Volta a la Comunitat Valenciana 2019: etap 3. Greg Van Avermaet po mistrzowsku

Greg van Avermaet finiszuje po zwycięstwo na Volta a la Comunitat Valenciana

Greg Van Avermaet (CCC Team) wygrał w miejscowości Chera trzeci odcinek Volta a la Comunitat Valenciana.

Złoty medalista igrzysk olimpijskich z Rio de Janeiro pokonał na kresce Matteo Trentina (Mitchelton-Scott), zaś trzecie miejsce zajął Luis Leon Sanchez (Astana). 

Liderem wyścigu pozostał Edvald Boasson Hagen (Dimension Data).

Pierwszy z dwóch najważniejszych etapów na trasie tegorocznej edycji hiszpańskiej etapówki miał podzielić peleton. Trasa odcinka prowadziła przez sześć górskich premii, w tym usytuowaną na 138 kilometrze Mata Parda (6 km; 5,4%) oraz w samej końcówce Sot de Chera (4,1 km; 5,8%) i Salto de la Mora (5,4 km; 4,5%), której szczyt znajdował się ledwie 2,7 kilometry przed metą. 

Ucieczkę dnia stworzyli Julien Duval (AG2r-La Mondiale), Awet Gebremedhin (Israel Cycling Academy), Preben Van Hecke (Sport Vlaanderen-Baloise), Cyril Barthe i Fernando Barcelo (obaj Euskadi-Murias), Vladislav Kulikov (Gazprom-Rusvelo), Raul Alarcon (W52/FC Porto), Mauricio Moreira (Caja Rural – Seguros RGA), Diego Lopez i Diego Rubio (obaj Burgos-BH). Czołówka utrzymywała się przed peletonem przez znaczną część etapu, a w połowie miała 7 minut przewagi nad główną grupą. 

Różnica topniała w dość powolnym tempie - 50 kilometrów przed metą wciąż wynosiła ponad 4 minuty. Przyspieszenie nastąpiło dopiero na pagórkowatym dojeździe do Sot de Chera (4,1 km; 5,8%), gdzie na czoło peletonu wskoczyli zawodnicy ekip Movistar i Bahrain-Merida. 

Ucieczka porwała się na podjeździe, gdy różnica wynosiła minutę i 30 sekund. Odskoczył m.in. Barcelo, biorąc ze sobą trzech innych zawodników, lecz jego akcja dobiegła końca 11 kilometrów przed metą, gdy zostali doścignięci przez rozpędzony peleton. Tempo dyktowali kolarze CCC Team, wysoko kręcili m.in. Alejandro Valverde (Movistar), Adam Yates (Mitchelton-Scott), Greg Van Avermaet i lider wyścigu, Edvald Boasson Hagen (Dimension Data). 

Na ostatniej wspinaczce pod Salto de la Mora (5,4 km; 4,5%) atakował  Ben Hermans (Israel Cycling Academy), akcja Belga została jednak zakończona blisko szczytu pojazdu. 

W końcówce do sprintu zbierało się wielu zawodników, z tym Matteo Trentin, lecz najdynamiczniej zaatakował Greg Van Avermaet. Belg nie dał się wyprzedzić siedzącemu mu na kole mistrzowi Europy i sięgnął po pewne zwycięstwo, swoje pierwsze w barwach "Pomarańczowych". 

Wyniki 3. etapu Volta a la Comunitat Valenciana 2019 (2.1), Quart de Poblet – Chera (194,3 km):

  1 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team                     5:00:16
  2 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott
  3 Luis León Sanchez (Spa) Astana
  4 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
  5 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
  6 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) Equipo Euskadi
  7 Ben Swift (GBr) Team Sky
  8 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
  9 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana
 10 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini
 11 Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spa) Astana
 12 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 13 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates
 14 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 15 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 16 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
 17 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida
 18 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida
 19 Roman Kreuziger (Cze) Dimension Data
 20 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana
 21 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 22 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 23 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
 24 Amaro Antunes (Por) CCC Team
 25 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie
 26 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 27 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott
 28 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team Sky
 29 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 30 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Mitchelton-Scott           00:11
 31 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
 32 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural
 33 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin
 34 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team
 35 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale
 36 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 37 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom–Rusvelo
 38 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team
 39 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 40 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 41 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Kometa                    00:19
 42 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini
 43 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma                    00:24
 44 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida                     00:30
 45 Niki Terpstra (Ned) Direct Energie                     00:33
 46 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Equipo Euskadi      00:46
 47 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise          00:48
 48 Edgar Pinto (Por) W52-FC Porto
 49 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   01:06
 50 Jose Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 51 Joaquim Silva (Por) W52-FC Porto
 52 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale                  01:26
 52 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale
 53 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Equipo Euskadi
 54 Ricardo Augusto Afonso Vilela (Por) Burgos-BH
 55 José Fernandes Neves (Por) Burgos-BH                   01:28
 56 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Coun     01:41
 57 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team
 58 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural
 59 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini
 60 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        01:56
 61 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                   02:32
 62 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 63 Jo?o Rodrigues (Por) W52-FC Porto
 64 Merhawi Kudus (Eri) Astana
 65 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott         03:01
 66 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton-Scott
 67 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                    03:24
 68 Sergei Shilov (Rus) Gazprom–Rusvelo                    03:32
 69 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country              03:43
 70 Emerson Oronte (USA) Rally UHC Cycling                 03:59
 71 Pim Ligthart (Ned) Direct Energie                      04:07
 72 Robin Carpenter (USA) Rally UHC Cycling
 73 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale
 74 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH
 75 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin
 76 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team
 77 Benjamin King (USA) Dimension Data
 78 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 79 Gotzon Martin Sanz (Spa) Equipo Euskadi
 80 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team
 81 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy
 82 Carlos Verona (Spa) Movistar Team
 83 Jurgen Roelandts (Bel) Movistar Team
 84 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma
 85 Colin Joyce (USA) Rally UHC Cycling
 86 Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida
 87 Raul Alarcon (Spa) W52-FC Porto
 88 Stefano Oldani (Ita) Kometa                            05:18
 89 Aaron Van Poucke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        05:21
 90 Samuel Caldeira (Por) W52-FC Porto                     05:28
 91 Tony Martin (Ger) Team Jumbo-Visma                     05:36
 92 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Count     05:54
 93 Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural                      06:12
 94 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy           06:23
 95 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy
 96 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                    07:41
 97 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
 98 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 99 Michel Ries (Lux) Kometa
100 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
101 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits        07:43
102 Vladislav Kulikov (Rus) Gazprom–Rusvelo                08:36
103 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom–Rusvelo                   09:06
104 Enrico Gasparotto (Ita) Dimension Data                 10:13
105 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
106 Moreno Moser (Ita) Nippo-Vini Fantini
107 Rui Vinhas (Por) W52-FC Porto
108 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
109 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos-BH
110 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH
111 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
112 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates             10:15
113 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana
114 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural
115 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country
116 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
117 Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma
118 Diego Lopez Fuentes (Spa) Equipo Euskadi
119 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
120 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     13:02
121 Svein Tuft (Can) Rally UHC Cycling
122 Hugo Houle (Can) Astana
123 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
124 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
125 Mads Würst Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
126 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
127 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
128 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
129 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo-Vini Fantini
130 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
131 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini
132 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie
133 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
134 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie
135 Christopher Lawless (GBr) Team Sky
136 Kyle Murphy (USA) Rally UHC Cycling
137 Lindsay De Vylder (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
138 Jaume Sureda Morey (Spa) Burgos-BH
139 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma
140 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
141 Sebastian Mora Vedri (Spa) Caja Rural
142 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Equipo Euskadi
143 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural
144 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Kometa                 15:55
145 Juan Camacho Del Fresno (Spa) Kometa
146 Michele Gazzoli (Ita) Kometa
147 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Countr     19:23
148 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country        19:28
149 Antonio Carvalho (Por) W52-FC Porto                    20:26
150 Mamyr Stash (Rus) Gazprom–Rusvelo                      21:11
151 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Burgos-BH
152 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Nippo-Vini Fantini
153 Lars Bak Ytting (Den) Dimension Data
154 Alexander Evtushenko (Rus) Gazprom–Rusvelo
155 Filippo Fortin (Ita) Cofidis, Solutions Credits
156 Giacomo Nizzolo (Ita) Dimension Data
157 Harry Tanfield (GBr) Katusha-Alpecin
158 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
159 Aleksei Kurbatov (Rus) Gazprom–Rusvelo
160 Mikel Alonso Flores (Spa) Equipo Euskadi
161 Jose Antonio Garcia Martin (Spa) Kometa                23:23
DNF Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

  1 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data            9:23:23
  2 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana                     00:05
  3 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida                       00:08
  4 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                    00:11
  5 Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spa) Astana            00:12
  6 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                 00:14
  7 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates                  00:19
  8 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              00:20
  9 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott                       00:23
 10 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits         00:24
 11 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   00:25
 12 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 13 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                  00:28
 14 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team                       00:30
 15 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida
 16 Ben Swift (GBr) Team Sky                               00:31
 17 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 18 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team Sky              00:32
 19 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana                     00:38
 20 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team
 21 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team                    00:39
 22 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                        00:41
 23 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott
 24 Roman Kreuziger (Cze) Dimension Data                   00:42
 25 Luis León Sanchez (Spa) Astana                         00:43
 26 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin                       00:48
 27 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom–Rusvelo                 00:54
 28 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
 29 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy               00:56
 30 Amaro Antunes (Por) CCC Team                           00:59
 31 Joaquim Silva (Por) W52-FC Porto
 32 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie                     01:01
 33 Niki Terpstra (Ned) Direct Energie                     01:04
 34 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale
 35 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini                  01:05
 36 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida                     01:06
 37 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions      01:07
 38 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) Equipo Euskadi      01:08
 39 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Coun     01:10
 40 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo-Visma                    01:11
 41 Juan Pedro Lopez Perez (Spa) Kometa                    01:14
 42 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural              01:21
 43 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini                01:25
 44 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
 45 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        01:31
 46 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   01:36
 47 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Mitchelton-Scott           01:38
 48 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise          01:44
 49 Jose Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits          01:50
 50 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale
 51 Edgar Pinto (Por) W52-FC Porto                         01:51
 52 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team                         02:09
 53 Antonio Jesus Soto Guirao (Spa) Equipo Euskadi         02:21
 54 José Fernandes Neves (Por) Burgos-BH
 55 Ricardo Augusto Afonso Vilela (Por) Burgos-BH          02:36
 56 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural             02:59
 57 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        03:11
 58 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                   03:12
 59 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Coun     03:18
 60 Merhawi Kudus (Eri) Astana                             03:21
 61 Jo?o Rodrigues (Por) W52-FC Porto
 62 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton-Scott      03:37
 63 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott         03:55
 64 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                04:01
 65 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                    04:05
 66 Sergei Shilov (Rus) Gazprom–Rusvelo                    04:12
 67 Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida                       04:25
 68 Jurgen Roelandts (Bel) Movistar Team                   04:30
 69 Colin Joyce (USA) Rally UHC Cycling                    04:38
 70 Benjamin King (USA) Dimension Data                     04:51
 71 Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team                 04:54
 72 Robin Carpenter (USA) Rally UHC Cycling                04:55
 73 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale               05:05
 74 Ian Stannard (GBr) Team Sky                            05:06
 75 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin              05:07
 76 Carlos Verona (Spa) Movistar Team                      05:12
 77 Pim Ligthart (Ned) Direct Energie                      05:23
 78 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma                     05:39
 79 Tony Martin (Ger) Team Jumbo-Visma                     05:43
 80 Emerson Oronte (USA) Rally UHC Cycling
 81 Gotzon Martin Sanz (Spa) Equipo Euskadi                06:19
 82 Stefano Oldani (Ita) Kometa                            06:38
 83 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Burgos-BH                     06:39
 84 Samuel Caldeira (Por) W52-FC Porto                     06:52
 85 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy           08:29
 86 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                   08:32
 87 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy               08:40
 88 Michel Ries (Lux) Kometa                               08:55
 89 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy              08:59
 90 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits        09:10
 91 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom–Rusvelo                   10:13
 92 Enrico Gasparotto (Ita) Dimension Data                 10:36
 93 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana                       10:58
 94 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Equipo Euskadi      11:11
 95 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
 96 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos-BH                   11:14
 97 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH                  11:15
 98 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   11:19
 99 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country        11:23
100 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
101 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural                  11:42
102 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural                  12:00
103 Rui Vinhas (Por) W52-FC Porto                          12:07
104 Jos van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma                   12:13
105 Hugo Houle (Can) Astana                                13:30
106 Mads Würst Schmidt (Den) Katusha-Alpecin               13:31
107 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country              13:35
108 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                 13:44
109 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                     13:58
110 Christopher Lawless (GBr) Team Sky                     13:59
111 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     14:01
112 Raul Alarcon (Spa) W52-FC Porto                        14:04
113 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                       14:10
114 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie                     14:23
115 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy            14:35
116 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits     14:41
117 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural                  14:49
118 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
119 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma               15:09
120 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini              15:32
121 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team                17:31
122 Aaron Van Poucke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        19:39
123 Mauricio Moreira (Uru) Caja Rural                      19:55
124 Fernando Barcelo Aragon (Spa) Euskadi Basque Count     20:12
125 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                   20:27
126 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         21:00
127 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Countr     21:05
128 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country        21:22
129 Vladislav Kulikov (Rus) Gazprom–Rusvelo                22:12
130 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      22:15
131 Moreno Moser (Ita) Nippo-Vini Fantini                  22:24
132 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Nippo-Vini Fantin     22:35
133 Diego Lopez Fuentes (Spa) Equipo Euskadi               22:44
134 Antonio Carvalho (Por) W52-FC Porto                    23:05
135 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                 23:11
136 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        24:15
137 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                    24:31
138 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo-Vini Fantini              25:54
139 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                 26:25
140 Svein Tuft (Can) Rally UHC Cycling                     26:42
141 Kyle Murphy (USA) Rally UHC Cycling                    26:43
142 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini                 27:33
143 Lindsay De Vylder (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise       27:37
144 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                29:58
145 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Kometa                 30:02
146 Sebastian Mora Vedri (Spa) Caja Rural                  30:16
147 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Equipo Euskadi          30:27
148 Jaume Sureda Morey (Spa) Burgos-BH                     30:51
149 Juan Camacho Del Fresno (Spa) Kometa                   32:42
150 Michele Gazzoli (Ita) Kometa                           33:26
151 Alexander Evtushenko (Rus) Gazprom–Rusvelo             34:38
152 Lars Bak Ytting (Den) Dimension Data                   34:49
153 Filippo Fortin (Ita) Cofidis, Solutions Credits        35:42
154 Mikel Alonso Flores (Spa) Equipo Euskadi               35:54
155 Harry Tanfield (GBr) Katusha-Alpecin                   37:25
156 Jose Antonio Garcia Martin (Spa) Kometa                37:37
157 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          38:02
158 Giacomo Nizzolo (Ita) Dimension Data                   38:40
159 Aleksei Kurbatov (Rus) Gazprom–Rusvelo                 38:50
160 Mamyr Stash (Rus) Gazprom–Rusvelo                      38:54
161 Manuel Pe?alver Aniorte (Spa) Burgos-BH                39:55

1 Comment

  1. reko

    8 lutego 2019, 16:59 o 16:59

    no i gratulacje. Myślę, że do kwietnia będziemy mieć sporo pociechy z cycków. Pewnie od maja będzie gorzej, ale przy dobrej pamięci jakoś wytrzymamy do końca sezonu. Ale miło patrzeć na tak latające koszule ccc. W sumie przez miesiąc ujechali więcej niż przez ostatnie 2 lata...gratki

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: