Tour de Feminin – O cenu Českého Švýcarska 2017: etap 2. Wilkos tuż za podium

Katarzyna Wilkos (MAT Atom Developer) zajęła 4. pozycję na drugim etapie kobiecego wyścigu Tour de Feminin – O cenu Českého Švýcarska.

Etap z metą w Jirkovie ponownie wygrała Ruth Winder (UnitedHealthCare). Amerykanka na finiszu z grupy pokonała Kirsten Peetoom (Maaslandster Veris) oraz Ninę Kessler (HITEC Products).

Czwarta do mety dotarła Wilkos, przegrywając o błysk szprychy trzecie miejsce. Na 12. miejscu sklasyfikowana została Marla Lach (MAT Atom Developer), a 21 do mety dotarła Karolina Perekitko (TKK Pacific Toruń).

W klasyfikacji generalnej przewagę powiększyła Winder. Drugie miejsce ze stratą 1:34 zajmuje Kessler, a trzecie Peetoom. Wilkos jest 4., tracąc 1:40 do Winder, a na 19. lokatę awansowała Lach.

Wyniki 2. etapu Tour de Feminin - O cenu Českého Švýcarska 2017 (2.2), Jirkov - Jirkov (101,3 km):

1. Ruth Windeer (UnitedHealthCare)                       2:56:26
2. Kirsten Peetoom (Maaslandster Veris)
3. Nina Kessler (Hitec Products)
4. Katarzyna Wilkos (MAT ATOM Developer)
5. Karljin Swinkels (Parkhotel Valkenburg-Destil)
6. Jessy Druytys (Sport Vlaanderen - Guill D'or)
7. Elien Roe (Team WNT Pro Cycling)
8. Lotte Kopecky (Lotto-Soudal Ladies)
9. Hanna Sovoley (Parkhotel Valkenburg-Destil)
10. Elize Delzenne (Reprezentacja Francji)
...

12. Marta Lach (MAT Atom Deweloper)
21. Karolina Perekitko (TKK Pacific Nestle Fitness
23. Monika Brzeźna (MAT Atom Deweloper)
33. Aurela Nerlo (MAT ATOM Developer)
38. Ewelina Szybiak (MAT Atom Deweloper)
53. Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness)
70. Patrycja Lorkowska (MAT ATOM Developer)                01:12
73. Katarzyna Brewińska (TKK Pacific Nestle Fitness)
79. Agnieszka Bacińska (MAT Atom Deweloper)                01:28
96. Wiktoria Ciesielczuk (TKK Pacific Nestle Fitness)      08:34
100. Karolina Kumięga (TKK Pacific Nestle Fitness)         08:39
102. Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness)     08:39
115. Klaudia Radziszewska (TKK Pacific Nestle Fitness)     20:26

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

1. Ruth Windeer (UnitedHealthCare)                       6:05:52
2. Nina Kessler (Hitec Products)                           01:34
3. Kirsten Peetoom (Maaslandster Veris)                    01:38
4. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Developer)                   01:40
5. Elize Delzenne (Reprezentacja Francji)
6. Jessy Druytys (Sport Vlaanderen - Guill D'or)           01:42
7. Karljin Swinkels (Parkhotel Valkenburg-Destil)
8. Juliette Labous (Team Sunweb)
9. Tyler Wiles (UnitedHealthCare)                          01:43
10. Desiree Ehrler (Maaslandster Veris CCN)
...
19. Marta Lach (MAT Atom Deweloper)                        01:40
24. Monika Brzeźna (MAT Atom Deweloper)                    01:44
27. Ewelina Szybiak (MAT Atom Deweloper)
32. Karolina Perekitko (TKK Pacific Nestle Fitness)
53. Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness)
68. Katarzyna Brewińska (TKK Pacific Nestle Fitness)       02:56
83. Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness)      10:23
88. Aurela Nerlo (MAT ATOM Developer)                      15:28
91. Patrycja Lorkowska (MAT ATOM Developer)                16:40
106. Agnieszka Bacińska (MAT Atom Deweloper)               25:33
115. Klaudia Radziszewska (TKK Pacific Nestle Fitness)     30:33
117. Wiktoria Ciesielczuk (TKK Pacific Nestle Fitness)     32:39
118. Karolina Kumięga (TKK Pacific Nestle Fitness)         32:44

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: