Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step) wygrał w deszczowym Legnano pod Mediolanem 101. edycję Coppa Bernocchi.
Belg po akcji kilkuosobowej grupy finiszował samotnie, pokonując Alessandro Coviego (UAE Team Emirates) i kolegę z zespołu Fausto Masnadę.
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 4:26:13 |
2. | Alessandro Covi | UAE Team Emirates | 01:49 |
3. | Fausto Masnada | Deceuninck-Quick Step | 01:50 |
4. | Samuele Battistella | Astana-Premier Tech | 02:25 |
5. | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | 02:26 |
6. | Antonio Puppio | Team Qhubeka NextHash | 02:55 |
7. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | 08:27 |
8. | Filippo Fiorelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
9. | Niccolò Bonifazio | Team TotalEnergies | |
10. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
11. | Jacopo Mosca | Trek-Segafredo | |
12. | Andreas Stokbro | Team Qhubeka NextHash | |
13. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | |
14. | Matthew Walls | Bora-hansgrohe | |
15. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
16. | Joaquín Rojas José | Movistar Team | |
17. | Ethan Hayter | Ineos Grenadiers | |
18. | Simone Consonni | Cofidis, Solutions Crédits | |
19. | Nick Schultz | Team BikeExchange | |
20. | Filippo Tagliani | Androni Giocattoli-Sidermec | |
21. | Enrico Battaglin | Bardiani-CSF-Faizanè | |
22. | Jhojan Garcia | Caja Rural-Seguros RGA | |
23. | Federico Burchio | Work Service Marchiol Vega | |
24. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | |
25. | Mattia Frapporti | EOLO-Kometa | |
26. | Sergio Roman Martin | Caja Rural-Seguros RGA | |
27. | Jhonatan Restrepo | Androni Giocattoli-Sidermec | |
28. | Attila Valter | Groupama-FDJ | |
29. | Ricardo Tosin | Vini Zabù | |
30. | Orluis Aular | Caja Rural-Seguros RGA | |
31. | Ruben Guerreiro | EF Education-Nippo | |
32. | Andrea Bagioli | Deceuninck-Quick Step | |
33. | Julen Amezqueta | Caja Rural-Seguros RGA | |
34. | Dayer Quintana | Team Arkéa Samsic | |
35. | Unai Iribar | Euskaltel-Euskadi | |
36. | Niklas Eg | Trek-Segafredo | |
37. | Davide Gabburo | Bardiani-CSF-Faizanè | |
38. | Einer Augusto Rubio | Movistar Team | |
39. | Dylan Sunderland | Team Qhubeka NextHash | |
40. | Neilson Powless | EF Education-Nippo | |
41. | Alexandr Riabushenko | UAE Team Emirates | |
42. | José Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | |
43. | Giacomo Nizzolo | Team Qhubeka NextHash | |
44. | Lorenzo Milesi | Beltrami TSA-Tre Colli | |
45. | Alastair Mackellar | Israel Start-Up Nation | |
46. | James Piccoli | Israel Start-Up Nation | |
47. | Nairo Quintana | Team Arkéa Samsic | |
48. | Eduardo Sepulveda | Androni Giocattoli-Sidermec | |
49. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
50. | Mattias Skjelmose Jensen | Trek-Segafredo | |
51. | Hugo Toumire | Cofidis, Solutions Crédits | |
52. | Francjasco Gavazzi | EOLO-Kometa | |
53. | Dario Cataldo | Movistar Team | |
54. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | |
55. | Samuele Zambelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
56. | Tanel Kangert | Team BikeExchange | |
57. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
58. | Alex Aranburu | Astana-Premier Tech | |
59. | Alexey Lutsenko | Astana-Premier Tech | |
60. | Ben Zwiehoff | Bora-hansgrohe | |
61. | Davide Orrico | Vini Zabù | |
62. | Luca Chirico | Androni Giocattoli-Sidermec | |
63. | Ben Swift | Ineos Grenadiers | |
64. | Mikel Nieve | Team BikeExchange | |
65. | Winner Anacona | Team Arkéa Samsic | |
66. | Rodrigo Contreras | Astana-Premier Tech | |
67. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | 08:37 |
68. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | |
69. | Emil Vinjebo | Team Qhubeka NextHash | 08:39 |
70. | Attilio Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
71. | Alan Jousseaume | Team TotalEnergies | 08:44 |
72. | Miguel Eduardo Florez | Team Arkéa Samsic | 08:52 |
73. | Javier Romo | Astana-Premier Tech | 08:57 |
74. | Víctor de La Parte | Team TotalEnergies | |
75. | Brent Bookwalter | Team BikeExchange | |
76. | Marco Frapporti | Vini Zabù | |
77. | Michel Ries | Trek-Segafredo | |
78. | James Whelan | EF Education-Nippo | |
79. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | |
80. | Davide Bais | EOLO-Kometa | |
81. | Sébastien Reichenbach | Groupama-FDJ | |
82. | Edward Ravasi | EOLO-Kometa | |
83. | Frederik Wandahl | Bora-hansgrohe | |
84. | Damien Howson | Team BikeExchange | |
85. | Giovanni Aleotti | Bora-hansgrohe | |
86. | Diego Andrés Camargo | EF Education-Nippo | |
87. | Will Barta | EF Education-Nippo | |
88. | Matthieu Ladagnous | Groupama-FDJ | |
89. | Héctor Carretero | Movistar Team | |
90. | Mikel Iturria | Euskaltel-Euskadi | |
91. | Mikel Bizkarra | Euskaltel-Euskadi | |
92. | Jonathan Castroviejo | Ineos Grenadiers | |
93. | Txomin Juaristi | Euskaltel-Euskadi | |
94. | Mauri Vansevenant | Deceuninck-Quick Step | |
95. | Mauro Schmid | Team Qhubeka NextHash | |
96. | Jason Osborne | Deceuninck-Quick Step | |
97. | Joan Bou | Euskaltel-Euskadi | |
98. | Ide Schelling | Bora-hansgrohe | |
99. | David Gaudu | Groupama-FDJ |