Remco Evenepoel bagatelizuje swoją postawę na królewskim etapie Vuelta a San Juan.
Zawodnik Soudal-Quick Step jako pierwszy zaatakował na Alto del Colorado, ale na metę wspiął się dopiero na 7. miejscu, ponad minutę po zwycięzcy Miguelu Angelu Lopezie (Team Medellin-EPM).
Ten atak miał bardziej na celu otwarcie rozgrywki. Miałem nadzieję, że jacyś dobrzy zawodnicy dołączą do mnie, ale nikt nie zechciał. Z perspektywy czasu muszę być ze sobą szczery. To nie było mądre posunięcie. Raczej trochę głupie. Jestem tu jednak, aby walczyć i budować formę. Po powrocie do domu w Calpe czekają mnie intensywne treningi do UAE Tour
– powiedział mistrz świata w „Het Laatste Nieuws”.
Tropicale Amissa Bongo
Estończyk Karl Patrick Lauk (Bingoal WB), przyjeżdżając na czele 14-osobowej grupy, zdobył szósty etap wyścigu Tropicale Amissa Bongo (2.1), prowadzący w Gabonie na płaskiej trasie Port-Gentil – Port-Gentil (127 km).
Prowadzenie w wyścigu odzyskał Francuz Geoffrey Soupe (TotalEnergies).
Trofeo Serra de Tramuntana
Kobe Goossens (Intermarche-Circus-Wanty) wygrał Trofeo Serra de Tramuntana, czwarty wyścig cyklu Challenge Mallorca.
26-letni Belg, który zaledwie wczoraj odniósł swoje pierwsze zawodowe zwycięstwo, w niemal zimowych warunkach atmosferycznych, po ataku w końcówce tym razem na mecie wyprzedził swoich rodaków, 21-letniego Lennerta van Eetvelta (Lotto Dstny) i 22-letniego Ilana van Wildera (Soudal-Quick Step).
Trasa liczyła 123 kilometry, z dwukrotnym podejściem na Coll de Femenies (7,1 km; 5,4%) i leżącą 6 kilometrów dalej poprawką na Coll de Sa Batalla (1,5 km; 5,5%). Z ostatniej wspinaczki do mety pozostawało 17 kilometrów.
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Kobe Goossens | Intermarche-Circus-Wanty | 2:55:07 |
2. | Lennert van Eetvelt | Lotto Dstny | 0:07 |
3. | Ilan van Wilder | Soudal-Quick Step | 0:09 |
4. | Lilian Calmejane | Intermarche-Circus-Wanty | 0:11 |
5. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | 0:13 |
6. | Hugh Carthy | EF Education-EasyPost | |
7. | Alessio Martinelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
8. | Alessandro Tonelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 0:21 |
9. | João Almeida | UAE Team Emirates | 0:31 |
10. | Harry Sweeny | Lotto Dstny | 1:20 |
11. | Christian Eiking Odd | EF Education-EasyPost | 1:26 |
12. | Axel Zingle | Cofidis | 1:33 |
13. | Fernando Barcelo | Caja Rural-Seguros RGA | |
14. | Ide Schelling | Bora-hansgrohe | 1:59 |
15. | Tyler Stites | Project Echelon Racing | |
16. | Jon Barrenetxea | Caja Rural-Seguros RGA | |
17. | Carlos Canal | Euskaltel-Euskadi | |
18. | Alex Aranburu | Movistar Team | |
19. | Gonzalo Serrano | Movistar Team | |
20. | Joaquin Rojas Jose | Movistar Team | |
21. | Andrea Bagioli | Soudal-Quick Step | |
22. | Julius van Den Berg | EF Education-EasyPost | |
23. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | 2:05 |
24. | Manuel Diaz Jose | Burgos-BH | |
25. | Luca Covili | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
26. | Pelayo Sanchez | Burgos-BH | |
27. | Urko Berrade | Equipo Kern Pharma | |
28. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | |
29. | Ben Zwiehoff | Bora-hansgrohe | |
30. | Fausto Masnada | Soudal-Quick Step | |
31. | Eduardo Sepulveda | Lotto Dstny | |
32. | Daniel Navarro | Burgos-BH | |
33. | James Shaw | EF Education-EasyPost | |
34. | Cian Uijtdebroeks | Bora-hansgrohe | |
35. | Simon Guglielmi | Team Arkea Samsic | 2:13 |
36. | Roman Martin Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 2:15 |
37. | Mikel Bizkarra | Euskaltel-Euskadi | |
38. | Mauri Vansevenant | Soudal-Quick Step | |
39. | Sebastian Schonberger | Human Powered Health | 2:26 |
40. | Louis Vervaeke | Soudal-Quick Step | |
41. | Jesus Soto Antonio | Euskaltel-Euskadi | 3:18 |
42. | Vincent van Hemelen | Team Flanders-Baloise | 4:29 |
43. | Julian Alaphilippe | Soudal-Quick Step | 4:34 |
44. | August Jensen | Human Powered Health | 5:39 |
45. | Omar El Gouzi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
46. | Ivan Cobo | Equipo Kern Pharma | |
47. | Unai Iribar | Euskaltel-Euskadi | |
48. | Guillaume Martin | Cofidis | |
49. | Sebastian Mora | Hiszpania | |
50. | Jon Agirre | Equipo Kern Pharma | |
51. | Jorge Arcas | Movistar Team | 5:44 |
52. | Francjasco Gavazzi | EOLO-Kometa | 5:47 |
53. | Carlos Garcia Pierna | Equipo Kern Pharma | 5:48 |
54. | Cristian Rodriguez | Team Arkea Samsic | 6:11 |
55. | Roi Weinberg | Israel-Premier Tech | 7:05 |
56. | Remi Cavagna | Soudal-Quick Step | 7:20 |
57. | Reto Hollenstein | Israel-Premier Tech | |
58. | Mateu Estelrich | Electro Hiper Europa | |
59. | Mathijs Paasschens | Lotto Dstny | |
60. | Roger Adria | Equipo Kern Pharma | 7:23 |
61. | Joan Bou | Euskaltel-Euskadi | 7:24 |
62. | Michel Ries | Team Arkea Samsic | 7:26 |
63. | Emanuel Buchmann | Bora-hansgrohe | 7:36 |
64. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | 7:38 |
65. | Simon Geschke | Cofidis | 7:41 |
66. | Riccardo Lucca | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 7:43 |
67. | Loic Vliegen | Intermarche-Circus-Wanty | 7:54 |
68. | Baptiste Planckaert | Intermarche-Circus-Wanty | 9:43 |
69. | Anton Palzer | Bora-hansgrohe | 10:09 |
70. | Pascal Eenkhoorn | Lotto Dstny | 10:14 |
71. | Matteo Trentin | UAE Team Emirates | |
72. | Angel Fuentes | Burgos-BH | |
73. | David Dekker | Team Arkea Samsic | |
74. | Sander de Pestel | Team Flanders-Baloise | |
75. | Louis Meintjes | Intermarche-Circus-Wanty | |
76. | Nico Denz | Bora-hansgrohe | 11:19 |
77. | Mikel Iturria | Euskaltel-Euskadi | 12:09 |
78. | Charles-etienne Chretien | Human Powered Health | |
79. | Louis Barre | Team Arkea Samsic | 12:25 |
Vuelta a San Juan
Austriak Sam Welsford, po finiszu z peletonu, wygrał na Velódromo Vicente Chancay szósty etap Vuelta a San Juan.
Drugie miejsce zajął Sam Bennett (Bora-hansgrohe), a trzecie Fernando Gaviria (Movistar Team).
Liderem wyścigu pozostał Kolumbijczyk Angel Lopez Miguel (Medellin-EPM).
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Sam Welsford | Team DSM | 3:03:39 |
2. | Sam Bennett | Bora-hansgrohe | |
3. | Fernando Gaviria | Movistar Team | |
4. | Fabio Jakobsen | Soudal-Quick Step | |
5. | Attilio Viviani | Team Corratec | |
6. | Peter Sagan | TotalEnergies | |
7. | Gleb Syritsa | Astana Qazaqstan Team | |
8. | Elia Viviani | Ineos Grenadiers | |
9. | Enrico Zanoncello | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
10. | Mattia Pinazzi | Włochy | |
11. | Danny van Poppel | Bora-hansgrohe | |
12. | Kevin Vermaerke | Team DSM | |
13. | David Pita Cristian | Team Banco Guayaquil-Ekwador | |
14. | Giacomo Nizzolo | Israel-Premier Tech | |
15. | Robin Jurado Christofer | Panama es Cultura y Valores | |
16. | Laureano Rosas | Gremios por el Deporte – Cutral Co | |
17. | Iker Bonillo | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
18. | Wilson Haro | Team Banco Guayaquil-Ekwador | |
19. | Ricardo Escuela | Municipalidad de Pocito | |
20. | Jon Aberasturi | Trek-Segafredo | |
21. | Carlos Salgueiro | APHotels and Resorts-Tavira | |
22. | Franklin Archibold | Panama es Cultura y Valores | |
23. | Vicente Rojas | Chile | |
24. | Daniel Oss | TotalEnergies | |
25. | Augusto Rubio Einer | Movistar Team | |
26. | Giovanni Lonardi | EOLO-Kometa | |
27. | Alexander Konychev | Team Corratec | |
28. | Vinicius Rangel | Movistar Team | |
29. | Niklas Markl | Team DSM | |
30. | Lund Andresen Tobias | Team DSM | |
31. | Manlio Moro | Włochy | |
32. | Harold Tejada | Astana Qazaqstan Team | |
33. | Carlos Messineo Leandro | Chimbas Te Quiero | |
34. | Nicolas Tivani German | Team Corratec | |
35. | Ezequiel Navarrete Maximiliano | Gremios por el Deporte – Cutral Co | |
36. | Nicolas Dundic Lukas | Argentyna | |
37. | Steff Cras | TotalEnergies | |
38. | Sergio Higuita | Bora-hansgrohe | |
39. | Estefano Martinez Wladimir | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | |
40. | Angel Lopez Miguel | Team Medellin-EPM | |
41. | Antonio Fagundez Eric | Uruguay | |
42. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | |
43. | Michael Morkov | Soudal-Quick Step | |
44. | Remco Evenepoel | Soudal-Quick Step | |
45. | Bolivar Espinoza | Panama es Cultura y Valores | |
46. | Nicolas Paredes Cesar | Sindicato de Empleados Publicos of San Juan | |
47. | Filippo Magli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
48. | Franco Buchanan | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | |
49. | Bredio Ruiz | Panama es Cultura y Valores | |
50. | Juan Caorsi | Uruguay | |
51. | Efrain Rosero Nixon | Team Banco Guayaquil-Ekwador | |
52. | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | |
53. | Yves Lampaert | Soudal-Quick Step | |
54. | Marco Frigo | Israel-Premier Tech | |
55. | Matthew Riccitello | Israel-Premier Tech | |
56. | Alessandro Santaromita | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
57. | Florian Lipowitz | Bora-hansgrohe | |
58. | Antwan Tolhoek | Trek-Segafredo | |
59. | Oscar Sevilla | Team Medellin-EPM | |
60. | Yevgeniy Gidich | Astana Qazaqstan Team | |
61. | Smith Rivera Brandon | Ineos Grenadiers | |
62. | Iversby Hvideberg Jonas | Team DSM | |
63. | Francisco Kotsakis | Chile | |
64. | Oier Lazkano | Movistar Team | |
65. | Venceslau Fernandes | APHotels and Resorts-Tavira | |
66. | Mauricio Dominguez | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | |
67. | Fabio Duarte | Team Medellin-EPM | |
68. | Antonio Strah Alex | Panama es Cultura y Valores | |
69. | Delio Fernandez | APHotels and Resorts-Tavira | |
70. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | |
71. | Maximiliano Snihur | Sindicato de Empleados Publicos of San Juan | |
72. | Ernesto Jamaica Javier | Team Medellin-EPM | |
73. | Alan Jousseaume | TotalEnergies | |
74. | Agustin Videla Daniel | Municipalidad de Rawson | |
75. | Daniel Diaz Rodrigo | Municipalidad de Rawson | |
76. | Mathias Vacek | Trek-Segafredo | |
77. | Rick Zabel | Israel-Premier Tech | |
78. | Manuel Lira | Chile | |
79. | Pablo Dotti Juan | Sindicato de Empleados Publicos of San Juan | |
80. | Martin Lopez Harold | Astana Qazaqstan Team | |
81. | Pedro Gordillo | Municipalidad de Rawson | |
82. | Andrey Zeits | Astana Qazaqstan Team | |
83. | Mattia Petrucci | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
84. | Martin Reyes Jose | Municipalidad de Pocito | |
85. | Abner Gonzalez | Movistar Team | |
86. | Roderick Asconeguy | Uruguay | |
87. | Alexander Gil Angel | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | |
88. | Manuele Tarozzi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
89. | Victor Ocampo | Team Medellin-EPM | |
90. | Emiliano Contreras | Chimbas Te Quiero | |
91. | Yuriy Natarov | Astana Qazaqstan Team | |
92. | Maciej Bodnar | TotalEnergies | |
93. | Alejandro Quilci | Gremios por el Deporte – Cutral Co | |
94. | Brayan Sanchez | Team Medellin-EPM | |
95. | Alejandro Cabrera Nicolas | Chile | |
96. | Emiliano Ruiz Hugo Nestor | Sindicato de Empleados Publicos of San Juan | |
97. | Jonas Koch | Bora-hansgrohe | |
98. | Sergio Aguirre | Municipalidad de Rawson | |
99. | Marco Brenner | Team DSM | |
100. | Jens Reynders | Israel-Premier Tech | |
101. | Albert Torres | Movistar Team | 0:18 |
102. | Exequiel Quintana Hector | Chile | 0:20 |
103. | Ryan Mullen | Bora-hansgrohe | 0:21 |
104. | Alejandro Duran | Chimbas Te Quiero | 0:24 |
105. | Jan Hirt | Soudal-Quick Step | 0:26 |
106. | Pablo Sevilla Diego | EOLO-Kometa | |
107. | Michele Scartezzini | Włochy | 0:37 |
108. | Davide Boscaro | Włochy | 0:51 |
109. | German Lopez Franco | Argentyna | 0:55 |
110. | Davide Bais | EOLO-Kometa | 1:01 |
111. | Simone Bevilacqua | EOLO-Kometa | 1:03 |
112. | Liam Bertazzo | Włochy | 1:12 |
113. | Pieter Serry | Soudal-Quick Step | |
114. | Francjasco Lamon | Włochy | 1:18 |
115. | Fabien Grellier | TotalEnergies | 1:25 |
116. | Felipe Martinez Daniel | Ineos Grenadiers | 1:32 |
117. | Nicolas Traico | Gremios por el Deporte – Cutral Co | 1:41 |
118. | Ruben Simao | APHotels and Resorts-Tavira | |
119. | Emiliano Ibarra | Gremios por el Deporte – Cutral Co | 1:54 |
120. | Nahuel Mendez Marcelo | Municipalidad de Rawson | |
121. | Yelko Gomez | Panama es Cultura y Valores | |
122. | Javier Melivilo Juan | Municipalidad de Pocito | |
123. | Omar Mendez Marcos | Argentyna | |
124. | Dario Cataldo | Trek-Segafredo | |
125. | Simone Raccani | EOLO-Kometa | 3:59 |
126. | Stefano Gandin | Team Corratec | |
127. | Javier Lopez Federico | Municipalidad de Pocito | |
128. | Matias Tivani Gerardo | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | |
129. | Rafael Lourenco | APHotels and Resorts-Tavira | |
130. | Abel Richeze Mauro | Chimbas Te Quiero | 5:53 |
131. | Maximiliano Richeze | Argentyna | 6:00 |
132. | Luis Rodriguez Jose | Chile | 8:41 |
133. | Mauricio Paez | Gremios por el Deporte – Cutral Co | 13:20 |
DNF | Alberto Gutierrez Carlos | Team Banco Guayaquil-Ekwador | |
DNF | Egan Bernal | Ineos Grenadiers | |
DNF | Cristhian Montoya | Team Banco Guayaquil-Ekwador | |
DNF | Leonardo Cobarrubia | Sindicato de Empleados Publicos of San Juan |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Miguel Angel Lopez | Team Medellin-EPM | 23:17:16 |
2. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | 0:30 |
3. | Sergio Higuita | Bora-hansgrohe | 0:44 |
4. | Augusto Rubio Einer | Movistar Team | 0:50 |
5. | Smith Rivera Brandon | Ineos Grenadiers | 1:01 |
6. | Nicolas Paredes Cesar | Sindicato de Empleados Publicos of San Juan | 1:19 |
7. | Remco Evenepoel | Soudal-Quick Step | |
8. | Kevin Vermaerke | Team DSM | 1:30 |
9. | Matthew Riccitello | Israel-Premier Tech | 1:41 |
10. | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | 1:46 |
11. | Carlos Messineo Leandro | Chimbas Te Quiero | 1:56 |
12. | Nicolas Tivani German | Team Corratec | 1:59 |
13. | Oier Lazkano | Movistar Team | 2:00 |
14. | Pablo Dotti Juan | Sindicato de Empleados Publicos of San Juan | 2:05 |
15. | Steff Cras | TotalEnergies | 2:11 |
16. | Vicente Rojas | Chile | 2:12 |
17. | Abner Gonzalez | Movistar Team | |
18. | Harold Tejada | Astana Qazaqstan Team | 2:16 |
19. | Marco Frigo | Israel-Premier Tech | 2:18 |
20. | Yves Lampaert | Soudal-Quick Step | 2:28 |
21. | Oscar Sevilla | Team Medellin-EPM | |
22. | Brayan Sanchez | Team Medellin-EPM | 2:55 |
23. | Filippo Magli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 3:12 |
24. | Alan Jousseaume | TotalEnergies | |
25. | Felipe Martinez Daniel | Ineos Grenadiers | 3:57 |
26. | Antwan Tolhoek | Trek-Segafredo | 3:58 |
27. | Yuriy Natarov | Astana Qazaqstan Team | 4:02 |
28. | Franco Buchanan | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | 4:08 |
29. | Mathias Vacek | Trek-Segafredo | 4:24 |
30. | Mattia Petrucci | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 4:33 |
31. | Andrey Zeits | Astana Qazaqstan Team | 5:18 |
32. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | 7:24 |
33. | Manuele Tarozzi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 7:27 |
34. | Alexander Konychev | Team Corratec | 8:02 |
35. | Laureano Rosas | Gremios por el Deporte – Cutral Co | 8:09 |
36. | Ernesto Jamaica Javier | Team Medellin-EPM | 8:19 |
37. | Niklas Markl | Team DSM | 8:36 |
38. | Marco Brenner | Team DSM | |
39. | Martin Lopez Harold | Astana Qazaqstan Team | 8:40 |
40. | Jan Hirt | Soudal-Quick Step | 10:26 |
41. | Iversby Hvideberg Jonas | Team DSM | 10:33 |
42. | Lund Andresen Tobias | Team DSM | 10:45 |
43. | Daniel Oss | TotalEnergies | |
44. | Pablo Sevilla Diego | EOLO-Kometa | 11:23 |
45. | Albert Torres | Movistar Team | 14:03 |
46. | Vinicius Rangel | Movistar Team | 14:05 |
47. | Wilson Haro | Team Banco Guayaquil-Ekwador | 15:25 |
48. | Jonas Koch | Bora-hansgrohe | 15:58 |
49. | Peter Sagan | TotalEnergies | 17:23 |
50. | Antonio Fagundez Eric | Uruguay | 17:57 |
51. | Franklin Archibold | Panama es Cultura y Valores | 18:16 |
52. | Delio Fernandez | APHotels and Resorts-Tavira | 18:32 |
53. | Alessandro Santaromita | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 18:38 |
54. | Alexander Gil Angel | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | 19:21 |
55. | Venceslau Fernandes | APHotels and Resorts-Tavira | 21:12 |
56. | Fernando Gaviria | Movistar Team | 21:13 |
57. | Daniel Diaz Rodrigo | Municipalidad de Rawson | 21:23 |
58. | Florian Lipowitz | Bora-hansgrohe | 21:32 |
59. | Ricardo Escuela | Municipalidad de Pocito | 22:17 |
60. | Ryan Mullen | Bora-hansgrohe | 22:23 |
61. | Danny van Poppel | Bora-hansgrohe | 22:35 |
62. | Pieter Serry | Soudal-Quick Step | 23:44 |
63. | Emiliano Ibarra | Gremios por el Deporte – Cutral Co | 24:18 |
64. | Exequiel Quintana Hector | Chile | 24:58 |
65. | Stefano Gandin | Team Corratec | 25:16 |
66. | Rafael Lourenco | APHotels and Resorts-Tavira | 28:05 |
67. | Giacomo Nizzolo | Israel-Premier Tech | 29:15 |
68. | Enrico Zanoncello | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 29:21 |
69. | Iker Bonillo | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
70. | Rick Zabel | Israel-Premier Tech | |
71. | Fabio Duarte | Team Medellin-EPM | |
72. | Jon Aberasturi | Trek-Segafredo | 29:39 |
73. | Attilio Viviani | Team Corratec | 29:43 |
74. | Jens Reynders | Israel-Premier Tech | 29:45 |
75. | Fabien Grellier | TotalEnergies | 29:52 |
76. | Giovanni Lonardi | EOLO-Kometa | 29:53 |
77. | Dario Cataldo | Trek-Segafredo | 30:28 |
78. | Carlos Salgueiro | APHotels and Resorts-Tavira | 31:04 |
79. | Robin Jurado Christofer | Panama es Cultura y Valores | 32:00 |
80. | Maciej Bodnar | TotalEnergies | 32:08 |
81. | Victor Ocampo | Team Medellin-EPM | 32:32 |
82. | Sam Bennett | Bora-hansgrohe | 33:03 |
83. | Nicolas Traico | Gremios por el Deporte – Cutral Co | 33:26 |
84. | Elia Viviani | Ineos Grenadiers | 33:37 |
85. | Simone Bevilacqua | EOLO-Kometa | 33:40 |
86. | Manlio Moro | Włochy | 33:57 |
87. | Yevgeniy Gidich | Astana Qazaqstan Team | 35:19 |
88. | Fabio Jakobsen | Soudal-Quick Step | 36:28 |
89. | Michael Morkov | Soudal-Quick Step | 37:02 |
90. | Sam Welsford | Team DSM | 37:18 |
91. | Antonio Strah Alex | Panama es Cultura y Valores | 37:39 |
92. | Ruben Simao | APHotels and Resorts-Tavira | 37:42 |
93. | Davide Bais | EOLO-Kometa | 37:47 |
94. | Martin Reyes Jose | Municipalidad de Pocito | 38:48 |
95. | Maximiliano Richeze | Argentyna | 40:03 |
96. | Maximiliano Snihur | Sindicato de Empleados Publicos of San Juan | 41:13 |
97. | Simone Raccani | EOLO-Kometa | 41:23 |
98. | Gleb Syritsa | Astana Qazaqstan Team | 44:25 |
99. | Emiliano Ruiz Hugo Nestor | Sindicato de Empleados Publicos of San Juan | 44:35 |
100. | Bolivar Espinoza | Panama es Cultura y Valores | 44:39 |
101. | Mattia Pinazzi | Włochy | 45:06 |
102. | Ezequiel Navarrete Maximiliano | Gremios por el Deporte – Cutral Co | 45:15 |
103. | Matias Tivani Gerardo | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | 48:21 |
104. | Mauricio Dominguez | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | 48:53 |
105. | Roderick Asconeguy | Uruguay | 50:00 |
106. | German Lopez Franco | Argentyna | 50:14 |
107. | Alejandro Quilci | Gremios por el Deporte – Cutral Co | 50:19 |
108. | Manuel Lira | Chile | 53:55 |
109. | Luis Rodriguez Jose | Chile | 54:08 |
110. | Francjasco Lamon | Włochy | 56:42 |
111. | Abel Richeze Mauro | Chimbas Te Quiero | 57:47 |
112. | Estefano Martinez Wladimir | Agrupación Virgen de Fatima-San Juan Biker Motos | 58:17 |
113. | Liam Bertazzo | Włochy | 58:20 |
114. | Nicolas Dundic Lukas | Argentyna | 58:42 |
115. | Emiliano Contreras | Chimbas Te Quiero | 59:41 |
116. | Michele Scartezzini | Włochy | 1:00:37 |
117. | Davide Boscaro | Włochy | 1:00:51 |
118. | Agustin Videla Daniel | Municipalidad de Rawson | 1:03:04 |
119. | Yelko Gomez | Panama es Cultura y Valores | 1:03:31 |
120. | Nahuel Mendez Marcelo | Municipalidad de Rawson | 1:04:21 |
121. | Efrain Rosero Nixon | Team Banco Guayaquil-Ekwador | 1:05:15 |
122. | David Pita Cristian | Team Banco Guayaquil-Ekwador | 1:06:24 |
123. | Sergio Aguirre | Municipalidad de Rawson | 1:08:14 |
124. | Bredio Ruiz | Panama es Cultura y Valores | 1:08:40 |
125. | Alejandro Duran | Chimbas Te Quiero | 1:12:39 |
126. | Omar Mendez Marcos | Argentyna | 1:14:34 |
127. | Mauricio Paez | Gremios por el Deporte – Cutral Co | 1:17:09 |
128. | Francisco Kotsakis | Chile | 1:19:05 |
129. | Alejandro Cabrera Nicolas | Chile | 1:19:24 |
130. | Juan Caorsi | Uruguay | 1:28:56 |
131. | Javier Melivilo Juan | Municipalidad de Pocito | 1:30:21 |
132. | Pedro Gordillo | Municipalidad de Rawson | 1:39:59 |
133. | Javier Lopez Federico | Municipalidad de Pocito | 1:42:54 |
Pogacar przywdział maglia rosa. Vollering wykorzystała wiatr, by wygrać Vueltę. De Lie wygrał Tro-Bro Leon. Oto wiadomości i wyniki z…
Zapowiedź 3. etapu Giro d’Italia 2024. 6 maja (poniedziałek): Novara – Fossano (166 km ⭐️⭐️).
Słoweniec Tadej Pogacar po podjeździe do Santuario della Madonna Nera di Oropa sięgnął po zwycięstwo w drugim dniu Giro d’Italia.
Holenderka Demi Vollering zwyciężyła na ostatnim etapie La Vuelta Femenina. Pieczętując tym swój triumf w klasyfikacji generalnej wyścigu.
Polskie kolarstwo jest kobietą. Narvaez popsuł plany Pogacara. Tiberi podpisał nowy kontrakt. Wiadomości i wyniki z 4 maja.
Tadej Pogacar chciał wygrać już na otwarcie Giro d'Italia. Słoweniec w finale wiedział jednak, że pokonanie Jhonatana Narvaeza może być…