Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step) wygrał w Frederiksbergu jazdę indywidualną na czas, która była ostatnią częścią Wyścigu Dookoła Danii, PostNord Danmark Rundt.
Belg na dystansie niespełna 11 kilometrów pokonał Duńczyków, Sørena Kragha Andersena (Team DSM) o sekundę i Madsa Pedersena (Trek-Segafredo) o 6 sekund.
Evenepoel wygrał również cały wyścig. Kamil Małecki (Lotto Soudal), który na trasie debiutował w barwach belgijskiej ekipy, ukończył zmagania na 55. miejscu.
Wyniki 5. etapu PostNord Danmark Rundt 2021 (2.Pro), Frederiksberg - Frederiksberg (10,8 km, jazda indywidualna na czas):
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 12:13 |
2. | Søren Kragh Andersen | Team DSM | 0:01 |
3. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | 0:06 |
4. | Edoardo Affini | Jumbo-Visma | 0:07 |
5. | Jannik Steimle | Deceuninck-Quick Step | 0:14 |
6. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 0:20 |
7. | Mattias Skjelmose Jensen | Trek-Segafredo | 0:23 |
8. | Morten Hulgaard | Uno-X Pro Cycling Team | 0:28 |
9. | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | 0:31 |
10. | Adam Holm Jorgensen | BHS-PL Beton Bornholm | 0:33 |
11. | Tim van Dijke | Jumbo-Visma | 0:34 |
12. | Frederik Muff | ColoQuick | 0:35 |
13. | Cees Bol | Team DSM | 0:36 |
14. | Nick van der Lijke | Riwal Cycling Team | |
15. | Michael Morkov | Deceuninck-Quick Step | 0:38 |
16. | Rasmus Quaade | Riwal Cycling Team | 0:39 |
17. | Andreas Stokbro | Team Qhubeka NextHash | 0:42 |
18. | Timo Roosen | Jumbo-Visma | 0:43 |
19. | Giacomo Nizzolo | Team Qhubeka NextHash | 0:44 |
20. | Pier-André Cote | Rally Cycling | |
21. | Louis Bendixen | Dania | 0:45 |
22. | Antonio Puppio | Team Qhubeka NextHash | 0:47 |
23. | Michael Gogl | Team Qhubeka NextHash | |
24. | Mads Ostergaard Kristensen | ColoQuick | |
25. | Magnus Bak Klaris | Dania | |
26. | Dylan Groenewegen | Jumbo-Visma | |
27. | Rasmus Søjberg Pedersen | Dania | |
28. | Lau Nyborg Broge Nils | BHS-PL Beton Bornholm | 0:48 |
29. | Anders Skaarseth | Uno-X Pro Cycling Team | 0:49 |
30. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | |
31. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | 0:50 |
32. | Shane Archbold | Deceuninck-Quick Step | 0:51 |
33. | Alexander Kamp | Trek-Segafredo | 0:53 |
34. | Jeppe Aaskov Pallesen | ColoQuick | 0:54 |
35. | Rick Pluimers | Jumbo-Visma | 0:55 |
36. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | 0:56 |
37. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 0:57 |
38. | Mathias Bregnhoj | BHS-PL Beton Bornholm | |
39. | Mads Andersen | ColoQuick | 0:58 |
40. | Jesper Hansen | Riwal Cycling Team | |
41. | Mads Rahbek | BHS-PL Beton Bornholm | |
42. | Simone Bevilacqua | Vini Zabù | 0:59 |
43. | Tobias Kongstad | Riwal Cycling Team | 1:02 |
44. | Frederik Irgens Jensen | BHS-PL Beton Bornholm | 1:03 |
45. | Laurenz Rex | Bingoal Pauwels Sauces WB | 1:05 |
46. | Colin Joyce | Rally Cycling | 1:06 |
47. | Chris Harper | Jumbo-Visma | 1:07 |
48. | Sébastien Grignard | Lotto Soudal | 1:08 |
49. | Lucas Eriksson | Riwal Cycling Team | 1:09 |
50. | Ruben Apers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
51. | Milan Menten | Bingoal Pauwels Sauces WB | 1:12 |
52. | Robin Carpenter | Rally Cycling | 1:13 |
53. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | 1:15 |
54. | Paweł Bernas | HRE Mazowsze Serce Polski | 1:16 |
55. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | 1:17 |
56. | Lasse Norman Hansen | Team Qhubeka NextHash | 1:18 |
57. | Jelle Declerck | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
58. | Gerben Thijssen | Lotto Soudal | |
59. | Daniel Stampe | Dania | 1:19 |
60. | Adrian Kurek | HRE Mazowsze Serce Polski | 1:20 |
61. | Filippo Fiorelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
62. | Adam de Vos | Rally Cycling | |
63. | Morten Aalling Nortoft | Riwal Cycling Team | |
64. | Alexander Salby | ColoQuick | 1:22 |
65. | Kasper Andersen | ColoQuick | |
66. | Tim Naberman | Team DSM | 1:23 |
67. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | |
68. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
69. | Martin Salmon | Team DSM | 1:25 |
70. | Jakub Kaczmarek | HRE Mazowsze Serce Polski | |
71. | Jakob Egholm | Trek-Segafredo | 1:26 |
72. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | |
73. | Thimo Willems | Sport Vlaanderen-Baloise | 1:27 |
74. | Samuele Zoccarato | Bardiani-CSF-Faizanè | 1:30 |
75. | Nickolas Zukowsky | Rally Cycling | |
76. | Davide Orrico | Vini Zabù | 1:32 |
77. | Dorian de Maeght | Bingoal Pauwels Sauces WB | 1:34 |
78. | Emil Toudal | BHS-PL Beton Bornholm | |
79. | Mathias Larsen | Restaurant Suri-Carl Ras | 1:35 |
80. | Anthon Charmig | Uno-X Pro Cycling Team | |
81. | Rasmus Tiller | Uno-X Pro Cycling Team | 1:36 |
82. | Rasmus Bøgh Wallin | Dania | 1:37 |
83. | Simon Bak | Dania | 1:42 |
84. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
85. | Kamil Małecki | Lotto Soudal | 1:43 |
86. | David Lozano | Team Novo Nordisk | 1:46 |
87. | Christian Ingemann Lindquist | Restaurant Suri-Carl Ras | 1:48 |
88. | Mattia Bevilacqua | Vini Zabù | |
89. | Timothy Dupont | Bingoal Pauwels Sauces WB | 1:49 |
90. | Arvid de Kleijn | Rally Cycling | |
91. | Nicolai Brochner | ColoQuick | 1:52 |
92. | Fabio Mazzucco | Bardiani-CSF-Faizanè | |
93. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | 1:54 |
94. | Norbert Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | 1:56 |
95. | Sebastian Nielsen | Restaurant Suri-Carl Ras | 1:58 |
96. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | 2:01 |
97. | Matteo Pelucchi | Team Qhubeka NextHash | |
98. | Enrico Battaglin | Bardiani-CSF-Faizanè | 2:02 |
99. | Adrian Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | 2:03 |
100. | Riccardo Stacchiotti | Vini Zabù | 2:05 |
101. | Jakub Mareczko | Vini Zabù | 2:11 |
102. | Nathan Vandepitte | Bingoal Pauwels Sauces WB | 2:19 |
103. | Anders Foldager | Dania | |
104. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | |
105. | Jonas Castrique | Bingoal Pauwels Sauces WB | 2:36 |
OTL | Declan Irvine | Team Novo Nordisk | 4:47 |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 17:19:17 |
2. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | 01:42 |
3. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 02:00 |
4. | Nick van der Lijke | Riwal Cycling Team | 02:14 |
5. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 02:30 |
6. | Søren Kragh Andersen | Team DSM | 03:46 |
7. | Anthon Charmig | Uno-X Pro Cycling Team | 03:51 |
8. | Mattias Skjelmose Jensen | Trek-Segafredo | 04:06 |
9. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | 04:42 |
10. | Lucas Eriksson | Riwal Cycling Team | |
11. | Milan Menten | Bingoal Pauwels Sauces WB | 04:43 |
12. | Jeppe Aaskov Pallesen | ColoQuick | 04:58 |
13. | Pier-André Cote | Rally Cycling | 05:01 |
14. | Rasmus Tiller | Uno-X Pro Cycling Team | 05:09 |
15. | Jannik Steimle | Deceuninck-Quick Step | 05:51 |
16. | Mads Rahbek | BHS-PL Beton Bornholm | 06:35 |
17. | Rick Pluimers | Jumbo-Visma | 10:46 |
18. | Michael Morkov | Deceuninck-Quick Step | 11:08 |
19. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | 13:35 |
20. | Colin Joyce | Rally Cycling | 13:41 |
21. | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | 13:45 |
22. | Giacomo Nizzolo | Team Qhubeka NextHash | 13:53 |
23. | Mads Ostergaard Kristensen | ColoQuick | 14:05 |
24. | Louis Bendixen | Dania | 14:07 |
25. | Magnus Bak Klaris | Dania | 14:21 |
26. | Antonio Puppio | Team Qhubeka NextHash | 14:37 |
27. | Lau Nyborg Broge Nils | BHS-PL Beton Bornholm | 14:40 |
28. | Dylan Groenewegen | Jumbo-Visma | 14:41 |
29. | Thimo Willems | Sport Vlaanderen-Baloise | 14:50 |
30. | Davide Orrico | Vini Zabù | 14:55 |
31. | Jesper Hansen | Riwal Cycling Team | 14:57 |
32. | Robin Carpenter | Rally Cycling | 15:03 |
33. | Arvid de Kleijn | Rally Cycling | 15:11 |
34. | Kasper Andersen | ColoQuick | 15:14 |
35. | Gerben Thijssen | Lotto Soudal | 15:17 |
36. | Timothy Dupont | Bingoal Pauwels Sauces WB | 15:27 |
37. | Nickolas Zukowsky | Rally Cycling | 15:29 |
38. | Timo Roosen | Jumbo-Visma | 15:39 |
39. | Sébastien Grignard | Lotto Soudal | 16:07 |
40. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | 16:11 |
41. | Cees Bol | Team DSM | 16:15 |
42. | Edoardo Affini | Jumbo-Visma | 16:24 |
43. | Tim van Dijke | Jumbo-Visma | 17:03 |
44. | David Lozano | Team Novo Nordisk | 17:50 |
45. | Mathias Bregnhoj | BHS-PL Beton Bornholm | 17:51 |
46. | Anders Skaarseth | Uno-X Pro Cycling Team | 18:07 |
47. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | 19:02 |
48. | Enrico Battaglin | Bardiani-CSF-Faizanè | |
49. | Andreas Stokbro | Team Qhubeka NextHash | 19:47 |
50. | Sebastian Nielsen | Restaurant Suri-Carl Ras | 19:53 |
51. | Michael Gogl | Team Qhubeka NextHash | 20:00 |
52. | Dorian de Maeght | Bingoal Pauwels Sauces WB | 20:02 |
53. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | 20:10 |
54. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | 20:59 |
55. | Kamil Małecki | Lotto Soudal | 21:07 |
56. | Frederik Irgens Jensen | BHS-PL Beton Bornholm | 21:44 |
57. | Jakub Kaczmarek | HRE Mazowsze Serce Polski | 21:45 |
58. | Fabio Mazzucco | Bardiani-CSF-Faizanè | 22:15 |
59. | Ruben Apers | Sport Vlaanderen-Baloise | 22:16 |
60. | Filippo Fiorelli | Bardiani-CSF-Faizanè | 22:43 |
61. | Mattia Bevilacqua | Vini Zabù | 23:16 |
62. | Alexander Kamp | Trek-Segafredo | 23:38 |
63. | Tim Naberman | Team DSM | 24:08 |
64. | Tobias Kongstad | Riwal Cycling Team | 24:49 |
65. | Chris Harper | Jumbo-Visma | 25:16 |
66. | Laurenz Rex | Bingoal Pauwels Sauces WB | 25:17 |
67. | Morten Hulgaard | Uno-X Pro Cycling Team | 25:20 |
68. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | 25:41 |
69. | Rasmus Søjberg Pedersen | Dania | 27:34 |
70. | Daniel Stampe | Dania | 28:37 |
71. | Samuele Zoccarato | Bardiani-CSF-Faizanè | 28:45 |
72. | Simon Bak | Dania | 28:54 |
73. | Morten Aalling Nortoft | Riwal Cycling Team | 28:56 |
74. | Mathias Larsen | Restaurant Suri-Carl Ras | 29:10 |
75. | Adam Holm Jorgensen | BHS-PL Beton Bornholm | 29:28 |
76. | Paweł Bernas | HRE Mazowsze Serce Polski | 29:59 |
77. | Emil Toudal | BHS-PL Beton Bornholm | 30:13 |
78. | Rasmus Bøgh Wallin | Dania | 30:28 |
79. | Adam de Vos | Rally Cycling | 30:30 |
80. | Shane Archbold | Deceuninck-Quick Step | 32:48 |
81. | Alexander Salby | ColoQuick | 33:25 |
82. | Adrian Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | |
83. | Riccardo Stacchiotti | Vini Zabù | 33:51 |
84. | Martin Salmon | Team DSM | 34:45 |
85. | Jonas Castrique | Bingoal Pauwels Sauces WB | 34:50 |
86. | Jelle Declerck | Bingoal Pauwels Sauces WB | 35:32 |
87. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | 36:29 |
88. | Rasmus Quaade | Riwal Cycling Team | 36:32 |
89. | Nicolai Brochner | ColoQuick | 37:14 |
90. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | 37:27 |
91. | Lasse Norman Hansen | Team Qhubeka NextHash | 38:01 |
92. | Simone Bevilacqua | Vini Zabù | 39:42 |
93. | Jakub Mareczko | Vini Zabù | 40:50 |
94. | Jakob Egholm | Trek-Segafredo | 42:25 |
95. | Norbert Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | 43:38 |
96. | Frederik Muff | ColoQuick | 43:42 |
97. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | 43:51 |
98. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | 44:17 |
99. | Adrian Kurek | HRE Mazowsze Serce Polski | 44:47 |
100. | Nathan Vandepitte | Bingoal Pauwels Sauces WB | 44:58 |
101. | Mads Andersen | ColoQuick | 45:58 |
102. | Matteo Pelucchi | Team Qhubeka NextHash | 46:36 |
103. | Christian Ingemann Lindquist | Restaurant Suri-Carl Ras | 47:27 |
104. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | 51:18 |
105. | Anders Foldager | Dania | 56:29 |
Olav Kooij z pierwszym etapem Grand Touru. Jan Jackowiak wygrał we Włoszech. Demi Vollering wygrała wyścig Itzulia Women. Wiadomości i…
Zapowiedź 10. etapu Giro d’Italia 2024. 14 maja (wtorek): Pompeje – Cusano Mutri (142 km ⭐️⭐️⭐️).
Olav Kooij triumfował w Neapolu, na mecie dziewiątego etapu Giro d’Italia, kończącego pierwszy tydzień zmagań we włoskim Grand Tourze. Drugi…
"Majka wykonał świetną robotę", mówi po zwycięstwie na Prati di Tivo Tadej Pogacar. Mischa Bredewold znowu najlepsza w Itzulia Women.…
Zapowiedź 9. etapu Giro d’Italia 2024. 12 maja (niedziela): Avezzano – Neapol (214 km ⭐️⭐️⭐️).
Tadej Pogacar (UAE Team Emirates) po wspinaczce do stacji narciarskiej Prati di Tivo triumfował na ósmym etapie Giro d’Italia.