan) wygrał trzeci, królewski etap wyścigu Presidental Cycling Tour of Türkiye.
Mistrz Kazachstanu o 12 sekund wyprzedził na mecie Bena Zwiehoffa (Bora-hansgrohe) oraz o 27 sekund Harolda Tejadę (Astana Qazaqstan).
Lutsenko objął prowadzenie w wyścigu.
Trzeci odcinek prowadził na długości 104 kilometrów. Na 68 kilometrze znajdowała się pierwsza górska premia (12,7 km; 6,3%), a finał rozpoczynał się obok plaży Ölüdeniz ku położonej na wysokości 1928 metrów ściance Babadağ (18,3 km; 10,4%).
Wyniki 3. etapu Presidential Cycling Tour of Türkiye 2023 (2.1), Fethiye - Babadağ (104,1 km):
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Alexey Lutsenko | Astana Qazaqstan Team | 3:34:17 |
2. | Ben Zwiehoff | Bora-hansgrohe | 0:12 |
3. | Harold Tejada | Astana Qazaqstan Team | 0:27 |
4. | Florian Lipowitz | Bora-hansgrohe | 0:48 |
5. | Matteo Badilatti | Q36.5 Pro Cycling Team | 0:55 |
6. | Giulio Pellizzari | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 1:24 |
7. | Ander Okamika | Burgos-BH | 3:00 |
8. | Alexis Guerin | Bingoal WB | 3:28 |
9. | Xandro Meurisse | Alpecin-Deceuninck | 3:41 |
10. | Domen Novak | UAE Team Emirates | 3:44 |
11. | Anton Palzer | Bora-hansgrohe | 4:04 |
12. | Dawit Yemane | BIKE AID | 5:18 |
13. | Alex Martin | EOLO-Kometa | 5:33 |
14. | Victor Langellotti | Burgos-BH | 7:03 |
15. | Fernando Tercero | EOLO-Kometa | 7:34 |
16. | Carl Fredrik Hagen | Q36.5 Pro Cycling Team | 7:45 |
17. | Alessandro Santaromita | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 8:33 |
18. | Alessio Nieri | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
19. | Yeison Sebastian Reyes | Team Medellin-EPM | 8:58 |
20. | Andrea Pietrobon | EOLO-Kometa | 9:24 |
21. | Maximilian Stedman | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 9:37 |
22. | Pavel Novak | Q36.5 Pro Cycling Team | 9:52 |
23. | Sinuhe Fernandez | Burgos-BH | 10:26 |
24. | Jannis Peter | P&S Benotti | 12:03 |
25. | Jay Vine | UAE Team Emirates | 12:15 |
26. | Lucas Dauge | Team Novo Nordisk | 12:39 |
27. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | 12:52 |
28. | Edgar Cadena | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 13:51 |
29. | Valentin Darbellay | Team Corratec-Selle Italia | 14:37 |
30. | Aaron van der Beken | Bingoal WB | 15:02 |
31. | Oliver Mattheis | BIKE AID | 15:24 |
32. | Alex Vandenbulcke | Tarteletto-Isorex | 16:02 |
33. | Serdar Anıl Depe | Spor Toto Cycling Team | 16:56 |
34. | Aldemar Reyes | Team Medellin-EPM | 17:28 |
35. | Javier Ernesto Jamaica | Team Medellin-EPM | 19:43 |
36. | Nick Bangert | P&S Benotti | 19:50 |
37. | Giacomo Ballabio | Global 6 Cycling | |
38. | Otto van Zanden | ABLOC CT | 20:34 |
39. | Fabio Christen | Q36.5 Pro Cycling Team | 21:32 |
40. | Natnael Berhane | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 21:44 |
41. | Victor Ocampo | Team Medellin-EPM | 22:56 |
42. | Ryan Gibbons | UAE Team Emirates | |
43. | Shoma Kazama | Shimano Racing Team | 23:22 |
44. | Róbigzon Leandro Oyola | Team Medellin-EPM | 23:41 |
45. | Yaroslav Parashchak | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 24:10 |
46. | Lennert Teugels | Bingoal WB | 24:16 |
47. | Vicente Rojas | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 24:22 |
48. | Burak Abay | Konya Buyuksehir Belediye Spor | 24:46 |
49. | Clement Alleno | Burgos-BH | 25:33 |
50. | Conor Schunk | Sofer Savini Due OMZ | 26:11 |
51. | Cyrus Monk | Q36.5 Pro Cycling Team | 26:48 |
52. | Mike Schuch | ABLOC CT | 27:08 |
53. | Alejandro Franco | Burgos-BH | 27:11 |
54. | Kenneth van Rooy | Bingoal WB | |
55. | Jan Stockli | Team Corratec-Selle Italia | |
56. | Mario Aparicio | Burgos-BH | 27:16 |
57. | Louis Blouwe | Bingoal WB | 27:32 |
58. | Artur Sowinski | Voster ATS Team | 27:56 |
59. | Travis Stedman | Q36.5 Pro Cycling Team | 28:52 |
60. | Jarno Grixa | P&S Benotti | 29:04 |
61. | Alessio Martinelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 29:14 |
62. | Nico Denz | Bora-hansgrohe | 29:26 |
63. | Jakub Murias | Voster ATS Team | |
64. | Stijn Appel | ABLOC CT | 29:34 |
65. | Anton Schiffer | BIKE AID | 29:47 |
66. | Gal Glivar | UAE Team Emirates | 29:54 |
67. | Jacob Relaes | Tarteletto-Isorex | |
68. | Finn Fisher-black | UAE Team Emirates | |
69. | Yanne Dorenbos | Holandia | 30:02 |
70. | Gleb Syritsa | Astana Qazaqstan Team | 30:27 |
71. | Simon Baran | BIKE AID | 30:47 |
72. | Philip Meiser | BIKE AID | 31:05 |
73. | Oscar Riesebeek | Alpecin-Deceuninck | 31:30 |
74. | Matteo Amella | Team Corratec-Selle Italia | |
75. | Siebe Roesems | Alpecin-Deceuninck | |
76. | Mirco Maestri | EOLO-Kometa | 31:35 |
77. | Attilio Viviani | Team Corratec-Selle Italia | |
78. | Giovanni Lonardi | EOLO-Kometa | 32:14 |
79. | Antonio Angulo | Burgos-BH | 32:33 |
80. | Torsten Demeyere | Tarteletto-Isorex | 32:47 |
81. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | 33:15 |
82. | Ramon Sinkeldam | Alpecin-Deceuninck | 33:36 |
83. | Jasper Philipsen | Alpecin-Deceuninck | |
84. | Mateusz Kostanski | Voster ATS Team | |
85. | Mengis Petros | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 33:55 |
86. | David Martin | EOLO-Kometa | 33:56 |
87. | Mustafa Tekin | Spor Toto Cycling Team | 34:23 |
88. | Alexander Konychev | Team Corratec-Selle Italia | 34:27 |
89. | Yuki Ishihara | Shimano Racing Team | 34:49 |
90. | Emil Dima | Sofer Savini Due OMZ | 34:53 |
91. | Albert Gathemann | P&S Benotti | 35:05 |
92. | Simone Bevilacqua | EOLO-Kometa | 35:14 |
93. | Luca Colnaghi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 35:51 |
94. | Diego Alejandro Galeano | Team Medellin-EPM | 36:48 |
95. | Gianni Marchand | Tarteletto-Isorex | 37:36 |
96. | LorenzodiCamillo | Sofer Savini Due OMZ | 37:49 |
97. | Mauro Verwilt | Tarteletto-Isorex | 38:10 |
98. | Maxime de Poorter | Tarteletto-Isorex | 38:59 |
99. | Martijn Rasenberg | ABLOC CT | 39:06 |
100. | Alexander Salby | Bingoal WB | 39:23 |
101. | Mārtiņš Pluto | ABLOC CT | 39:27 |
102. | Cees Bol | Astana Qazaqstan Team | 39:33 |
103. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | 39:39 |
104. | Tobias Nolde | P&S Benotti | 39:48 |
105. | Nikiforos Arvanitou | Sofer Savini Due OMZ | 39:59 |
106. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | 40:03 |
107. | Leo Bouvier | BIKE AID | 40:05 |
108. | Matteo Moschetti | Q36.5 Pro Cycling Team | 40:07 |
109. | Filippo Ridolfo | Team Novo Nordisk | 40:29 |
110. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | 40:31 |
111. | Matyaš Kopecky | Team Novo Nordisk | |
112. | Alvaro Jose Hodeg | UAE Team Emirates | 40:35 |
113. | Timothy Dupont | Tarteletto-Isorex | 40:47 |
114. | Michele Gazzoli | Astana Qazaqstan Team | 40:57 |
115. | Shotaro Iribe | Shimano Racing Team | 41:09 |
116. | Wesley Mol | BIKE AID | 41:15 |
117. | Catalin Buta | Sofer Savini Due OMZ | 41:33 |
118. | Bram Dissel | Holandia | 42:28 |
119. | Max Briese | P&S Benotti | 42:43 |
120. | (GABRIEL MULLER) ŞAMPIYONBISIKLET Mehmet | Global 6 Cycling | 42:52 |
121. | Ali Egin | Konya Buyuksehir Belediye Spor | 43:01 |
122. | Matthew Walls | Bora-hansgrohe | 43:10 |
123. | Jonas Hjorth | Global 6 Cycling | 43:25 |
124. | Matthijs Buchli | Holandia | 43:40 |
125. | Elmar Abma | Holandia | 43:41 |
126. | ŞAMLI Feritcan | Spor Toto Cycling Team | 43:46 |
127. | Philip Heijnen | ABLOC CT | 44:03 |
128. | Mihnea-Alexandru Harasim | Sofer Savini Due OMZ | 44:06 |
129. | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | 44:19 |
130. | Yoeri Havik | Holandia | 44:36 |
131. | Vincent Hoppezak | Holandia | 44:59 |
132. | Matteo Malucelli | Bingoal WB | 45:05 |
133. | David van der Poel | Alpecin-Deceuninck | |
134. | Batuhan Ozgur | Konya Buyuksehir Belediye Spor | 45:11 |
135. | Kota Yokoyama | Shimano Racing Team | 45:13 |
136. | Antonio Barac | Team Corratec-Selle Italia | 45:37 |
137. | Yunus Emre Yilmaz | Konya Buyuksehir Belediye Spor | 45:41 |
138. | Hiryu Kayama | Shimano Racing Team | 45:43 |
139. | Samet Bulut | Konya Buyuksehir Belediye Spor | 45:48 |
140. | Simon Dehairs | Alpecin-Deceuninck | 46:18 |
141. | Sergey Rostovtsev | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 46:45 |
142. | Halil İbrahim Dogan | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 46:57 |
143. | Soh Narumi | Sofer Savini Due OMZ | 47:12 |
144. | Roy Eefting-bloem | Holandia | 47:37 |
145. | Doğukan Arikan | Spor Toto Cycling Team | 47:59 |
146. | Piotr Brożyna | Voster ATS Team | 49:22 |
147. | Patryk Stosz | Voster ATS Team | |
148. | Zeki Kaygisiz | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 49:27 |
149. | Kaan Ozkalbim | Spor Toto Cycling Team | 50:03 |
150. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | 52:21 |
151. | Tahir Yigit | Spor Toto Cycling Team | 53:18 |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Alexey Lutsenko | Astana Qazaqstan Team | 10:32:36 |
2. | Ben Zwiehoff | Bora-hansgrohe | 0:16 |
3. | Harold Tejada | Astana Qazaqstan Team | 0:33 |
4. | Florian Lipowitz | Bora-hansgrohe | 0:58 |
5. | Matteo Badilatti | Q36.5 Pro Cycling Team | 1:05 |
6. | Giulio Pellizzari | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 1:34 |
7. | Ander Okamika | Burgos-BH | 3:10 |
8. | Alexis Guerin | Bingoal WB | 3:38 |
9. | Anton Palzer | Bora-hansgrohe | 4:14 |
10. | Xandro Meurisse | Alpecin-Deceuninck | 4:36 |
11. | Domen Novak | UAE Team Emirates | 5:14 |
12. | Dawit Yemane | BIKE AID | 5:28 |
13. | Alex Martin | EOLO-Kometa | 5:43 |
14. | Victor Langellotti | Burgos-BH | 7:13 |
15. | Fernando Tercero | EOLO-Kometa | 7:44 |
16. | Carl Fredrik Hagen | Q36.5 Pro Cycling Team | 7:55 |
17. | Alessandro Santaromita | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 8:43 |
18. | Alessio Nieri | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
19. | Yeison Sebastian Reyes | Team Medellin-EPM | 9:08 |
20. | Andrea Pietrobon | EOLO-Kometa | 9:34 |
21. | Maximilian Stedman | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 9:47 |
22. | Pavel Novak | Q36.5 Pro Cycling Team | 10:02 |
23. | Sinuhe Fernandez | Burgos-BH | 10:36 |
24. | Jannis Peter | P&S Benotti | 12:13 |
25. | Jay Vine | UAE Team Emirates | 12:25 |
26. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | 13:02 |
27. | Lucas Dauge | Team Novo Nordisk | 13:31 |
28. | Edgar Cadena | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 14:01 |
29. | Valentin Darbellay | Team Corratec-Selle Italia | 14:47 |
30. | Aaron van der Beken | Bingoal WB | 15:12 |
31. | Oliver Mattheis | BIKE AID | 15:34 |
32. | Alex Vandenbulcke | Tarteletto-Isorex | 16:12 |
33. | Serdar Anıl Depe | Spor Toto Cycling Team | 17:06 |
34. | Javier Ernesto Jamaica | Team Medellin-EPM | 19:53 |
35. | Giacomo Ballabio | Global 6 Cycling | 20:00 |
36. | Nick Bangert | P&S Benotti | |
37. | Otto van Zanden | ABLOC CT | 20:44 |
38. | Fabio Christen | Q36.5 Pro Cycling Team | 21:42 |
39. | Natnael Berhane | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 21:54 |
40. | Ryan Gibbons | UAE Team Emirates | 23:25 |
41. | Victor Ocampo | Team Medellin-EPM | 23:37 |
42. | Shoma Kazama | Shimano Racing Team | 23:49 |
43. | Róbigzon Leandro Oyola | Team Medellin-EPM | 23:50 |
44. | Lennert Teugels | Bingoal WB | 24:25 |
45. | Vicente Rojas | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 24:32 |
46. | Burak Abay | Konya Buyuksehir Belediye Spor | 24:56 |
47. | Yaroslav Parashchak | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 25:10 |
48. | Clement Alleno | Burgos-BH | 25:40 |
49. | Conor Schunk | Sofer Savini Due OMZ | 26:21 |
50. | Cyrus Monk | Q36.5 Pro Cycling Team | 27:17 |
51. | Mike Schuch | ABLOC CT | 27:18 |
52. | Kenneth van Rooy | Bingoal WB | 27:21 |
53. | Jan Stockli | Team Corratec-Selle Italia | |
54. | Alejandro Franco | Burgos-BH | |
55. | Mario Aparicio | Burgos-BH | 27:26 |
56. | Louis Blouwe | Bingoal WB | 27:42 |
57. | Aldemar Reyes | Team Medellin-EPM | 29:06 |
58. | Travis Stedman | Q36.5 Pro Cycling Team | 29:19 |
59. | Alessio Martinelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 29:24 |
60. | Jakub Murias | Voster ATS Team | 29:36 |
61. | Nico Denz | Bora-hansgrohe | |
62. | Jarno Grixa | P&S Benotti | 29:42 |
63. | Stijn Appel | ABLOC CT | 29:44 |
64. | Anton Schiffer | BIKE AID | 29:57 |
65. | Finn Fisher-black | UAE Team Emirates | 30:04 |
66. | Simon Baran | BIKE AID | 30:57 |
67. | Gal Glivar | UAE Team Emirates | 31:19 |
68. | Yanne Dorenbos | Holandia | 31:32 |
69. | Attilio Viviani | Team Corratec-Selle Italia | 31:42 |
70. | Artur Sowinski | Voster ATS Team | 32:01 |
71. | Giovanni Lonardi | EOLO-Kometa | 32:21 |
72. | Mirco Maestri | EOLO-Kometa | 32:24 |
73. | Philip Meiser | BIKE AID | 32:37 |
74. | Antonio Angulo | Burgos-BH | 32:40 |
75. | Torsten Demeyere | Tarteletto-Isorex | 32:57 |
76. | Jasper Philipsen | Alpecin-Deceuninck | 33:22 |
77. | Jacob Relaes | Tarteletto-Isorex | 33:23 |
78. | Mateusz Kostanski | Voster ATS Team | 34:07 |
79. | Ramon Sinkeldam | Alpecin-Deceuninck | 34:21 |
80. | Mengis Petros | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 34:24 |
81. | Gleb Syritsa | Astana Qazaqstan Team | 34:28 |
82. | Alexander Konychev | Team Corratec-Selle Italia | 34:37 |
83. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | 34:51 |
84. | Yuki Ishihara | Shimano Racing Team | 34:59 |
85. | David Martin | EOLO-Kometa | 35:09 |
86. | Matteo Amella | Team Corratec-Selle Italia | 35:33 |
87. | Luca Colnaghi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 35:52 |
88. | Albert Gathemann | P&S Benotti | 36:22 |
89. | Simone Bevilacqua | EOLO-Kometa | 36:50 |
90. | Gianni Marchand | Tarteletto-Isorex | 37:46 |
91. | Diego Alejandro Galeano | Team Medellin-EPM | 37:53 |
92. | Mustafa Tekin | Spor Toto Cycling Team | 38:51 |
93. | Emil Dima | Sofer Savini Due OMZ | 39:20 |
94. | Alexander Salby | Bingoal WB | 39:33 |
95. | Cees Bol | Astana Qazaqstan Team | |
96. | Martijn Rasenberg | ABLOC CT | 39:44 |
97. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | 39:46 |
98. | Leo Bouvier | BIKE AID | 40:12 |
99. | Matteo Moschetti | Q36.5 Pro Cycling Team | 40:14 |
100. | Tobias Nolde | P&S Benotti | 40:23 |
101. | Timothy Dupont | Tarteletto-Isorex | 40:53 |
102. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | 41:17 |
103. | Alvaro Jose Hodeg | UAE Team Emirates | 41:21 |
104. | Matyaš Kopecky | Team Novo Nordisk | 41:31 |
105. | Filippo Ridolfo | Team Novo Nordisk | 41:34 |
106. | Shotaro Iribe | Shimano Racing Team | 41:47 |
107. | Michele Gazzoli | Astana Qazaqstan Team | 42:27 |
108. | Maxime de Poorter | Tarteletto-Isorex | 43:06 |
109. | Matthew Walls | Bora-hansgrohe | 43:20 |
110. | Oscar Riesebeek | Alpecin-Deceuninck | 43:40 |
111. | Catalin Buta | Sofer Savini Due OMZ | 45:01 |
112. | Matteo Malucelli | Bingoal WB | 45:12 |
113. | Yoeri Havik | Holandia | 45:41 |
114. | (GABRIEL MULLER) ŞAMPIYONBISIKLET Mehmet | Global 6 Cycling | 46:20 |
115. | Samet Bulut | Konya Buyuksehir Belediye Spor | |
116. | Siebe Roesems | Alpecin-Deceuninck | 46:39 |
117. | Elmar Abma | Holandia | 47:13 |
118. | Wesley Mol | BIKE AID | 49:05 |
119. | ŞAMLI Feritcan | Spor Toto Cycling Team | 49:30 |
120. | Vincent Hoppezak | Holandia | 49:40 |
121. | LorenzodiCamillo | Sofer Savini Due OMZ | 50:01 |
122. | Piotr Brożyna | Voster ATS Team | 50:03 |
123. | Mārtiņš Pluto | ABLOC CT | 51:05 |
124. | Nikiforos Arvanitou | Sofer Savini Due OMZ | 51:37 |
125. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | 52:06 |
126. | Max Briese | P&S Benotti | 54:21 |
127. | David van der Poel | Alpecin-Deceuninck | 54:53 |
128. | Matthijs Buchli | Holandia | 55:18 |
129. | Mihnea-Alexandru Harasim | Sofer Savini Due OMZ | 55:44 |
130. | Ali Egin | Konya Buyuksehir Belediye Spor | 55:48 |
131. | Mauro Verwilt | Tarteletto-Isorex | 55:52 |
132. | Zeki Kaygisiz | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 56:07 |
133. | Bram Dissel | Holandia | 56:23 |
134. | Kota Yokoyama | Shimano Racing Team | 56:51 |
135. | Tahir Yigit | Spor Toto Cycling Team | 57:00 |
136. | Yunus Emre Yilmaz | Konya Buyuksehir Belediye Spor | 57:19 |
137. | Hiryu Kayama | Shimano Racing Team | 58:14 |
138. | Sergey Rostovtsev | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 58:23 |
139. | Halil İbrahim Dogan | Beykoz Belediyesi Spor Kulübü | 58:35 |
140. | Doğukan Arikan | Spor Toto Cycling Team | 1:00:01 |
141. | Jonas Hjorth | Global 6 Cycling | 1:00:56 |
142. | Patryk Stosz | Voster ATS Team | 1:01:00 |
143. | Soh Narumi | Sofer Savini Due OMZ | 1:01:07 |
144. | Kaan Ozkalbim | Spor Toto Cycling Team | 1:01:41 |
145. | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | 1:02:15 |
146. | Antonio Barac | Team Corratec-Selle Italia | 1:03:08 |
147. | Simon Dehairs | Alpecin-Deceuninck | 1:04:02 |
148. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | 1:04:56 |
149. | Philip Heijnen | ABLOC CT | |
150. | Batuhan Ozgur | Konya Buyuksehir Belediye Spor | 1:05:05 |
151. | Roy Eefting-bloem | Holandia | 1:05:19 |
reko
11 października 2023, 07:52 o 07:52
No to ja mam nadzieję na jakąś ekipę Wt albo z zaplecza Wt z nazwą Inpostu oparta o kolarzy polskich, włoskich,francuskich..
Spadeusz
11 października 2023, 09:47 o 09:47
Daj palec, a urwie rękę 🙂
… ale pomarzyć zawsze można.
Paul
12 października 2023, 12:12 o 12:12
…A na mecie zamiast balonów będą stawiać paczkomaty…