CCC Team zaprezentował strój Etxeondo na sezon 2019

CCC Team zaprezentował strój na sezon 2019 podczas grudniowego zgrupowania w Denii (Hiszpania).

Strój został wyprodukowany przez nowego sponsora technicznego, firmę Etxeondo. Przy projektowaniu skupiono się na kolorze pomarańczowym, charakterystycznym dla sponsora tytularnego, firmy CCC, przechodzącym w czerń.

Dyrektor Generalny zespołu CCC Team, Jim Ochowicz z dumą przedstawia nowy wizerunek grupy na kolejny sezon:

Jesteśmy podekscytowani, że możemy w końcu zaprezentować strój Etxeondo, w którym nasi kolarze będą się ścigać w przyszłym roku, pod szyldem sponsora tytularnego, firmy obuwniczej CCC. Pomarańcz i czerń reprezentują naszą nową tożsamość i styl, a znakomita jakość i rozwiązania techniczne odzieży Etxeondo pozwolą naszym kolarzom rywalizować na najwyższym poziomie. Nie możemy się doczekać początku sezonu 2019 i debiutu nowych barw

– powiedział Ochowicz.

Założyciel firmy Etxeondo, Francisco Rodrigo dodał:

Bardzo się cieszymy, że możemy pracować z CCC Team. Włożyliśmy wiele energii i wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, by stworzyć aerodynamiczną koszulkę o najlepszej jakości. Jasna pomarańcz będzie łatwo zauważalna w peletonie i jest rezultatem bardzo dokładnego procesu produkcyjnego. Koszulka w tej barwie, w połączeniu z przetestowanymi, sprawdzonymi i zapewniającymi wysoki komfort spodenkami, tworzą komplet, który będzie się wyróżniać podczas rywalizacji.

fot. Chris Auld Photography

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

4 Comments

 1. te

  14 grudnia 2018, 12:14 o 12:14

  Klasa, bardzo ładnie wyglądają. W końcu wziął się za to ktoś kto ma pojęcie o stylu i trendach. Gdyby jeszcze trochę pomarańczowych akcentów dać na rower, to już w ogóle byłoby mega. Ale i tak, cieszę z tej zmiany jakościowej, bo development team i akedemia Kwiatka będą miały podobne.

  • Paweł

   14 grudnia 2018, 20:16 o 20:16

   Tak jak piszesz, fajne stroje, tylko brakuje mi pomarańczowych akcentów na rowerze. W zasadzie już sam pomaranczopo napis Giant i napisy na kołach załatwiły by sprawę.

 2. Jedrek

  14 grudnia 2018, 14:54 o 14:54

  Czemu kolarze, na wzór piłkarzy nie mają nazwisk na koszulkach?

 3. henn

  14 grudnia 2018, 18:16 o 18:16

  Tak jak od niezmieniane stroje wielu sie już znudziły i praktycznie nie widziałem amatorów co by w nich dumnie jeździli, to te są ok.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: