PostNord Danmark Rundt 2019: etap 2. Martin Toft Madsen najszybszy w czasówce

Martin Toft Madsen

Martin Toft Madsen (BHS – Almeborg-Bornholm) wygrał w drugim dniu PostNord Danmark Rundt jazdę indywidualną na czas, rozegraną w Grindsted.

34-letni kolarz gospodarzy na płaskim jak stół odcinku o długości 17 kilometrów był o 11 sekund lepszy od Rasmusa Quaade (Riwal Readynez) i Madsa Würtza (reprezentacja Danii).

Jakub Kaczmarek (Team Hurom) wykręcił 46. czas dnia.

Würtz wyszedł na prowadzenie w wyścigu.

Wyniki 2. etapu PostNord Danmark Rundt 2019 (2.HC), Grindsted - Grindsted (17 km, jazda indywidualna na czas):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Martin Toft MadsenBHS-Almeborg-Bornholm19:35
2.Rasmus QuaadeRiwal Readynez Cycling Team00:11
3.Mads Wurtz SchmidtDenmark
4.Niklas LarsenColoQuick
5.Mikkel BjergHagens Berman Axeon00:12
6.Brent van MoerLotto Soudal00:19
7.Jonas VingegaardJumbo-Visma
8.Lasse Norman HansenCorendon-Circus00:20
9.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy00:24
10.Koen BouwmanJumbo-Visma00:27
11.Louis VervaekeTeam Sunweb00:31
12.Jasper de BuystLotto Soudal00:34
13.Tiesj BenootLotto Soudal00:35
14.Alexander KampRiwal Readynez Cycling Team00:36
15.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb
16.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto00:41
17.Christoffer LissonBHS-Almeborg-Bornholm00:42
18.Julius JohansenColoQuick00:45
19.Florian StorkTeam Sunweb00:46
20.Ian GarrisonHagens Berman Axeon
21.Ole ForfangJoker Fuel of Norway
22.Mathias BregnhojBHS-Almeborg-Bornholm00:48
23.Torkil VeyheRiwal Readynez Cycling Team00:49
24.Krists NeilandsIsrael Cycling Academy00:50
25.Joris NieuwenhuisTeam Sunweb
26.Johan Le BonVital Concept-B&B Hotels00:51
27.Elmar ReindersRoompot-Charles00:54
28.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon01:00
29.Edgar PintoW52 / FC Porto01:01
30.Gustavo CesarW52 / FC Porto
31.Silas Zacharias ClemmensenTeam Waoo01:02
32.Antonio CarvalhoW52 / FC Porto01:03
33.Jonas RickaertCorendon-Circus01:04
34.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels
35.Pascal EenkhoornJumbo-Visma
36.Frederik MuffDenmark01:05
37.Conor DunneIsrael Cycling Academy01:06
38.Martin MortensenTeam Waoo
39.Emil VinjeboRiwal Readynez Cycling Team01:08
40.Rasmus IversenLotto Soudal01:09
41.Martin SalmonTeam Sunweb01:14
42.David van der PoelCorendon-Circus
43.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels
44.Bjørn Tore HoemJoker Fuel of Norway01:16
45.Mads RahbekBHS-Almeborg-Bornholm
46.Jakub KaczmarekTeam Hurom
47.Philipp WalslebenCorendon-Circus01:18
48.Adrian KurekTeam Hurom01:19
49.Jakob EgholmHagens Berman Axeon01:20
50.Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team01:22
51.Jeppe AaskovColoQuick01:25
52.Tim MerlierCorendon-Circus
53.Louis BendixenDenmark
54.Declan IrvineTeam Novo Nordisk01:26
55.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
56.Ricardo MestreW52 / FC Porto01:27
57.João RodriguesW52 / FC Porto01:29
58.Michael CarbelTeam Waoo01:31
59.Kris BoeckmansVital Concept-B&B Hotels
60.Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team01:33
61.Fridtjof RoinÅsJoker Fuel of Norway
62.Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team
63.Charles PlanetTeam Novo Nordisk01:34
64.Gerben ThijssenLotto Soudal01:35
65.Marten KooistraTeam Sunweb01:37
66.Frederik RodenbergColoQuick01:39
67.Huub DuijnRoompot-Charles01:40
68.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma01:43
69.Péter KusztorTeam Novo Nordisk
70.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon01:44
71.Jonny BrownHagens Berman Axeon01:45
72.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise01:46
73.Jelle VanendertLotto Soudal
74.Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team01:47
75.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
76.Andrea PeronTeam Novo Nordisk01:49
77.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
78.Andreas HyldgaardTeam Waoo01:51
79.Andreas VangstadJoker Fuel of Norway
80.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels
81.Pieter WeeningRoompot-Charles01:52
82.Justin TimmermansRoompot-Charles01:57
83.Herman DahlJoker Fuel of Norway
84.Mirco MaestriBardiani-CSF01:58
85.Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Team02:00
86.Paolo SimionBardiani-CSF02:04
87.Marcin BudzińskiTeam Hurom02:06
88.Kévin RezaVital Concept-B&B Hotels02:07
89.Antwan TolhoekJumbo-Visma
90.Umberto PoliTeam Novo Nordisk02:09
91.Nicolai BrochnerRiwal Readynez Cycling Team
92.Tom LeezerJumbo-Visma02:11
93.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk02:12
94.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy02:16
95.Rasmus GuldhammerTeam Waoo02:17
96.Aksel Skot-hansenColoQuick
97.Alessandro PessotBardiani-CSF02:19
98.Steffen MunkColoQuick02:20
99.Norbert BanaszekTeam Hurom02:21
100.Jesper SchultzTeam Waoo02:24
101.Arjen LivynsRoompot-Charles02:28
102.Nicklas Amdi PedersenBHS-Almeborg-Bornholm
103.Emil ToudalBHS-Almeborg-Bornholm02:29
104.Umberto OrsiniBardiani-CSF
105.Oivind LukkedahlJoker Fuel of Norway02:30
106.Tobiasz PawlakTeam Hurom02:32
107.Michael BrescianiBardiani-CSF02:36
108.Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team
109.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
110.Jonas Aaen JorgensenRiwal Readynez Cycling Team02:38
111.Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy02:39
112.Marcel MeisenCorendon-Circus02:42
113.Marco MaroneseBardiani-CSF02:52
114.Mads Ostergaard KristensenDenmark03:16
115.Kamil ZielińskiTeam Hurom03:20
116.Sasha WeemaesSport Vlaanderen-Baloise03:25
117.Matias MalmbergDenmark03:32
118.Frederik Irgens JensenDenmark04:12

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Mads Wurtz SchmidtDenmark4:14:34
2.Niklas LarsenColoQuick
3.Rasmus QuaadeRiwal Readynez Cycling Team00:03
4.Mikkel BjergHagens Berman Axeon00:04
5.Martin Toft MadsenBHS-Almeborg-Bornholm00:10
6.Brent van MoerLotto Soudal00:11
7.Jonas VingegaardJumbo-Visma
8.Lasse Norman HansenCorendon-Circus00:12
9.Tiesj BenootLotto Soudal00:14
10.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy00:16
11.Jasper de BuystLotto Soudal00:17
12.Koen BouwmanJumbo-Visma00:19
13.Louis VervaekeTeam Sunweb00:23
14.Alexander KampRiwal Readynez Cycling Team00:28
15.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb
16.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto00:33
17.Christoffer LissonBHS-Almeborg-Bornholm00:34
18.Florian StorkTeam Sunweb00:38
19.Ian GarrisonHagens Berman Axeon
20.Ole ForfangJoker Fuel of Norway
21.Krists NeilandsIsrael Cycling Academy00:39
22.Mathias BregnhojBHS-Almeborg-Bornholm00:40
23.Joris NieuwenhuisTeam Sunweb00:42
24.Johan Le BonVital Concept-B&B Hotels00:43
25.Elmar ReindersRoompot-Charles00:46
26.Edgar PintoW52 / FC Porto00:53
27.Gustavo CesarW52 / FC Porto
28.Silas Zacharias ClemmensenTeam Waoo00:54
29.Antonio CarvalhoW52 / FC Porto00:55
30.Pascal EenkhoornJumbo-Visma00:56
31.Emil VinjeboRiwal Readynez Cycling Team01:00
32.Martin SalmonTeam Sunweb01:06
33.David van der PoelCorendon-Circus
34.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels
35.Bjørn Tore HoemJoker Fuel of Norway01:08
36.Jakub KaczmarekTeam Hurom
37.Philipp WalslebenCorendon-Circus01:10
38.Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team01:14
39.Martin MortensenTeam Waoo01:16
40.Jeppe AaskovColoQuick01:17
41.Tim MerlierCorendon-Circus
42.Louis BendixenDenmark
43.Declan IrvineTeam Novo Nordisk01:18
44.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
45.João RodriguesW52 / FC Porto01:21
46.Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team01:22
47.Michael CarbelTeam Waoo01:23
48.Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team01:25
49.Charles PlanetTeam Novo Nordisk01:26
50.Gerben ThijssenLotto Soudal01:27
51.Marten KooistraTeam Sunweb01:29
52.Huub DuijnRoompot-Charles01:32
53.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma
54.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise
55.Péter KusztorTeam Novo Nordisk01:35
56.Mads RahbekBHS-Almeborg-Bornholm
57.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon01:36
58.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise01:38
59.Jelle VanendertLotto Soudal
60.Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team01:39
61.Andrea PeronTeam Novo Nordisk01:41
62.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
63.Pieter WeeningRoompot-Charles01:44
64.Herman DahlJoker Fuel of Norway01:49
65.Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Team01:52
66.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon01:53
67.Rasmus IversenLotto Soudal01:57
68.Marcin BudzinskiTeam Hurom01:58
69.Kévin RezaVital Concept-B&B Hotels01:59
70.Antwan TolhoekJumbo-Visma
71.Tom LeezerJumbo-Visma02:03
72.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy02:08
73.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels
74.Rasmus GuldhammerTeam Waoo02:09
75.Alessandro PessotBardiani-CSF02:11
76.Jesper SchultzTeam Waoo02:16
77.Frederik MuffDenmark02:18
78.Arjen LivynsRoompot-Charles02:20
79.Nicklas Amdi PedersenBHS-Almeborg-Bornholm
80.Umberto OrsiniBardiani-CSF02:21
81.Oivind LukkedahlJoker Fuel of Norway02:22
82.Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team02:26
83.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles02:28
84.Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy02:31
85.Marcel MeisenCorendon-Circus02:34
86.Adrian KurekTeam Hurom02:35
87.Conor DunneIsrael Cycling Academy02:39
88.Justin TimmermansRoompot-Charles02:50
89.Mads Ostergaard KristensenDenmark03:08
90.Kris BoeckmansVital Concept-B&B Hotels03:09
91.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels03:21
92.Julius JohansenColoQuick03:23
93.Umberto PoliTeam Novo Nordisk03:39
94.Michael BrescianiBardiani-CSF03:40
95.Emil ToudalBHS-Almeborg-Bornholm03:59
96.Frederik Irgens JensenDenmark04:04
97.Jonas Aaen JorgensenRiwal Readynez Cycling Team04:08
98.Andreas VangstadJoker Fuel of Norway04:12
99.Frederik RodenbergColoQuick04:17
100.Fridtjof RoinÅsJoker Fuel of Norway04:52
101.Steffen MunkColoQuick04:58
102.Andreas HyldgaardTeam Waoo05:09
103.Mirco MaestriBardiani-CSF05:17
104.Paolo SimionBardiani-CSF05:22
105.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk05:31
106.Norbert BanaszekTeam Hurom05:40
107.Tobiasz PawlakTeam Hurom05:51
108.Torkil VeyheRiwal Readynez Cycling Team06:03
109.Marco MaroneseBardiani-CSF06:11
110.Jonas RickaertCorendon-Circus06:18
111.Aksel Skot-hansenColoQuick06:22
112.Jakob EgholmHagens Berman Axeon06:34
113.Jonny BrownHagens Berman Axeon06:59
114.Nicolai BrochnerRiwal Readynez Cycling Team07:23
115.Ricardo MestreW52 / FC Porto08:14
116.Kamil ZielińskiTeam Hurom08:34
117.Sasha WeemaesSport Vlaanderen-Baloise13:59
118.Matias MalmbergDenmark14:09

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: