Tour of Utah 2017: etap 7. Marco Canola na do widzenia

Marco Canola

Włoch Marco Canola z grupy Nippo - Vini Fantini zwyciężył na mecie ostatniego etapu Tour of Utah. Klasyfikację generalną wyścigu wygrał Kanadyjczyk Robert Britton (Rally Cycling).

Canola finiszował 2 sekundy przed grupą przyprowadzoną przez Brenta Bookwaltera (BMC Racing Team) i  Gavina Manniona (UnitedHealthcare).

Wyniki 7. etapu The Larry H. Miller Tour of Utah 2017 (2.HC), Salt Lake City - Salt Lake City (117,8 km):

  1 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini              2:40:18
  2 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                 00:02
  3 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
  4 Patrick Müller (SWI) BMC Racing Team
  5 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
  6 Robert Britton (Can) Rally Cycling
  7 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare
  8 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
  9 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko / Citadel Racing
 10 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman
 11 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
 12 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 13 Serghei Tvetcov (Rom) Jelly Belly p/b Maxxis
 14 Miguel Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             00:11
 15 Jhonnatan Manuel Navaez Prado (Ecu) Axeon Hagens Berman
 16 Robert Squire (USA) Hangar 15 Bicycles
 17 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita                    00:15
 18 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA
 19 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 20 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 21 Ruben Companioni (Cub) Holowesko / Citadel Racing
 22 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita
 23 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                  00:19
 24 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                     00:22
 25 Nigel Ellsay (Can) Silber Pro Cycling                  00:24
 26 James Piccoli (Can) Elevate - KHS Pro Cycling
 27 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita
 28 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
 29 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
 30 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate - KHS Pro Cycling
 31 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 32 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
 33 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling                    00:33
 34 David Galarreta Ugarte (Spa) Amore & Vita              00:36
 35 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 36 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
 37 Alex Hoehn (USA) Elevate - KHS Pro Cycling
 38 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 39 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk                 00:45
 40 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini            00:47
 41 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly p/b Maxxis               00:51
 42 Connor Brown (USA) Elevate - KHS Pro Cycling           01:02
 43 Andrei Krasilnikau (Blr) Holowesko / Citadel Racin     01:04
 44 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 45 Chris Winn (Aus) Hangar 15 Bicycles
 46 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling                      01:06
 47 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare                 01:14
 48 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly p/b Maxxis             01:19
 49 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
 50 Stephen Bassett (USA) Silber Pro Cycling               01:23
 51 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 52 Hendrikus Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk
 53 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                     01:25
 54 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini             01:29
 55 Steve Fisher (USA) Hangar 15 Bicycles                  01:37
 56 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman
 57 John Murphy (USA) Holowesko / Citadel Racing           01:38
 58 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly p/b Maxxis
 59 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 60 Joseph Schmalz (USA) Elevate - KHS Pro Cycling         01:41
 61 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 62 Kaler Marshall (USA) Hangar 15 Bicycles                01:42
 63 Chad Beyer (USA) Hangar 15 Bicycles                    01:45
 64 Joshua Berry (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
 65 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA
 66 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        01:56
 67 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman
 68 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   01:57
 69 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros     01:59
 70 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy               02:01
 71 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita
 72 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko / Citadel Racing         02:04
 73 Cortlan Brown (USA) Hangar 15 Bicycles                 02:27
 74 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare     02:29
 75 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 76 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare               02:33
 77 Adam Roberge (Can) Silber Pro Cycling
 78 Rui Oliveira (Por) Axeon Hagens Berman                 02:41
 79 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk                      02:46
 80 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling                     02:56
 81 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy          03:19
 82 Francisco Mancebo Perez (Spa) Hangar 15 Bicycles       03:27
 83 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                03:31
 84 Jonathan Brown (USA) Axeon Hagens Berman               04:00
 85 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling                      04:35
 86 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                05:25
 87 Andres Miguel Diaz Corrales (Col) Cylance Cycling
 88 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini                05:29
 89 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
 90 Pier-André Côté (Can) Silber Pro Cycling               05:35
 91 Erik Slack (USA) Hangar 15 Bicycles                    06:19
 92 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     06:23
 93 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
 94 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        06:28
 95 Oscar Clark (USA) Holowesko / Citadel Racing           07:31
 96 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk                   08:48
 97 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita
 98 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
 99 Taylor Shelden (USA) Jelly Belly p/b Maxxis            08:52
100 Eric Young (USA) Rally Cycling                         11:43

Klasyfikacja końcowa wyścigu

  1 Robert Britton (Can) Rally Cycling                  22:48:03
  2 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare                   00:22
  3 Serghei Tvetcov (Rom) Jelly Belly p/b Maxxis           00:32
  4 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman              00:35
  5 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                 02:00
  6 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      02:16
  7 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare                 02:41
  8 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA        02:47
  9 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling                          02:55
 10 James Piccoli (Can) Elevate - KHS Pro Cycling          03:00
 11 Taylor Eisenhart (USA) Holowesko / Citadel Racing      03:03
 12 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita                    03:24
 13 Nigel Ellsay (Can) Silber Pro Cycling                  05:01
 14 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            05:13
 15 Jhonnatan Manuel Navaez Prado (Ecu) Axeon Hagens B     06:00
 16 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling                      06:32
 17 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Elevate - KHS Pro Cycl     07:31
 18 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini            11:09
 19 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                  12:34
 20 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                   13:03
 21 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team                   16:04
 22 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita                    16:16
 23 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                     16:17
 24 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                17:19
 25 Robert Squire (USA) Hangar 15 Bicycles                 17:50
 26 Francisco Mancebo Perez (Spa) Hangar 15 Bicycles       20:55
 27 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                21:23
 28 Ruben Companioni (Cub) Holowesko / Citadel Racing      21:53
 29 Manuel Sola Arjona (Spa) Caja Rural-Seguros RGA        21:55
 30 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                        22:33
 31 Keegan Swirbul (USA) Jelly Belly p/b Maxxis            22:40
 32 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         24:31
 33 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare                  26:10
 34 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                    26:11
 35 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling                     26:57
 36 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                     27:31
 37 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                28:09
 38 Alex Hoehn (USA) Elevate - KHS Pro Cycling             29:38
 39 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                   32:03
 40 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA        32:11
 41 Patrick Müller (SWI) BMC Racing Team                   35:34
 42 Chad Beyer (USA) Hangar 15 Bicycles                    37:04
 43 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros     37:14
 44 Miguel Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             37:31
 45 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        38:29
 46 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita                        39:49
 47 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare               40:32
 48 David Galarreta Ugarte (Spa) Amore & Vita              41:53
 49 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly p/b Maxxis               42:02
 50 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman                   42:13
 51 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     42:15
 52 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                      43:13
 53 Rui Oliveira (Por) Axeon Hagens Berman                 45:40
 54 Stephen Bassett (USA) Silber Pro Cycling               45:41
 55 Connor Brown (USA) Elevate - KHS Pro Cycling           45:51
 56 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy          47:20
 57 Andrei Krasilnikau (Blr) Holowesko / Citadel Racin     47:28
 58 Steve Fisher (USA) Hangar 15 Bicycles                  47:34
 59 Chris Winn (Aus) Hangar 15 Bicycles                    47:50
 60 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               48:15
 61 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                    49:08
 62 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini             49:36
 63 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita                 50:09
 64 Adam Roberge (Can) Silber Pro Cycling                  50:22
 65 Kaler Marshall (USA) Hangar 15 Bicycles                50:47
 66 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling                    51:48
 67 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare     52:06
 68 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk                 52:33
 69 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA               52:35
 70 Erik Slack (USA) Hangar 15 Bicycles                    52:49
 71 Jonathan Brown (USA) Axeon Hagens Berman               52:54
 72 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly p/b     53:26
 73 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko / Citadel Racing         53:35
 74 Joshua Berry (USA) Jelly Belly p/b Maxxis              53:47
 75 Michael Rice (Aus) Axeon Hagens Berman                 53:51
 76 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy               53:53
 77 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                        54:08
 78 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                       54:56
 79 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   55:02
 80 Cortlan Brown (USA) Hangar 15 Bicycles                 56:04
 81 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy            57:12
 82 John Murphy (USA) Holowesko / Citadel Racing           57:56
 83 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling                      58:02
 84 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                        58:41
 85 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare                 59:15
 86 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk                01:00:27
 87 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita                   01:01:32
 88 Oscar Clark (USA) Holowesko / Citadel Racing        01:02:33
 89 Andres Miguel Diaz Corrales (Col) Cylance Cycling   01:02:41
 90 Taylor Shelden (USA) Jelly Belly p/b Maxxis         01:03:40
 91 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                     01:04:25
 92 Hendrikus Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk    01:05:52
 93 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly p/b Maxxis          01:06:34
 94 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk                   01:06:39
 95 Joseph Schmalz (USA) Elevate - KHS Pro Cycling      01:10:35
 96 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini           01:10:49
 97 Eric Young (USA) Rally Cycling                      01:11:25
 98 Damiano Cima (Ita) Nippo - Vini Fantini             01:14:23
 99 Pier-André Côté (Can) Silber Pro Cycling            01:14:41
100 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk              01:19:07

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: