Tiesj Benoot (Lotto Soudal) zwyciężył na mecie pierwszego etapu 29. wyścigu dookoła Danii.
Belg po akcji podjętej na końcowych kilometrach przez siedmiu zawodników pokonał kolegę klubowego Jaspera de Buysta oraz Amaury’a Capiota (Sport Vlaanderen – Baloise).
Marcin Budziński z Team Hurom zajął na początek 20. miejsce.
🇧🇪@TiesjBenoot of 🇧🇪@Lotto_Soudal wins stage 1 of 🇩🇰@postnorddkrundt #pndkr19 (📺@Eurosport_IT) pic.twitter.com/9PJJUUa0pr
— World Cycling Stats (@wcsbike) August 21, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Tiesj Benoot | Lotto Soudal | 3:54:48 |
2. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | |
3. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
4. | Niklas Larsen | ColoQuick | |
5. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | |
6. | Amund Grøndahl Jansen | Jumbo-Visma | |
7. | Mads Wurtz Schmidt | Denmark | |
8. | Tim Merlier | Corendon-Circus | 00:04 |
9. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | |
10. | Herman Dahl | Joker Fuel of Norway | |
11. | Michael Carbel | Team Waoo | |
12. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
13. | Andre Carvalho | Hagens Berman Axeon | |
14. | Ole Forfang | Joker Fuel of Norway | |
15. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | |
16. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
17. | Joris Nieuwenhuis | Team Sunweb | |
18. | Arjen Livyns | Roompot-Charles | |
19. | Markus Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | |
20. | Marcin Budziński | Team Hurom | |
21. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | |
22. | Christoffer Lisson | BHS-Almeborg-Bornholm | |
23. | Ian Garrison | Hagens Berman Axeon | |
24. | Louis Bendixen | Denmark | |
25. | Antonio Carvalho | W52 / FC Porto | |
26. | Asbjørn Kragh Andersen | Team Sunweb | |
27. | Johan Le Bon | Vital Concept-B&B Hotels | |
28. | Jonas Abrahamsen | Uno-X Norwegian Development Team | |
29. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | |
30. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
31. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | |
32. | Brent van Moer | Lotto Soudal | |
33. | Emil Vinjebo | Riwal Readynez Cycling Team | |
34. | Aaron Verwilst | Sport Vlaanderen-Baloise | |
35. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | |
36. | Nicklas Amdi Pedersen | BHS-Almeborg-Bornholm | |
37. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | |
38. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | |
39. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | |
40. | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | |
41. | Florian Stork | Team Sunweb | |
42. | Kévin Reza | Vital Concept-B&B Hotels | |
43. | Jakub Kaczmarek | Team Hurom | |
44. | Rasmus Quaade | Riwal Readynez Cycling Team | |
45. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
46. | Mikkel Bjerg | Hagens Berman Axeon | |
47. | Martin Salmon | Team Sunweb | |
48. | Gustavo Cesar | W52 / FC Porto | |
49. | Pieter Weening | Roompot-Charles | |
50. | Bjørn Tore Hoem | Joker Fuel of Norway | |
51. | Torstein Traeen | Uno-X Norwegian Development Team | |
52. | Marcel Meisen | Corendon-Circus | |
53. | Marten Kooistra | Team Sunweb | |
54. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
55. | Huub Duijn | Roompot-Charles | |
56. | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | |
57. | Oivind Lukkedahl | Joker Fuel of Norway | |
58. | Frederik Irgens Jensen | Denmark | |
59. | David van der Poel | Corendon-Circus | |
60. | Anders Skaarseth | Uno-X Norwegian Development Team | |
61. | Umberto Orsini | Bardiani-CSF | |
62. | Declan Irvine | Team Novo Nordisk | |
63. | Alexander Kamp | Riwal Readynez Cycling Team | |
64. | Louis Vervaeke | Team Sunweb | |
65. | Mathias Bregnhoj | BHS-Almeborg-Bornholm | |
66. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Norwegian Development Team | |
67. | Kristoffer Skjerping | Uno-X Norwegian Development Team | |
68. | Jeppe Aaskov | ColoQuick | |
69. | Mads Ostergaard Kristensen | Denmark | |
70. | Alessandro Pessot | Bardiani-CSF | |
71. | Roy Goldstein | Israel Cycling Academy | |
72. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | |
73. | Philipp Walsleben | Corendon-Circus | |
74. | Martin Toft Madsen | BHS-Almeborg-Bornholm | 00:21 |
75. | Martin Mortensen | Team Waoo | |
76. | Mads Rahbek | BHS-Almeborg-Bornholm | 00:30 |
77. | Antwan Tolhoek | Jumbo-Visma | 00:41 |
78. | Rasmus Iversen | Lotto Soudal | 00:59 |
79. | Maikel Zijlaard | Hagens Berman Axeon | 01:04 |
80. | Corentin Ermenault | Vital Concept-B&B Hotels | 01:15 |
81. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | |
82. | Frederik Muff | Denmark | 01:24 |
83. | Adrian Kurek | Team Hurom | 01:27 |
84. | Bert de Backer | Vital Concept-B&B Hotels | 01:41 |
85. | Jonas Aaen Jorgensen | Riwal Readynez Cycling Team | |
86. | Emil Toudal | BHS-Almeborg-Bornholm | |
87. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | |
88. | Conor Dunne | Israel Cycling Academy | 01:44 |
89. | Kris Boeckmans | Vital Concept-B&B Hotels | 01:49 |
90. | Andreas Vangstad | Joker Fuel of Norway | 02:36 |
91. | Steffen Munk | ColoQuick | 02:49 |
92. | Frederik Rodenberg | ColoQuick | |
93. | Julius Johansen | ColoQuick | |
94. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | 03:30 |
95. | Marco Maronese | Bardiani-CSF | |
96. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | |
97. | Fridtjof RoinÅs | Joker Fuel of Norway | |
98. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | |
99. | Itamar Einhorn | Israel Cycling Academy | |
100. | Tobiasz Pawlak | Team Hurom | |
101. | Norbert Banaszek | Team Hurom | |
102. | Andreas Hyldgaard | Team Waoo | |
103. | Aksel Skot-hansen | ColoQuick | 04:18 |
104. | Torkil Veyhe | Riwal Readynez Cycling Team | 05:25 |
105. | Nicolai Brochner | Riwal Readynez Cycling Team | |
106. | Kamil Zieliński | Team Hurom | |
107. | Jonny Brown | Hagens Berman Axeon | |
108. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | |
109. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | 06:58 |
110. | Sasha Weemaes | Sport Vlaanderen-Baloise | 10:50 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Tiesj Benoot | Lotto Soudal | 3:54:38 |
2. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | 00:04 |
3. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:06 |
4. | Niklas Larsen | ColoQuick | 00:10 |
5. | Krists Neilands | Israel Cycling Academy | |
6. | Amund Grøndahl Jansen | Jumbo-Visma | |
7. | Mads Wurtz Schmidt | Denmark | |
8. | Torstein Traeen | Uno-X Norwegian Development Team | 00:11 |
9. | Jonas Abrahamsen | Uno-X Norwegian Development Team | 00:12 |
10. | Tim Merlier | Corendon-Circus | 00:14 |
11. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | |
12. | Herman Dahl | Joker Fuel of Norway | |
13. | Michael Carbel | Team Waoo | |
14. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
15. | Andre Carvalho | Hagens Berman Axeon | |
16. | Ole Forfang | Joker Fuel of Norway | |
17. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | |
18. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
19. | Joris Nieuwenhuis | Team Sunweb | |
20. | Arjen Livyns | Roompot-Charles | |
21. | Markus Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | |
22. | Marcin Budziński | Team Hurom | |
23. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | |
24. | Christoffer Lisson | BHS-Almeborg-Bornholm | |
25. | Ian Garrison | Hagens Berman Axeon | |
26. | Louis Bendixen | Denmark | |
27. | Antonio Carvalho | W52 / FC Porto | |
28. | Asbjørn Kragh Andersen | Team Sunweb | |
29. | Johan Le Bon | Vital Concept-B&B Hotels | |
30. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | |
31. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
32. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | |
33. | Brent van Moer | Lotto Soudal | |
34. | Emil Vinjebo | Riwal Readynez Cycling Team | |
35. | Aaron Verwilst | Sport Vlaanderen-Baloise | |
36. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | |
37. | Nicklas Amdi Pedersen | BHS-Almeborg-Bornholm | |
38. | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | |
39. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | |
40. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | |
41. | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | |
42. | Florian Stork | Team Sunweb | |
43. | Kévin Reza | Vital Concept-B&B Hotels | |
44. | Jakub Kaczmarek | Team Hurom | |
45. | Rasmus Quaade | Riwal Readynez Cycling Team | |
46. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
47. | Mikkel Bjerg | Hagens Berman Axeon | |
48. | Martin Salmon | Team Sunweb | |
49. | Gustavo Cesar | W52 / FC Porto | |
50. | Pieter Weening | Roompot-Charles | |
51. | Bjørn Tore Hoem | Joker Fuel of Norway | |
52. | Marcel Meisen | Corendon-Circus | |
53. | Marten Kooistra | Team Sunweb | |
54. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
55. | Huub Duijn | Roompot-Charles | |
56. | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | |
57. | Oivind Lukkedahl | Joker Fuel of Norway | |
58. | Frederik Irgens Jensen | Denmark | |
59. | David van der Poel | Corendon-Circus | |
60. | Anders Skaarseth | Uno-X Norwegian Development Team | |
61. | Umberto Orsini | Bardiani-CSF | |
62. | Declan Irvine | Team Novo Nordisk | |
63. | Alexander Kamp | Riwal Readynez Cycling Team | |
64. | Louis Vervaeke | Team Sunweb | |
65. | Mathias Bregnhoj | BHS-Almeborg-Bornholm | |
66. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Norwegian Development Team | |
67. | Kristoffer Skjerping | Uno-X Norwegian Development Team | |
68. | Jeppe Aaskov | ColoQuick | |
69. | Mads Ostergaard Kristensen | Denmark | |
70. | Alessandro Pessot | Bardiani-CSF | |
71. | Roy Goldstein | Israel Cycling Academy | |
72. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | |
73. | Philipp Walsleben | Corendon-Circus | |
74. | Martin Toft Madsen | BHS-Almeborg-Bornholm | 00:31 |
75. | Martin Mortensen | Team Waoo | |
76. | Mads Rahbek | BHS-Almeborg-Bornholm | 00:40 |
77. | Matias Malmberg | Denmark | 00:51 |
78. | Antwan Tolhoek | Jumbo-Visma | |
79. | Rasmus Iversen | Lotto Soudal | 01:09 |
80. | Maikel Zijlaard | Hagens Berman Axeon | 01:14 |
81. | Corentin Ermenault | Vital Concept-B&B Hotels | 01:25 |
82. | Michael Bresciani | Bardiani-CSF | |
83. | Frederik Muff | Denmark | 01:34 |
84. | Adrian Kurek | Team Hurom | 01:37 |
85. | Bert de Backer | Vital Concept-B&B Hotels | 01:51 |
86. | Jonas Aaen Jorgensen | Riwal Readynez Cycling Team | |
87. | Emil Toudal | BHS-Almeborg-Bornholm | |
88. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | |
89. | Conor Dunne | Israel Cycling Academy | 01:54 |
90. | Kris Boeckmans | Vital Concept-B&B Hotels | 01:59 |
91. | Andreas Vangstad | Joker Fuel of Norway | 02:42 |
92. | Steffen Munk | ColoQuick | 02:59 |
93. | Frederik Rodenberg | ColoQuick | |
94. | Julius Johansen | ColoQuick | |
95. | Paolo Simion | Bardiani-CSF | 03:39 |
96. | Andreas Hyldgaard | Team Waoo | |
97. | Marco Maronese | Bardiani-CSF | 03:40 |
98. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF | |
99. | Fridtjof RoinÅs | Joker Fuel of Norway | |
100. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | |
101. | Itamar Einhorn | Israel Cycling Academy | |
102. | Tobiasz Pawlak | Team Hurom | |
103. | Norbert Banaszek | Team Hurom | |
104. | Aksel Skot-hansen | ColoQuick | 04:26 |
105. | Torkil Veyhe | Riwal Readynez Cycling Team | 05:35 |
106. | Nicolai Brochner | Riwal Readynez Cycling Team | |
107. | Kamil Zieliński | Team Hurom | |
108. | Jonny Brown | Hagens Berman Axeon | |
109. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | |
110. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | 07:08 |
111. | Sasha Weemaes | Sport Vlaanderen-Baloise | 10:55 |