Tour du Poitou-Charentes 2020: etap 3a. Sander Armee przed południem

Sander Armee

Sander Armee (Lotto-Soudal) wygrał pierwszą część trzeciego etapu Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine.

Belg wyprzedził Luce Mozzato (B&B Hotels - Vital Concept) i Alvaro Hodega (Deceuninck - Quick Step). Szymon Sajnok (CCC Team) zajął 20. miejsce.

Liderem wyścigu pozostaje Arnaud Demare (Groupama-FDJ).

Wyniki etapu 3a. Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine 2020 (2.1), Chasseneuil-du-Poitou - Jaunay-Marigny (97,9 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Sander ArmeeLotto Soudal2:11:13
2.Luca MozzatoB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM00:03
3.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step
4.Pierre BarbierNippo Delko One Provence
5.Lorrenzo ManzinTeam Total Direct Energie
6.Jon IrisarriCaja Rural-Seguros RGA
7.Arnaud DemareGroupama-FDJ
8.Alexander KriegerAlpecin-Fenix
9.Harm VanhouckeLotto Soudal
10.Gijs van HoeckeCCC Team
11.Joey RosskopfCCC Team
12.Stan DewulfLotto Soudal
13.Ian GarrisonDeceuninck-Quick Step
14.Shane ArchboldDeceuninck-Quick Step
15.Silvan DillierAG2R La Mondiale
16.Jacopo GuarnieriGroupama-FDJ
17.Alexandre GeniezAG2R La Mondiale
18.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA
19.Bert van LerbergheDeceuninck-Quick Step
20.Szymon SajnokCCC Team
21.Thomas BoudatTeam Arkéa Samsic
22.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic
23.Dorian GodonAG2R La Mondiale
24.Tosh van der SandeLotto Soudal
25.Corné van KesselCircus-Wanty Gobert
26.Frederik RodenbergUno-X Pro Cycling Team
27.James ShawRiwal Securitas Cycling Team
28.Davide MartinelliAstana Pro Team
29.Josef CernyCCC Team
30.Petr VakocAlpecin-Fenix
31.Emil VinjeboRiwal Securitas Cycling Team
32.Floris de TierAlpecin-Fenix
33.Iván Garcia CortinaBahrain-McLaren
34.Antonio AnguloEuskaltel-Euskadi
35.Julius JohansenUno-X Pro Cycling Team
36.Mikel AristiEuskaltel-Euskadi
37.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
38.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
39.Orluis AularCaja Rural-Seguros RGA00:12
40.Matis LouvelTeam Arkéa Samsic
41.Jordan LevasseurNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
42.Will BartaCCC Team
43.Brian van GoethemLotto Soudal
44.Florian MaitreTeam Total Direct Energie
45.Ivan CentroneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
46.Enrico BattaglinBahrain-McLaren
47.Christoffer LissonRiwal Securitas Cycling Team
48.Laurens de VreeseAstana Pro Team
49.Tobias KongstadRiwal Securitas Cycling Team
50.Ramūnas NavardauskasNippo Delko One Provence
51.Frederik BackaertB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
52.Elmar ReindersRiwal Securitas Cycling Team
53.Łukasz OwsianTeam Arkéa Samsic
54.Alexis GougeardAG2R La Mondiale
55.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
56.Thomas DegandCircus-Wanty Gobert
57.Ben TulettAlpecin-Fenix
58.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits
59.Jimmy JanssensAlpecin-Fenix
60.Ramon SinkeldamGroupama-FDJ
61.Erik Nordsaeter ResellUno-X Pro Cycling Team
62.Mikel IturriaEuskaltel-Euskadi
63.Aritz BaguesCaja Rural-Seguros RGA
64.Sergio Roman MartinCaja Rural-Seguros RGA
65.Lasse Norman HansenAlpecin-Fenix
66.Benjamin ThomasGroupama-FDJ
67.Alfdan de DeckerCircus-Wanty Gobert00:24
68.Hernando BohorquezAstana Pro Team00:28
69.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team00:32
70.Yevgeniy GidichAstana Pro Team
71.Senne LeysenAlpecin-Fenix00:36
72.Syver WÆrstedUno-X Pro Cycling Team
73.Jérémy LeveauNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
74.Jonathan DibbenLotto Soudal
75.Fernando BarceloCofidis, Solutions Crédits
76.Fumiyuki BeppuNippo Delko One Provence
77.Giovanni LonardiBardiani-CSF-Faizanè
78.Enrico ZanoncelloCofidis, Solutions Crédits
79.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
80.Attilio VivianiCofidis, Solutions Crédits00:41
81.Riccardo MinaliNippo Delko One Provence
82.Guillaume van KeirsbulckCCC Team00:43
83.Txomin JuaristiEuskaltel-Euskadi
84.Dzmitry ZhyhunouEuskaltel-Euskadi00:47
85.Romain Le RouxTeam Arkéa Samsic
86.Yukiya ArashiroBahrain-McLaren00:54
87.Julen IrizarEuskaltel-Euskadi00:58
88.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie
89.Jérémy LecroqB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM01:01
90.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits01:05
91.Justin MottierB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
92.François BidardAG2R La Mondiale
93.Bert de BackerB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM01:10
94.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic01:24
95.Julien MoriceB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
96.Héctor SaezCaja Rural-Seguros RGA
97.Tony HurelSt Michel-Auber9301:35
98.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
99.Bryan AlaphilippeSt Michel-Auber93
100.Heinrich HausslerBahrain-McLaren01:43
101.Iljo KeisseDeceuninck-Quick Step01:48
102.Stijn SteelsDeceuninck-Quick Step01:56
103.Ignatas KonovalovasGroupama-FDJ02:41
104.Ludwig de WinterCircus-Wanty Gobert04:01
105.Fabio MazzuccoBardiani-CSF-Faizanè
106.Baptiste BleierSt Michel-Auber9304:28
107.José GoncalvesNippo Delko One Provence
108.Atsushi OkaNippo Delko One Provence
109.Daniil FominykhAstana Pro Team
110.Jonas GregaardAstana Pro Team
111.Grega BoleBahrain-McLaren
112.Lars SaugstadUno-X Pro Cycling Team
113.Francisco José VentosoCCC Team
114.Harry TanfieldAG2R La Mondiale
115.Rasmus IversenLotto Soudal
116.Diego LopezEuskaltel-Euskadi
117.Marco BenfattoBardiani-CSF-Faizanè
118.Morne van NiekerkSt Michel-Auber93
119.Iuri FilosiBardiani-CSF-Faizanè
120.Miles ScotsonGroupama-FDJ04:43
121.Damien GaudinTeam Total Direct Energie05:45
122.Matteo PelucchiBardiani-CSF-Faizanè05:49
123.Alessandro PessotBardiani-CSF-Faizanè
124.Marlon GaillardTeam Total Direct Energie05:56
125.Simon SellierTeam Total Direct Energie
126.Rasmus QuaadeRiwal Securitas Cycling Team
127.Nicolas Dalla ValleBardiani-CSF-Faizanè08:54
128.Hugo PageGroupama-FDJ09:22

Klasyfikacja generalna po etapie 3a

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Arnaud DemareGroupama-FDJ11:18:37
2.Alexander KriegerAlpecin-Fenix00:12
3.Silvan DillierAG2R La Mondiale00:15
4.Joey RosskopfCCC Team
5.Luca MozzatoB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM00:16
6.Lorrenzo ManzinTeam Total Direct Energie00:20
7.Tosh van der SandeLotto Soudal
8.Thomas BoudatTeam Arkéa Samsic
9.Pierre BarbierNippo Delko One Provence
10.Dorian GodonAG2R La Mondiale
11.Gijs van HoeckeCCC Team
12.Petr VakocAlpecin-Fenix
13.Bert van LerbergheDeceuninck-Quick Step
14.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic
15.Ian GarrisonDeceuninck-Quick Step
16.Corné van KesselCircus-Wanty Gobert
17.Floris de TierAlpecin-Fenix
18.Stan DewulfLotto Soudal
19.Emil VinjeboRiwal Securitas Cycling Team
20.Josef CernyCCC Team
21.Davide MartinelliAstana Pro Team
22.Julius JohansenUno-X Pro Cycling Team
23.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step00:24
24.Laurens de VreeseAstana Pro Team00:25
25.Benjamin ThomasGroupama-FDJ00:27
26.Tobias KongstadRiwal Securitas Cycling Team00:29
27.Christoffer LissonRiwal Securitas Cycling Team
28.Ben TulettAlpecin-Fenix
29.Enrico BattaglinBahrain-McLaren
30.Florian MaitreTeam Total Direct Energie
31.Erik Nordsaeter ResellUno-X Pro Cycling Team
32.Elmar ReindersRiwal Securitas Cycling Team
33.Ramūnas NavardauskasNippo Delko One Provence
34.Brian van GoethemLotto Soudal
35.Jacopo GuarnieriGroupama-FDJ00:32
36.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA00:34
37.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
38.Mikel AristiEuskaltel-Euskadi
39.Alexandre GeniezAG2R La Mondiale
40.Alexis GougeardAG2R La Mondiale00:36
41.Jordan LevasseurNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole00:43
42.Orluis AularCaja Rural-Seguros RGA
43.Frederik BackaertB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
44.Lasse Norman HansenAlpecin-Fenix
45.Will BartaCCC Team
46.Aritz BaguesCaja Rural-Seguros RGA
47.Ivan CentroneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
48.Thomas DegandCircus-Wanty Gobert
49.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
50.Jimmy JanssensAlpecin-Fenix
51.Mikel IturriaEuskaltel-Euskadi
52.Sergio Roman MartinCaja Rural-Seguros RGA
53.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits
54.Syver WÆrstedUno-X Pro Cycling Team00:53
55.Enrico ZanoncelloCofidis, Solutions Crédits
56.Antonio AnguloEuskaltel-Euskadi00:56
57.Attilio VivianiCofidis, Solutions Crédits00:58
58.Hernando BohorquezAstana Pro Team00:59
59.Zhandos BizhigitovAstana Pro Team01:02
60.James ShawRiwal Securitas Cycling Team01:03
61.Yevgeniy GidichAstana Pro Team
62.Szymon SajnokCCC Team01:04
63.Jérémy LeveauNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole01:07
64.Jonathan DibbenLotto Soudal
65.Ramon SinkeldamGroupama-FDJ01:11
66.Riccardo MinaliNippo Delko One Provence01:12
67.Shane ArchboldDeceuninck-Quick Step01:16
68.Romain Le RouxTeam Arkéa Samsic01:18
69.Yukiya ArashiroBahrain-McLaren01:23
70.François BidardAG2R La Mondiale01:36
71.Bert de BackerB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM01:41
72.Julien MoriceB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM01:53
73.Tony HurelSt Michel-Auber9302:06
74.Heinrich HausslerBahrain-McLaren02:53
75.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic03:03
76.Stijn SteelsDeceuninck-Quick Step03:12
77.Ignatas KonovalovasGroupama-FDJ
78.Jon IrisarriCaja Rural-Seguros RGA04:04
79.Frederik RodenbergUno-X Pro Cycling Team04:30
80.Fabio MazzuccoBardiani-CSF-Faizanè04:32
81.Marco BenfattoBardiani-CSF-Faizanè04:57
82.Grega BoleBahrain-McLaren04:59
83.Jonas GregaardAstana Pro Team
84.Iván Garcia CortinaBahrain-McLaren05:14
85.Miles ScotsonGroupama-FDJ
86.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole05:20
87.Lars SaugstadUno-X Pro Cycling Team05:21
88.Łukasz OwsianTeam Arkéa Samsic05:29
89.Alfdan de DeckerCircus-Wanty Gobert05:41
90.Jérémy LecroqB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM05:53
91.Daniil FominykhAstana Pro Team05:59
92.Guillaume van KeirsbulckCCC Team06:00
93.Fumiyuki BeppuNippo Delko One Provence06:07
94.Giovanni LonardiBardiani-CSF-Faizanè
95.Fernando BarceloCofidis, Solutions Crédits
96.Damien GaudinTeam Total Direct Energie06:10
97.Dzmitry ZhyhunouEuskaltel-Euskadi06:18
98.Simon SellierTeam Total Direct Energie06:27
99.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic06:55
100.Senne LeysenAlpecin-Fenix06:59
101.Harm VanhouckeLotto Soudal09:04
102.Matis LouvelTeam Arkéa Samsic09:14
103.Iljo KeisseDeceuninck-Quick Step10:00
104.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie
105.Txomin JuaristiEuskaltel-Euskadi10:06
106.Julen IrizarEuskaltel-Euskadi10:21
107.Iuri FilosiBardiani-CSF-Faizanè10:34
108.José GoncalvesNippo Delko One Provence10:35
109.Francisco José VentosoCCC Team
110.Sander ArmeeLotto Soudal10:51
111.Marlon GaillardTeam Total Direct Energie11:27
112.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber9312:05
113.Alessandro PessotBardiani-CSF-Faizanè12:39
114.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits12:55
115.Bryan AlaphilippeSt Michel-Auber9313:04
116.Atsushi OkaNippo Delko One Provence13:51
117.Héctor SaezCaja Rural-Seguros RGA14:54
118.Baptiste BleierSt Michel-Auber9316:18
119.Morne van NiekerkSt Michel-Auber9317:55
120.Rasmus QuaadeRiwal Securitas Cycling Team19:24
121.Hugo PageGroupama-FDJ20:33
122.Harry TanfieldAG2R La Mondiale22:01
123.Matteo PelucchiBardiani-CSF-Faizanè23:23
124.Diego LopezEuskaltel-Euskadi24:15
125.Justin MottierB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM24:18
126.Rasmus IversenLotto Soudal26:57
127.Ludwig de WinterCircus-Wanty Gobert30:07
128.Nicolas Dalla ValleBardiani-CSF-Faizanè32:52

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: