Lorena Wiebes (Team Sunweb) wygrała otwarcie 6. edycji wyścigu Ceratizit Madrid Challenge by La Vuelta.
Holenderka na finiszu pokonała Włoszkę Elisę Balsamo (Valcar – Travel & Service) oraz Lisę Brennauer (Ceratizit-WNT).
Małgorzata Jasińska (Cronos – Casa Dorada) przyjechała na 29. miejscu.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Lorena Wiebes | Team Sunweb | 2:00:16 |
2. | Elisa Balsamo | Valcar-Travel & Service | |
3. | Lisa Brennauer | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
4. | Jelena Eric | Movistar Team | |
5. | Alice Barnes | Canyon SRAM Racing | 00:03 |
6. | Silvia Zanardi | Bepink | 00:04 |
7. | Alexis Ryan | Canyon SRAM Racing | |
8. | Laura Asencio | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
9. | Vittoria Guazzini | Valcar-Travel & Service | |
10. | Sarah Roy | Mitchelton-Scott | |
11. | Ellen van Dijk | Trek-Segafredo Women | |
12. | Letizia Paternoster | Trek-Segafredo Women | |
13. | Annemiek van Vleuten | Mitchelton-Scott | |
14. | Lucy van der Haar | Hitec Products | |
15. | Elisa Longo Borghini | Trek-Segafredo Women | |
16. | Eugenia Bujak | Alé BTC Ljubljana | |
17. | Audrey Cordon-ragot | Trek-Segafredo Women | |
18. | Giorgia Catarzi | Bepink | |
19. | Christina Schweinberger | Doltcini-Van Eyck Sport | |
20. | Leah Kirchmann | Team Sunweb | |
21. | Minke Bakker | Doltcini-Van Eyck Sport | |
22. | Elizabeth Holden | Bizkaia Durango | |
23. | Marta Bastianelli | Alé BTC Ljubljana | |
24. | Barbara Guarischi | Movistar Team | |
25. | Susana Perez | Rio Miera-Cantabria Deporte | |
26. | Camilla Alessio | Bepink | |
27. | Sara Martin | Sopela Women's Team | |
28. | Maaike Boogaard | Alé BTC Ljubljana | |
29. | Małgorzata Jasińska | Cronos Casa Dorada Women Cycling | |
30. | Christa Riffel | Canyon SRAM Racing | |
31. | Maria Giulia Confalonieri | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
32. | Liane Lippert | Team Sunweb | |
33. | Julie Leth | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
34. | Sandra Alonso | Cronos Casa Dorada Women Cycling | |
35. | Urša Pintar | Alé BTC Ljubljana | |
36. | Gloria Rodriguez | Movistar Team | |
37. | Rotem Gafinovitz | Canyon SRAM Racing | |
38. | Hannah Ludwig | Canyon SRAM Racing | |
39. | Georgia Williams | Mitchelton-Scott | |
40. | Emilie Fortin | Bizkaia Durango | |
41. | Rachel Neylan | Cronos Casa Dorada Women Cycling | |
42. | Simona Frapporti | Bepink | |
43. | Eri Yonamine | Alé BTC Ljubljana | |
44. | Ella Harris | Canyon SRAM Racing | |
45. | Julia Soek | Team Sunweb | |
46. | Marieke de Groot | Doltcini-Van Eyck Sport | |
47. | Silvia Valsecchi | Bepink | |
48. | Mireia Trias | Massi-Tactic Women Team | |
49. | Belén Lopez | Massi-Tactic Women Team | |
50. | Nicole Hanselmann | Doltcini-Van Eyck Sport | |
51. | Marta Cavalli | Valcar-Travel & Service | |
52. | Alessia Vigilia | Cronos Casa Dorada Women Cycling | |
53. | Barbara Malcotti | Valcar-Travel & Service | |
54. | Alicia Gonzalez | Movistar Team | |
55. | Katrine Aalerud | Movistar Team | |
56. | Alba Teruel | Movistar Team | |
57. | Sarah Rijkes | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
58. | Lara Vieceli | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
59. | Mieke Kroger | Hitec Products | |
60. | Jessica Allen | Mitchelton-Scott | |
61. | Jessica Roberts | Mitchelton-Scott | |
62. | Vita Heine | Hitec Products | |
63. | Chiara Consonni | Valcar-Travel & Service | |
64. | Ilaria Sanguineti | Valcar-Travel & Service | |
65. | Janneke Ensing | Mitchelton-Scott | |
66. | Paula Diaz | Rio Miera-Cantabria Deporte | 03:35 |
67. | Claire Steels | Sopela Women's Team | 05:55 |
68. | Carolina Esteban | Rio Miera-Cantabria Deporte | |
69. | Lydia Iglesias | Cronos Casa Dorada Women Cycling | 05:57 |
70. | Vania Canvelli | Bepink | |
71. | Mireia Benito | Massi-Tactic Women Team | |
72. | Gabrielle Pilote-fortin | Massi-Tactic Women Team | |
73. | Anna Trevisi | Alé BTC Ljubljana | |
74. | Emma Ortiz Bonilla | Sopela Women's Team | 06:21 |
75. | Martina Moreno | Massi-Tactic Women Team | 09:13 |
76. | Ariana Gilabert | Bizkaia Durango | |
77. | Patricia Ortega | Massi-Tactic Women Team | |
78. | Laura Tenorio | Rio Miera-Cantabria Deporte | 09:21 |
79. | Elisabet Escursell | Rio Miera-Cantabria Deporte | 00:04 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Lorena Wiebes | Team Sunweb | 2:00:01 |
2. | Elisa Balsamo | Valcar-Travel & Service | 00:05 |
3. | Lisa Brennauer | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 00:10 |
4. | Jelena Eric | Movistar Team | 00:15 |
5. | Alice Barnes | Canyon SRAM Racing | 00:18 |
6. | Silvia Zanardi | Bepink | 00:19 |
7. | Alexis Ryan | Canyon SRAM Racing | |
8. | Laura Asencio | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
9. | Vittoria Guazzini | Valcar-Travel & Service | |
10. | Sarah Roy | Mitchelton-Scott | |
11. | Ellen van Dijk | Trek-Segafredo Women | |
12. | Letizia Paternoster | Trek-Segafredo Women | |
13. | Annemiek van Vleuten | Mitchelton-Scott | |
14. | Lucy van der Haar | Hitec Products | |
15. | Elisa Longo Borghini | Trek-Segafredo Women | |
16. | Eugenia Bujak | Alé BTC Ljubljana | |
17. | Audrey Cordon-ragot | Trek-Segafredo Women | |
18. | Giorgia Catarzi | Bepink | |
19. | Christina Schweinberger | Doltcini-Van Eyck Sport | |
20. | Leah Kirchmann | Team Sunweb | |
21. | Minke Bakker | Doltcini-Van Eyck Sport | |
22. | Elizabeth Holden | Bizkaia Durango | |
23. | Marta Bastianelli | Alé BTC Ljubljana | |
24. | Barbara Guarischi | Movistar Team | |
25. | Susana Perez | Rio Miera-Cantabria Deporte | |
26. | Camilla Alessio | Bepink | |
27. | Sara Martin | Sopela Women's Team | |
28. | Maaike Boogaard | Alé BTC Ljubljana | |
29. | Małgorzata Jasińska | Cronos Casa Dorada Women Cycling | |
30. | Christa Riffel | Canyon SRAM Racing | |
31. | Maria Giulia Confalonieri | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
32. | Liane Lippert | Team Sunweb | |
33. | Julie Leth | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
34. | Sandra Alonso | Cronos Casa Dorada Women Cycling | |
35. | Urša Pintar | Alé BTC Ljubljana | |
36. | Gloria Rodriguez | Movistar Team | |
37. | Rotem Gafinovitz | Canyon SRAM Racing | |
38. | Hannah Ludwig | Canyon SRAM Racing | |
39. | Georgia Williams | Mitchelton-Scott | |
40. | Emilie Fortin | Bizkaia Durango | |
41. | Rachel Neylan | Cronos Casa Dorada Women Cycling | |
42. | Simona Frapporti | Bepink | |
43. | Eri Yonamine | Alé BTC Ljubljana | |
44. | Ella Harris | Canyon SRAM Racing | |
45. | Julia Soek | Team Sunweb | |
46. | Marieke de Groot | Doltcini-Van Eyck Sport | |
47. | Silvia Valsecchi | Bepink | |
48. | Mireia Trias | Massi-Tactic Women Team | |
49. | Belén Lopez | Massi-Tactic Women Team | |
50. | Nicole Hanselmann | Doltcini-Van Eyck Sport | |
51. | Marta Cavalli | Valcar-Travel & Service | |
52. | Alessia Vigilia | Cronos Casa Dorada Women Cycling | |
53. | Barbara Malcotti | Valcar-Travel & Service | |
54. | Alicia Gonzalez | Movistar Team | |
55. | Katrine Aalerud | Movistar Team | |
56. | Alba Teruel | Movistar Team | |
57. | Sarah Rijkes | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
58. | Lara Vieceli | Ceratizit-WNT Pro Cycling | |
59. | Mieke Kroger | Hitec Products | |
60. | Jessica Allen | Mitchelton-Scott | |
61. | Jessica Roberts | Mitchelton-Scott | |
62. | Vita Heine | Hitec Products | |
63. | Chiara Consonni | Valcar-Travel & Service | |
64. | Ilaria Sanguineti | Valcar-Travel & Service | |
65. | Janneke Ensing | Mitchelton-Scott | |
66. | Elisabet Escursell | Rio Miera-Cantabria Deporte | |
67. | Paula Diaz | Rio Miera-Cantabria Deporte | 03:50 |
68. | Claire Steels | Sopela Women's Team | 06:10 |
69. | Carolina Esteban | Rio Miera-Cantabria Deporte | |
70. | Lydia Iglesias | Cronos Casa Dorada Women Cycling | 06:12 |
71. | Vania Canvelli | Bepink | |
72. | Mireia Benito | Massi-Tactic Women Team | |
73. | Gabrielle Pilote-fortin | Massi-Tactic Women Team | |
74. | Anna Trevisi | Alé BTC Ljubljana | |
75. | Emma Ortiz Bonilla | Sopela Women's Team | 06:36 |
76. | Martina Moreno | Massi-Tactic Women Team | 09:28 |
77. | Ariana Gilabert | Bizkaia Durango | |
78. | Patricia Ortega | Massi-Tactic Women Team | |
79. | Laura Tenorio | Rio Miera-Cantabria Deporte | 09:36 |