Kolarstwo kobiet

Tour of Chongming Island 2017: etap 3. pewne zwycięstwo Jolien D’Hoore

Jolien D’Hoore (Wiggle High5) triumfowała na ostatnim etapie Tour of Chongming Island i w klasyfikacji generalnej chińskiego wyścigu.

Belgijska sprinterka ponownie okazała się lepsza od Holenderki Kirsten Wild (Cylance) oraz Australijki Chloe Hosking (Ale Cipollini) i w klasyfikacja końcowej wyprzedziła je o odpowiednio 5 i 6 sekund.

Na 13. miejscu ostatni etap zakończyła Agnieszka Skalniak (Astana Women’s Team), a na 68. Anna Plichta (WM3 Pro Cycling). Polki w klasyfikacji generalnej sklasyfikowane zostały na odpowiednio 27. i 63. miejscach.

Wyniki 3. etapu Tour of Chongming Island 2017 (2.WWT), Chongming Xin cheng park – Chongming Xin cheng park (111,6 km):