Niemiec Justin Wolf (Bike Aid) wygrał w Sabac pierwszy etap serbskiego wyścigu Belgrade Banjaluka i zdobył koszulkę lidera.
Jako drugi, przyprowadzając peleton, linię mety przeciął Patryk Stosz (Voster ATS Team), a trzecie miejsce zajął Filippo Fiorelli (Bardiani-CSF).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Justin Wolf | Bike Aid | 1:52:44 |
2. | Patryk Stosz | Voster ATS Team | 00:10 |
3. | Filippo Fiorelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
4. | Andrea Guardini | Giotti Victoria-Savini Due | |
5. | Michael van Staeyen | EvoPro Racing | |
6. | Dušan Rajovic | Serbia | |
7. | David Per | Adria Mobil | |
8. | Simon Daniels | XSpeed United Continental | |
9. | Leonardo Marchiori | Androni Giocattoli-Sidermec | |
10. | Mika Heming | Maloja Pushbikers | |
11. | Alan Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
12. | Matvey Nikitin | Vino-Astana Motors | |
13. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | |
14. | Filippo Tagliani | Androni Giocattoli-Sidermec | |
15. | Tobias Vanco | Dukla Banska Bystrica | |
16. | Ziga Jerman | Androni Giocattoli-Sidermec | |
17. | Adam Foltan | Dukla Banska Bystrica | |
18. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
19. | Ziga Horvat | Adria Mobil | |
20. | Robert Jenko | Słowenia | |
21. | Oskar Nisu | EvoPro Racing | |
22. | Bauyrzhan Zhaparuly | Vino-Astana Motors | |
23. | Valentin Gotzinger | WSA KTM Graz | |
24. | Jaka Primozic | Słowenia | |
25. | Jasper Pahlke | Bike Aid | |
26. | Szymon Krawczyk | Voster ATS Team | |
27. | Mehdi Benhamouda | Team Novo Nordisk | |
28. | Aliaksandr Piasetski | Minsk Cycling Club | |
29. | Tim Wollenberg | Maloja Pushbikers | |
30. | Grigoriy Shtein | Vino-Astana Motors | |
31. | Dzianis Marchuk | Minsk Cycling Club | |
32. | Mekseb Debesay | Bike Aid | |
33. | Maciej Paterski | Voster ATS Team | |
34. | Umberto Marengo | Bardiani-CSF-Faizanè | |
35. | Kristian Javier Yustre | Giotti Victoria-Savini Due | |
36. | Dušan Veselinovic | Serbia | |
37. | Stefan Kolb | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
38. | Antonio Barać | Meridiana Kamen Team | |
39. | Nicola Venchiarutti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
40. | Mihkel Raim | Mazowsze Serce Polski | |
41. | Nikolay Genov | Bułgaria | |
42. | Corey Davis | Maloja Pushbikers | |
43. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
44. | Paul Taebling | Maloja Pushbikers | |
45. | Doron Wiggins | XSpeed United Continental | |
46. | Michael O'loughlin | EvoPro Racing | |
47. | Andrii Ponomar | Androni Giocattoli-Sidermec | |
48. | Nik Cemazar | Słowenia | |
49. | Martin Lavric | Słowenia | |
50. | Ilkhan Dostiyev | Vino-Astana Motors | |
51. | Wesley Mol | XSpeed United Continental | |
52. | Jesse Raas | XSpeed United Continental | |
53. | Patrik Tybor | Dukla Banska Bystrica | |
54. | Jovan Divnic | Serbia | |
55. | Brendan Rhim | EvoPro Racing | |
56. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
57. | Yauhen Sobal | Minsk Cycling Club | |
58. | Mattia Viel | Androni Giocattoli-Sidermec | |
59. | Lukáš Kubis | Dukla Banska Bystrica | |
60. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | |
61. | Mihael Stajnar | Słowenia | |
62. | Nikodemus Holler | Bike Aid | |
63. | Cédric Jolidon | Massi Vivo-Conecta | |
64. | Ivan Charniauski | Minsk Cycling Club | |
65. | Declan Irvine | Team Novo Nordisk | |
66. | Raul-Antonio Sinza | Giotti Victoria-Savini Due | |
67. | Paolo Simion | Giotti Victoria-Savini Due | |
68. | Daniel Bichlmann | Maloja Pushbikers | |
69. | Uroš Repse | Słowenia | |
70. | Josh Teasdale | XSpeed United Continental | |
71. | Alexander Gratzer | WSA KTM Graz | |
72. | Stevan Klisuric | Serbia | |
73. | Nermin Catovic | Serbia | |
74. | Ziga Piskule | Adria Mobil | |
75. | Cyrus Monk | EvoPro Racing | |
76. | Szymon Rekita | Voster ATS Team | |
77. | Borislav Ivanov | Bułgaria | |
78. | Luka Pajek | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
79. | Ognjen Ilic | Serbia | |
80. | Deniz Ryustemov | Bułgaria | |
81. | Martin Papanov | Bułgaria | |
82. | Alexandr Semenov | Vino-Astana Motors | |
83. | Marek Canecky | Dukla Banska Bystrica | |
84. | Jonas Sonnleitner | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
85. | Piotr Brożyna | Mazowsze Serce Polski | |
86. | Mark Grinkevich | Minsk Cycling Club | |
87. | Artsiom Harbach | Minsk Cycling Club | |
88. | Andrea Garosio | Bardiani-CSF-Faizanè | |
89. | Paweł Bernas | Mazowsze Serce Polski | |
90. | Goran Cerovic | Montenegro | |
91. | Husein Selimovic | Bosnia and Herzegovina | |
92. | Matic Zumer | Słowenia | |
93. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
94. | Sergej Maksimovic | Bosnia and Herzegovina | |
95. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
96. | Alexandr Ovsyannikov | Vino-Astana Motors | |
97. | Yordan Andreev | Bułgaria | |
98. | Gergely Szarka | Giotti Victoria-Savini Due | |
99. | Vedad Karic | Meridiana Kamen Team | |
100. | Ján Andrej Cully | Dukla Banska Bystrica | |
101. | Adrian Kurek | Mazowsze Serce Polski | |
102. | Samuele Zoccarato | Bardiani-CSF-Faizanè | |
103. | Martin Chren | Dukla Banska Bystrica | |
104. | Jeroen Eyskens | EvoPro Racing | |
105. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
106. | Giovanni Visconti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
107. | Jodok Salzmann | WSA KTM Graz | |
108. | János Pelikan | Androni Giocattoli-Sidermec | |
109. | Logan Phippen | Team Novo Nordisk | |
110. | Jonny Brown | EvoPro Racing | |
111. | Michael Konczer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
112. | Maximilian Schmidbauer | WSA KTM Graz | |
113. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | |
114. | Stefan Marbler | WSA KTM Graz | |
115. | Marcin Budziński | Mazowsze Serce Polski | |
116. | Stephen Clancy | Team Novo Nordisk | |
117. | Daniil Pronskiy | Vino-Astana Motors | |
118. | Daniel Auer | WSA KTM Graz | |
119. | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | |
120. | Lucas Carstensen | Bike Aid | |
121. | Felix Ritzinger | WSA KTM Graz | |
122. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
123. | Marco Konig | Bike Aid | |
124. | Marko Kondic | Bosnia and Herzegovina | |
125. | Lorenzo Marenzi | Meridiana Kamen Team | |
126. | Michał Gałka | Maloja Pushbikers | |
127. | Kevin Rivera | Bardiani-CSF-Faizanè | |
128. | Emanuele Onesti | Giotti Victoria-Savini Due | |
129. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
130. | Nicola Jolidon | Massi Vivo-Conecta | |
131. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
132. | Luca Jolidon | Massi Vivo-Conecta | |
133. | Nikola Levkov | North Macedonia | |
134. | Matthias Schnapka | Bike Aid | |
135. | Viktor Vanchevski | North Macedonia | 00:52 |
136. | Kristijan Vanchevski | North Macedonia | |
137. | Goran Kuzmanovski | North Macedonia | 00:59 |
138. | Slobodan Milonjic | Montenegro | 03:22 |
139. | Marko Danilovic | Serbia | |
140. | Franz Schlachter | Maloja Pushbikers | |
141. | Evan Burtnik | XSpeed United Continental | 04:45 |
142. | Dražen Akrap | Bosnia and Herzegovina | 05:14 |
143. | Siniša Lukic | Bosnia and Herzegovina | |
144. | Andrej Petrushevski | North Macedonia | 06:08 |
145. | Ivan Gardasevic | Montenegro | |
146. | Adrian Banaszek | Mazowsze Serce Polski | 06:21 |
147. | David Petrusevski | North Macedonia | 06:41 |
148. | Nikola Vrbanc | Meridiana Kamen Team | 08:12 |
149. | Matija Bedic | Meridiana Kamen Team | 08:22 |
150. | Emil Dima | Giotti Victoria-Savini Due | |
151. | Bojan Stojcevski | North Macedonia | |
152. | Miloš Lazarevic | Montenegro | 08:33 |
153. | Danilo Vukcevic | Montenegro | 11:08 |
154. | Zoran Tepavcevic | Montenegro |