Sam Bennett (Bora-hansgrohe) sięgnął w Utrechcie po zwycięstwo na drugim etapie Vuelta a Espana.
Na kresce Irlandczyk pokonał Madsa Pedersena (Trek-Segafredo) i Tima Merliera (Alpecin-Deceuninck). Liderem klasyfikacji generalne po drugim etapie został Holender Mike Teunissen (Jumbo – Visma).
W drugim dniu holenderskiej części Vuelta a Espana przed kolarzami do pokonania było 175 kilometrów, z ‘s-Hertogenbosch do Utrechtu. Trasa była płaska, a jedynie na 105. kilometrze wyrastała niewielka premia górska czwartej kategorii.
Przebieg całego etapu miał właściwie dość spokojny, mimo rozwijanego tempa, przebieg. Tuż po starcie na prowadzeniu zameldowała się piątka zawodników: Pau Moquel (Equipo Kern Pharma), Julius Van den Berg (EF Education-EasyPost), Jetse Bol (Burgos-BH), Xabier Azparren (Euskaltel-Euskadi) oraz Thibault Guernalec (Arkéa Samsic).
Zgodnie pracujący harcownicy uzyskali do 5 minut przewagi nad peletonem, w którym w niedzielne popołudnie pierwsze skrzypce grały ekipy Jumbo-Visma oraz Alpecin-Deceuninck.
Kilometry mijały i z pozoru sytuacja na trasie była bardzo stabilna. Jedyną zmienną była właściwie różnica czasowa dzieląca ucieczkę od peletonu stopniowo malała, która dość szybko i znacząco zaczęła spadać. Niby nic zaskakującego, jednak w tym przypadku na 70 kilometrów przed metą, na jedynej tego dnia górskiej premii – Alto de Amerongse (2,1 km; 2,4%, kat. 4) – czołówka miała już zaledwie 20 sekund zapasu nad grupą zasadniczą. Punkty po zaciętej walce zdobył Van den Berg, a choć uciekający zdołali się jeszcze zmobilizować i powiększyć swoją przewagę do minuty, 10 kilometrów dalej było po akcji.
Zabawa zaczęła się zatem na nowo. Z okazji szybko skorzystał doświadczony Luis Angel Mate (Euskaltel-Euskadi), samotnie odskakując od peletonu na pół minuty. Nowy układ sił utrzymał się przez blisko 30 kilometrów, jednak w miarę zbliżania się do mety, grupa zasadnicza zakończyła zabawę w kotka i myszkę i skasowała ucieczkę.
Tempo jazdy peletonu rosło. Na 19 kilometrów przed metą doszło do niewielkiej kraksy w peletonie, w której ucierpiał m.in. Kamil Małecki oraz jego kompan z ekipy Lotto Soudal, Steff Cras. Belg niestety nie był w stanie kontynuować jazdy i wycofał się z wyścigu.
W miarę zbliżania do do finiszu sytuacja nie uległa już zmianom i o kolejności na mecie w Utrechcie zadecydował masowy finisz. Sam Bennett ruszył środkiem, po tym jak na świetną pozycję wyprowadził go Danny van Poppel. Irlandczyk odparł szarżę Madsa Pedersena i na mecie świętował z kolegami.
Wyniki 2. etapu Vuelta a Espana 2022 (2.UWT), 's-Hertogenbosch – Utrecht (175,1 km):
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Sam Bennett | Bora-hansgrohe | 3:49:34 |
2. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | |
3. | Tim Merlier | Alpecin-Deceuninck | |
4. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | |
5. | Pascal Ackermann | UAE Team Emirates | |
6. | Daniel Mclay | Team Arkea Samsic | |
7. | Itamar Einhorn | Israel-Premier Tech | |
8. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | |
9. | John Degenkolb | Team DSM | |
10. | Kaden Groves | Team BikeExchange-Jayco | |
11. | Carlos Canal | Euskaltel-Euskadi | |
12. | Cedric Beullens | Lotto Soudal | |
13. | Danny van Poppel | Bora-hansgrohe | |
14. | Remco Evenepoel | Quick-Step Alpha Vinyl | |
15. | Gotzon Martin | Euskaltel-Euskadi | |
16. | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | |
17. | Harry Sweeny | Lotto Soudal | |
18. | Bryan Coquard | Cofidis | |
19. | Remy Rochas | Cofidis | |
20. | Richard Carapaz | Ineos Grenadiers | |
21. | Antonio Tiberi | Trek-Segafredo | |
22. | Jose Joaquin Rojas | Movistar Team | |
23. | Juan Sebastian Molano | UAE Team Emirates | |
24. | Miguel Angel Lopez | Astana Qazaqstan Team | |
25. | Marco Brenner | Team DSM | |
26. | Ryan Mullen | Bora-hansgrohe | |
27. | Vincenzo Nibali | Astana Qazaqstan Team | |
28. | Esteban Chaves | EF Education-EasyPost | |
29. | Michael Woods | Israel-Premier Tech | |
30. | Daan Hoole | Trek-Segafredo | |
31. | Ben Turner | Ineos Grenadiers | |
32. | Fabian Lienhard | Groupama-FDJ | |
33. | Anthony Delaplace | Team Arkea Samsic | |
34. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
35. | Nikias Arndt | Team DSM | |
36. | Edoardo Affini | Jumbo-Visma | |
37. | Lionel Taminiaux | Alpecin-Deceuninck | |
38. | Ilan van Wilder | Quick-Step Alpha Vinyl | |
39. | Robert Stannard | Alpecin-Deceuninck | |
40. | Luis León Sanchez | Bahrain Victorious | |
41. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | |
42. | Gino Mader | Bahrain Victorious | |
43. | Ethan Hayter | Ineos Grenadiers | |
44. | Boy van Poppel | Intermarche-Wanty-Gobert | |
45. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | |
46. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | |
47. | Sam Oomen | Jumbo-Visma | |
48. | Pavel Sivakov | Ineos Grenadiers | |
49. | Juan Ayuso | UAE Team Emirates | |
50. | Jai Hindley | Bora-hansgrohe | |
51. | Mikel Landa | Bahrain Victorious | |
52. | Marc Soler | UAE Team Emirates | |
53. | Simon Yates | Team BikeExchange-Jayco | |
54. | Simon Guglielmi | Team Arkea Samsic | |
55. | Carlos Rodriguez | Ineos Grenadiers | |
56. | Primoz Roglic | Jumbo-Visma | |
57. | Łukasz Owsian | Team Arkea Samsic | |
58. | Davide Villella | Cofidis | |
59. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | |
60. | Elie Gesbert | Team Arkea Samsic | |
61. | Hugh Carthy | EF Education-EasyPost | |
62. | Jetse Bol | Burgos-BH | |
63. | Lucas Hamilton | Team BikeExchange-Jayco | |
64. | Patrick Bevin | Israel-Premier Tech | |
65. | Julius van Den Berg | EF Education-EasyPost | |
66. | Thymen Arensman | Team DSM | |
67. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | |
68. | Jonas Koch | Bora-hansgrohe | |
69. | Enric Mas | Movistar Team | |
70. | Wilco Kelderman | Bora-hansgrohe | |
71. | Jesus Ezquerra | Burgos-BH | |
72. | Sepp Kuss | Jumbo-Visma | |
73. | Kenny Elissonde | Trek-Segafredo | |
74. | Carl Fredrik Hagen | Israel-Premier Tech | |
75. | Clement Russo | Team Arkea Samsic | |
76. | João Almeida | UAE Team Emirates | |
77. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
78. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
79. | Clement Champoussin | AG2R Citroën Team | |
80. | Jonas Iversby Hvideberg | Team DSM | |
81. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Deceuninck | |
82. | Jose Manuel Diaz | Burgos-BH | |
83. | Julian Alaphilippe | Quick-Step Alpha Vinyl | |
84. | Andrea Vendrame | AG2R Citroën Team | |
85. | Ben O'Connor | AG2R Citroën Team | |
86. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | |
87. | Fred Wright | Bahrain Victorious | |
88. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | |
89. | Jasha Sutterlin | Bahrain Victorious | |
90. | Sergio Higuita | Bora-hansgrohe | |
91. | Omer Goldstein | Israel-Premier Tech | |
92. | Quentin Pacher | Groupama-FDJ | |
93. | Davide Cimolai | Cofidis | |
94. | Luis Angel Mate | Euskaltel-Euskadi | |
95. | Joan Bou | Euskaltel-Euskadi | |
96. | Raul Garcia Pierna | Equipo Kern Pharma | |
97. | Urko Berrade | Equipo Kern Pharma | |
98. | Francisco Galvan | Equipo Kern Pharma | |
99. | Pau Miquel | Equipo Kern Pharma | |
100. | Wout Poels | Bahrain Victorious | |
101. | Thomas Champion | Cofidis | |
102. | Jan Bakelants | Intermarche-Wanty-Gobert | |
103. | Juan Pedro Lopez | Trek-Segafredo | |
104. | David de La Cruz | Astana Qazaqstan Team | |
105. | Ruben Fernandez | Cofidis | |
106. | Ander Okamika | Burgos-BH | |
107. | Nicolas Prodhomme | AG2R Citroën Team | |
108. | Ibai Azurmendi | Euskaltel-Euskadi | |
109. | Luke Plapp | Ineos Grenadiers | |
110. | Fausto Masnada | Quick-Step Alpha Vinyl | |
111. | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | |
112. | Sebastien Reichenbach | Groupama-FDJ | |
113. | Dries Devenyns | Quick-Step Alpha Vinyl | |
114. | Daniel Navarro | Burgos-BH | |
115. | Dario Cataldo | Trek-Segafredo | |
116. | Jose Felix Parra | Equipo Kern Pharma | |
117. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education-EasyPost | |
118. | Jaakko Hanninen | AG2R Citroën Team | |
119. | James Shaw | EF Education-EasyPost | |
120. | Vojtech Repa | Equipo Kern Pharma | |
121. | Maxim van Gils | Lotto Soudal | |
122. | Tao Geoghegan Hart | Ineos Grenadiers | |
123. | Luke Durbridge | Team BikeExchange-Jayco | |
124. | Rigoberto Uran | EF Education-EasyPost | |
125. | Bob Jungels | AG2R Citroën Team | |
126. | Domenico Pozzovivo | Intermarche-Wanty-Gobert | |
127. | Victor Langellotti | Burgos-BH | |
128. | Mark Donovan | Team DSM | |
129. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | |
130. | Jose Herrada | Cofidis | |
131. | Santiago Buitrago | Bahrain Victorious | |
132. | Carlos Verona | Movistar Team | |
133. | Rein Taaramae | Intermarche-Wanty-Gobert | |
134. | Dylan van Baarle | Ineos Grenadiers | |
135. | Julius Johansen | Intermarche-Wanty-Gobert | |
136. | Chris Froome | Israel-Premier Tech | |
137. | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | 00:55 |
138. | Mikel Iturria | Euskaltel-Euskadi | 00:00 |
139. | Hector Carretero | Equipo Kern Pharma | 00:55 |
140. | Antoine Raugel | AG2R Citroën Team | 00:00 |
141. | Rohan Dennis | Jumbo-Visma | 00:58 |
142. | Michael Hepburn | Team BikeExchange-Jayco | 00:00 |
143. | Louis Meintjes | Intermarche-Wanty-Gobert | |
144. | Xandro Meurisse | Alpecin-Deceuninck | 01:00 |
145. | Louis Vervaeke | Quick-Step Alpha Vinyl | |
146. | Oscar Cabedo | Burgos-BH | |
147. | Kelland O'brien | Team BikeExchange-Jayco | 00:00 |
148. | Jesus Herrada | Cofidis | |
149. | Callum Scotson | Team BikeExchange-Jayco | |
150. | Alejandro Valverde | Movistar Team | |
151. | Lluis Mas | Movistar Team | |
152. | Gregor Muhlberger | Movistar Team | 01:00 |
153. | Remi Cavagna | Quick-Step Alpha Vinyl | |
154. | Yevgeniy Fedorov | Astana Qazaqstan Team | 00:00 |
155. | Vadim Pronskiy | Astana Qazaqstan Team | |
156. | Samuele Battistella | Astana Qazaqstan Team | |
157. | Alexey Lutsenko | Astana Qazaqstan Team | |
158. | Filippo Conca | Lotto Soudal | 01:09 |
159. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
160. | Harold Tejada | Astana Qazaqstan Team | 00:00 |
161. | Jarrad Drizners | Lotto Soudal | 01:09 |
162. | Jay Vine | Alpecin-Deceuninck | 01:12 |
163. | Mikel Bizkarra | Euskaltel-Euskadi | 01:20 |
164. | Chris Harper | Jumbo-Visma | 01:23 |
165. | Pieter Serry | Quick-Step Alpha Vinyl | 01:26 |
166. | Thibault Guernalec | Team Arkea Samsic | 01:27 |
167. | Jimmy Janssens | Alpecin-Deceuninck | 01:36 |
168. | Mathias Norsgaard | Movistar Team | 01:57 |
169. | Merhawi Kudus | EF Education-EasyPost | 00:00 |
170. | Mark Padun | EF Education-EasyPost | |
171. | Henri Vandenabeele | Team DSM | 01:57 |
172. | Lawson Craddock | Team BikeExchange-Jayco | |
173. | Alessandro de Marchi | Israel-Premier Tech | 02:22 |
174. | Edoardo Zambanini | Bahrain Victorious | 00:00 |
175. | Daryl Impey | Israel-Premier Tech | |
176. | Jan Hirt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
177. | Gerben Thijssen | Intermarche-Wanty-Gobert | |
178. | Roger Adria | Equipo Kern Pharma | |
179. | Xabier Mikel Azparren | Euskaltel-Euskadi | 03:32 |
180. | Kamil Małecki | Lotto Soudal | 11:12 |
181. | Floris de Tier | Alpecin-Deceuninck | |
DNF | Steff Cras | Lotto Soudal |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 4:14:14 |
2. | Edoardo Affini | Jumbo-Visma | |
3. | Sam Oomen | Jumbo-Visma | |
4. | Primoz Roglic | Jumbo-Visma | |
5. | Sepp Kuss | Jumbo-Visma | |
6. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | |
7. | Richard Carapaz | Ineos Grenadiers | 00:13 |
8. | Ethan Hayter | Ineos Grenadiers | |
9. | Pavel Sivakov | Ineos Grenadiers | |
10. | Carlos Rodriguez | Ineos Grenadiers | |
11. | Luke Plapp | Ineos Grenadiers | |
12. | Tao Geoghegan Hart | Ineos Grenadiers | |
13. | Dylan van Baarle | Ineos Grenadiers | |
14. | Remco Evenepoel | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:14 |
15. | Ilan van Wilder | Quick-Step Alpha Vinyl | |
16. | Julian Alaphilippe | Quick-Step Alpha Vinyl | |
17. | Fausto Masnada | Quick-Step Alpha Vinyl | |
18. | Kaden Groves | Team BikeExchange-Jayco | 00:31 |
19. | Simon Yates | Team BikeExchange-Jayco | |
20. | Lucas Hamilton | Team BikeExchange-Jayco | |
21. | Luke Durbridge | Team BikeExchange-Jayco | |
22. | Kelland O'brien | Team BikeExchange-Jayco | |
23. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | 00:33 |
24. | Pascal Ackermann | UAE Team Emirates | |
25. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
26. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | |
27. | Juan Ayuso | UAE Team Emirates | |
28. | Marc Soler | UAE Team Emirates | |
29. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | |
30. | João Almeida | UAE Team Emirates | |
31. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | 00:38 |
32. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | |
33. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
34. | Quentin Pacher | Groupama-FDJ | |
35. | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | |
36. | Sebastien Reichenbach | Groupama-FDJ | |
37. | Ben Turner | Ineos Grenadiers | 00:39 |
38. | Danny van Poppel | Bora-hansgrohe | 00:41 |
39. | Ryan Mullen | Bora-hansgrohe | |
40. | Jai Hindley | Bora-hansgrohe | |
41. | Wilco Kelderman | Bora-hansgrohe | |
42. | Sergio Higuita | Bora-hansgrohe | |
43. | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | 00:42 |
44. | Luis León Sanchez | Bahrain Victorious | |
45. | Gino Mader | Bahrain Victorious | |
46. | Mikel Landa | Bahrain Victorious | |
47. | Kenny Elissonde | Trek-Segafredo | |
48. | Fred Wright | Bahrain Victorious | |
49. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | |
50. | Jasha Sutterlin | Bahrain Victorious | |
51. | Wout Poels | Bahrain Victorious | |
52. | Juan Pedro Lopez | Trek-Segafredo | |
53. | Dario Cataldo | Trek-Segafredo | |
54. | Santiago Buitrago | Bahrain Victorious | |
55. | Edoardo Zambanini | Bahrain Victorious | |
56. | Jose Joaquin Rojas | Movistar Team | 00:43 |
57. | Enric Mas | Movistar Team | |
58. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
59. | Carlos Verona | Movistar Team | |
60. | Alejandro Valverde | Movistar Team | |
61. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 00:45 |
62. | Miguel Angel Lopez | Astana Qazaqstan Team | 00:46 |
63. | Vincenzo Nibali | Astana Qazaqstan Team | |
64. | David de La Cruz | Astana Qazaqstan Team | |
65. | Samuele Battistella | Astana Qazaqstan Team | |
66. | Alexey Lutsenko | Astana Qazaqstan Team | |
67. | Harold Tejada | Astana Qazaqstan Team | |
68. | Michael Hepburn | Team BikeExchange-Jayco | 00:52 |
69. | Marco Brenner | Team DSM | 00:53 |
70. | Nikias Arndt | Team DSM | |
71. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | |
72. | Thymen Arensman | Team DSM | |
73. | Jonas Iversby Hvideberg | Team DSM | |
74. | Mark Donovan | Team DSM | |
75. | Fabian Lienhard | Groupama-FDJ | 00:55 |
76. | Clement Champoussin | AG2R Citroën Team | |
77. | Andrea Vendrame | AG2R Citroën Team | |
78. | Ben O'Connor | AG2R Citroën Team | |
79. | Nicolas Prodhomme | AG2R Citroën Team | |
80. | Bob Jungels | AG2R Citroën Team | |
81. | Raul Garcia Pierna | Equipo Kern Pharma | 00:57 |
82. | Urko Berrade | Equipo Kern Pharma | |
83. | Francisco Galvan | Equipo Kern Pharma | |
84. | Pau Miquel | Equipo Kern Pharma | |
85. | Roger Adria | Equipo Kern Pharma | |
86. | Rohan Dennis | Jumbo-Visma | 00:58 |
87. | Tim Merlier | Alpecin-Deceuninck | 00:59 |
88. | Juan Sebastian Molano | UAE Team Emirates | 01:00 |
89. | Yevgeniy Fedorov | Astana Qazaqstan Team | 01:01 |
90. | Lionel Taminiaux | Alpecin-Deceuninck | 01:03 |
91. | Robert Stannard | Alpecin-Deceuninck | |
92. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Deceuninck | |
93. | Michael Woods | Israel-Premier Tech | 01:04 |
94. | Patrick Bevin | Israel-Premier Tech | |
95. | Carl Fredrik Hagen | Israel-Premier Tech | |
96. | Omer Goldstein | Israel-Premier Tech | |
97. | Vadim Pronskiy | Astana Qazaqstan Team | |
98. | Daryl Impey | Israel-Premier Tech | |
99. | Daan Hoole | Trek-Segafredo | 01:05 |
100. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | 01:08 |
101. | Vojtech Repa | Equipo Kern Pharma | 01:12 |
102. | Remi Cavagna | Quick-Step Alpha Vinyl | 01:14 |
103. | Esteban Chaves | EF Education-EasyPost | 01:19 |
104. | Hugh Carthy | EF Education-EasyPost | |
105. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education-EasyPost | |
106. | James Shaw | EF Education-EasyPost | |
107. | Rigoberto Uran | EF Education-EasyPost | |
108. | Mark Padun | EF Education-EasyPost | |
109. | Julius van Den Berg | EF Education-EasyPost | 01:21 |
110. | Chris Harper | Jumbo-Visma | 01:23 |
111. | Anthony Delaplace | Team Arkea Samsic | 01:25 |
112. | Boy van Poppel | Intermarche-Wanty-Gobert | |
113. | Simon Guglielmi | Team Arkea Samsic | |
114. | Elie Gesbert | Team Arkea Samsic | |
115. | Clement Russo | Team Arkea Samsic | |
116. | Jan Bakelants | Intermarche-Wanty-Gobert | |
117. | Domenico Pozzovivo | Intermarche-Wanty-Gobert | |
118. | Rein Taaramae | Intermarche-Wanty-Gobert | |
119. | Antoine Raugel | AG2R Citroën Team | |
120. | Louis Meintjes | Intermarche-Wanty-Gobert | |
121. | Jan Hirt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
122. | Gerben Thijssen | Intermarche-Wanty-Gobert | |
123. | Jose Felix Parra | Equipo Kern Pharma | 01:27 |
124. | Carlos Canal | Euskaltel-Euskadi | 01:32 |
125. | Gotzon Martin | Euskaltel-Euskadi | |
126. | Joan Bou | Euskaltel-Euskadi | |
127. | Ibai Azurmendi | Euskaltel-Euskadi | |
128. | Dries Devenyns | Quick-Step Alpha Vinyl | 01:36 |
129. | Pieter Serry | Quick-Step Alpha Vinyl | 01:44 |
130. | Itamar Einhorn | Israel-Premier Tech | 01:49 |
131. | Cedric Beullens | Lotto Soudal | |
132. | Harry Sweeny | Lotto Soudal | |
133. | Luis Angel Mate | Euskaltel-Euskadi | |
134. | Maxim van Gils | Lotto Soudal | |
135. | Bryan Coquard | Cofidis | 01:50 |
136. | Remy Rochas | Cofidis | |
137. | Davide Villella | Cofidis | |
138. | Ruben Fernandez | Cofidis | |
139. | Jesus Herrada | Cofidis | |
140. | Hector Carretero | Equipo Kern Pharma | 01:52 |
141. | Jetse Bol | Burgos-BH | 01:58 |
142. | Jesus Ezquerra | Burgos-BH | |
143. | Jose Manuel Diaz | Burgos-BH | |
144. | Ander Okamika | Burgos-BH | |
145. | Daniel Navarro | Burgos-BH | |
146. | Victor Langellotti | Burgos-BH | |
147. | Davide Cimolai | Cofidis | 01:59 |
148. | Sam Bennett | Bora-hansgrohe | 02:01 |
149. | Julius Johansen | Intermarche-Wanty-Gobert | 02:02 |
150. | Xandro Meurisse | Alpecin-Deceuninck | 02:03 |
151. | Jose Herrada | Cofidis | 02:11 |
152. | Jay Vine | Alpecin-Deceuninck | 02:15 |
153. | Chris Froome | Israel-Premier Tech | 02:22 |
154. | Mikel Iturria | Euskaltel-Euskadi | 02:29 |
155. | Daniel Mclay | Team Arkea Samsic | 02:32 |
156. | Antonio Tiberi | Trek-Segafredo | 02:33 |
157. | Louis Vervaeke | Quick-Step Alpha Vinyl | 02:36 |
158. | Callum Scotson | Team BikeExchange-Jayco | 02:38 |
159. | Jimmy Janssens | Alpecin-Deceuninck | 02:39 |
160. | Łukasz Owsian | Team Arkea Samsic | 02:42 |
161. | Thomas Champion | Cofidis | 02:49 |
162. | Mikel Bizkarra | Euskaltel-Euskadi | 02:52 |
163. | Thibault Guernalec | Team Arkea Samsic | |
164. | Jarrad Drizners | Lotto Soudal | 02:58 |
165. | Jaakko Hanninen | AG2R Citroën Team | 03:03 |
166. | Lawson Craddock | Team BikeExchange-Jayco | |
167. | Filippo Conca | Lotto Soudal | 03:10 |
168. | Jonas Koch | Bora-hansgrohe | 03:12 |
169. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | 03:22 |
170. | Alessandro de Marchi | Israel-Premier Tech | 03:26 |
171. | Oscar Cabedo | Burgos-BH | 03:41 |
172. | Henri Vandenabeele | Team DSM | |
173. | Lluis Mas | Movistar Team | 03:43 |
174. | Merhawi Kudus | EF Education-EasyPost | 03:56 |
175. | John Degenkolb | Team DSM | 04:13 |
176. | Gregor Muhlberger | Movistar Team | 04:47 |
177. | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | 04:53 |
178. | Mathias Norsgaard | Movistar Team | 05:03 |
179. | Xabier Mikel Azparren | Euskaltel-Euskadi | 05:04 |
180. | Kamil Małecki | Lotto Soudal | 13:01 |
181. | Floris de Tier | Alpecin-Deceuninck | 14:36 |