Kategorie: WiadomościZespoły

Trek-Segafredo zamknął skład na sezon 2020

27 kolarzy znalazło się w składzie ekipy Trek-Segafredo na sezon 2020.

Gwiazdą zespołu będzie pozyskany z Bahrain-Merida Vincenzo Nibali. Włoch ma być liderem amerykańskiej ekipy na największe etapówki, tym samym zdejmując większą presję z bark Australijczyka Richiego Porte'a.

Porte i Nibali, obaj na karku mający 34 wiosen, w wyścigach etapowych i największych klasykach wspomagani będą przez niewiele młodszego Bauke Mollemę, natomiast powiew młodości w wiosennych klasykach wniesie mistrz świata Mads Pedersen.

Za wyniki na poziomie WorldTour odpowiedzialni powinni być także agresywnie jeżdżący zawodnicy jak Giulio Ciccone, Toms Skujins czy Jasper Stuyven i Edward Theuns.

W składzie znaleźli się Włosi Gianluca Brambilla, Giulio Ciccone, Nicola Conci, Jacopo Mosca, Matteo Moschetti, Antonio Nibali, Vincenzo Nibali, Duńczycy Niklas Eg, Mads Pedersen i Alexander Kamp, Luksemburczycy Alex Kirsch i Michel Ries, Łotysze Toms Skujins i Emils Liepins, Belgowie Jasper Stuyven, Edward Theuns, Australijczycy Richie Porte, Will Clarke, Holendrzy Bauke Mollema, Koen de Kort, Francuzi Julien Bernard i Kenny Elissonde, Amerykanie Kiel Reijnen i Quinn Simmons, Irlandczyk Ryan Mullen, Hiszpan Juan Pedro López i Brytyjczyk Charlie Quarterman.

Redakcja rowery.org

Share
Opublikowane przez
Redakcja rowery.org

Recent Posts

Egan Bernal chętnie na Giro i chętnie na Tour

Egan Bernal nie miałby nic przeciwko połączeniu startów w Giro d'Italia i Tour de France w sezonie 2020. (więcej…)

5 grudnia 2019, 14:57

MPCC apeluje o walkę z "protokołem dopingowym"

Ruch na rzecz wiarygodnego kolarstwa (MPCC) zaapelował do Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) o zmianę podejścia do prowadzenia testów antydopingowych. (więcej…)

5 grudnia 2019, 07:05

Bahrain-Merida zmienia się w Bahrain McLaren

Team Bahrain-Merida w sezonie 2020 występował będzie pod szyldem Bahrain McLaren. (więcej…)

4 grudnia 2019, 14:39

Travis McCabe dostanie szansę w Israel Cycling Academy

Amerykanin Travis McCabe zasili zespół Israel Cycling Academy. 30-latek podpisał roczny kontrakt z grupą, która w sezonie 2020 liczy na…

4 grudnia 2019, 13:06

Total Direct Energie zrezygnuje z Giro d'Italia

Zespół Jeana-René Bernaudeau ma oddać zaproszenie do Giro d'Italia, przychylając się do prośby organizatora wyścigu, informuje "L'Equipe". (więcej…)

4 grudnia 2019, 12:03

Dariusz Banaszek organizuje ekipę kontynentalną

Dariusz Banaszek w sezonie 2020 prowadził będzie grupę kolarską. Zespół występować ma na poziomie kontynentalnym, a w jego składzie znaleźć…

4 grudnia 2019, 10:36