Colorado Classic 2017: etap 4. Ostatnie słowo dla Mihkela Räima

Manuel Senni

Włoch Manuel Senni (BMC Racing) wygrał 1. edycję wyścigu Colorado Classic. Na ostatnim etapie najlepszy okazał się Mihkel Räim (Israel Cycling Academy).

Estończyk w finale pokonał Travisa McCabe'a (UnitedHealthcare) i Jose Rodrigueza (Elevate-KHS).

Wyniki 4. etapu Colorado Classic 2017 (2.HC), Denver - Denver (120,1 km):

  1 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy           2:32:50
  2 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare
  3 Jose Rodriguez (Mex) Elevate-KHS Pro Cycling
  4 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini              00:01
  5 Joseph Lewis (Aus) Holowesko-Citadel
  6 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac
  7 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
  8 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
  9 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 10 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                   00:02
 11 Miguel Benito (Spa) Caja Rural
 12 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 13 Ulises Castillo (Mex) Jelly Belly
 14 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare                00:03
 15 Justin Oien (USA) Caja Rural
 16 Jhonatan Navarez (Ecu) Axeon Hagens Berman
 17 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
 18 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                00:04
 19 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 20 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 21 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
 22 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
 23 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy       00:05
 24 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 25 TJ Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel
 26 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 27 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural
 28 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo                00:06
 29 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 30 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
 31 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 32 Shane Kline (USA) Rally Cycling
 33 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
 34 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 35 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                  00:07
 36 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 37 Andrei Krasilnikau (Blr) Holowesko-Citadel
 38 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel             00:08
 39 Serghei Tvetcov (Rom) Jelly Belly
 40 Alex Hoehn (USA) Elevate-KHS Pro Cycling
 41 Edward Anderson (USA) Axeon Hagens Berman            00:10
 42 Christopher Butler (USA) Caja Rural                  00:11
 43 Nigel Ellsay (Can) Silber Pro Cycling
 44 Ryan Roth (Can) Silber Pro Cycling
 45 Antonio Molina (Spa) Caja Rural                      00:12
 46 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 47 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 48 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly                        00:14
 49 Eder Frayre (Mex) Elevate-KHS Pro Cycling
 50 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac               00:17
 51 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural                  00:18
 52 Taylor Shelden (USA) Jelly Belly                     00:19
 53 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly                     00:23
 54 Jean Claude Uwizeye (Rwa) Team Rwanda Cycling
 55 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk               00:24
 56 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team                 00:25
 57 Jean Paul Rene Ukiniwabo (Rwa) Team Rwanda Cycli     00:39
 58 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini           00:43
 59 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare              00:44
 60 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy              00:52
 61 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                 00:53
 62 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 63 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 64 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                     00:54
 65 Danny Pate (USA) Rally Cycling
 66 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 67 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini              00:55
 68 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                  01:16
 69 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel                  01:28
 70 Miguel Bryon (USA) Holowesko-Citadel                 02:00
 71 Bonaventure Uwizeyimana (Rwa) Team Rwanda Cyclin     02:05
 72 Seid Lizde (Ita) UAE Team Emirates                   02:11
 73 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk               02:24
 74 Julien Gagne (Can) Silber Pro Cycling
 75 Robert Britton (Can) Rally Cycling                   02:25
 76 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk                    02:47
 77 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 78 Joseph Schmaltz (USA) Elevate-KHS Pro Cycling
 79 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman                 03:57
 80 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk           04:11
 81 Gasore Hategeka (Rwa) Team Rwanda Cycling            04:12
 82 Angus Morton (Aus) Jelly Belly                       05:19
 83 Alexander Cowan (Can) Silber Pro Cycling
 84 Christopher Blevins (USA) Axeon Hagens Berman        06:56
 85 Didier Munyaneza (Rwa) Team Rwanda Cycling           16:26
DNF William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac

Klasyfikacja końcowa wyścigu

  1 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                12:00:35
  2 Serghei Tvetcov (Rom) Jelly Belly                    00:15
  3 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                   00:31
  4 TJ Eisenhart (USA) Holowesko-Citadel                 00:33
  5 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                   00:44
  6 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling                        01:05
  7 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team               02:16
  8 Miguel Benito (Spa) Caja Rural                       02:19
  9 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates         02:21
 10 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                 02:22
 11 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates               02:33
 12 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                02:47
 13 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini          03:00
 14 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac               03:06
 15 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                  03:07
 16 Christopher Butler (USA) Caja Rural                  03:58
 17 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 18 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                  05:06
 19 Jhonatan Navarez (Ecu) Axeon Hagens Berman           08:04
 20 Taylor Shelden (USA) Jelly Belly                     08:23
 21 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                    09:52
 22 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                  15:46
 23 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 24 Ruben Companioni (Cub) Holowesko-Citadel             15:52
 25 Nigel Ellsay (Can) Silber Pro Cycling                15:58
 26 Joseph Lewis (Aus) Holowesko-Citadel                 15:59
 27 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                16:21
 28 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini              17:27
 29 Antonio Molina (Spa) Caja Rural                      20:14
 30 Robert Britton (Can) Rally Cycling                   20:48
 31 Eder Frayre (Mex) Elevate-KHS Pro Cycling            21:13
 32 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural           21:56
 33 Justin Oien (USA) Caja Rural                         22:20
 34 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac               22:38
 35 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare              22:39
 36 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team                 22:43
 37 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly                        23:26
 38 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                  24:02
 39 Alexander Cowan (Can) Silber Pro Cycling             25:29
 40 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy        26:28
 41 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                 27:30
 42 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                  27:34
 43 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                      27:54
 44 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy              28:07
 45 Seid Lizde (Ita) UAE Team Emirates                   28:27
 46 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural                  28:45
 47 Jean Claude Uwizeye (Rwa) Team Rwanda Cycling        28:50
 48 Alex Hoehn (USA) Elevate-KHS Pro Cycling             29:00
 49 Andrei Krasilnikau (Blr) Holowesko-Citadel           29:03
 50 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy       29:05
 51 Jean Paul Rene Ukiniwabo (Rwa) Team Rwanda Cycli     29:06
 52 Edward Anderson (USA) Axeon Hagens Berman            29:15
 53 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy             29:24
 54 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                      29:34
 55 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly                     30:17
 56 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini               30:26
 57 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy          30:41
 58 John Murphy (USA) Holowesko-Citadel                  31:48
 59 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman                 32:16
 60 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                  32:42
 61 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk                 33:09
 62 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare                33:13
 63 Miguel Bryon (USA) Holowesko-Citadel                 33:59
 64 Ulises Castillo (Mex) Jelly Belly                    34:16
 65 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
 66 Shane Kline (USA) Rally Cycling                      34:31
 67 Danny Pate (USA) Rally Cycling                       35:08
 68 Julien Gagne (Can) Silber Pro Cycling                35:29
 69 Christopher Blevins (USA) Axeon Hagens Berman        35:58
 70 Ryan Roth (Can) Silber Pro Cycling                   36:15
 71 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk               37:19
 72 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                     37:27
 73 Gasore Hategeka (Rwa) Team Rwanda Cycling            40:06
 74 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo                40:17
 75 Angus Morton (Aus) Jelly Belly                       41:00
 76 Joseph Schmaltz (USA) Elevate-KHS Pro Cycling        42:06
 77 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk                    42:20
 78 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini           42:31
 79 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                 42:44
 80 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini              43:14
 81 Jose Rodriguez (Mex) Elevate-KHS Pro Cycling         44:25
 82 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk           45:49
 83 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk               49:47
 84 Bonaventure Uwizeyimana (Rwa) Team Rwanda Cycling  1:00:35


Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: