Brytyjczyk Ethan Hayter wygrał prolog otwierający 42. edycję młodzieżowego Giro d’Italia.
20-latek na dystansie 3600 metrów minimalnie pokonał Australijczyka Kadena Grovesa (SEG Racing Academy) i Holendra Maikela Zijlaarda (Hagens Berman Axeon).
Krzysztof Domin (Sangemini Mgkvis Olmo Vega) zanotował 165. czas.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Ethan Hayter | 03:55 | |
2. | Kaden Groves | SEG Racing Academy | |
3. | Maikel Zijlaard | Hagens Berman Axeon | 00:01 |
4. | Charlie Quarterman | 00:02 | |
5. | Nicolas Dalla Valle | Tirol KTM Cycling Team | |
6. | Alexys Brunel | Equipe continentale Groupama-FDJ | 00:03 |
7. | Ide Schelling | SEG Racing Academy | |
8. | FrancescodiFelice | ||
9. | Jake Stewart | Equipe continentale Groupama-FDJ | 00:04 |
10. | Matteo Sobrero | Dimension Data for Qhubeka | |
11. | Alexander Konychev | Dimension Data for Qhubeka | 00:05 |
12. | Theo Nonnez | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
13. | Alfred Wright | 00:06 | |
14. | Maxim Gridchin | Astana City | |
15. | Rhys Britton | ||
16. | Simon Guglielmi | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
17. | Matthew Walls | ||
18. | Cristian Scaroni | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
19. | Johan Jacobs | ||
20. | Robert Scott | Team Wiggins Le Col | |
21. | Thymen Arensman | SEG Racing Academy | 00:07 |
22. | Daniel Tulett | Team Wiggins Le Col | |
23. | Barnabás Peak | SEG Racing Academy | |
24. | Veljko Stojnic | ||
25. | Gregorio Ferri | 00:08 | |
26. | Jacques Sauvagnargues | Team Wiggins Le Col | |
27. | Roger Adria | ||
28. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | |
29. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
30. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
31. | Andre Carvalho | Hagens Berman Axeon | 00:09 |
32. | Inigo Elosegui | ||
33. | Andrea Bagioli | Team Colpack | |
34. | Jonathan Milan | Cycling Team Friuli | |
35. | Riccardo Moro | ||
36. | Ricardo Tosin | ||
37. | Tobias Bayer | Tirol KTM Cycling Team | |
38. | Sean Quinn | Hagens Berman Axeon | |
39. | Markus Wildauer | Tirol KTM Cycling Team | |
40. | Andrea Bartolozzi | 00:10 | |
41. | Filippo Magli | ||
42. | Tommaso Rigatti | ||
43. | Julian Mertens | ||
44. | Luca Coati | ||
45. | Connor Brown | Dimension Data for Qhubeka | |
46. | Andrea Pietrobon | ||
47. | Francisco Galvan | ||
48. | Mark Donovan | Team Wiggins Le Col | 00:11 |
49. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
50. | Thomas Revard | Hagens Berman Axeon | |
51. | Viktor Verschaeve | ||
52. | Kevin Inkelaar | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
53. | Michel Piccot | Biesse Carrera | |
54. | Alessandro Covi | Team Colpack | |
55. | Samuel Jenner | Team Wiggins Le Col | 00:12 |
56. | Giovanni Aleotti | Cycling Team Friuli | |
57. | Edoardo Faresin | ||
58. | Corentin Navarro | Team Wiggins Le Col | |
59. | Marco Murgano | ||
60. | Samuele Battistella | Dimension Data for Qhubeka | |
61. | Filippo Bertone | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
62. | Nicolas Nesi | 00:13 | |
63. | Mattia Baldo | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
64. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
65. | Loran Cassaert | ||
66. | El Mehdi Chokri | Dimension Data for Qhubeka | |
67. | Riccardo Lucca | ||
68. | Daniel Smarzaro | ||
69. | Scott Quincey | IAM Excelsior | |
70. | William Tidball | ||
71. | Giulio Masotto | Team Colpack | |
72. | Anton Vtiurin | 00:14 | |
73. | Petr Rikunov | Gazprom-RusVelo | |
74. | Luca Rastelli | ||
75. | Anton Popov | ||
76. | Davide Masi | ||
77. | Karel Vacek | Hagens Berman Axeon | |
78. | Mattia Bevilacqua | ||
79. | Jacopo Menegotto | Biesse Carrera | |
80. | Samuele Zambelli | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 00:15 |
81. | Aldo Caiati | ||
82. | Michael Belleri | 00:16 | |
83. | Adrián Bustamante | Coldeportes Zenu | |
84. | Riccardo Bobbo | ||
85. | Antoine Debons | IAM Excelsior | |
86. | Andrea Ferrari | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
87. | Thomas Pesenti | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
88. | Luca Mozzato | Dimension Data for Qhubeka | |
89. | Davide Bauce | ||
90. | Filippo Conca | Biesse Carrera | |
91. | Marco Friedrich | Tirol KTM Cycling Team | |
92. | Tommaso Fiaschi | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
93. | Henri Vandenabeele | ||
94. | Davide Bais | Cycling Team Friuli | |
95. | Alessandro Iacchi | 00:17 | |
96. | Einer Augusto Rubio | ||
97. | Thomas Vereecken | ||
98. | Massimo Orlandi | Cycling Team Friuli | 00:18 |
99. | Matteo Bellia | Biesse Carrera | |
100. | Laurent Rigollet | ||
101. | Jordi Lopez | ||
102. | Tim James | ||
103. | Nicholas Rinaldi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | |
104. | Sebastian Alexander Castano Munoz | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
105. | Nicola Venchiarutti | Cycling Team Friuli | |
106. | Giacomo Ballabio | IAM Excelsior | |
107. | Davide Baldaccini | Team Colpack | 00:19 |
108. | Kevin Colleoni | Biesse Carrera | |
109. | Andrea Colnaghi | ||
110. | Mason Hollyman | ||
111. | Nikita Martynov | ||
112. | Luca Riva | ||
113. | Gianni Pugi | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
114. | Olzhas Bayembayev | Astana City | |
115. | Enrico Zanoncello | 00:20 | |
116. | Juan Fernando Calle Hurtado | ||
117. | Martin Marcellusi | ||
118. | Jesus David Pena Jimenez | Coldeportes Bicicletas Strongman | |
119. | Sebastiano Mantovani | ||
120. | Andres Camilo Ardila | ||
121. | Dinmukhammed Ulysbayev | Astana City | |
122. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team | 00:21 |
123. | Remi Capron | IAM Excelsior | |
124. | Davide Botta | Team Colpack | |
125. | Stuart Balfour | ||
126. | Emanuele Aru | ||
127. | Ibon Ruiz | ||
128. | Alessandro Monaco | 00:22 | |
129. | Manuel Allori | ||
130. | Federico Rosati | ||
131. | Andrea Cervellera | ||
132. | Emanuele Amadio | Cycling Team Friuli | |
133. | Davide Ferrari | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | |
134. | Mattia Pellizzer | ||
135. | Simone Zandomeneghi | Iseo Serrature-Rime-Carnovali | 00:23 |
136. | Lorenzo Ginestra | ||
137. | Ilya Losev | ||
138. | Félix Parra José | ||
139. | Alexandr Kulikovskiy | Gazprom-RusVelo | |
140. | Alexander Evans | SEG Racing Academy | |
141. | Marco Cecchini | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 00:24 |
142. | Manuele Tarozzi | ||
143. | Bolat Niyazov | Astana City | |
144. | Juan Diego Alba | Coldeportes Zenu | |
145. | Calum Johnstone | ||
146. | Gabriele Ninci | ||
147. | Mattia Soprana | 00:25 | |
148. | Gabriele Porta | ||
149. | Marco Lolli | ||
150. | Carlos Garcia | ||
151. | Gabriele Lancia | ||
152. | Sergio Garcia Gonzalez | ||
153. | Nurbergen Nurlykhassym | Astana City | |
154. | Joab Schneiter | IAM Excelsior | |
155. | Emanuele Barison | ||
156. | Jhon Stiven Munoz Ramirez | 00:27 | |
157. | Arturo Gravalos | ||
158. | Daniil Marukhin | Astana City | |
159. | Jakob Dorigoni | Team Colpack | 00:28 |
160. | Daniel Alejando Largo | ||
161. | Giacomo CassarÀ | ||
162. | Christopher Consolaro | 00:29 | |
163. | Eduardo Perez-landaluce | ||
164. | Adam Hartley | SEG Racing Academy | |
165. | Krzysztof Domin | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 00:30 |
166. | Stefano Taglietti | Biesse Carrera | 00:31 |
167. | Nicolò Garibbo | 00:32 | |
168. | Matteo Domenicali | Team Beltrami Tsa – Hopplà – Petroli Firenze | 00:33 |
169. | Davide Casarotto | 00:34 | |
170. | Alessandro Susco | ||
171. | Giuseppe La Terra Pirre | ||
172. | Riccardo Verza | ||
173. | Jason Saltzman | 00:38 | |
174. | Alessio Gradassi | 00:41 |