Aurela Nerlo w TKK Pacfic – Nestle Fitness

Aurela Nerlo w sezonie 2021 reprezentowała będzie Toruński Klub Kolarski Pacific – Nestle Fitness.

22-letnia zawodniczka po roku spędzonym w barwach CCC-Liv wraca na polskie podwórko, do klubu, który reprezentowała już w przeszłości.

Nerlo przed rokiem zajęła 4. miejsce w jeździe indywidualnej na czas orliczek podczas mistrzostw Europy, została mistrzynią Polski orliczek w tej konkurencji, a także wywalczyła 2. miejsce w czeskim wyścigu Tour de Feminin.

W tym roku, wobec przestawionego pandemią sezonu, startowała tylko w mistrzostwach Europy, notując 12. wynik na czasówce orliczek. Na polskim podwórku zajęła 3. miejsce w wyścigu Śladami Królewny Anny Wazówny, a także wygrała czasowkę podczas Pucharu Polski w Koziegłowach.