Chloe Hosking (Trek-Segafredo) wygrała czwarty etap wyścigu Ladies Tour of Norway.
Australijka w niedzielę na finiszu z peletonu okazała się lepsza od Amerykanki Coryn Rivery (Team DSM) i Włoszki Chiary Consonni (Valcar – Travel & Service).
W klasyfikacji generalnej triumfowała Annemiek van Vleuten (Movistar Team). Holenderka wygrała etap trzeci, zakończony podjazdem do Norefjell. Podium dopełniły Ashleigh Moolman-Pasio (Team SD Worx) i Amerykanka Kristen Faulkner (Team TIBCO-SVB).
Wyniki 4. etapu Ladies Tour of Norway 2021 (2.WWT), Drøbak – Halden (141,6 km):
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Chloe Hosking | Trek-Segafredo Women | 3:36:06 |
2. | Coryn Rivera | Team DSM | |
3. | Chiara Consonni | Valcar-Travel & Service | |
4. | Christine Majerus | SD Worx | |
5. | Sarah Roy | Team BikeExchange | |
6. | Elise Chabbey | Canyon SRAM Racing | |
7. | Elena Cecchini | SD Worx | |
8. | Alison Jackson | Liv Racing | |
9. | Eugénie Duval | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
10. | Emilie Moberg | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | |
11. | Juliette Labous | Team DSM | |
12. | Marlen Reusser | Alé BTC Ljubljana | |
13. | Ingvild Gaskjenn | Team Coop-Hitec Products | |
14. | Cecilie Uttrup Ludwig | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
15. | Mie Bjørndal Ottestad | Norwegia | |
16. | Annemiek van Vleuten | Movistar Team | |
17. | Ilaria Sanguineti | Valcar-Travel & Service | |
18. | Ashleigh Moolman | SD Worx | |
19. | Femke Markus | Parkhotel Valkenburg | |
20. | Susanne Andersen | Team DSM | |
21. | Eleonora Camilla Gasparrini | Valcar-Travel & Service | |
22. | Nancy van der Burg | Jumbo-Visma Women | |
23. | Alice Maria Arzuffi | Valcar-Travel & Service | |
24. | Anouska Koster | Jumbo-Visma Women | |
25. | Annemarie Worst | Plantur-Pura | |
26. | Anne Dorthe Ysland | Team Coop-Hitec Products | |
27. | Birgitte Ravndal | Norwegia | |
28. | Silvia Persico | Valcar-Travel & Service | |
29. | Wilma Olausson | Team DSM | |
30. | Brodie Chapman | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
31. | Amalie Lutro | Team Coop-Hitec Products | |
32. | Sofia Bertizzolo | Liv Racing | |
33. | Tatiana Guderzo | Alé BTC Ljubljana | |
34. | Stine Borgli | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
35. | Vita Heine | Norwegia | |
36. | Liane Lippert | Team DSM | |
37. | Yara Kastelijn | Plantur-Pura | |
38. | Leah Thomas | Movistar Team | |
39. | Anna Shackley | SD Worx | |
40. | Hannah Barnes | Canyon SRAM Racing | |
41. | Lucinda Brand | Trek-Segafredo Women | |
42. | Kristen Faulkner | Team TIBCO-SVB | |
43. | Alice Barnes | Canyon SRAM Racing | |
44. | Riejanne Markus | Jumbo-Visma Women | |
45. | Rachel Neylan | Parkhotel Valkenburg | |
46. | Mikayla Harvey | Canyon SRAM Racing | |
47. | Janneke Ensing | Team BikeExchange | 00:16 |
48. | Mischa Bredewold | Parkhotel Valkenburg | |
49. | Ella Harris | Canyon SRAM Racing | |
50. | Roxane Fournier | SD Worx | |
51. | Floortje Mackaij | Team DSM | |
52. | Joscelin Lowden | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | |
53. | Niamh Fisher-black | SD Worx | |
54. | Natalie van Gogh | Bingoal Casino-Chevalmeire Cycling Team | |
55. | Amber Kraak | Jumbo-Visma Women | |
56. | Aude Biannic | Movistar Team | |
57. | Nina Kessler | Team TIBCO-SVB | 00:22 |
58. | Nina Buysman | Parkhotel Valkenburg | |
59. | Shirin van Anrooij | Trek-Segafredo Women | 00:25 |
60. | Sara Penton | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | 00:59 |
61. | Sheyla Gutierrez | Movistar Team | |
62. | Mari Hole Mohr | Team Coop-Hitec Products | 01:40 |
63. | Tiril Jorgensen | Norwegia | |
64. | Tanja Erath | Team TIBCO-SVB | |
65. | Inge van der Heijden | Plantur-Pura | |
66. | Magdalene Lind | Norwegia | |
67. | Justine Ghekiere | Bingoal Casino-Chevalmeire Cycling Team | |
68. | Caroline Andersson | Team Coop-Hitec Products | |
69. | Sanne Cant | Plantur-Pura | |
70. | Elise Marie Olsen | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | 01:43 |
71. | Manon Bakker | Plantur-Pura | |
72. | Ingrid Lorvik | Norwegia | |
73. | Evy Kuijpers | Liv Racing | |
74. | Mavi Garcia | Alé BTC Ljubljana | |
75. | Urša Pintar | Alé BTC Ljubljana | |
76. | Sabrina Stultiens | Liv Racing | |
77. | Audrey Cordon-ragot | Trek-Segafredo Women | |
78. | Trixi Worrack | Trek-Segafredo Women | |
79. | Barbara Guarischi | Movistar Team | |
80. | Gloria Rodriguez | Movistar Team | |
81. | Eugenia Bujak | Alé BTC Ljubljana | 02:22 |
82. | Femke Gerritse | Parkhotel Valkenburg | 02:44 |
83. | Jessica Allen | Team BikeExchange | 04:05 |
84. | Eri Yonamine | Team TIBCO-SVB | |
85. | Sophie Wright | Alé BTC Ljubljana | 04:20 |
86. | Pien Limpens | Parkhotel Valkenburg | |
87. | Rossella Ratto | Bingoal Casino-Chevalmeire Cycling Team | |
88. | Elynor Backstedt | Trek-Segafredo Women | |
89. | Silvia Pollicini | Valcar-Travel & Service | |
90. | Ann Helen Olsen | Team Coop-Hitec Products | |
91. | Lucy Kennedy | Team BikeExchange | |
92. | Anna Christian | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | |
93. | Julie van de Velde | Jumbo-Visma Women | |
94. | Urška Zigart | Team BikeExchange | |
95. | Julie de Wilde | Plantur-Pura | 07:24 |
DNF | Alexis Ryan | Canyon SRAM Racing | - |
DNF | Diana Penuela | Team TIBCO-SVB | - |
DNS | Rotem Gafinovitz | Bingoal Casino-Chevalmeire Cycling Team | - |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Annemiek van Vleuten | Movistar Team | 14:46:31 |
2. | Ashleigh Moolman | SD Worx | 00:39 |
3. | Kristen Faulkner | Team TIBCO-SVB | 00:50 |
4. | Marlen Reusser | Alé BTC Ljubljana | 00:54 |
5. | Cecilie Uttrup Ludwig | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 00:58 |
6. | Rachel Neylan | Parkhotel Valkenburg | 01:00 |
7. | Riejanne Markus | Jumbo-Visma Women | 01:13 |
8. | Juliette Labous | Team DSM | 01:22 |
9. | Lucinda Brand | Trek-Segafredo Women | |
10. | Yara Kastelijn | Plantur-Pura | 01:24 |
11. | Elise Chabbey | Canyon SRAM Racing | 01:25 |
12. | Niamh Fisher-black | SD Worx | 01:27 |
13. | Anna Shackley | SD Worx | 01:40 |
14. | Tatiana Guderzo | Alé BTC Ljubljana | |
15. | Mikayla Harvey | Canyon SRAM Racing | 01:49 |
16. | Alice Maria Arzuffi | Valcar-Travel & Service | 01:51 |
17. | Joscelin Lowden | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | 01:56 |
18. | Janneke Ensing | Team BikeExchange | |
19. | Mavi Garcia | Alé BTC Ljubljana | 02:30 |
20. | Ella Harris | Canyon SRAM Racing | 02:53 |
21. | Leah Thomas | Movistar Team | 03:09 |
22. | Ingvild Gaskjenn | Team Coop-Hitec Products | 03:18 |
23. | Shirin van Anrooij | Trek-Segafredo Women | 03:23 |
24. | Floortje Mackaij | Team DSM | 03:34 |
25. | Mischa Bredewold | Parkhotel Valkenburg | |
26. | Urša Pintar | Alé BTC Ljubljana | 04:06 |
27. | Anouska Koster | Jumbo-Visma Women | 04:21 |
28. | Vita Heine | Norwegia | |
29. | Eleonora Camilla Gasparrini | Valcar-Travel & Service | 05:03 |
30. | Anne Dorthe Ysland | Team Coop-Hitec Products | 05:15 |
31. | Liane Lippert | Team DSM | 05:23 |
32. | Annemarie Worst | Plantur-Pura | 06:26 |
33. | Sabrina Stultiens | Liv Racing | 06:30 |
34. | Eugénie Duval | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 06:43 |
35. | Mie Bjørndal Ottestad | Norwegia | |
36. | Nancy van der Burg | Jumbo-Visma Women | |
37. | Hannah Barnes | Canyon SRAM Racing | 06:46 |
38. | Sanne Cant | Plantur-Pura | 06:55 |
39. | Lucy Kennedy | Team BikeExchange | 07:02 |
40. | Christine Majerus | SD Worx | 07:52 |
41. | Coryn Rivera | Team DSM | 08:15 |
42. | Amber Kraak | Jumbo-Visma Women | 08:17 |
43. | Eugenia Bujak | Alé BTC Ljubljana | 09:08 |
44. | Urška Zigart | Team BikeExchange | 09:34 |
45. | Wilma Olausson | Team DSM | 10:03 |
46. | Sarah Roy | Team BikeExchange | 10:08 |
47. | Stine Borgli | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
48. | Brodie Chapman | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
49. | Susanne Andersen | Team DSM | 10:36 |
50. | Silvia Persico | Valcar-Travel & Service | 10:56 |
51. | Ingrid Lorvik | Norwegia | 11:09 |
52. | Femke Markus | Parkhotel Valkenburg | 11:12 |
53. | Nina Buysman | Parkhotel Valkenburg | 11:14 |
54. | Inge van der Heijden | Plantur-Pura | 11:50 |
55. | Ilaria Sanguineti | Valcar-Travel & Service | 11:57 |
56. | Roxane Fournier | SD Worx | 12:07 |
57. | Femke Gerritse | Parkhotel Valkenburg | 12:35 |
58. | Amalie Lutro | Team Coop-Hitec Products | 14:22 |
59. | Julie de Wilde | Plantur-Pura | 14:48 |
60. | Tiril Jorgensen | Norwegia | 14:58 |
61. | Alison Jackson | Liv Racing | 15:39 |
62. | Sofia Bertizzolo | Liv Racing | 15:50 |
63. | Birgitte Ravndal | Norwegia | 16:26 |
64. | Julie van de Velde | Jumbo-Visma Women | 16:46 |
65. | Elena Cecchini | SD Worx | 16:52 |
66. | Alice Barnes | Canyon SRAM Racing | 16:57 |
67. | Chiara Consonni | Valcar-Travel & Service | 17:07 |
68. | Emilie Moberg | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | 17:11 |
69. | Sheyla Gutierrez | Movistar Team | 17:22 |
70. | Barbara Guarischi | Movistar Team | 18:13 |
71. | Eri Yonamine | Team TIBCO-SVB | 18:21 |
72. | Chloe Hosking | Trek-Segafredo Women | 18:59 |
73. | Justine Ghekiere | Bingoal Casino-Chevalmeire Cycling Team | 21:21 |
74. | Sophie Wright | Alé BTC Ljubljana | 21:30 |
75. | Aude Biannic | Movistar Team | 21:38 |
76. | Mari Hole Mohr | Team Coop-Hitec Products | 21:49 |
77. | Magdalene Lind | Norwegia | 21:52 |
78. | Audrey Cordon-ragot | Trek-Segafredo Women | 21:58 |
79. | Pien Limpens | Parkhotel Valkenburg | 22:01 |
80. | Rossella Ratto | Bingoal Casino-Chevalmeire Cycling Team | 22:21 |
81. | Caroline Andersson | Team Coop-Hitec Products | 23:13 |
82. | Jessica Allen | Team BikeExchange | 24:10 |
83. | Tanja Erath | Team TIBCO-SVB | 25:09 |
84. | Natalie van Gogh | Bingoal Casino-Chevalmeire Cycling Team | 25:52 |
85. | Elise Marie Olsen | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | 26:36 |
86. | Nina Kessler | Team TIBCO-SVB | 27:41 |
87. | Trixi Worrack | Trek-Segafredo Women | 27:44 |
88. | Gloria Rodriguez | Movistar Team | 28:19 |
89. | Sara Penton | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | 28:27 |
90. | Manon Bakker | Plantur-Pura | 29:27 |
91. | Evy Kuijpers | Liv Racing | |
92. | Silvia Pollicini | Valcar-Travel & Service | 30:12 |
93. | Anna Christian | Drops-Le Col s/b TEMPUR. | 30:24 |
94. | Ann Helen Olsen | Team Coop-Hitec Products | 32:16 |
95. | Elynor Backstedt | Trek-Segafredo Women | 35:15 |